Ostatni autostop Alicji Baran #14 | ARCHIWUM X

Lolita de Cancun
Lolita de Cancun

Czytałam o tym w Detektywie , ale zabójca był nieznany . Jednak są zbrodnie doskonałe

4 godzin temu
Jason Statham
Jason Statham

ten Jackowski to sztos dobry

11 godzin temu
Kapelutek
Kapelutek

Kilka lat temu będąc jeszcze studentką wybrałam się w podróż autostopem do Włoch. Byłam z kolegą, ale w drodze powrotnej rozdzieliliśmy się, żeby łatwiej złapać tira jadącego do Polski. Trafiłam na kierowcę Polaka, po pewnym czasie okazało się, że był zainteresowany ,,czymś więcej". Jak? W pewnym momencie w środku nocy zatrzymał się na drodze pośród niczego z zamiarem ,,krótkiej przerwy" po czym zasunął zasłony przedniej szyby i sięgnął w stronę moich ramion i piersi. Stanowczo zaprotestowałam i choć wielce zdziwiony - odpuścił. Mimo wszystko w dalszej drodze dalej robił aluzje ,,a dlaczego nie", ,,przecież nas nikt nie zobaczy" bla bla bla i wierzcie mi lub nie, ale kompletnie nie wiedziałam co mam w tym momencie zrobić. Powiecie pewnie, że głupotą była dalsza jazda z tym typkiem, ale z drugiej strony byliśmy na pustej drodze, wokół jakieś pola uprawne i zero domów, obcy kraj, środek nocy. Sama nie wiedziałam co gorsze: zostać w aucie czy rozkazać żeby się zatrzymał i wysiąść. Jakoś dotrwałam do ranka, kiedy zatrzymał się na stacji benzynowej przy autostradzie. Jak tylko wyszedł do sklepu zabrałam plecak i uciekłam z auta - do Polski wróciłam z polską rodziną wracającą z dzieckiem z wakacji. Nie wiem czy zdecyduję się jeszcze kiedyś na autostop, ale wiem jedno - nigdy już nie wsiądę do obcego auta sama. Dziś wiem, że miałam niesamowite szczęście - zabić by mnie może nie zabił, ale bardzo możliwe, ze do gwałtu byłby zdolny.

12 godzin temu
Katarzyna Sowka
Katarzyna Sowka

Jechać sama stopem??? Jeździłam stopem ale z kolegami. Raz jako gówniara jechałam stopem z koleżanką i to było skrajnie nieodpowiedzialne.

14 godzin temu
Katy Katy
Katy Katy

Bardzo szkoda mi tej dziewczyny ale... coś mi tu nie pasuje. Mam wrażenie jakby ta sprawa miała drugie dno. I wgl: na zdjęciu powiedziałabym, że dziewczyna ma od 25 do 31 lat.

15 godzin temu
Alicja Baran
Alicja Baran

dziwnie się tego słucha, gdy się tak samo nazywa, tym bardziej że zginęła w roku, w którym się urodziłam :(

18 godzin temu
estee9999
estee9999

Jasnowidz pomylił się o jakieś 60 km. A tak na marginesie: mówisz mniej więcej tak "czytając te słowa serce pani Teresy pęka na pół". Serce pani Teresy czyta te słowa czy pani Teresa czyta, a jej serce pęka? Mogłoby być: czytającej te słowa pani Teresie serce pęka na pół.

20 godzin temu
Grisza 67
Grisza 67

Mam propozycje na odcinek moze zainteresował by sie pan sprawą porwania i morderstwa Moniki Białek w Milanowku w 2001 r

Dzień temu
easytiger197903
easytiger197903

Bardzo lubię ten kanał i doceniam pracę w niego włożoną ale w niemal każdym filmie natykam się na dość rażący błąd językowy, jaki narrator popełnia. Chodzi mi o złe zastosowanie imiesłowu przysłówkowego. "Czytając te słowa, pani Halinie pękło serce". Wynika z tego, że to serce czytało te słowa, nie pani Halina. W podręcznikach tłumaczono to znanym przykładem "Idąc do szkoły, świeciło słońce". Fajnie by było, jakby tej kwestii jednak pilnować, bo czasem zaburza wręcz logikę wypowiedzi. Pozdrawiam serdecznie i proszę nie brać tego sobie jako złośliwej krytyki ale szkoda takiego dobrego kanału na tak banalne potknięcia.

2 dni temu
Magda Magda
Magda Magda

Z Lęborskiego dworca jest kawał drogi na wylotówkę do Łeby. Myślę, że ktoś zaczepił ja na dworcu.

3 dni temu
alcatrazep
alcatrazep

Kto wie czy zabójcą nie była jakaś kobieta. Przecież takie przypadki też się zdarzały.

3 dni temu
Ola
Ola

A mnie zastanawia fakt dlaczego owa koleżanka nie próbowała zadzwonić znad morza zaraz na drugi dzień a zamiast tego czekała kilka dni i robi to dopiero po powrocie

4 dni temu
Paweł Mat
Paweł Mat

Ten odcinek już był wcześniej??

5 dni temu
Karolina Adamczyk
Karolina Adamczyk

Jestem z Trzebnicy:-)

5 dni temu
Marcin Pyrgiel
Marcin Pyrgiel

Sam wiele razy jeżdżę"okazją" z zachowaniem ostrożności, mega kapitalny odcinek mój imiennik zrobił kawał dobrej roboty ten podcast to swoiste ostrzeżenie dla młodych dziewcząt żeby nie wsiadały do nieznajomych nie każdy jest "miłym wujkiem" albo "tylko kolegą,który nic mi nie zrobi" właśnie tacy "wujkowie" i "koledzy" skrywają maski zabójców

5 dni temu
bettifuul
bettifuul

A może nie pojechała stopem, tylko czekała na autobus, a jakiś degenerat ją zaatakował, a potem wywiózł? Nie ma dowodów na to, że sprawcą był kierowca zabierający autostopowiczkę.

5 dni temu
Jarema9108
Jarema9108

Podobne do sprawy Agnieszki P. ze Zwolenia k/Radomia. Mógłbyś poruszyć ten temat. :)

5 dni temu
Iwona Klich
Iwona Klich

Taka drobna uwaga - bo autor troszkę pojechał, serio chłopie nawet jak tylko czytasz, to wypada jakiś drobny research zrobić. Stęknica leży w pobliżu Łeby, nie ma tam jeziora a do Redy to jest jakieś 65-66km, to jest dosłownie po drugiej stronie województwa pomorskiego. I to by było na tyle jeśli chodzi o "wiarygodność" oszusta Jackowskiego. Zerowa jak zawsze. Tylko brać kasę, przepić a reszta to już nie ważne... Mieszkańcy Redy mogą przestać panikować i chwalić się tym że w niej mieszkają. Mieszkańcy Łeby - w sumie możecie zaczynać, bo to tylko jakieś 6km. minuta zabawy z google maps nigdy nie zaszkodzi...

6 dni temu
tarchalin
tarchalin

Umyj uszy z woskowiny i racz usłyszeć, że lektor tylko cytował Jackowskiego. Jak zrobisz 10% researchu jak powyżej, to będziemy zadowoleni.

4 dni temu
Sylwia Górska
Sylwia Górska

Serio. Gdzie na geografie chodzisz? Może choć na wakacje nad jezioro Łebsko pojedź. Brak mi slow na ten komentarz.

