Rzeczywistość nieoczywista - cały film

 • Opublikowany 2 miesięcy temu

  tagentvtagentv

  Trwanie: 1:48:23

  Badania nad rzeczywistością pochłaniają prace wielu naukowców, jednak to ich pasja dążenia do prawdy jest głównym napędem ich pracy.
  tagen.tv/dotacje - WSZYSTKIM WPŁACAJĄCYM DZIĘKUJEMY, TO NAPRAWDĘ POMAGA

  danuta adamska  rzeczywistość  fizyka kwantowa  

Kobieta w czerni..........
Kobieta w czerni..........

Tez do tego doszłam Dzuekuje za ten wywiad

29 dni temu
Jacek Brzechczyn
Jacek Brzechczyn

Dr Danuta Adamska -Rutkowska - Pozdrawiam panią. Ciekawe fantazje. Czy aby tylko nie jesteśmy jedynie w jakiejś grze komputerowej ?

Miesiąc temu
Jacek Brzechczyn
Jacek Brzechczyn

Któż to był Mirabelli ?? A co z Renglodaman>em ?? Ciekawa kobieta, czy to tylko może jej wewnętrzne przeżycia ??

Miesiąc temu
pytonwwa
pytonwwa

PS. Pani umysł nie jest niestety świadomy...... Typowy umysł naukowca.....

Miesiąc temu
pytonwwa
pytonwwa

Ciekawy materiał... hmmm Ale..... Czy Szanowna Pani Fizyk opiera swój "system wartości" o Pismo Święte.....? Do momentu ciekawie mi się to oglądało. Każdy ma swoją "wolną wolę"..... Powodzenia Pani Życzę i dużo zdrowia

Miesiąc temu
Elmond Green
Elmond Green

41:00

Miesiąc temu
Aras Mich
Aras Mich

Teoria jak z Avatar.

Miesiąc temu
Gwidon Hefid
Gwidon Hefid

jesteśmy "poletkiem eksperymentalnym świadomości..." - świetne!

Miesiąc temu
XymenoXL
XymenoXL

Wspaniała ta Pani jest. Już dawno nie oglądałem w internecie niczego tak ciekawego!

Miesiąc temu
elzbieta dziedzic
elzbieta dziedzic

Kilka lat temu podczas glebokiego relaxu doznalam uczucia wibracji mojego ciala a nastepnie wyslizgnelam sie z niego pzostawiajac je na sofie . Mialam zyrandol sufitowy tuz przed moim nosem. Trwalo to krotka chwile I czulam sie tak lekko. Bylam duchem zanim powrocilam do mego ciala. Wiem teraz ze moj umysl moze funkcjonowac poza nim.

Miesiąc temu
Krzysiek Login
Krzysiek Login

Z tą teleportacją to przypomina mi się historia mojego dziadka którą mi opowiadał. Dziadek był rolnikiem i jechał na targowisko wozem konnym. Przejeżdżał przez miasteczko na którego obrzeżu był właśnie targ. Na skrzyżowaniu zatrzymał się i wtedy usłyszał że coś metalowego odpadło od wozu. Zszedł z furmanki i zauważył że na kole brakuje nakrętki. Bez niej nie mógłby jechać bo ryzykowałby uszkodzeniem obciążonego wozu. Chodził dokoła i nie mógł jej znaleźć. Rozpacz. Zaczął prosić św. Antoniego o pomoc w znalezieniu tej "mutry". I gdy już miał zrezygnować z poszukiwań wtedy poczuł że coś zaciska w ręce. Otworzył pięść i zobaczył właśnie tą nakrętkę. Po prostu cud. U mnie też zdarzały się anomalie ale głównie dotyczące dostępu do świata informacji. Uważam że przyczyną jest mutacja genetyczna przekazywana w linii męskiej.

Miesiąc temu
Rafal S
Rafal S

więcej uśmiechu tej pani życzę:):):)

Miesiąc temu
Rafal S
Rafal S

pesymizm taki że nie wiem ... od siebie trzeba zacząć ta pani dołuje świat swoim światopoglądem za duzo nas,???? Ta pani też musi się duzo nauczyć. nie wierzą niestety w to co mówi, to nie zło to brak miłości sprowadza nas na złą drogę , a nie że musimy zła doświadczyć, jeśłi jesteśmy napełnieni miłością to zło nie ma jak się dostać jak w ciemnym pokoju którym zapalimy świeczkę, ciemność się nie dostanie nie ma takiej możliwości.

Miesiąc temu
Mariola Jani
Mariola Jani

Wspaniale , że nawet analogowo można dojść do tego , że nasza rzeczywistosci jest wielowymiarowa. W tej chwili wszystko się zmienia i coraz częściej rodzą się dzieci , które mogę "widzieć " więcej. Przykładem są synesteci . W Szwajcarii np. Christina von Dreien. Dziekuję pani Doktor :)

Miesiąc temu
misterioso inusuale
misterioso inusuale

Znakomity wywiad. Ciekawe spojrzenie. Ale kobieta strasznie przerwa... Niby człowiek wykształcony, o szerokim światopoglądzie, ale nie szanuje zdania drugiego człowieka, nie chcąc go nawet wysłuchać do końca. Nie daje dokończyć żadnego pytania... Wcina się w każde słowo prowadzącego i wręcz go zakrzykuje... Widać że tak naprawdę interesuje ją tylko to co sama ma do powiedzenia. Już po tym widać że nie jest to człowiek oświecony... Ego bierze nadal górę. Nie tędy droga. Smutne, bo sama mówi o tym, aby się łączyć i działać wspólnie dla dobra ogółu, a reprezentuje swoim zachowaniem postawę czysto egocentryczną...

Miesiąc temu
jola kwaśniak
jola kwaśniak

WSPANIAŁA KOBIETA 💖

Miesiąc temu
Opio Best
Opio Best

Wielki szacunek dla tej Pani

Miesiąc temu
Kompresor
Kompresor

W końcu Kobieta Inżynier przemówiła do mnie a nie jacyś szamani. Bravo.

Miesiąc temu
Alina Nowicka
Alina Nowicka

niezwykle cenne informacje. ...należy oglądać w nieskończoność 😏 może do niektórych dotrze, co ma do przekazania ta wspaniała kobieta.

