Magdy plany - LIVE

 • Opublikowany 17 dni temu

  Jak to ogarnąć?Jak to ogarnąć?

  Trwanie: 1:0:41

  Akcję pomocy możesz wesprzeć w następujący sposób:
  1) pomagam.pl/jaktoogarnac
  2) paypal.me/pools/c/88aFlP7Mlf
  3) patronite.pl/jaktoogarnac

Edi Warszawa
Edi Warszawa

Kaleki życiowe. Żaden remont nie pomoże, póki w głowie będzie pustka. Ci ludzie potrzebują dobrego psychiatry i wsparcie psychoterapeuty.

Godzinę temu
Alicja M
Alicja M

Jacek -dlaczego robisz nadzieję tej kobiecie że odzyska dzieci ??Jak Ty sobie wyobrażasz że dzieci będą mieszkały w jednym pokoju z dwojgiem dorosłych ludzi ??Palących skręty ??.Masakra jakaś .Magda bardzo często powtarza że gdyby nie urodziła dziecka to nie dostała by mieszkania ??To bardzo źle świadczy o niej że decyduje się na urodzenie dziecka aby dostać mieszkanie i od razu w ogóle nie płaci za nie i zadłuża . Trzecia rzecz to po co remontować mieszkanie jeżeli oni chcą odzyskać dzieci po to aby z nimi wyjechać do Anglii .A kto będzie spłacać długi ??Jak mają sobie poradzić w Anglii ludzie którzy ani słowa nie znają po ang. i we własnym kraju nie radzą sobie z życiem .Czy nikt im nie może wytłumaczyć że w Anglii zaraz im również zabiorą dzieci i nie będą się z nimi tak cackali jak w Polsce.A może chodzi o to że w Anglii jest taki socjal że można nie pracując żyć z całą rodziną na samym socjalu ??O tak-problem polega na tym że że nawet w Anglii trzeba się wykazać że rokuje się nadzieję na funkcjonowanie rodziny a nie tak przyjechać i prosto z lotniska udać się po socjal. Już raz odesłano Magdę do Polski i niczego się nie nauczyła .Funkcjonowanie w kraju bez znajomości języka tego kraju jest sto razy trudniejsze niż w swoim .Czy nikt im tego nie może wytłumaczyć ??Ja nie wątpię że Magda kocha swoje dzieci ale kocha je w sposób bardzo nieodpowiedzialny. Ja nie życzę źle tej kobiecie ,ale na Boga ,wzięła sobie na utrzymanie kolejne dziecko-męża -kompletnie nic nie umiejącego.To człowiek który potrzebuje opieki a nie taki który sam potrafi zaopiekować się rodziną.Magda najchętniej postawiła by sobie tarota i usiadła by czekając aż spełnią się wróżby czy też sny.I czym lepszą obietnicę powodzenia otrzyma od wróżbity ,tym bardziej bezczynnie będzie czekać aż spełnią się te fałszywe obietnice .To jest choroba-nie ma wątpliwości i jedyną rzeczą jaką potrzebuję Magda bardzo to porządna szkoła która by ją przygotowała do życia ,do walki o byt a nie oczekiwanie na spełnienie się wróżb i przepowiedni. Przepraszam że tak brutalnie .Ja nawet mam do Magdy sporo symatii ,i wcale nie twierdzę że nie potrzebuje pomocy ,ale na boga to nie chodzi wyłącznie o pomoc materialną .Tu równolegle jest potrzebna praktyczna nauka życia. Pozdrawiam i mimo wszystko życzę Wam powodzenia.Naprawdę Magda wzbudza sympatię swoją szczerością ,ale Janek może i nie jest zły ale to kula u nogi .