4 dni temu
Kudi
Kudi

Fajne te odcinki, szkoda ze teksty nie sa Twoje

6 dni temu
Ronie Erc
Ronie Erc

Zawsze interesowałam się sprawami kryminalnymi, przeczytałam o wielu makabrycznych morderstwach, ale kiedy dowiedzialam się, że dziewczyna pochodziła z mojego rodzinnego miasteczka żyjącego własnym życiem to zaparło mi dech w piersiach. Przerażające słyszeć o miejscach w których przebywa się na co dzień w kontekście czyjejs śmierci. Strasznie współczuję rodzinie dziewczyny.

6 dni temu
dominik kwiat
dominik kwiat

eee kolejna dobrze znana i oklepana sprawa ,na jej temat jest już wiele w internecie , dalej idziesz na łatwizne

6 dni temu
Eagle Eye
Eagle Eye

nigdy wcześniej o tej sprawie nie słyszałam

5 dni temu
hadi hadi
hadi hadi

Kocham ten kanał , ten głos , z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek , niesamowity klimat i te świerszcze w tle , wyobrażam sobie jak to ciało leży tam w ciszy , otoczone jedynie odgłosami lasu .Takie zbrodnie są czymś strasznym , niesprawiedliwym ale jednocześnie coś nas w nich fascynuje.

6 dni temu
KoyotBravo
KoyotBravo

5:58 kończy pierdolenie i przechodzi do rzeczy BTW. Nie opowiadaj bajek, 50% tego filmiku oraz kilku innych na tym kanale składa się z szczegółów których nie możesz znać. Pomijam wiele błędów językowych. Jeśli ktoś powiedział Ci, że potrafisz pisać, to albo kłamał, albo nie wiedział co mówi, bo poziom literacki scenariusza jest wyjątkowo niski.

6 dni temu
A gnieszka
A gnieszka

+tarchalin też prawda :p

3 dni temu
tarchalin
tarchalin

+A gnieszka Lepiej, żeby tego nie robił, bo i tak dużo spamu w sieci ;)

4 dni temu
A gnieszka
A gnieszka

Skończ pierdolić i stwórz podcast na swoich własnych zasadach, o. Nie będziesz musiał się wtedy martwić o "bajki", "błędy" i "poziom".

6 dni temu
czika Czika
czika Czika

Dobrze ze są takie kanały jak ten. Warto przypominać o sprawach z przeszłości sprzed wielu lat kawał dobrej roboty życzę dalszych sukcesów.

6 dni temu
szymon swierczewski
szymon swierczewski

Jak można zabić niewinnego człowieka...masakra.

7 dni temu
BonesV15
BonesV15

szkoda,że dopiero po takim czasie jej koleżanka zawiadomiła rodzinę,wiem,że nie było smartfonów tak jak dzisiaj,ale jednak powinna szybciej dać znak,że nie dojechała,zwłaszcza że wiedziała,o której i gdzie ma przyjechać,gdyby nic się nie stało,na pewno by przyjechała :/ tak czy inaczej bardzo przykra sprawa,zawsze sobie wyobrażam co dana osoba czuje w takim momencie zagrożenia,teoretycznie można sobie to wyobrazić,ale to nigdy nie będzie odzwierciedlało tego co się działo na prawdę i oby nikt nigdy nie musiał tego poczuć na własnej skórze,pozdrawiam!

7 dni temu
Sylvia Margas
Sylvia Margas

Wrócisz do serii niepokojące nagrania?

7 dni temu
Kryminatorium - zagadki kryminalne
Kryminatorium - zagadki kryminalne

możliwe :)

4 dni temu
Lifeisendless X
Lifeisendless X

Myśle, ze mieli związek z morderstwem Ali. Karma ich dopadła

7 dni temu
Brot Ijut
Brot Ijut

https://youtu.be/HyrUBzB2Bwg

7 dni temu
Anna S_a
Anna S_a

Dzięki za materiał o Alicji. Na Pomorzu grasował w latach 90 seryjny morderca . Sprawę Alicji należy połączyć z innymi morderstwami młodych dziewczyn min Justyny Węsierskiej i Ewy Miotk. Te zabójstwa powinny być non stop przypominane w mediach, bo sprawca nadal jest na wolności i spokojnie sobie żyje. Zróbcie materiał o Justynie i Ewie.

7 dni temu
Anna S_a
Anna S_a

Ps. Zapytam tak z ciekawości, bo bardzo interesuje mnie Twoja opinia. Czy uważasz, że w sprawie Katarzyny Z ( kryptonim :"Skóra") , w sprawie Jaroszewiczów oraz Małgosi Kwiatkowskiej (chodzi mi o Norberta B) aresztowali właściwych ludzi? Powiem Ci co najbardziej mnie przeraża jeśli chodzi o polskie śledztwa. Przeraża mnie jak łatwo można zamknąć człowieka tylko na podstawie nędznych poszlak, bez twardych dowodów. Odpowiedz w wolnej chwili. Z góry dziękuję.

8 godzin temu
Anna S_a
Anna S_a

+Paula Anna Wybacz, ale braki kadrowe, przeciążenie pracą itp nie są żadnym usprawiedliwieniem dla nieudolności (np sprawy dziewczyn z Pomorza), olewnia poszkodowanych ( np, sprawa J. Kazały czy K.Kaczorowskiej), karygodnych zaniedbań (np Sprawa I.Wieczorek) , zaniechania czynności śledczych i wmawiania poszkodowanym, że ich syn czy córka popełnili samobójstwo (np sprawa P. Pałczyńskiego , Karoliny Kaczorowskiej, Leppera, M.Kaweckiego, informatyków z Krakowa i setek innych), tuszowania zbrodni politycznych (Olewnik, Jaroszewicze, Papała, Lepper), wrabiania niewinnych ludzi ( sprawa Małgosi Kwiatkowskiej czy Jacka Wacha). To my - społeczeństwo jesteśmy przecież ich pracodawcami i mamy prawo oczekiwać od nich pracy najwyższej jakości, pomocy, gdy stajemy się ofiarami przestępstw. Niestety w Polsce naprawdę źle się dzieje. Gdyby nie zaniedbania na początku sprawy ( nie zabezpieczone monitoringi, nie przesłuchani znajomi) , sprawa zaginięcia I. Wieczorek mogła być dawno rozwiązana. Nie mam w sobie tyle współczucia i zrozumienia dla polskiego wymiaru sprawiedliwości co Ty :) Ja im nie współczuję, ja od nich (jako podatnik) oczekuję. :) https://newsbook.pl/2016/11/09/perfekcyjne-samobojstwo-2/?fbclid=IwAR0iJ_TBGoq9VFFMFDjKCYbSuNuCHmuZP5eSPmmwynWDfU0SD2jYvx20IwY