2 miesięcy temu
Marek Januszewski
Marek Januszewski

Nareszcie wszyscy przestępcy mają ścieżkę obrony "to nie jak" to przyszło skądś... [co za bzdury]

2 miesięcy temu
Paweł Irlandia
Paweł Irlandia

Super :) Łapka pozdrawiam

2 miesięcy temu
DeejayBdB
DeejayBdB

Dlaczego ani w opisie, ani w tytule nie jest napisane z kim jest prowadzona rozmowa?

2 miesięcy temu
h4rp4g4n
h4rp4g4n

Danuta Adamska Rutkowska, jest na początku rozmowy.

Miesiąc temu
Renata Dubel
Renata Dubel

Super material, bardzo dziekuje i serdecznie pozdrawiam.

2 miesięcy temu
wlad kowal
wlad kowal

Ciekawe, jakby to na pani wypróbować wcielanie się świadomości jak pani to projektuje na zabijanych płodach ludzkich?

2 miesięcy temu
danuta gabirela
danuta gabirela

fantastyczna Pani Prof. Gratulacje.

2 miesięcy temu
Kasia Strozyna
Kasia Strozyna

Pani Danusiu bo była niesamowita bomba wiedzy, mądrości, doświadczeń i pasji . Podziwiam zasób informacji jaki Pani posiada . Mądrość i inteligencja a przy tym łatwość w komunikacji i przekazie. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Panią i Pana redaktora

2 miesięcy temu
Kaja Alexandrowicz
Kaja Alexandrowicz

Co za Kobieta!! Wie, że wie a jak nie wie,, to też to naprawdę wie. Jestem zachwycona! 😃 (chętnie zobaczę i posłucham..dowiem się od Niej więcej) .Dzięki!

2 miesięcy temu
tomasz graczyk
tomasz graczyk

dzieki

2 miesięcy temu
Stan POLAK
Stan POLAK

czyli od dziś nie wolno mieć dzikiej pewności, że 2+2=4... wg Pani Danuty to tylko teoria przyjęta na wiarę... a mnie tu coś nie pasuje... bo przecież wszystko jest kwestią umowy - jeśli umówimy się, że 2 to 2, 4 to 4 (pojęcia z ciągu liczb naturalnych), + to +, a = to = (znaki służące do operowania liczbami i in. ustalonymi pojęciami), to nie może być innego wyniku, a każdy kto podda go w wątpliwość wysyła jasny sygnał, że ma problem z używaniem logiki w swoim myśleniu. Matematyka to bezsporna Królowa Nauk i to tak potężna, że bez Niej nic nie ma sensu - nawet kropki nie moglibyśmy tutaj sobie przesłać na Necie bez Niej, nie mówiąc o filmach!:) - cała biotechnologia jest zorganizowana wg matematycznych algorytmów, tak jak i cała materia tworząca naszą rzeczywistość. Jest tylko kwestia, żeby to pojąć swoim mózgiem, ale właśnie tu my, bioroboty ludzkie, mamy problem (jak widać!). Nie da sie uciec od Matematyki. Trzeba tylko za Nią starać się nadążać. Logika jest jedna, a na niej oparta jest Matematyka. Nadal nie jesteśmy usatysfakcjonowani? Zredefiniujmy sobie te pojęcia: 'logika', 'matematyka'... użyjmy innego brzmienia do opisu tych samych algorytmów... ta praca się nie kończy. Nikt z nas nie wie jak jest i po co to wszystko. Jak widać, wielu jest już zmęczonych poszukiwaniem PRAWDY, to może lepiej położyć się i nic nie robić? Zoroaster powiedział: "Im mniej zrobisz, tym więcej osiągniesz"!:) Przemyślmy to sobie:)

2 miesięcy temu
Olo MaD
Olo MaD

Czego nauczy się psychopatyczny morderca w piekle zamknięty z takimi jak on? To mnie rozwaliło. A czego nauczę się na Ziemi zamknięty z takimi jak ja? Czego nauczę się na Ziemi w korporacji zamknięty z takimi jak ja? Czego nauczy się psychopatyczny morderca w ziemskim więzieniu zamknięty z takimi samymi jak on? Co? W piekle nie można rozwijać się duchowo?

2 miesięcy temu
Dariusz Kapuscinski
Dariusz Kapuscinski

By zawsze skutek miał przyczynę.... to przyczyna musi być wcześniej? przed skutkiem? tak ? chyba, że nie.... jesli nie to nie wiadomo co jest skutkiem a co przyczyną... jak to pogodzić z tym wiecznym teraz? to jest czas czy go nie ma?

2 miesięcy temu
Rafał Ławrynowicz
Rafał Ławrynowicz

Jak zwykle - trochę mądrości, trochę ciekawostek, trochę ewidnentnego bajdurzenia. Wszystko okraszone sentencjami, z którymi nie jestem w stanie się zgodzić. Taka zupa, finalnie nawet smaczna. Na jedno tylko muszę zwrócić uwagę - kobieta nie ma najmniejszego pojęcia o religii, w sensie o prawdziwym chrześcijaństwie opartym na Nowym Testamencie. Kto, jak kto, ale ta Pani powinna mieć świadomość, że aby sie o czymś wypowiadać, to warto to zgłębić starannie. A jesli chodzi o istotę religii, to ewidentnie nie kąsa tego, co starają sie przekazać najświętsi. Jedynie używa intelektualnych stereotypów sianych przez tych, co nic z tego nie rozumieją. Słabe to. Bynajmniej nie jestem aktywistą parafialnym, wręcz mierzi i mnie współczesny kościół jako instytucja, ale nie przeszkadza mi to w przyznaniu, że jeśli się zrozumie sedno przekazu, to jest nieprawdopodobnie fascynujące i spycha na margines nawet tak ciekawe dywagacje jak tej Pani. Problem w tym, że zrozumieć to sedno, to jak zrozumieć wyższą matematykę. Jak już sie wie, to wszystko jest oczywiste, ale wcześniej wszystko zależy od ilości wlozonej pracy i/lub wykładowcy. A w tej dziedzinie to chyba mamy aktualnie najgorszy poziom. Pozdrowienia dla wszystkich.