5 dni temu
Tomasz Nieważne
Tomasz Nieważne

Magda odpowiadam na twoje pytanie....uważam że nie potrafisz zająć się dziećmi nie oszukujmy się, nie potrafisz zadbać o siebie a dopiero o dzieci ....to jest decyzja sądu ale uważam że nie powinnaś zajmować się dziećmi. Nie macie wykształcenia Janek nie umie pisać i czytać ......jak zamierzacie pracować żeby utrzymać dzieci ....proponuje żebyś najpierw wyleczyła się z twojej choroby koniecznie musisz zacząć terapię u specjalisty z zakresu psychiatry i psychologa

7 dni temu
miecia korkowska
miecia korkowska

zadnych wpłat dla jacka oszusta ,to spekulant i improwizator

8 dni temu
Helo
Helo

Dlaczego Janek jak nikt nie słucha krzyczy na Magdę ,moim zdaniem żyjac w takiej sytuacji jak oni nie maja żadnych szans na odzyskanie dzieci przecież te dzieci nie będą miały normalnego życia przy takich ludziach jak oni, ona jest młodą kobietą dlaczego nie szuka sobie pracy jesli to prawda ze pracowała 11lat na kasie fiskalnej to ma jakieś doświadczenie może złożyć CV w innych supermarketach w całej Warszawie moze gdzies jest potrzebna kasierka ,a co do sprzatania sami sobie zacząć powoli sprzątać a później robic remon i jesli administracja nie upomina sie za czynsz na pewno się upomna i jesli w tym miesiacu nie zaplaci za miesiac bedzie musiala zaplacic za dwa miesiące a dług ma duży kiedy zamierza zacząć spłacać.

8 dni temu
Jajo Pieczara
Jajo Pieczara

Super witam Jacku

8 dni temu
Kasia Porada
Kasia Porada

Co na tych ścianach jest obrzydliwe...tak są zabite na ścianie fuu Nie wiem na czym polega twoja pomoc ,ale Ty sobie jakieś żarty robisz z ludzi którzy wpłacaja pieniądze 😉😂to norma w pl

9 dni temu
Kasia Porada
Kasia Porada

530 zł proste haha

9 dni temu
Malgorzata Karaś
Malgorzata Karaś

Madzia

9 dni temu
Fghjj Ghjjjv
Fghjj Ghjjjv

Proszę dać mi jakąkolwiek pracę, wtedy nagrywać jak stają na nogi lub też nie, takie nagrywanie codziennego ich życia zabiera się czas, gdzie wtedy powinni pracowac i zarabiać na życie swoje a także swoich dzieci. Dziękuję. Pozdrawiam :)

10 dni temu
anna Bolink
anna Bolink

Witam....Pozwolcie ze wyraze swoja opinie na temat Magdy. Ta kobieta potrzebuje przedewszystkim lekarza-psychiatry i dobrego,powtarzam dobrego psychoterapeuty. Dziewczyna ma zaburzony system emocjonalny, intelektualny -swiadomosc rozeznania dobra i zla. Nie jest w tym momencie najwaznieszy fryzjer itp...ale lekarz i pomoc socjalna typu odpowiedzialnosc -za siebie-dom. Wychowanie dzieci na ludzi dobrych, odważnych, rzetelnych, po prostu – odpowiedzialnych, to nie lada wyzwanie.Aby dziecko czegokolwiek nauczyc ,nalezy byc samemu w to wyposazonym-czyli; odpowiedzialnosc-zdrowy intelekt- osobowosc itp...Magda sama obecnie ma ze soba duzy emocjonalny problem-bardzo Jej wspolczuje...ale nie wystarczy dziecku zabezpieczyc jedynie wyzywienia i dachu nad glowa..

10 dni temu
Isia Isia
Isia Isia

Aż przykro czytać te wszystkie hejty!!!Jacku jak Ty musisz się czuć?Wstyd mi za tych bez serca ludzi,jaki widzę brak współczucia dla drugiego człowieka!Pewnie wypowiadają się najbardziej osoby które nie znają życia,nic nieprzeżyły!!!Do czego ten świat zmierza?Jak można być tak podłym?!Nie podoba się,nie oglądaj!Nie komentuj!Zbędne to jest człowieku!Bo głupimi komentarzami ranisz innych uczucia!! Sumienia nie macie?Jacek działa,pomaga a gdzie te wszystkie instytucje,które od bębnią swoje i do widzenia,dalej radź sobie sam człowieku!Doceńcie trochę pracę człowieka,bo on poświęca swój cenny czas!!!A Ty jeden z drugim siedzisz i "pierdzisz "w stołek przed filmem i mądry na odległość jesteś!Niech każdy z was zrobi sobie rachunek sumienia,czy kiedykolwiek uczynił coś dla drugiego!Nie.. lepiej gnoić,co? Banda snobów! Najłatwiej negować i wyśmiewać się?!!!Wychodzi bezstresowe wychowywanie...Jacku podążaj swoją drogą bo wiesz co robisz a na chamstwo nie ma lekarstwa...szkoda...!!!!!Jacku gdyby nie Ty ,Magda z Jackiem niedoznaliby tyle radości i dobroci,ewidentnie widać jak odżyli mentalnie i finansowo.Cieszę się że są jeszcze tacy ludzie jak Ty!!!!Wielki szacun!!!!