8 godzin temu
Paula Anna
Paula Anna

+Anna S_a nie bierz wszystkich do jednego worka :) Są policjanci i "policjanci". Poza tym policja nie zajmuje się tylko i wyłącznie zabójstwami. Ma na głowie tysiące innych rzeczy, o których nawet nie masz pojęcia. Na dodatek policja ma duże braki kadrowe, brakuje także na profesjonalny sprzęt, który okazuje się niezbędny w ich pracy. Wiem, że policja często sama musi zaopatrywać się w sprzęt za własne pieniądze... a są to bardzo drogie "zabawki"… Praca śledczych jest strasznie wyczerpująca psychicznie. Nie idą tam na 8h po czym wracają do domu na ciepły obiadek. To ciężka harówka 24h, 7 dni w tygodniu. 300 nierozwiązanych morderstw... może i tyle jest. Nie wiem, nie śledzę statystyk. A czy wzięłaś pod uwagę, że chociażby połowa z nich - 150 może być niewykryta z powodu znikomych śladów? Nie wiemy przecież czy na miejscu zabezpieczono wystarczająco dużo materiału dowodowego, czy próbki zabezpieczone na miejscu zdarzenia i zwłokach były dobrej jakości, czy były wystarczająco dobrze przechowywane, czy nie zostały zanieczyszczone, zalane. A może sprawca był na tyle cwany, że nie zostawił po sobie żadnego ślad, a może takowe były tylko zostały zniszczone poprzez rozkład zwłok, czynniki atmosferyczne itp, itd.????? Poza tym jeżeli już taka próbka „wjeżdża” do laboratorium to prace nad nią mogą trwać tygodniami po czym okazuje się, ze nadaje się tylko do kosza. Przypominam, że to nie jest jedyna próbka w całym laboratorium. W kolejce czekają setki innych. Na cały ten proces składa się mnóstwo czynników. Często niezależnych od policji. Uważam, że ludzie oglądają zdecydowanie za dużo policyjnych seriali :) Nie znam sprawy Patryka Pałczyńskiego za to znam bardzo dobrze sprawę Jakuba Kazały, bo swego czasu miałam do niej dostęp. Uważam, że pomimo upływu lat każda z tych spraw może znaleźć swój finał w sądzie. Nauka wciąż idzie do przodu. To co było nierealne 20-30 lat temu w tym momencie jest całkowicie osiągalne.

11 godzin temu
Anna S_a
Anna S_a

+Paula Anna W jaki sposób pracują polskie org. ścigania wie każdy kto śledzi postępy w wielu śledztwach, które do dnia dzisiejszego nie mają finału. Tylko na Pomorzu jest obecnie około 300 nierozwiązanych morderstw. Ich liczba na terenie całej Polski musi być porażająca... A myślę, że te liczby i tak są zakłamane, bo polska policja lubi widzieć wszędzie samobójstwa, aby poprawić statystyki. To co zrobiono ze śledztwem w spawie śmierci Patryka Pałczyńskiego, czy Jakuba Kazały wola o pomstę do nieba. A te przypadki są jedynie kroplą w morzu. Nie wspomnę już nawet o olewczym stosunku polskich organów ścigania do przypadków zaginięć, zwłaszcza dzieci, które przepadły w latach 90 jak kamień w wodę. I nikt już ich nie szuka z wyjątkiem kilu osób o wielkich sercach na portalach społecznościowych. Jak więc od nich oczekiwać, że znajdą mordercę dziewczyn z Pomorza? Mam prawo wątpić, że kiedykolwiek to nastąpi. Jeśli zaś chodzi o "naszego" mordercę , to uważam, że był młodszy - miedzy 20 a 30 rokiem życia. Pochodził z okolic Sierakowic, miał tam dom rodzinny - gospodarstwo i bywał tam w okresie wiosenno -letnim. Znał Ewę, bądź ją oczarował na tyle, że z własnej woli wsiadła do jego pojazdu. Miał dziecko lub przebywał z kimś kto je posiadał (siostra, brat). I nadal myślami podążam w kierunku woj. łódzkiego zastanawiając się, czy to nie jego "robota"...

12 godzin temu
Paula Anna
Paula Anna

+Anna S_a Istnieje kilka wersji dotyczących czasu odnalezienia zwłok Justyny Węsierskiej. Dwa miesiące, trzy dni… Czytałam też o dwóch tygodniach. Nie wiem, która z nich jest prawdziwa. Jeżeli przyjmiemy wersję, że zwłoki Justyny zostały zidentyfikowane zaraz po ich ujawnieniu, to możemy domniemywać, że do ich odnalezienia musiało nastąpić w jak najkrótszym czasie, czyli 3 dni. Ale mogę się mylić. Zwłoki Węsierskiej zostały zatopione na terenie bagnistym. Z tego co kojarzę woda na bagnach ma zupełnie inny odczyn i może w pewnym sensie spowolnić ich rozkład, zakonserwować je. Tak więc ten czas tez mógł być dłuższy niż trzy dni. Poza tym nie wiadomo na jakiej podstawie dokonano identyfikacji zwłok. Może identyfikacji dokonano na podstawie odzieży dziewczyny – zwłoki Justyny były ubrane. Nie posiadam akt, więc trudno odnieść się do czegokolwiek. Możemy tylko pozostać w strefie domniemywań i snuć swoje własne hipotezy oparte tylko i wyłącznie na artykułach i programach telewizyjnych, w których jak widać jest wiele błędów. Wracając do Ewy…Według mnie sprawca nie był młodzieniaszkiem. Musiał mieć 35-45 lat, był żonaty, miał dzieci. Nie wyróżniał się z tłumu. Nie musiał to też być znany jej mężczyzna… Tak jak wspominałam wcześniej mogła zostać podstępem zwabiona do auta sprawcy. W ustach Ewy znaleziono dziecięce majtki. Tak więc może to być jakaś przesłanka ku temu, że sprawca mógł mieć dzieci. Majtki mógł znaleźć równie przypadkowo i wykorzystać je jako knebel. Po nitce do kłębka… To nie jest takie proste. Czynności operacyjno- rozpoznawcze wyglądają zupełnie inaczej niż jest to ukazane we wszystkich serialach, które możemy obejrzeć na co dzień… Wiem o czym mówię, bo miałam przyjemność zobaczyć od „kuchni” jak to wygląda.

19 godzin temu
beer is my fuel
beer is my fuel

kurde, nie moge już żyć z wyrzutami sumienia po tej publikacji, idem na milicje

7 dni temu
cinek
cinek

mogla uwazac

7 dni temu
Paulina P.
Paulina P.

Ktoś wie gdzie miał miejsce dokładnie wypadek koło Jeleniej Góry?

7 dni temu
Kaśka Górska
Kaśka Górska

Straszna historia, ale co mnie w niej intryguje to Jackowski i jego mega dokładny opis zbrodni oraz sprawcy. Niesamowite. Wyobrażam sobie jak bardzo musi być pewny tego co mówi, stwierdzając bez cienia wątpliwości, że ktoś nie żyje.

7 dni temu
Iwona Klich
Iwona Klich

Eee nie. Wiesz Stęknica to ani nie leży nad jeziorem, ani nie jest w pobliżu Redy - Reda jest 65km, zupełnie w innym miejscu. Ot typowe pierdolenie Jackowskiego, by to wyłudzić troszkę pieniędzy od biednych cierpiących ludzi. Ten facet już dawno powinien siedzieć w pudle za oszustwa, wyłudzenia i podrabiane "dyplomy" od policji z domowej drukarki. Także jego opis sprawcy to też z dupy wyssany... Serio - ja pracując w policji, miałam okazje niejednego "mediuma" widzieć. Wszyscy są tak samo (nie)skuteczni i są jak pijawki... jak się ich nie opierdoli i nie wyśle do diabła, to będą przyłazić, dzwonić, słać meile... a też niestety czasem ktoś naiwny, sam do nich pójdzie - a na to szkoda pieniędzy. Lepiej te pieniądze wydać na dodatkowe poszukiwania, nie wiem profesjonalną stronę internetową z promowaniem - tak żeby ludzie to widzieli, albo cokolwiek...