2 miesięcy temu
Rafał Ławrynowicz
Rafał Ławrynowicz

auto auto Przyjąłem zgloszenie, ale niestety, nie mam wplywu na percepcje innych ludzi.

2 miesięcy temu
auto auto
auto auto

Nic nie zrozumiałem z tego co Pan napisał. W przeciwieństwie do Pani profesor.

2 miesięcy temu
Modrak
Modrak

Jak zwykle uczta intelektualna. Ciekawostką jest to, że przeczytałem już książki, które nie zostały jeszcze napisane ...

2 miesięcy temu
kosetka a
kosetka a

Cudowna kobieta. Niezwykła mądrość. Bardzo dobry materiał.

2 miesięcy temu
jestemsamotnikiem
jestemsamotnikiem

Zainspirowało mnie to ☺

2 miesięcy temu
riesabass
riesabass

bardzo mnie zainteresowal fragment z ta 'synchronicznoscia'... doswiadczylem tego w ekstremalny sposob dwa razy, i raczej to jest latanie bledow systemu naszego matrixa. raz, ze po spontanicznym OOBE rzucilem na pewnym czacie ze znajomymi co mi sie dziwnego przytrafilo, i jeden znajomy dal mi namiary na forum, ktore moge poczytac, powinienem tam znalezc odpowiedzi na moje pytania albo miec start na zglebianie tego. po nocnej lekturze na drugi dzien mu podziekowalem. nie wiedzial za co. powiedzialem, podalem link do stronki... 5min pozniej mnie wysmial co ja za idiotyzmy czytam... wtedy zaczalem sie interesowac cala sprawa, bo od dziecka mialem przeblyski przyszlosci itp. jakos on/nie on we mnie to zaszczepil ze sa materialy na takie tematy. drugiej sytuacji do konca teraz nie pamietam, ale wygladala podobnie. ktos pomogl, pozniej sie wypieral. ogolnie uwazam, z doswiadczen zyciowych, ze zywoty ludzkie sa ustalone. kiedy wychodzimy poza schemat w ktorym dusza ma sie uczyc, wted pojawia sie programista, wchodzi w cialo innej osoby i swoim dzialaniem koryguje dany blad matrixa, ktory to blad zostal przez nas stworzony. tak samo czasem w fali dziadostwa, jak chcemy z soba skonczyc, pojawia sie swiatelko w tunelu i wyjscie na prosta tam gdzie bysmy sie nie spodziewali. PS. gdzies mozna znalezc te cwiczenia na wzrost Kundalini o ktorych szanowna Pani mowila, czy to gdzies pochowane w szufladach jako wlasnie ten eksperyment?

2 miesięcy temu
Teodor Ireland
Teodor Ireland

Ta nauka bylaby przydatna, gdyby byla skuteczna i znalazla zastosowanie w wojsku. A tak to zwykle pierdu pierdu bez mozliwosci praktycznego zastosowania.

2 miesięcy temu
Krystyna Kalinowska
Krystyna Kalinowska

Dziękuję za ten film i pozdrawiam.Bardzo wspaniały temat.

2 miesięcy temu
Krystyna Kalinowska
Krystyna Kalinowska

To prawda,że zwierzęta widzą dużo więcej, niż my! Kiedy zmarł znajomy, kot zaczął dziwnie się zachowywać; patrzał w jedno miejsce, gdzieś po za mną i warczał, był zjeżony. trwało to dość długo.Bardzo mnie to zdziwiło i nabrałam podejrzenie,że mam w mieszkaniu "gościa". Kiedy dowiedziałam się o śmierci znajomego, zrozumiałam,że to musi być powodem dziwnego zachowania się kotki.Po "rozmowie" z owym "gościem" wszystko się uspokoiło.Ostatnio sytuacja się powtórzyła i kiedy zrozumiałam.że znowu powtórka nastąpiła, już byłam pewna,że znowu straciłam kogoś.I była to rzeczywistość.Dobre pytanie, czym zajmuje się nauka, niszczy naszą duchowość i kontakt ze światem duchowym, a szkoda!

2 miesięcy temu
Bára Fifková
Bára Fifková

Astrologia a kosmogram danego czlowieka jest mapou zycia tutaj na ziemi ta nam pokaze kierunek , cel a twoje zadanie na ziemi .Zadna religia ci nieodpowie na pytania kiedy a dlaczego. .ASTROLOGIA ci odpowie i ta trzynasta komnate ktora masz w sobie ci otworzy .Pomože zrozumieć, dlaczego i jak !!!

2 miesięcy temu
officesound
officesound

Super wywiad! Prosze podawać wybrane przez gościa programu bublikacje w opisie poniżej.dzieki.

2 miesięcy temu
Bára Fifková
Bára Fifková

Zaptam się, czy ktoś przeczytał ""Listy Julii""  -- Światło z tamtego świata od autora Williama T Steada wydanw w roku 1921 ???

2 miesięcy temu
Kasia Sia
Kasia Sia

Bardzo ciekawy wywiad. Mnie utwierdził, że nauka "wie" niewiele. Ile odkryć przed nami? Ogrom !!!! A prawda o życiu jest taka prosta, kochać stwórcę i kochać innych ludzi.

2 miesięcy temu
SeJa Nikto
SeJa Nikto

nie ma to jak ignorancja

2 miesięcy temu
Danny Magic
Danny Magic

Mam mieszane uczucia co do Pani poglądów;) Ale ogólnie ciekawe;)

2 miesięcy temu
Tomasz Piotrowski
Tomasz Piotrowski

Jedna dusza dzieli się na wiele i zamieszkuje w wielu wymiarach na raz jeśli jest silna o doświadczenia jak zródło które nieustanie dzieli się wysyłając kolejne dusze w doświadczenia , dusza po doświadczeniach stworzenia wraca do zródła.