11 dni temu
Sebastian Redmer
Sebastian Redmer

Ta Magda to męda niemoge nato patrzec

12 dni temu
Danuta Siemaszko
Danuta Siemaszko

Jacek puk, puk ale nie w drzwi.. co Ty wyprawiasz!!!!?????????? wstydził byś się z Magdą już dawno powinieneś zakończyć ten serial!!!! dawno powinna mieć wyremontowane mieszkanie i dawno powinna być odpowiednio leczona Ogarnięta Magda a nie tak jak to robisz poniżasz tych słabych ludzi ja bym się na Twoim miejscu wstydziła pokazywać taki syf na ścianach bo dawno powinieneś to ogarnąć.Co do malowania ścian to trzeba Ci to Jacku mówić ślepy jesteś że są rozgniecione robale Ooooo coś nowego oddasz im łóżko!!! a jeszcze były szafki... a gdzie paczki i kosmetyki które sobie przywłaszczyłeś? i dałeś dla Agi. puknij się że pasemka powodują odzyskanie dzieci!!! kłopot polega na tym że Ty Jacku sam jesteś kłopotem.

12 dni temu
Bozena Lipka
Bozena Lipka

GRZEBIEN KOSZTUJE TYLKO 4 ZL

12 dni temu
Bozena Lipka
Bozena Lipka

PROSTE PYTANIE CZY ONA MYSLI ZE LUDZIE BEDA JEJ DAWALI NA ZYCIE

12 dni temu
TYLKO PRAWDA PRAWDA BOLI
TYLKO PRAWDA PRAWDA BOLI

takie coś kosztowało 500 zł t5oż to jakaś kpina !

12 dni temu
TYLKO PRAWDA PRAWDA BOLI
TYLKO PRAWDA PRAWDA BOLI

Specjalnie Magde pokazałeś siedzącą na tle pluskiew

12 dni temu
TYLKO PRAWDA PRAWDA BOLI
TYLKO PRAWDA PRAWDA BOLI

Jak ja cie facet nie lubie znalazłeś sobie sposób na zarabianie pieniędzy wrr

12 dni temu
Klaudia M
Klaudia M

„Na Twoim miejscu bym to ściągnął”(Janek o firankach do Jacka) a czyje to mieszkanie?

12 dni temu
Alicja Halicka
Alicja Halicka

Robaków nie ma ale ściany brudne po robakach zostały. Czy Magda czeka , że ktoś przyjdzie i posprząta jej mieszkanie ?.Jak dobrze, że sąd odebrał jej dzieci, ona nie nadaje się na matkę.

12 dni temu
Władek Zaczyński
Władek Zaczyński

Żal.... do pracy, a nie pasemka i fryzjer...

13 dni temu
Kikuna Matata
Kikuna Matata

Przestań ku**a manipulować bo tam przyjade

13 dni temu
anna szkopek
anna szkopek

nadal syf w domu ,ale dzieci chce odzyskać,chyba jakiś żarcik...ona sama potrzebuje opieki ... a ten Janek to już szkoda słów( agresor)

13 dni temu
Akdjeiekr Jsjekejwjeje
Akdjeiekr Jsjekejwjeje

Włosy tragedia, fryzjerka do bani 😜😜😜

13 dni temu
Mała Czarna
Mała Czarna

Zobaczcie sobie filmiki z serii ,,u Boga rodzina" ,tam jest dopiero ciekawie😉

13 dni temu
Anna Aniszewska
Anna Aniszewska

Ludzie chorzy pracuja , a dwoje leni siedzi i czeka , na jalmuzne od ludzi pracy , wstyd .