6 dni temu
*Magda *
*Magda *

Pozdrowienia z Człuchowa

7 dni temu
Julliette 10
Julliette 10

Pozdrowionka towarzyszu ❤

4 dni temu
AnnihilationDepot
AnnihilationDepot

Więcej, więcej, więcej. Bardzo proszę o więcej takich materiałów. I częściej wrzucane.

7 dni temu
MaxiTraf
MaxiTraf

Mistrz!

7 dni temu
Alexander
Alexander

Ten Kanał z podcast to jedyny jaki słucham 🤧❤️

7 dni temu
Kiria Pl
Kiria Pl

O tak! Czytaj mi więcej!!

7 dni temu
Raku NH
Raku NH

Wreszcie komentarze na temat nagrania... Na Niediegetyczne już się nie da ich czytać a tu przynajmniej część się odnosi do tematu;)

7 dni temu
Polecam dobre filmy
Polecam dobre filmy

😀

7 dni temu
Ancia rmx
Ancia rmx

dobry odcinek

7 dni temu
Pokemonek
Pokemonek

Ale jaki to dziwny zbieg okoliczności, ze ci mężczyźni którzy mogli mieć jakiś związek z tą sprawa, nagle zginęli w wypadku. Życie to pisze dziwne, bardzo dziwne scenariusze.

7 dni temu
fasolka_krejzolka miki
fasolka_krejzolka miki

Bardzo mocny materiał

7 dni temu
TomusXAMV
TomusXAMV

Sporo autostopem jeździłem, problemów nie miałem (i zanim ktoś wyjedzie, że facet jestem - miałem wtedy 16-18 lat) Trzeba jednak pamiętać o kilku rzeczach - przede wszystkim warto zrobić zdjęcie tablicy rejestracyjnej i wysłać komuś znajomemu, najlepiej rodzinie, wraz z podaniem kierunku i miejsca. Jednocześnie poinformowanie kierowcy, że się tak zrobiło - jeśli ma niecne zamiary, opadną one, jeśli się dowie, że policja szybko znajdzie auto i właściciela. Po drugie - ja sam często podróżowałem, ale we dwójkę bezpieczniej.

7 dni temu
fmartou
fmartou

Świetny materiał, czekam niecierpliwie na kolejny!

7 dni temu
Paweł Bińkowski
Paweł Bińkowski

Najgorsze, że takie byle chodzi nadal pośród nas :/ biedna dziewczyna :(

7 dni temu
Ewa Górczyńska
Ewa Górczyńska

Matko, ja jestem z Trzebnicy

7 dni temu
magdalena fudali
magdalena fudali

No nieźle Nienadowa moje rodzinne strony A nigdy nie słyszałam o tej histori

7 dni temu
Kamil Rushdie
Kamil Rushdie

Nie milczu tylko miliczu !!!!

7 dni temu
Kryminalne zagadki niewyjaśnione sprawy
Kryminalne zagadki niewyjaśnione sprawy

Zapraszam na kryminalny podcast na mój kanał:) ps. Świetnie opowiadasz!

7 dni temu
Monika Szymańska
Monika Szymańska

Bardzo fajny kanal. Kiedy kolejny film o zagadkach kryminalnych? :-)

7 dni temu
Kryminatorium - zagadki kryminalne
Kryminatorium - zagadki kryminalne

szkoda, ja bym słuchał, ale na aplikacjach podcastowych

7 dni temu
Kryminalne zagadki niewyjaśnione sprawy
Kryminalne zagadki niewyjaśnione sprawy

+Kryminatorium - zagadki kryminalne tylko Youtube, jak osiągnę taki poziom jak Ty albo Jaśmin to pomyślę o czymś więcej;)

7 dni temu
Kryminatorium - zagadki kryminalne
Kryminatorium - zagadki kryminalne

jesteś też na Spoti i iTunes czy tylko YouTube?

7 dni temu
Kinga L
Kinga L

Czasem cieszę się, że rodzice zawsze zabraniali mi chodzić lub jeździć gdzieś samej (zwłaszcza wieczorami lub nocą, o stopach to nawet mowy nie było). Dawniej się buntowałam jako nastolatka, a teraz widzę, że ostrożności nigdy za wiele.

7 dni temu
Cinna Moon
Cinna Moon

Człowiek młody to taki trochę głupio odważny, dopiero po latach nachodzi refleksja

7 dni temu
ArcadeBajka
ArcadeBajka

Boziu, ja mieszkam w Redzie...

7 dni temu
Emilia Kwapisz
Emilia Kwapisz

Ciekawym tematem mogłaby być sprawa sieradzanki która zaginęła(uciekła z domu) a następnie została zamordowana w niewyjaśnionych okolicznościach po udaniu się,być może , na potkanie z mężczyzną którego spotkała w internecie a jedyną rzecz jaką.wzięła z domu była książka Już nie pamiętam jak się ona nazywała oraz jaki tytuł miała ta książka ale sprawa ta była bardzo głośna .

7 dni temu
Seweryn w
Seweryn w

Jak wyglądał ten wypadek dwóch gości? Może zopstawiając gazetę otwartą na tej sprawie przyznali się do winy? Później strzelili samobója?

7 dni temu
mumimimi *
mumimimi *

Za dużo filmów się naoglądaliście... Zresztą reakcja tej pokojówki była grubo przesadzona. Czy jak ktoś zostawia gazetę otwartą na jakiejś stronie to to automatycznie oznacza, że jest powiązany ze sprawą o której czytał ? Pewnie wszyscy, którzy kupili tą gazetę mieli ją otwartą ma tej właśnie stronie, bo to chwytliwy i szokujący temat był, tylko nie każdy z nią akurat podróżował.

7 dni temu
Izuu W
Izuu W

Też się właśnie nad tym zastanawiam, albo wypadek sami spowodowałi, albo wiedzieli coś na temat zabójcy i ktoś ich wyeliminował. Bo na pewno mieli coś wspólnego z tym, to by był dziwny zbieg okoliczności.....

7 dni temu
Brot Ijut
Brot Ijut

Według mnie w latach 90 na Pomorzu działał seryjny morderca autostopowiczek. Zabito trzy młode dziewczyny nie pamiętam dokładnie nazwisk, ale pamiętam, że jedna miała na imię Patrycja. Druga była uczennicą gdańskiej szkoły średniej, a mieszkała pod Gdańskiem a trzecia to właśnie Alicja.