2 miesięcy temu
Monika Mickiewicz
Monika Mickiewicz

Z poprzednich żyć zazwyczaj pamiętamy trałmałtyczne doświatczenia,nie raz widzimy życie równoległe,możemy podróżować nie raz znikamy i pojawiamy się,gdzie przebywamy nikt nie wie,

2 miesięcy temu
gabriela dzierzbicka
gabriela dzierzbicka

Dziekuje kochana Pani Danusiu Pani informacje , oraz sugestie, pomogly mi w moim wzroscie swiadomosci.

2 miesięcy temu
SeJa Nikto
SeJa Nikto

świadomość to nic innego jak zdolność odniesienia się do siebie. więc wystarczy z-partycjonować jaźń by uzyskać świadomość jaka w konsekwencji oczywiście musi prowadzić w końcu do samoświadomości. chodzi tu o zyskanie niezależnego nie tyle obserwatora co rozmówcę, taką symulację czy też projekcję siebie. rzecz jasna poprawia to również jakość relacji z doświadczanym otoczeniem czy światem skoro czy to maszyna czy układ lub osoba już ma punkt samo-odniesienia i zyskuje zdolność myślenia w tym abstrakcyjnego czy wyobraźni i samoweryfikacji czy auto-projekcji cokolwiek to znaczy... w każdym razie nie ma mowy o uzyskaniu świadomości tam gdzie nie można się odnieść do własnych myśli bo nie ma punktu odniesienia od siebie samego czyli zdublowanej jaźni. i dla tego własnie komputery jeszcze nie uzyskały ani świadomości ani samoświadomości bo nikt tego faktu wydaje się nie zauważać.

2 miesięcy temu
Monika Mickiewicz
Monika Mickiewicz

Jest bobloteka wspólnej świadomości,posze w wedach indyjskich i Słowiaskich-Aryjskich.

2 miesięcy temu
Kris Kros
Kris Kros

Wydaje się ze zwierzęta jednak są na wyższym poziomie rozwoju niż ludzie którzy nastawieni są na niszczenie siebie i innych, zwierzęta tego nie robią.

2 miesięcy temu
Kris Kros
Kris Kros

Max Payne jesteś doskonałym tego przykładem.

2 miesięcy temu
Joanna W
Joanna W

Pięknie, rzeczowo wytłumaczone, dla zamkniętych umysłów tak brzydko mówiąc "łopatologicznie" ;) super, dziękuję za ten film :)

2 miesięcy temu
Mariusz Marzec
Mariusz Marzec

Good job pozdrawiam

2 miesięcy temu
Wiesław Frątczak
Wiesław Frątczak

Bardzo podoba mi się kompleksowe podejście pani Danuty Adamskiej - Rutkowskiej do badania rzeczywistości która nas otacza. Wychodzenie poza przyjęte schematy postrzegania pozwala na dążenie do poznawanie całej prawdy a nie tylko tej,, oczywistej".

2 miesięcy temu
Danuta Kowalska
Danuta Kowalska

Przepiękna jest ta pani, wywiad super prowadzony i wiedza z wysokiej półki. Wielkie dzięki.

2 miesięcy temu
MrGregor61
MrGregor61

Wspaniala audycja, i rzeczywiscie chwilami trudna do ogarniecia, pozdrawiam serdecznie.

2 miesięcy temu
Beata Szymańska
Beata Szymańska

Super wywiad, każdy powinien go wysłuchać i się nad sobą zastanowić !!!, dla dobra naszego istnienia :)

2 miesięcy temu
Jan Kowalski
Jan Kowalski

Nie zgodzę się że tylko sami tworzymy rzeczywistość , i jest ona taka a nie inna bo jesteśmy z natury egoistami, a nikt nam jej nie narzucił(o proszę potem było coś o tym że ziemia-gaja nas żle programuje). Przecież żyjemy od dziecka w różnych systemach choćby ekonomicznych,prawnych, politycznych że już nie wspomnę o biologicznym. My możemy działać tylko w małym obrębie tego mechanizmu stworzonego wcześniej, kompletnie niezależnie od naszej woli. W ogóle te systemy często ograniczają lub są przeciwne temu co my chcemy. Np.szkoła zabija w dzieciach entuzjazm do wiedzy i poznania a uczy rywalizacji, i one nic na to nie mogą poradzić bo mają obowiązek do niej chodzić. Czas nie może być wieczną teraźniejszością bo jest jeden wielki ciąg przyczynowo-skutkowy co pokazuje historia. Zwierzęta, jak Pani wspomniała na początku widza inaczej wiec nie wyczuwają przyszłości tylko odbierają zwiastuny katastrofy, niedostępne dla naszych zmysłów czy aparatury np .ponoć niektóre ptaki potrafią zobaczyć pole magnetyczne. Temat nieco rozbity bo dalej w filmie jest że nasze losy są planowane w wielu wariantach więc PRZYSZŁOŚĆ dopiero określi w jakich. Może i jest przeludnienie ale Polaków wcale nie rodzi się za dużo mamy ujemy przyrost naturalny. Co do religii to wyspowiadanie w Chrześcijaństwie ma 2 istotne punkty: żal za grzechy i postanowienie poprawy, ale rozumiem że ta Pani jest innego wyznania i może tam to działa inaczej. Chociaż myślę że samo uświadomienie sobie co zrobiło się źle tworząc rachunek sumienia już może zmieniać nastawienie człowieka na przyszłe działanie. Jeśli chodzi o konserwatyzm to ja wolę staroświeckie podejście do związków czy aborcji niż to nowoczesne wyzwolenie, które kiedyś było uważane za zaburzenia psychiczne. Aczkolwiek w nauce w przeciwieństwie do obyczajowości uważam ze można wiele zmienić. Ale poza tym ciekawa koncepcja rzeczywistości, którą warto zgłębiać

2 miesięcy temu
hipecks hipek
hipecks hipek

+Max Payne jebnij się w głowę.

2 miesięcy temu
Marta Kubicka
Marta Kubicka

Znakomity wyklad, dobrze, ze jestescie.

2 miesięcy temu
Progressive Rock
Progressive Rock

58:32 Wolna wola Danuto, wolna wola... - wpływa na to "nie uporządkowanie"

2 miesięcy temu
Dziki Pierozek
Dziki Pierozek

Mieszkam w Szwajcarii. Z wielką przyjemnością oglądnąłem po raz kolejny ten wywiad. Wybitności trzeba powtarzać- zysk obopólny.