13 dni temu
Werka Baran
Werka Baran

Brak słów w kółko to samo.Pracowała 11 lat a teraz z swoim życiem nic nie robi,a Janek też nie pali się do pracy.Nie może się doczekać swoich dzieci a nic w tym kierunku nie robi.Żadnych postępów.Dziecku trzeba ugotować,z dzieckiem trzeba zasiąść do lekcji,dziecko musi mieć w domu czysto.Powtórze jeszcze raz Magdzie i Jankowi pierw trzeba terapii psychologicznej,żeby ich ktoś nauczył jak funkcjonować.Muszą znaleźć pracę.A co do remontu,kupić materiały i niech Janek coś zrobi.Pozdrawiam.

13 dni temu
millusia777
millusia777

Włosy super i pięknie pasują Madzi

14 dni temu
Bilu Bilu
Bilu Bilu

Magda jeszcze zatańcz, zaśpiewaj , wiersz wyrecytuj !!! Jacek co Ty z tymi ludźmi wyprawiasz??????

14 dni temu
Rose
Rose

Dlaczego Magda nie mogła powiedzieć ceny?

14 dni temu
Jarek juszczak
Jarek juszczak

Ludzie wkoncu sie ogarnijcie i nie wpalcajcie hajsu bo tutaj salon mody widac ze jest na wszystko kasa idzie ale nie na inne rzeczy bardziej potrzebne niech idzie do pracy zarobic na fryzjera a nie na hajs od widzow na szyneczki drogi czego ja nie kupuje.Mialas nie mowic ile kosztowal niech ludzie wiedza na co ida ich ciezo zarobione pieniadze.kiedy remont nigdy nie bedzie tego remontu bo te pluskwy wroca bardzo szybko. Nie potrafia zadbac o mieszkanie posprzatac a dzieci chce odzyskac nie odzyska ich bo nie ma szans zadnych .Dziecku trzeba zapewnic warunki do meiszkania a ona ich nie ma.

14 dni temu
ewa gorecka
ewa gorecka

To sa kpiny !!!!!!!!!!!!!! pasemka gwozdz programu..... sciany brudne,burdel w domu plany.....ha,ha nowe zakupy kto ci da dzieci.po co im to obiecujesz zenada,zenada,zenada.......!!!!!!!

14 dni temu
barbara wilk
barbara wilk

Nie oddałabym dzieci ponieważ nie dba o dom, pluskwy i ten jej mąż. Nie wydaje mi się, że on jest całkowicie zdrowy psychicznie. Dla dobra dzieci absolutnie nie.W kółko gada to samo. Jak chodzi o dzieci to uważa się za zdrową a jak chodzi o pójście do pracy to ma depresje. Trzeba im pomóc, oczywiście ale dzieci nie.

14 dni temu
Elzbieta Motovac
Elzbieta Motovac

Super ze Magda byla u fryzjera,pozdrowiwnia dla Ciebie oraz Magdy i Janka

14 dni temu
Bożena Oksza
Bożena Oksza

Jacek ...fryzjer , kosmetyczka ,makijaż.... daj spokój kobiecie ...zacznij od remontu mieszkania...

14 dni temu
Berta Dumm
Berta Dumm

Pasemka 500zl??????????????

14 dni temu
Telesfor Kosmak
Telesfor Kosmak

540 zł

14 dni temu
barbara ziółkowska
barbara ziółkowska

Pigmalion od świętej boleści :) Baba siedzi w barłogu z pluskwami na ścianie w tle , a ten z niej kosmetyczkę , fryzjera i makijaż wmawia jako najważniejsze potrzeby. Następnie proponuję perfumy na początek może być klasyka Chanel 5 w litrowej butli , będą pasowały do jej łazienki . A swoją drogą spostrzeżenia bystrych yutuberów chyba znowu są słuszne , bo ona coś siedzi i nie wstaje a do tego zawsze zasłania brzuch ręką . Jeśli tak - bo gratuluję Magda ! , A na urodę najlepsza jest kąpiel z porządnym szorowaniem przy użyciu dziecięcego mydła za 2 PLN

14 dni temu
Andrzej S
Andrzej S

To jest straszne co ty nagrywasz upokarzasz chorych ludzi którzy nawet nie wiedzą co wokół nich się dzieje! Powinni usunąć twoje konto

14 dni temu
marta nowak
marta nowak

masakra ,człowiek cały miesiąc pracuje i nie stać mnie dać 500 zł na fryzjera .Nieroby do roboty .