7 dni temu
Anna S_a
Anna S_a

"Patrycja Przygodzińska była nieco starsza, liczyła bowiem 19 wiosen. Właśnie zdała maturę, a od października miała rozpocząć studia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Pod koniec sierpnia 1999 r. wyjechała ze stolicy nad morze – w Gdańsku bowiem odbywał się obóz adaptacyjny dla nowych studentów tej uczelni. Patrycja była osobą niesłychanie towarzyską, łatwo nawiązywała kontakty. 25 sierpnia 1999 r. przypadał w środę. Tego dnia Patrycja brała udział w zajęciach, a wieczorem planowała imprezowe szaleństwo. Wraz z koleżankami udała się do jednej z trójmiejskich dyskotek, której nazwę żywcem zaczerpnięto ze spuścizny jednego z polskich wieszczy. Knajpa nazywała się bowiem „Balladyna”, a mieściła się w Nowym Porcie. Dziewczyny zjawiły się tam ok. 21 i zabawiły aż do północy, kiedy to postanowiły zmienić lokal na pobliską „Californię”. Tam koleżanki straciły Patrycję z oczu. W późniejszym śledztwie ustalono, że ok. 2:30 udała się wraz z ustalonym mężczyzną do bankomatu we Wrzeszczu. To ostatnie miejsce, gdzie Patrycję widziano żywą. Jej zwłoki odnalazł przygodny wędkarz następnego dnia rano w okolicach wsi Leźno. Gwałciciel i zabójca towarzyskiej 19-latki do dziś nie został ustalony. (sprawa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, sygn. akt V Ds 99/01)"

7 dni temu
Brot Ijut
Brot Ijut

https://youtu.be/HyrUBzB2Bwg

7 dni temu
Brot Ijut
Brot Ijut

+Anna S_a O tych wszystkich sprawach usłyszałem w starych 997 na yt.

7 dni temu
Anna S_a
Anna S_a

O zabójstwie Partycji mało jest informacji prasowych, ale wdaje mi się, że ona nie jechała autostopem. Zapewne masz na myśli Justynę Węsierską i Ewę Miotk. I masz 100 % racji - na Pomorzu grasował seryjny i kto wie, czy nadal nie grasuje, a jednie zmienił modus operandi i skutecznie pozbywa się zwłok.

7 dni temu
Kasia Fabi
Kasia Fabi

Jak miło słyszeć kogoś kto poprawnie wymawia nazwę miasta Tczew 😍 nie żaden tyczew albo czczew.

7 dni temu
Rosalia alpina
Rosalia alpina

Jezu, czemu ta muzyka jest taka straszna. Przecież to nie horror a sprawa kryminalna. Odechciewa się słuchać bo człowiek boi się własnego cienia. :(

7 dni temu
Ewa L.
Ewa L.

massssakra.....dzięki za materiał.Pozdrawiam

7 dni temu
Aniela
Aniela

Mieszkam w redzie ;((

7 dni temu
ArcadeBajka
ArcadeBajka

+Iwona Klich no tak, ale nie wiem czy słyszałaś jasnowidz wskazał okolice Redy jako miejsce spoczynku Alicji. Nie była to prawda, ale i tak mrozi to krew w żyłach mieszkańców

5 dni temu
The Diamond'
The Diamond'

Pozdro ja też z okolic :D

6 dni temu
Iwona Klich
Iwona Klich

Eee ale wiesz że ona zginęła w Stęknicy, 65km od ciebie w zupełnie innym miejscu? Serio... jak tam mieszkasz to chyba wypada wiedzieć gdzie co jest...

6 dni temu
Maggie W
Maggie W

Ja mam lepiej, bo w Rumi :P

7 dni temu
ArcadeBajka
ArcadeBajka

ja też...

7 dni temu
EVE
EVE

👍

7 dni temu
Katherine J
Katherine J

Straszna sprawa :( Ale powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie co musiał przeżywać ten grzybiarz, który znalazł zwłoki.

7 dni temu
Albert Kowalski
Albert Kowalski

Większość komentujących pisze, że nigdy by nie pojechała autostopem, ale zapomina o tym, lub nie wie ze względu na młody wiek, że takie podróżowanie autostopem było 20 lat temu dość popularne i nie było w tym nic dziwnego. To były naprawdę inne czasy.

7 dni temu
Kinga L
Kinga L

+Sandra Tarasiuk no właśnie i dziwne, że niektórzy nie mają takiego instynktu samozachowawczego, takiej przezorności i pewnego lęku, czy oby na pewno nic się nie stanie. Wydawać by się mogło oczywiste, że każdy tak powinien mieć. I nie zwalajmy tu na młodość i bezmyslność, bo jak ja byłam nastolatką, to też bałam się jeździć stopami, chodzić gdzieś sama. I nigdy nie wyjechałabym w samotną podróż (nocną, ze świadomością, że będzie potrzebne wzięcie stopu)

6 dni temu
Sandra Tarasiuk
Sandra Tarasiuk

Albert Kowalski prawda. Moja Kolezanka od kad pamietam bardzo często jeździła stopem. Zawsze dziwiłam sie jej,ze sie nie boi. Ja jechałam z nia tylko raz i nigdy więcej nie wsiadłam ani nikogo nie wzięłam, nie zeby cos sie stało ,bo było Ok,ale bałam sie strasznie

6 dni temu
Kinga L
Kinga L

Co innego jechać stopem w kilka osób w razie koniecznej potrzeby, a co innego w pojedynkę samemu podróżować (wcześniej pociągiem), tym bardziej wsiadać do samochodu jakiegoś obcego faceta ze świadomością, że będzie się jechało z nim samemu przez mało uczęszczane drogi, lasy itd. Sama mam 25 lat i niekomfortowo się czuję, jeśli choćby taksówką muszę gdzieś podjechać wieczorem, w jakieś mniej uczęszczane miejsce. Może to dlatego, że rodzice od zawsze mówili mi o różnych zagrożeniach, ostrzegali itd. Zabraniali chodzić samej po nocach, tym bardziej gdzieś wyjeżdżać w pojedynkę. Mówi się, że teraz są groźniejsze czasy - ale raczej nie, bo w wielu miejscach jest monitoring, ochrona, możemy mieć przy sobie gaz pieprzowy, mamy telefony komórki, modne są kursy samoobrony, jest większa świadomość społeczeństwa itd. Dawniej po prostu nie było internetu, zbrodnie nie były aż tak nagłaśniane, co nie znaczy, że się nie zdarzały czy że było bezpieczniej (było przecież wielu "słynnych" seryjnych morderców). Tym bardziej dziwi takie samotne podróżowanie nocą itd. I fakt, że rodzice tak z chęcią ją puszczali, a także to, że ją nic nie niepokoiło ani nie myślała o ewentualnych zagrożeniach.

7 dni temu
x x
x x

Gówno prawda. Pierdolenie o innych czasach za każdym razem. Ludzie nadal jeżdżą autostopem i nadal jest to równie ekscytujace jak i niebezpieczne jak doslownie zawsze

7 dni temu
Lana Banana
Lana Banana

Albert Kowalski To prawda. Dwadzieścia lat temu, gdy miałam 17 lat to z koleżankami jeździłyśmy w okresie wakacyjnym autostopem do miejscowości oddalonych o kilkanaście km. Teraz, gdy sama mam córkę w wieku 17 lat to ściska mnie w sercu z przerażenia jakie głupie byłyśmy z koleżankami :/

7 dni temu
Marti to Ziomal
Marti to Ziomal

O boże ja z Przemyśla...

7 dni temu
Justyna Z.
Justyna Z.