2 miesięcy temu
Zayebistosc
Zayebistosc

Prowadząc auto i rozmawiając przed telefon odrywamy się od rzeczywistości bo nic nie pamietamy z przemierzonej trasy tylko o czym rozmawialiśmy

2 miesięcy temu
goldenewa
goldenewa

moj emejl : goldenewa@yahoo,com

2 miesięcy temu
Władysław Burak
Władysław Burak

Stary, ale jary, tego typu materiały powinno się powtarzać do znudzenia, czytaj zrozumienia :).

2 miesięcy temu
goldenewa
goldenewa

jak pani Danuta ma na nazwisko?

2 miesięcy temu
Marta Kubicka
Marta Kubicka

goldenewa danuta adamska rutkowska

2 miesięcy temu
goldenewa
goldenewa

jakie szczescie mnie spotkalo ze nastapilo powtorzenie (wedlug niektorych). DZIEKUJE :)

2 miesięcy temu
Jacek Grap
Jacek Grap

Bardzo lubię słuchać Pani, ponieważ otwiera Pani jakieś niewidzialne pole (jakby zapraszała słuchacza do wspólnego myślenia), by odbiorca Pani słów (widać to nie wszystko!) wstąpił na następny szczebelek drabinki służącej do sięgania po coraz to nowe księgi (fajna zbieżność: "sięgać" i "księgi" w wielopoziomowopółkowej czytelni/biblioteece. Skorzystam z tego zaproszenia chociaż w sposób chyba minimalny jeszcze. Otóż nie wiem czy będę miał słuszność, gdy potwierdzę Pani słowa a propos grawitacji, zwykłym przykładem z życia. Wyobraźmy sobie, że jest naprawdę ciepłe lato. Jest popołudnie pod wieczór. My, będąc wędrowcami, którzy pół godziny wcześniej zrobiliśmy przerwę na "podwieczorek', by się zasycić, idziemy dalej jakąś drogą/ścieżką. Nagle spostrzegamy dym lub wręcz ognisko. Wyobrażenie jego ciepła nas nie pociąga, jego blask też nie, bo jest widno, ewentualnie przygotowywana strawa też nie, bo jesteśmy syci... Bierzemy pod uwagę, że może to być zarzewie pożaru lub przy ognisku siedzą "zbójcy" lub np. ludożercy ("idę po kancie bandy" :-) ) - co powinno nas odpychać. A jednak ciekawość powoduję, że kierujemy się do tegoż ognia (przypomina to trochę lot ćmy ku świeczce!). I tego owada i nas coś popycha ku... Według mnie robi to "pole ciekawości". I ono powoduje, że i inne zwierzęta zachowują się niejako irracjonalnie: pies, szczur, kot, ryba, pszczoła i pozostałe. Naukowcy zwykli (też profesorowie zwyczajni [czyt. zwykli] ;-) , sic!) byli określać to mianem poszukiwania pożywienia, ale jak wykazałem wcześniej, nie zawsze tak jest... Pozdrawiam Panią i TagenTV bardzo, ale to bardzo serdecznie (od serca!)!

2 miesięcy temu
Jacek Grap
Jacek Grap

I jeszcze jedno: kiedy powstało pojęcie czasu fizycznego? Wtedy, gdy zaistniał głód. Im wcześniej ojciec-łowca przyniósł coś upolowanego, tym wcześniej głód rodziny został zaspokojonym. To wskazuje na bardzo jego wielką więź z rodziną. Namiastką było poletko warzywne, które utrzymywało rodzinę przy życiu, póki nie wróci ojciec ze zdobyczą. Kto te ogródki uprawiał? Czekające kobiety... A w świetle wykopalisk archeologicznych wyglądała np, "Wenus z Milo"? Ten wizerunek jest hołdem ku czci jej partnera, była zasobną w tłuszcz przede wszystkim - i to prawdopodobnie wygrawerował facet, jako pochwałę ku sobie .Takie były początki rodzaju ludzkiego... Dzisiejszy trend (przede wszystkim u Pań) do wegetarianizmu, diet, umięśniania jak faceci, to nic innego jak wyrażenie tęsknoty za dobrobytem, ale i wskazaniem pretensjonalnym, cyt. D.Rinn: ...gdzie te chłopy (przynoszące mięso - przyp.aut.)?...

2 miesięcy temu
Jacek Grap
Jacek Grap

Odpowiedź pewnym, poniższym wpisom a propos starości materiału: nie wszyscy, niedorastający do pięt Wam młodszym, ludzi, Wam, którzy żyją internetem, Wam, którzy cenicie każdą minutę spędzoną w sieci, (stąd oburzenie za zajęcie czasu), są w stanie uzmysłowić sobie swój pęd życia, którego starsi stają się być korektorami. OK, nowe przychodzi, ale zastanówmy się chwilę nad jego treścią! Tego Wam brak!