14 dni temu
Jazda bez Celu 18
Jazda bez Celu 18

Nie dał bym im pod opiekę nawet psa a co dopiero dzieci

14 dni temu
Ewa W
Ewa W

Ludzie sorry ale utrzymujecie "pasożytów" i nic z tego nie będzie dlatego wolę dać na głodujące zwierzęta .Zaznaczam że mam serce wrażliwe na krzywdę ludzi i zwierząt i bez obrazy proszę 😀

14 dni temu
Bogumił Sztuczka
Bogumił Sztuczka

Cygan leży, a ludzie pracują? Ogarnij się komediancie.

14 dni temu
Marek Garula
Marek Garula

Za te pieniądze remont zróbcie.

14 dni temu
Małgorzata Korzekwa
Małgorzata Korzekwa

Panie Jacku proszę porozmawiać z Magdą aby oboje z Jajkiem wzięli się za sprzątanie mieszkania , to nie jest takie trudne!!!!!!!!!

14 dni temu
Monika S
Monika S

Ludzie kochani Magda i Jcek zalicza sie do osob ubogich, a chca zyc ja panicze, przeciez maja rece nogi , kupcie farby pedzle walki, szpachelki zeskrobac stara farbe , wyrownajcie dziury szpachelka poczekac az wyschnie i pomalujcie, czy do tego malego mieszkanka potrzeba firmy remontowej..puknijcie sie w leb pieniadze trzeba szanowac tym bardziej ze pochodza od ludzi pracujacych, wszystko za darmo..ruszcie dupska i do roboty lenie smierdzace...Jacek nie rozpieszczaj tych ludzi, bo robisz z nch kaleki.

14 dni temu
Monika S
Monika S

Co do makijazu to jest setki filmow o tym na YouTube jak malowac oczy usta , brwi nie trzeba chodzic do salonow kosmetycznych tylko potrzebne sa kosmetyki przeciez Magda ma tyle czasu i moze zadbac o siebie w domu.....ponadto widze ze Magda ma tlusta cere na twarzy, chyba troche za tlusta i jest na to prosty domowy sposob , ...... 1duza lyzka sody oczyszczonej (nie mylic z proszkiem do pieczenia bo to trucizna) ..2-3 lyzki wody wymieszac skladniki na papke, polozyc na umyta twarz az do wyschniecia po czym umyc twarz i delikatnie osuszyc serwetka papierowa taka maseczka dziala przeciw zapalnie , odkazajaco wyczysci wagry i inne niedoskonalosci skorne, dodatkowo mozna kilka razy dziennie i przed pojsciem spac uzyc tamponika z waty namoczyc w mleku i pocierac twarz. bron boze niech nie idzie do kosmetyczki bo porobi jej jeszcze gorsze dziury w twarzy.

14 dni temu
Gosiakazik Szenska
Gosiakazik Szenska

Poprostu oglądam te filmiki od poczàtku i zaczyna mnie Magda denerwować weś sie w garsç przedewszystkim sprzątać w tym domu

14 dni temu
Gosiakazik Szenska
Gosiakazik Szenska

Najlepiej dać palec w góre jest ok fajnie ludzie wysyłają pieniądze biutifu ijest ok i co chwile sie powtarza :::::: ja miałam tak a nie tak ludzie po przejsciach dopiero są silni

14 dni temu
Monika S
Monika S

OMG.. 530 zl za podciecie wlosow i pasemka, mysle ze krolowa Elzbieta ma bardziej profesjonalnego i tanszego fryzjera, szczerze powiem ze Janka pasemka sa ladniejsze bardziej precyzyjne. byc u tak drogiego fryzjera Magda sie czuje jak gwiazda Holywoodu