Nigdy nie będę jeździć autostopem, tym bardziej z obcym mężczyzną

7 dni temu
ZKM Tarnów
ZKM Tarnów

Ja Ci coś powiem z własnego doświadczenia . Mam aktualnie 20 lat (rocznik urodzenia 1998) - jestem dosyć specyficzny ponieważ jestem "Miłośnikiem Komunikacji"...są,na świecie tacy ludzie którzy się tym interesują . Niedawno bo niespełna miesiąc temu odbyły się targi komunikacyjne "Transexpo 2018" Kielce na które się wybrałem (nie pierwszy raz w życiu) . Jestem z Tarnowa a miasto Kielce jest oddalone od tej miejscowości o jakieś 120 - 130 kilometrów . Niestety nie mieli w sprzedaży ulgowych biletów a co za tym idzie wydałem więcej pieniędzy niż początkowo zamierzałem i na sam powrót do domu mi zostało 25 złotych . Szczęście w nieszczęściu, iż na całym wydarzeniu spotkałem chłopaka a właściwie mężczyznę mającego około 35 lat z podobnym zainteresowaniem jak moje...mało tego byłego kierowcę autobusu właśnie w moim rodzinnym mieście (byłego ponieważ w tym roku się zwolnił i wyjechał zarobić do Niemiec) ale w jego prywatne życie nie będę wchodził gdyż to jest moim zdaniem tutaj nie potrzebne . Zaczęło padać ; wiać i zrobiło się zimno tego dnia pogoda była mocno pod psem...właśnie ten mężczyzna zadał mi proste pytanie czy mam czym wracać na Tarnów bo jak bym chciał może mnie bez problemu podrzucić gdyż jest swoim prywatnym samochodem tam na miejscu . Chłop kiedyś mnie dosyć mocno nie nawidził i miał na mnie cięte ale nie miałem nic do stracenia szczerze mówiąc . Podrzucić mnie podrzucił prawdę mówiąc pod mój sam dom...dzięki niemu nie zmokłem ; nie zmarzłem . Można ? Jak widać na przykładzie można...Pani Alicja miała do pokonania 30 kilometrów ja ponad 100 kilometrów - według jasnowidza też "Znała swojego oprawcę" . Hmm do czego zmierzam ? Do tego że wbrew pozorom nie wszyscy ludzie mają złe zamiary i chcą sam zrobić krzywdę...99% ludzi jest w porządku lecz pozostaje jeszcze ten 1%,któremu nie należy ufać...serdecznie Panią pozdrawiam :) .

4 dni temu
Paweł Mat
Paweł Mat

Justyna Z. szkoda.

5 dni temu
Amelia Twardowska
Amelia Twardowska

Słyszałam o takim przypadku że autostopicz zabił kierowcę

7 dni temu
Jakub Kulesza
Jakub Kulesza

było takich dwóch lepkow

7 dni temu
KnjazGromowladny
KnjazGromowladny

Jak to "prawdopodobnie nie zdarzyła na pociąg". Albo jej poprzedni dojechał na czas, albo nie. To są rzeczy do ustalenia. Dlatego zatrzymała na tzw. okazję mężczyznę? A może to była kobieta?

7 dni temu
Czoko Ladka
Czoko Ladka

KnjazGromowladny To może ja odpowiem na to pytanie. Wystarczy spojrzeć na przyczynę jej śmierci. Owszem, są silne kobiety, ale to mało prawdopodobne by taka się zdarzyła co to byłaby w stanie od tak wyrwać podkład kolejowy, a potem jeszcze dobić dziewczynę (a co dopiero przyłożyć jej do nieprzytomności). Dodatkowo statystycznie jeśli chodzi o morderstwa tego typu to właśnie mężczyźni są winni. Co jest całkiem przykre, no ale bywa. Życie.

7 dni temu
Marta T.
Marta T.

Córki, siostry, przyjaciółki już nikt im nie wróci, ale łatwiej by im było żyć ze świadomością, że morderca tej niewinnej dziewczyny płaci za odebranie jej życia. Wierzę, że ta sprawa będzie miała swój koniec, a rodzina Alicji chociaż po części odzyska spokój..

7 dni temu
Daniel Malewicz
Daniel Malewicz

Szanowna pani Marto, płaci? To my(podatnicy) płacimy na takich jak oni. Mordercy, gwalciciele, zlodzieje.... W skrócie przestępcy. W więzieniu maja wikt i opierunek. Maja lepiej niż wielu ludzi na wolności. Czyli za zbrodnie i krzywdę, przez które ludzie cierpią, dostają za darmo pobyt w hotelu. Bo więzienie to hotel-jedzenie spanie i dach nad głową za darmo.... W skrócie jedyne słuszne wyjscie to przywrócenie kary śmierci..

7 dni temu
owilqmowa
owilqmowa

Bo to takie niezwykłe dla mężczyzny mieć wąsy czy flanelową koszulę w kratę... Nie rozumiem dlaczego tak często angażuje się jasnowidzów. Może jako osoba bezpośrednio dotknięta śpiewalabym inaczej, ale, no przyznajcie, wskazówki podawane przez wróżbitów i wróżki są ogólne, banalne wręcz, albo nasuwające się same przez okoliczności.

7 dni temu
Iwona Klich
Iwona Klich

Bo pierdolenie Jackowskiego ma tyle sensu... że nie ma sensu. Ani Stęknica nie jest blisko Redy (65km, zupełnie w innym miejscu), ani nie ma tam jeziora. Opis sprawcy - wyjęty z jego dupy. Jak zawsze. Wyłudził kasę, przepił i tyle... jasnowidze to są zwykli oszuści wyłudzający pieniądze od cierpiących ludzi. @Raku NH Jackowski w życiu żadnego ciała nie znalazł. Wydrukowanie sobie dyplomu na domowej drukarce niestety nie czyni z niego boga... serio - jemu nawet oferowali kupę kasy, za to że udowodniani swoje moce... i nic cisza.

6 dni temu
Raku NH
Raku NH

Jeśli Jackowski znajduje chociaż jedn ciało na tysiąc spraw, to warto mu zapłacić bo z tego co mówił, to on nie chce żadnych wielkich pieniędzy.

7 dni temu
Kruci Bubuniek
Kruci Bubuniek

sądzę, że tu chodzi o desperację rodziny. zrozpaczeni szukają odpowiedzi gdziekolwiek. tu też było powiedziane, że matka długo miała wątpliwości- zapewne w końcu się przekonała do tej opcji z bezradności. :(

7 dni temu
Albert Kowalski
Albert Kowalski

Jasnowidze to ściemniacze.

7 dni temu
Katherine J
Katherine J

Zgadzam się.

7 dni temu
Natalia Nowakowska
Natalia Nowakowska

Twój głos to muzyka dla uszu.Czekam na kolejne podcasty😌😌

7 dni temu
George George
George George

Czemu skopiowałeś słowo w słowo artykuł ze strony paranormalne.pl, który ukazał się 02.10.18?

7 dni temu
Paula Anna
Paula Anna

+tarchalin tak, skopiowali to ze fb - potral "Zbrodnie z Archiwum X"

5 dni temu
tarchalin
tarchalin

To paranormalne.pl skopiowało artykuł z innego źródła.