2 miesięcy temu
Jacek Grap
Jacek Grap

Znów muszę... Wybaczcie Widzowie i Słuchacze, proszę! "Lek" placebo, to według mnie, pewna, technologiczna kontynuacja hostii... CZUJĘ SIĘ, KATOLIKIEM, MAM DOTYCHCZAS SPEŁNIONYMI WSZYSTKIE SAKRAMENTY, WIERZĘ W JEZUSA CHRYSTUSA! Ale widać, CHCĘ (tak mi jest pisanym) ŁĄCZYĆ ludzi, a nie dzielić...). Zioła - stymulują ciało, w moim pojęciu, dostarczają naszemu organizmowi w/w ekspansywnego pola ciekawości, przez to podnosi nasz układ immunologiczny, czyli ta "ciekawość" dla mikrocząsteczek jest porcją energii, która jest wyzwalana przez np. krew. Ale gdzieś ta energia musi przejść do następnego etapu. Część idzie na walkę z infekcją, a część idzie do mózgu, gdzie uwiarygadnia wiarę w wyzdrowienie... Ktoś jest wrednym w stosunku do drugiego człowieka, dlaczego? Bo przyjęte podświadomie recepty na własne życie nie pozwalają przyjąć zakłóceń z zewnątrz, niewłasnej, percepcji. Jedni walczą o swoje, czyli narzucają swoją "wolę" innym, Inni przyjmują informację NIE OD SIEBIE jako dopływ wiedzy dla swoich doświadczeń i samokształcenia. Ale swoiście "pieprzę! Wybaczcie! Jeszcze znów... To, że w chwili śmierci nasze życie jawi nam się jak film z przeżyć bez czasu - nie jest, przypadkiem, objawieniem w pewnym sensie "obręczy" (skojarz z kliszą filmową obrazowo), kiedy nabiera sensu powiedzenie "masz oczy dookoła głowy"... Myśl/plan depopulacji Ziemi trwa, nawet w przypadku uduchowionych osób. Dowiadujemy się różnych, "zbawiennych" rzeczy, wpierw od jeszcze osób w podeszłym wieku, ale moje widzenie wskazuje, że od coraz młodszych. Co to oznacza? Te osoby "sprawozdawcze" zdają sobie sprawę z "etapu" śmierci, nam to przekazują zdając sobie sprawę, że nadchodzi ich fizyczny kres na Ziemi, ale ci "sprawozdawcy", przygotowani, są już na etapie "podeszłym"... Czy nie jest to przejawem depopulacji?... "Być ładnym, młodym i bogatym..." chyba powinno być "og-ładnym (mając ogładę), młodym (jak najwcześniej) i bogatym (w doświadczenia). Ktoś przekręcił znaczenie powiedzenia... Nie wiem, ale czuję, że gdy Pani mówi o nierzeczywistym postrzeganiu otoczenia, że to jest jakiś obraz co widzimy, ale jednak to znajdujemy, żywimy się nim, słyszymy kwik dożynanej zwierzyny, uprawdopadabnia realność tego świata, chyba, że... nie powinno nas to obchodzić... W jakim sensie? Moim zdaniem (obrazowo) stanu zapalnego np. naszej skóry. Tworzą się na niej pryszcze, wykwity, krosty, czyraki, sińce, rany i in. I to jest to, wspomniane przez Panią, laboratorium (doświadczenie - co ciekawym, to słowo obejmuje co przeżyliśmy, a jednocześnie sprawy poszukiwane, jakby czas nie był branym pod uwagę) Świadomości, a ta skóra się wciąż odnawia, jaK LUDZKOŚĆ! Postawmy się w roli skóry. Czy jej komórki wiedzą co czyni np. wątroba? Niby nie, ale komórki w całym organiźmie współpracują, nie mogą żyć oddzielnie, bez siebie... Nasz organizm JEST TĄ ŚWIADOMOŚCIĄ, której szukamy, a mamy ją "przed nosem"!

2 miesięcy temu
Jacek Grap
Jacek Grap

Przepraszam, że tak namolnie się wpisuję, ale słucham wiedzy i reaguję w sposób aktywny (bo wątków w Pani wykładzie jest co niemiara). Co do przykurczu... też to zacząłem odczuwać (mam 60 lat) oburęczny, ale ja znalazłem inną drogę. Otóż wisi u mnie w pokoju obrazek, bardzo prymitywna wersja, powiedziałbym: absolutny kicz, "Serca Chrystusowego", chyba wszyscy wiedzą, o co chodzi. Tam wyeksponowane jest Jego serce, ale mało kto zwraca uwagę na Jego dłonie... Są rozpostartymi ku widzom, nam... I tak też dosłownie potraktowałem swój odruch dłoni w przypadku mojego ciała. Wyobraziłem sobie, że ja jestem Nim i chcę ze swojego serca przekazać coś Innym. Do tego potrzebne są dłonie... Niedługo trwało, że przykurcze ustały... To pokazuje prawdę, którą Pani wypowiedziała wcześniej: nie jest ważnym, czy myślimy o bogu (specjalnie z małej litery), czy Świadomości (bo ta jest jedną, wspólną) czy "polem energetycznym", czy, po prostu, "szczeblem"... By ograniczyć ilościowo moją ingerencję w swoich komentarzach (wiem, jestem niesfornym, ale staram się odnosić się [co wskazuje na moje bezpośrednie zaangażowanie w tekst] na bieżąco to, o czym Pani mówi) przytoczę konspekt mojego wpisu na innym forum, dotyczącym raka trzustki: mój Tato na to zachorował; rodzina, z którą przebywał wtedy pielęgnowała Go używając maseczek na twarz i rękawic jednorazowych; ja tego nie uczyniłem, prawie na łożu Jego śmierci byłem sobą, synem, którego stworzył: przytulałem się do Niego, całowałem i mówiłem z odsłoniętymi ustami, kontaktowałem się żywymi dłońmi. Po Jego śmierci, po 2ch latach, zacząłem odczuwać przez następne 6 m-cy niesamowite ataki bólu, właśnie trzustki. Będąc świadomym wirusowego pochodzenia tej choroby stwierdziłem: no, tak, zaraziłem się... Ale wtedy przyszło mi coś sponad mnie... i zdając sobie z bycia na jednym z najprymitywniejszych szczebli świadomości (w porównaniu np. z Panią) postanowiłem podejść do problemu zupełnie z innej strony. Zacząłem po prostu relaksować się, starając nie myśleć o problemach codziennych , układając się na łóżku, układając dłonie jedna na drugą, gdzie kciuki stykają się ze sobą (określiłem mianem "gołębia" - sic! - symbol w Kościele) na wysokości splotu słonecznego i serca przez 1ną, 2wie godziny. Myśli skupiałem na raku trzustki, ale z miłością podchodziłem do niego, jako... synku... który się we mnie urodził... wzrastał... kształtował się... dorósł... i nadszedł czas synku, byś się usamodzielnił... odszedł z rodzinnego domu, bo na tym polega życie... (wiem, to brzmi głupio)... Po tygodniu takich "seansów", ból ustąpił i już nie powrócił nigdy do dziś (półtora roku). Ponieważ (chyba) nie potrafię śnić, traktuję siebie jako formę (obrazowo) ogniwa pośredniego np. ryby, pomiędzy pantofelkiem (nieświadomi czegokolwiek) a ssakiem (np. Pani, przepraszam!). Jestem z charakteru, po prostu szczerym. Mam z takich, swoich "mądrości" jedną satysfakcję tj. że czuję się w stanie, na podstawie moich przyziemnych (fizycznych) odczuć, przekazać Drugim, że są zdolni sami zapanować nad rozgardiaszem wiedzy-niewiedzy o sobie samym, tu i teraz, bo czas nie istnieje! Tacy ludzie są też potrzebnymi...