14 dni temu
marian ukasinsk
marian ukasinsk

Jacek wplace Ci kasę jak się nagrasz szczepiony z psem durrniu

14 dni temu
marian ukasinsk
marian ukasinsk

Jacek wplace Ci kasę jak się nagrasz szczepiony z psem durrniu

14 dni temu
marian ukasinsk
marian ukasinsk

jacus smieciu pierdolony kombinatorze wszyscy już wiedzą żeś z boczeniec

14 dni temu
wins wins
wins wins

Buhahahahaha ale ludzie cię cisną hahahaa

14 dni temu
jojo jojo
jojo jojo

Powiem tylko tyle,że w żaden sensowny sposób im nie pomagasz. Za te pieniądze które wydałeś na Magdę mógłbyś już skromnie wyremontować im mieszkanie.a tu pieniądze rozwalasz na prawo i lewo.wstyd I porażka.zmian żadnych nie ma A powinieneś robić to z glowä.

14 dni temu
Ewelina
Ewelina

Ty stary obłudniku nie da sie sluchac tego fałszerstwa twojego

14 dni temu
nhendrych
nhendrych

podajcie go do urzedu podatkowego - -jestecie jego dojna krowa — sam jest chory -potrzebuje waszych pieniedzy - I nic wiecej

14 dni temu
Cenek Strozik
Cenek Strozik

O cozy ty kuzwa mowisz pasemka czlowieku konkrety

14 dni temu
Cenek Strozik
Cenek Strozik

Nie ty zaplaciles tylko ludzie nie rob z inch glupszych niz sa

14 dni temu
Cenek Strozik
Cenek Strozik

Pofarbowane wlosy a scianyyyyyyyy......,,'

14 dni temu
Cenek Strozik
Cenek Strozik

Cholera przestan tych ludzi pokazywac w takim swietlemasz kase o na to Dajaludzie wymaluj to mieszkanie I'm a nie pieprzysz Od rzeczy

14 dni temu
beata kopacz
beata kopacz

Dlaczego nie pokażą z bliska nowej fryzury Magdy ???

14 dni temu
Gosiakazik Szenska
Gosiakazik Szenska

A kosmetyczne źeczy robie se sama bo mam trójke dzieci i wychowuje sama i musze se dawać rady i mam skromnie ale zawsze czysto

14 dni temu
Gosiakazik Szenska
Gosiakazik Szenska

Mieszkam w hisxpani i mam pasemka i fryzure zrobioną za 40 er a nawet za 30

14 dni temu
Andrew Poterek
Andrew Poterek

Mikrofon jest wystarczajaco czuly  Magda nie musi wtykac go w usta, bo jest za glosno.

14 dni temu
Gosiakazik Szenska
Gosiakazik Szenska

Przepraszam zróbcie pisze sie przez ó zamknięte

14 dni temu
Gosiakazik Szenska
Gosiakazik Szenska

Pasemka se zrobiła i męźowi teź prosze cie bardzo Jacek jesteś inteligentnym człowiekiem i mysle niech sprząta w tym mieszkaniu ja mysle skromnie ale czysto i zrubcie wspolnie ten remont skromnie ale czysto pozdrawiam z hiszpani

14 dni temu
Gosiakazik Szenska
Gosiakazik Szenska

Jacek wiecznie mówi to samo teraz ma troszke lepiej niech sie weźnie wgarsc ludzie jej pomagajaà i oczywiście ty teź

14 dni temu
kate doe
kate doe

Bo wy sie koorva nie znata na eleganckich rzeczach.Taki fryzjer to goli,pierdoli,krawaty wiąże i usuwa ciążę.Więc musi kosztować 500pln.Pokłon frajerom co wpłacają kasę temu cwaniakowi.

14 dni temu
lolidragonn
lolidragonn

Tak poza tym naprawicie włosy dla Janka? :/ Zrobiliście byle jakie pasemka dla dorosłego mężczyzny, wygląd pomaga znaleźć pracę, a to nie wygląda za dobrze (oczywiście moim zdaniem, jeśli Mu się podoba to Jego wola i decyzja).

14 dni temu
Iwona Paszkiewicz
Iwona Paszkiewicz

KASUJA WPISY> MAM WAS GDZIES .Szkoda tych biednych ludzi.