7 dni temu
George George
George George

Kryminatorium - zagadki kryminalne Dzięki bardzo za odpowiedź, materiał jak zawsze bardzo dobry. Pozdrawiam

7 dni temu
Kryminatorium - zagadki kryminalne
Kryminatorium - zagadki kryminalne

Tekst i historia wydała mi się na tyle ciekawa, że postanowiłem przeczytać to u siebie. Nie wiedziałem nawet, że artykuł znajduje się na stronie paranormalne. Ja znalazłem tekst na fb Zbrodnie z Archiwum X i wspomniałem o tym zarówno w nagraniu jak i w opisie.

7 dni temu
George George
George George

Kobieto czysta ciekawość to nie oskarżanie, chyba lepiej spytać niż siedzieć cicho z niewiedzą tak??

7 dni temu
Ewelina D
Ewelina D

Pamiętam te sprawę dziewczyna z mojego miasta. Byłam wtedy w podstawówce całe miasto było w szoku

7 dni temu
Tessa Zagrodzka
Tessa Zagrodzka

W życiu sama, jako kobieta, nie wsiadłabym do auta cudzemu mężczyźnie ani też nie wpuściłabym żadnego autostopowicza. Ufność ludziom i sympatia do nich swoją drogą, a ostrożność i przezorność swoją. To trochę tak, jak z zamykaniem drzwi od domu - niby się nie obawiasz, że ktoś się będzie próbował włamać, masz jako tako poczucie bezpieczeństwa, ale i tak się zabezpieczasz. Dziewczyny, uważajcie, bo niebezpieczeństwo czeka na nas niemal na każdym kroku (choćby ostatnia akcja z Uberem, popularna na FB). Historia naprawdę mną wstrząsnęła, aż dostałam dreszczy, bo sama mam córki i nie wyobrażam sobie, co musi czuć rodzina. Mam nadzieję, że jej sprawa zostanie rozwiązana... Materiał jak zwykle super przygotowany. Miło widzieć, jak się rozwijasz :)

7 dni temu
Pyza
Pyza

Dlaczego zwracasz się tylko do dziewczyn? Mężczyźni również muszą uwazać...

6 dni temu
Monika Szymańska
Monika Szymańska

Ja tez nigdy nie jezdzilam autostopem. Dla mnie to niebezpieczne zwlaszcza gdy jest sie samej i wsiada sie do samochodu jakiegos mezczyzny. Jestem ostrozna w takich sytuacjach. Tak samo nigdy nie wsiadalam z chlopakiem do swkochodu po pierwszych randkach. Slabo go znalam i wolalam nie ryzykowac.

7 dni temu
Izabela Mikołajczyk
Izabela Mikołajczyk

Yukozusek kierowca ubera próbował delikatnie mówiąc namówić kobietę do seksu, nie chciał jej wypuścić z auta.

7 dni temu
Yukozusek
Yukozusek

Tessa Zagrodzka jaka sprawa z uberem? nie słyszalam o niej;;

7 dni temu
Lukas Jaworski
Lukas Jaworski

Dzieki

7 dni temu
Milena
Milena

Jaki miły początek tygodnia z Kryminatorium ! Zabieram się do słuchania !

7 dni temu
Milena
Milena

+angster danke

7 dni temu
angster
angster

Dzięki, że nas o tym informujesz, ale: 1) nie krzycz, 2) nie dawaj spacji przed wykrzyknikami.

7 dni temu
MASNE SZOTY
MASNE SZOTY

kocham te odcinki, ja cie krece

7 dni temu
Paula N
Paula N

Mógłbyś tak do mnie mówić i mówić 😍

7 dni temu
George John
George John

👍

7 dni temu
malina malina
malina malina

Muzyka na tym kanale jest bardzo klimatyczna, uwielbiam ją

7 dni temu
Pysia Mrr
Pysia Mrr

Zacznijmy od tego czy sprawca/sprawcy mają wgl wyrzuty sumienia odnośnie tego morderstwa ;)

7 dni temu
Najlepsze Kreskówki
Najlepsze Kreskówki

Watpilbym xd

5 dni temu
Albert Kowalski
Albert Kowalski

A co to ma do rzeczy?

7 dni temu
czifen
czifen

Wydaje się, że ponad połowa widzów tego typu kanałów to kobiety. Jakieś pomysły dlaczego tak jest? W sensie, że dużo ich jak na kanał nie zawierający tematów stricte modowych, plotkarskich itd... Nie upolityczniać mnie tez w tym momencie. To nie jakieś własne zapatrywania na rolę płci w społeczeństwie, tylko zwykła obserwacja. Moja mama np. kiedyś kupowała czasopisma typu Detektyw.

7 dni temu
Monika Szymańska
Monika Szymańska

To co piszesz brzmi troche szowinistycznie jakby kobiety mialy prawa byc inteligentne i ciekawe swiata. Ja interesuje sie sprawami kryminalnymi, a np moda i makijazem duzo mniej.

7 dni temu
Lana Banana
Lana Banana

angster Nie obrażaj nas. Ja od zawsze interesuję się taką tematyką i pomijając niewątpliwy urok osobisty prowadzącego, mnie po prostu zachwyca profesjonalizm Marcina. Kryminatorium i Stanowo.com to moje ulubione kanały a wygląd prowadzących jest przynajmniej w moim odczuciu na bardzo dalekim planie.

7 dni temu
William Heller
William Heller

Na ogół kobiety są bardzo zainteresowane tymi okołokryminalnymi tematami w większym stopniu niż mężczyźni. Nie chodzi o prowadzącego, zerknij na inne kanały o tej tematyce, gdzie również w widowni przeważają kobiety. Jestem ciekawa dlaczego tak jest, ale nie upatrywałabym się powodu w atrakcyjności lub jej braku konkretnego youtubera. Oglądam oba kanały kiedy jeszcze nie było wiadomo jak wygląda prowadzący :P

7 dni temu
angster
angster

Nie tyle kobiety, co dziewczyny, które mają mokro na widok i dźwięk prowadzącego xD

7 dni temu
czifen
czifen

Jako małolat czytałem je. Pamiętam artykuł o mężczyźnie, który po śmierci własnej żony lub matki konserwował ją, powkładał plastikowe rurki we wszystkie "ważniejsze" otwory jej ciała, zwłoki ładnie ubierał, perfumował i uprawiał z nimi sex. Mnie jako dziecko obrzydzało to i bawiło. Ot zawsze jakiś temat do obgadania z chłopakami pod blokiem :] Takie tam wspominki.

7 dni temu
Gabriela Wypych
Gabriela Wypych

Mam tylko nadzieję, że autorka posta (czytanego SŁOWO W SŁOWO w tym filmiku) zgodziła się na taką formę współpracy, jeżeli nie to bardzo się zawiodłam, bo to zwykłe przypisywanie sobie czyichś godzin spędzonych na researchu.

7 dni temu
Kryminatorium - zagadki kryminalne
Kryminatorium - zagadki kryminalne

Spokojnie, autorka nie ma nic przeciwko :)

7 dni temu
Oliwia Rozum
Oliwia Rozum

Link jest w opisie tego filmu

7 dni temu
Gabriela Francuz
Gabriela Francuz

Jakiego posta? Podzielisz się linkiem?

7 dni temu
Kocham mojego Kota
Kocham mojego Kota

Okropieństwo.

7 dni temu
JacobJuly Metal Detecting
JacobJuly Metal Detecting

X1,5 predkosc

7 dni temu
M G
M G

Jak zwykle super ciekawe!