2 miesięcy temu
Jacek Grap
Jacek Grap

PS. Im nas, wędrowców jest więcej, tym wzrasta nasza odwaga personalna (czyli "szalki" wagi nie są już na jednym poziomie, co zachodzi też przy byciu samotnym wędrowcem, ale w drugą stronę - rośnie niepokój, ale zmierzamy ku...)

2 miesięcy temu
feitus
feitus

Gdzieś kiedyś czytałem, że jeżeli chodzi o nasze zmysły to odbierają one tylko jakieś 17% wszystkich danych jakie są dostępne (wykrywalne) przy użyciu współczesnej nauki i techniki. Śmieszy mnie to podejście jakoby człowiek był władcą świata, czymś ponad (poza) resztą, w takim wypadku co bardziej zaszkodziło by Ziemi brak człowieka czy brak pszczół? :) Bardzo ciekawy materiał. Pozdrawiam.

2 miesięcy temu
Eryk Dzimidowicz
Eryk Dzimidowicz

feitus. Zaszkodziłby brak człowieka i pszczół,ponieważ jesteśmy jednym żywym organizmem współzależnym od siebie nawzajem.

Miesiąc temu
endogenny
endogenny

dokładnie... człowiek jest potrzebny Ziemi jak umarłemu kadzidło

2 miesięcy temu
Booch Boochovsky
Booch Boochovsky

niektóre środki zdejmują ten filtr - stąd doświadczenie psychodeliczne, taki natłok danych potrafi nauczyć pokory i pokazać człowiekom co naprawdę jest ważne i gdzie naprawde jest ich miejsce w roju wszystkiego co żyje

2 miesięcy temu
Renata Renatowska
Renata Renatowska

Dzieki za powtórke ,wczesniej słuchałam ale jak widzę i słyszę, nie zrozumialam dobrze podawanych i waznych tresci.Pozdrawiam

2 miesięcy temu
Marzena
Marzena

Po przeczytaniu ostatnio ksiazki " The enlightenment, a handbook on illusion " by D. Alan Holmes, i obejrzeniu waszego filmu jestem certain ze tak wlasnie jest, ze jestesmy slaves to our own game called life. Pozdrawiam serdecznie z australii 🤗😊

2 miesięcy temu
Bogusław A
Bogusław A

Porzućcie nienawiść, nic nie dzieje się przypadkiem. Jesteśmy manipulowani od tysiącleci, od tysiącleci tzw. czarnogłowi są u szczytu władzy w każdym kraju na tej planecie i są wszędzie w Rządach, środkach masowego przekazu, izbach lekarskich, Sądownictwie, Policji, Religi, Wojsku są nimi tzw. celebryci oczywiście są na samej górze tych instytucji narzucając sposób myślenia i postępowania wszystkim poniżej to był ich czas. Obecnie układ słoneczny i cała galaktyka zatoczyła cykl trwający 26 tysięcy lat wokół centrum galaktyki z jej centrum płynie pulsacyjnie tzw impuls do naszej gwiazdy słońca która tą "moc" oddaje ziemi ta z kolei oddaje ją każdej żywej istocie na tej planecie. Każdy z Nas się budzi do tego aby być tym czym byliśmy a ci co są przy władzy te zdolności w Nas tłamsili programując nas za pomocą wszystkiego od urodzenia czyniąc z Nas swoich niewolników. Ich czas się kończy polecam oglądnąć film Davida Icke 'Droga do wolności". Sami zapewne zauważyliście zmiany na słońcu że jest coraz cieplej a zapewniam Was że to dopiero początek nie dajcie się sprowokować złu oni najchętniej by nas zdepopulowali za pomocą wojenki, rewolucji czy też tzw. inwazji UFO robią to od tysiącleci wywołując tragedie Narodowe aby potem skierować waszą nienawiść na urojonego wroga którego sami stworzyli. Celem tego działania jest zawsze to samo abyście sami dobrowolnie pozbawili się wolności oddając ją im w ich brudne łapska są sprytni robią to małymi kroczkami od tysiącleci ze swoją symboliką wcale się nie kryjąc. Wyłączcie televizory nie czytajcie gazet bo tym wami manipulują stańcie się dobrymi ludźmi nie krzywdzącymi żadnej istoty na tej planecie pomagajcie sobie nawzajem w swoich codziennych problemach a zmienicie ten świat zaczynając od siebie.

2 miesięcy temu
Jakub
Jakub

Kurwa ale belkot. Centrum galaktyki, cykle... No nie moge. Odpowiedz jest prosta. Czlowiek jest dla czlowieka chujem i tak bedzie do konca. Taka juz nasza natura.

Miesiąc temu
Thom Tyszka
Thom Tyszka

Amen! 😁👍

2 miesięcy temu
Konrad Maria
Konrad Maria

Piotr Pełczyński. Dobrze prawisz. Saros. Pozdrawiam.

2 miesięcy temu
Piotr Pełczyński
Piotr Pełczyński

Dobrze że słuchasz A Wożnego ale powtarzasz jego przejęzyczenia i nie dokońca jasno wypowiedzianą myśl, nie wiedząc samemu co mówisz. Nasz Układ Słoneczny nie zatoczył cyklu 26 tyś lat wokół centrum Galaktyki, bo taki pełen cykl trwa 225 milionów lat, a cykle 25-26 tysięcy lat trwające to cykle pełnej tzw sinusoidy (równocześnie przejścia przez wszystkie znaki zodiaku) w czasie którego Ziemia i nasz Układ Słoneczny przecina płaszczyznę Galaktyki i w tym momencie dostaje skumulowaną dużą dawkę energii od centrum Galaktyki. Dodam że z pisząc o naszej Ziemi, Księżycu, Słońcu, Galaktyce piszemy te słowa z dużej litery w odróżnieniu od miliardów innych ziem, księżyców, słońc, galaktyk. Pozdrawiam

2 miesięcy temu
andrzej rytkowski
andrzej rytkowski

Ciekawe.