14 dni temu
lidia palczowska
lidia palczowska

Dlatego ze ja wykazuje żadnej inicjatywy . W domu syf dalej. Nawet nie chce się posprzątać. Ale chce się malować włosy. Tyle już odcinków z Magdą a ona dalej w miejscu stoi . Jeszcze nie było ani jednego gdzie Magda sprząta gotuje itd. Cały czas siedzi na kanapie i pali . To jak takiej osobie oddać dziecko .

15 dni temu
filutka100
filutka100

Magda nie da rady zadbać o dzieci. Czy będzie w stanie pomóc Ani w lekcjach? Ona nawet nie sprząta w domu, nie gotuje, idzie tam, gdzie jej dadzą. Janek też tylko deklaracje składa, że chce pracować a nic nie robi. Nie wyobrażam sobie dzieci w takim mieszkaniu. Przeprowadzisz się do nich, Jacku, by im na bieżąco pomagać i mówić co mają robić, zadbasz na codzień o dzieci? Trochę się dziwię, że zamiast to wyciszać w głowie Magdy, to Ją nakręcasz i podsycasz nadzieję. Lubię Magdę i Janka i życzę im dobrze ale nie wyobrażam sobie z nimi dzieci.

15 dni temu
Damian Michalski
Damian Michalski

Krótko i na temat odpierdolcie się od Jacka i zajmującej się sobą nikt nie każe oglądać i pomagać. a ten czikago to gnida.

15 dni temu
monika muron
monika muron

To nie zależy od malowania Każdy się maluje jak chce ale zależy czym. Ciężko trafić na tusz który nie robi pandy Nawet ten z chanel może się rozkazywać. Magda ma rozmazany tusz bo ma taki układ powiek. Radziłabym używać wodoodporny. A do zmywania makijażu używać płynu micelarnego !!! Chłopiec misi wrzucić do mamy To jest najważniejsze !!!!

15 dni temu
Stanislawa Luniewska
Stanislawa Luniewska

Druga rzecz zakupy ..palenie papierosów to straszne zamiast kupić farbę to lepiej kupić papierosy..

15 dni temu
Stanislawa Luniewska
Stanislawa Luniewska

Starajcie się uporządkować mieszkanie bo macie tyle siły więc zakaszcie rekawy i do pracy bo wasz wizerunek w jakich warunkach mieszkacie sądzi o tym co będzie w przyszlosci

15 dni temu
Stanislawa Luniewska
Stanislawa Luniewska

Magda nie obraz się ale najważniejsza rzeczą jest iść do przodu nie koncentruje się caly czas na tym co działo się w twoim życiu ..ja przeszłam duzo więcej ale nigdy nie myślę co było myśl co będzie..

15 dni temu
Magdalena Ula
Magdalena Ula

Szczerze .. nie oddala bym Magdzie i Jankowi dzieci poniewaz dzieci beda hmm skrzywdzone psychicznie podczas wychowania.. to kiedys wyjdzie w psychice dzieci.

15 dni temu
Iwona Paszkiewicz
Iwona Paszkiewicz

Niech oni maluja mieszkanie, a nie oczy.

15 dni temu
Wioletta Jozwiak
Wioletta Jozwiak

Ja piernicze 500,zl.W jakim salonie byla....Takie pasemka to ja robilam za 160...Nie kazal jej mowic Bo wiadomo dlaczego pewnie sie domyslacie...

15 dni temu
Joanna Magrian
Joanna Magrian

Jaka stanowcza hahaha powtarza sie wkoło ... A pozatym Jacek nie widzi ze ons nie pracuje i wgl kto odda dzieci chorej kobiecie...i leserowi mężowi. Taki syf w domu....

15 dni temu
Danka Dr
Danka Dr

Magda myśli ,że czyste wyremontowane mieszkanie to kwestia odzyskania dzieci.. oczywiście to naiwne myślenie,..ale nawet biorąc pod uwagę ,gdyby tak było,..to każda kochającą matka motywując się tym zdarłaby pazury i doprowadziła do błysku swoje mieszkanie a ta dalej siedzi na dupie i pierdzieli trzy po trzy,..Boże widzisz i nie grzmisz,...prędzej chwycili by się czegoś ,gdyby im brakło na papieroski ,..jak dla odzyskania dzieci..