7 dni temu
Mama z Powołania
Mama z Powołania

Ciężko wyobrazić sobie lepszego lektora! Czekam na kolejny odcinek!

7 dni temu
Jason Statham
Jason Statham

polecam 1.25 speed

11 godzin temu
alcatrazep
alcatrazep

Myślę, że głos jest na tyle ciekawy że możnaby zrobić z niego pożytek choćby jako lektora kryminałów.

3 dni temu
potrzymaj mi piwo
potrzymaj mi piwo

Słyszałam kiedyś o tym od swojej cioci, to straszne, mieszkała w mojej miejscowości..

7 dni temu
No dzień dobry całe te
No dzień dobry całe te

Jeden odcinek Pitbulla nawiązywał do tej zbrodni

7 dni temu
No dzień dobry całe te
No dzień dobry całe te

+Agnieszka Jaros Oj być może tak nie jestem teraz pewny do końca,jeśli tak mój błąd

7 dni temu
Kiria Pl
Kiria Pl

Agnieszka Jaros o tej też opowiadał Marcin w jednym odcinku

7 dni temu
Agnieszka Jaros
Agnieszka Jaros

No dzień dobry całe te A nie mówisz przypadkiem o odcinku o wyrzuceniu dziewczyny z pociągu podczas urodzin jednego z bandziorów? To inna autentyczna sprawa. Takiej akurat nie pamiętam.

7 dni temu
No dzień dobry całe te
No dzień dobry całe te

+Ka Jot Któryś z pierwszych odcinków drugiego sezonu jak już ta ruda babka jest i to ona prowadzi to śledztwo

7 dni temu
Ka Jot
Ka Jot

Który?

7 dni temu
Kamila 23
Kamila 23

Coś okropnego, jak może mieć ktoś takiego pecha. Chce się krzyczeć dlaczego ona szła na tego stopa.

7 dni temu
Młody Emisariusz Introwertyków
Młody Emisariusz Introwertyków

+Piotrek Tropolio Wiesz trochę dziewczyn jeździ na stopa i jakoś nie myślę aby każdy Janusz 40+ był milutki w środku nocy kiedy jest z nią sam na sam a żona mu nie daje :) Mówisz jak byś na innym świecie żył

2 dni temu
Piotrek Tropolio
Piotrek Tropolio

+Młody Emisariusz Introwertyków A skąd takie przypuszczenie?

2 dni temu
Młody Emisariusz Introwertyków
Młody Emisariusz Introwertyków

Nie ona jedyna tak zginęła

7 dni temu
Lidia Turek
Lidia Turek

noż kurde blade...z jednej strony The walking dead...z drugiej Kryminatorium...czuję terapię do końca życia :-P ps. i zaś pierwsze zeszło na drugie :-/ brawo Ty!

7 dni temu
Lidia Turek
Lidia Turek

+Jason Statham...skoro jest dla inteligentnych co tu robisz?swój trolling se wsadz...mam uczulenie na miernoty intelektualne!może mama powinna dać ci szlaban na komputerek?!

2 godzin temu
Jason Statham
Jason Statham

+Lidia Turek Internet jest jednak dla mądrych ludzi Kobieto przecież ja cisne będę z tego ja się żywię trollingiem jeszcze nie zauważyłaś?

5 godzin temu
Lidia Turek
Lidia Turek

+Jason Statham...dystans?!człowieku z jakiego ciemnogrodu się urwałeś?!od wieków kobiety walczą z sexsizmem a ty "doradzasz" kobiecie gary...doradzam długą i bolesną terapię!!!

8 godzin temu
Jason Statham
Jason Statham

+Lidia Turek trochę dystansu nie widzisz że pogrywam sobie z Tobą psychologiem to Ty napewno nie jesteś

8 godzin temu
Lidia Turek
Lidia Turek

+Jason Statham...zdecydowanie leki,które zostały przepisane nie działają...jako lekarz doradzam zmianę lekarza i lekarstw...może coś ci biedaku pomoże na sexsistowskie komentarze...a może mamusia za mało zdzielała patelenką?!hehe nadal rozumiem twoją traumę...bycia sexsistowskim dupkiem...kondolencje

8 godzin temu
Antoni Adamczyk
Antoni Adamczyk

Gdzieś już o niej słyszałem

7 dni temu
Łukasz Brukarz
Łukasz Brukarz

+Kryminatorium - zagadki kryminalne W Telewizyjnym biurze śledczym również

4 dni temu
Paweł Bieńko
Paweł Bieńko

Było też w TBŚ. Nie pamiętam numeru niestety.

7 dni temu
Raku NH
Raku NH

Kilkanaście dni temu było w interwencji - https://www.ipla.tv/wideo/news/Interwencja/1745/Interwencja-Jechala-nad-morze-wsiadla-do-obcego-auta-Policja-szuka-zabojcy-19-latki/c41ddb655e03b6bfd7ba452ffdcacbf9

7 dni temu
Kryminatorium - zagadki kryminalne
Kryminatorium - zagadki kryminalne

Było w 997 i w Interwencji na pewno.

7 dni temu
Antoni Adamczyk
Antoni Adamczyk

+Grzegorz Kwak to to ja wiem po prostu sie zastanawiam czy właśnie z 997 kojarzę tą sprawę

7 dni temu
blackberry2807a
blackberry2807a

Marcin miło się Ciebie słucha, nawet jeśli opowiadasz o tak przerażających sprawach :O :)

7 dni temu
Mariolusia m
Mariolusia m

Nigdy nie podróżowałam autostopem. I jakoś nie zamierzam.

7 dni temu
Ulencja Zdenek
Ulencja Zdenek

+Maggie W Sama nie jechałaś tylko z kimś.

14 godzin temu
Agnieszka Krebs
Agnieszka Krebs

Ja tez. Tak stac i sie proskac . W dodatku niebezpieczne.

Dzień temu
Halina Kurczakowska
Halina Kurczakowska

+Burtonówka 0 są na YT filmiki dokumentalne o atakach czy morderstwach autostopowiczów, którzy jechali w parze itp. Także nie do końca i taki sposób podróży jest bezpieczny

3 dni temu
Monika Szymańska
Monika Szymańska

Ja tez nigdy nie jezdzilam autostopem i nie chcialam, ale nie oceniam. Jednak nie wiem czy bezpieczne w dwie osoby, bo nadal facet moze im cos zrobic.

7 dni temu
Burtonówka 0
Burtonówka 0

Jeśli podróżuje w więcej niż jedną osobe jest to całkowicie bezpieczne

7 dni temu
Little Wendigo
Little Wendigo

Kolejny bezbłędny filmik, brawo!

7 dni temu
Leszek Czernecki
Leszek Czernecki

Udany poniedzialek!

7 dni temu
Joan Silentio
Joan Silentio

Nigdy tak szybko nie kliknęłam! Dziękuję za Twoją pracę.

7 dni temu
kot władca wszechświata
kot władca wszechświata

Miód na moje uszy słuchanie takiego podcastu

7 dni temu
kot władca wszechświata
kot władca wszechświata

+Pani Kamila każdy lubi co innego

6 dni temu
Pani Kamila
Pani Kamila

kot władca wszechświata zwlaszcza ze podcast jest o smierci ..

6 dni temu
grimes
grimes

akurat myslalam o tym kiedy wyjdzie nowy film! 💥

7 dni temu

Następny