2 miesięcy temu
andrzej nowak
andrzej nowak

Dlatego w kulturze starożytnego Egiptu koty uchodziły za święte stworzenia.One pierwsze dostrzegają obecność niezwykłych istot i wtedy wiesz,ze nie zwariowałes.

2 miesięcy temu
andrzej nowak
andrzej nowak

doświadczenia własne.

2 miesięcy temu
Piotr Kierus
Piotr Kierus

To było 3 lata temu!!!

2 miesięcy temu
Piotr Kierus
Piotr Kierus

Wiadomości dochodzą nowe. Chińczycy już teleportację stosują.

2 miesięcy temu
Barbara Marzec
Barbara Marzec

Skoro to jest material z przed 3 lat , to znaczy ze ta wiedza jest juz nieaktualna?

2 miesięcy temu
Piotr Kierus
Piotr Kierus

Nie są takie same. Naukowcy już przekroczyli prędkość światła. Co wg. Einsteina było niemożliwe

2 miesięcy temu
Janek Kowalski
Janek Kowalski

Naprawde?Zawsze bylem przkonany, ze prawa fizyki, nigdy sie nie zmieniaja.Jedyne co moze sie zmieniac to tylko z powodu, zlego czy blednego pomiaru, ale na kuli ziemskiej prawa fizyki sa zawsze takie same .

2 miesięcy temu
Piotr Kierus
Piotr Kierus

Ale fizyka tak szybko się zmienia.

2 miesięcy temu
Radek Zgredek
Radek Zgredek

Pani Danuta jest wielkim człowiekiem. Życzę dużo zdrowia.

2 miesięcy temu
Don Dzonson
Don Dzonson

Mariusz, dodawajcie prosze w tytule dopisek,ze to nagrania archiwalne. Was to nie zbawi a nam pozwoli zaoszczedzic kilka minut ogladania ponownie tego samego materialu. Wiadomo,ze klikniecia musza sie zgadzac,ale akurat od Was widzowie oczekuja nie stosowania takich sztuczek. Dziekuje i pozdrawiam.

2 miesięcy temu
koliberek3
koliberek3

Plus to, z kim jest wywiad ;) Na razie gośc jest anonimowy

Miesiąc temu
Rafal S
Rafal S

tak stary film już widziałem

Miesiąc temu
Sławomir Olczak
Sławomir Olczak

Tym bardziej że niestety nikt mi za to nie płaci.

2 miesięcy temu
Sławomir Olczak
Sławomir Olczak

Na marginesie dodam o sobie że jestem od dawna osoba całkowicie nie religijną i nie zamierzam ani nie mogę nią być ponownie bo nie chcę bo zakłamani religijnie ludzie boją się prawdy wręcz odrzucają prawdę dlatego oni również nie chcą mnie w swoim gronie. No cóż chyba na zbyt wiele refleksji moich indywidualnych napisałem w wątku założonym przez kogoś innego Zresztą nie znajomego mi zupełnie No ale cóż tak wyszło Nie zawsze potrafię zakładać i pisać swoje refleksje W odrębnym i autorskim założonym przeze mnie wątku czy temacie.

2 miesięcy temu
Sławomir Olczak
Sławomir Olczak

Ale nie tylko w odniesieniu i ocenie kościoła rzymskokatolickiego lecz w odniesieniu do zagadnień przede wszystkim socjo społecznych jak też indywidualnych ukazujących określone problemy w tym filmie obyczajowym przedstawione bo nie są one bynajmniej i nie dotyczą problemy jedynie społeczności kościoła rzymskokatolickiego choć akurat jak gdyby do niego w tym filmie się zawężają ponieważ dotyczą całego społeczeństwa i jednocześnie postaw jak też sposobu myślenia każdego człowieka indywidualnie.

2 miesięcy temu
Mitch Mann
Mitch Mann

Calkowicie sie zgadzam z Pania Profesor - lata temu mowil o tym kontrowersyjny mistik Osho i Krishnomurtis pozdrawiam i dziekuje za ten material.

2 miesięcy temu
Jolka W
Jolka W

Super materiał, ale stary

2 miesięcy temu
Jolka W
Jolka W

No dobrze. Nie jest aż tak stary. Marzec 2017. Wudawało mi się że oglądałam go wcześniej

Miesiąc temu
P. SZ
P. SZ

+Jolka W ale to kiedy on był nagrywany? Wiele lat temu czy jak?

Miesiąc temu
Jolka W
Jolka W

+leslawa orlowska zaznaczyłam tylko, że już dawno oglądałam ten materiał. Wszystkiego dobrego :) :)

2 miesięcy temu
leslawa orlowska
leslawa orlowska

stary, to znaczy ja stary -tak stary, że ta pani już umarła ? opublikowany 5.10.2018, pytam 13.10 2018

2 miesięcy temu
Kaja Alexandrowicz
Kaja Alexandrowicz

...ale jak aktualny :)

2 miesięcy temu
Api Cultor
Api Cultor

Mieoczywista ? Odcinek bardzo ciekawy

2 miesięcy temu
Czarek Kraszewski
Czarek Kraszewski

Sweeet

2 miesięcy temu
Czarek Kraszewski
Czarek Kraszewski

Jednakże trochę mam problem z kalkulacjami odnośnie populacji, sugeruje pani to poważnie przeliczyć.

2 miesięcy temu
Maria Bellert
Maria Bellert

Uwielbiam p.Danute ,mam Jej książki ,serdecznie pozdrawiam 💚

2 miesięcy temu
Jacek Brzechczyn
Jacek Brzechczyn

Gdzie można kupić książki Pani Danuty ????

Miesiąc temu

Następny

Astro Wedy cz.2
Astro Wedy cz.2

tagentv

3 miesięcy temu

Rody Krwi odc.30
Rody Krwi odc.30

tagentv

2 miesięcy temu

Projekt Boga odc 2