15 dni temu
Agnieszka Puchalska
Agnieszka Puchalska

pasemka na glowie a plamy na scianach....proponuje chociaz gabka i woda , proszkiem z bliczem umyc te sciany tylko trzeba troche pomyslec i chciec a nie robic skrety i pasemka

15 dni temu
Maciej Stabecki
Maciej Stabecki

Czy ktoś wreszcie pomoże temu Jackowi??? Ten kolo potrzebuje pomocy psychiatrycznej, a ci biedni ludzie potrzebują ochrony przed nim. Ci co wpłacają jakiekolwiek pieniądze na ten cyrk, są współodpowiedzialni za ten dramat. DRAMAT.

15 dni temu
Anna Panna
Anna Panna

Magda jest strasznie leniwa i tą ją gubi w życiu😥

15 dni temu
gwizdek18
gwizdek18

Dużo gadania a mało realnej pomocy czemu nie zorganizujesz żeby ktoś wniosł im to łóżko czemu nie pomożesz w malowaniu tego mieszkania leniu żerujący na ich durnocieKoniec to już kończę na tym oglądanie tego brazylijskiego serialu.

15 dni temu
Emilia Wiza
Emilia Wiza

Ku&$a 500 fryzjer?!!!!!

15 dni temu
Telesfor Kosmak
Telesfor Kosmak

540 zł

15 dni temu
Iwona Paszkiewicz
Iwona Paszkiewicz

To nie szkalowanie, tylko stwierdzenie faktu.

15 dni temu
Janina Klimowska
Janina Klimowska

kobieto! Ogarnij siebie i swoj dom. Za te pieniadze powinnas wygladac jak lalka!!!!

15 dni temu
Janina Klimowska
Janina Klimowska

500 zl???? Zenada!!!! Brak slow. Ludzie nie na to wplacaja....

15 dni temu
EmKa
EmKa

Janek ma lepiej zrobione pasemka niż Magda...

15 dni temu
Małgorzata Korzekwa
Małgorzata Korzekwa

Panie Jacku nie wierzę żeby Pani udało się tych ludzi nauczyć normalnie żyć, jest im bardzo wygodnie tak lawirowac.

15 dni temu
Małgorzata Korzekwa
Małgorzata Korzekwa

Nie wierzę żeby oni oboje nie wiedzieli jak się sprząta! !!!!!!!!!

15 dni temu
Małgorzata Korzekwa
Małgorzata Korzekwa

Pani Magdo ja nie zazdroszczę tylko tylko nie mogę zrozumieć jak można tak żyć nic nie dając od siebie.

15 dni temu
tomasz nowak
tomasz nowak

Jacek jestes ojcem Daniela Magicala?

15 dni temu
A&M M
A&M M

Magda byłaś u fryzjera...super wyglądasz,nareszcie😊Teraz wyglądasz klasa kobieta,tylko te kiepy nie pasuja do twojej nowej metamorfozy.

15 dni temu
Bogumił Sztuczka
Bogumił Sztuczka

Dlaczego non stop nagrywasz filmy z Jackiem i Magdą? Gdzie inni bohaterowie tej telenoweli? Czy robisz to tylko dla wyświetleń? I nie krytykuj oceniających nie jesteś mentorem.

15 dni temu
tomasz nowak
tomasz nowak

Jacek korwa co ty robisz?

15 dni temu
Łukasz Cywiński
Łukasz Cywiński

kurde jacek trzeba wyremontowac mieszkanie bo sprawa w sadzie o dzieci bedzie i pozory trzeba stwarzac... a siedzi cyganisko smierdzace na dupie w domu palcem nie kiwnie, wzial by chociaz szpachelke i ta farbe w lazience zerwal co odpada platami... Gosc sie przez kilkadziesiat lat mowic nie nauczyl jak czlowiek a on chce dzieci wychowywac i Madzia co zmaiast mozgu ma plewy... A ty tych glupich ludzi trzymasz w swiadomosci ze moga na cokolwiek liczyc w sprawie dzieci... Generalnie to nie sa ludzie w jakikolwiek sposob przygotowani do zycia w spoleczenstwie...

15 dni temu

Następny