Koran Księga Podyktowana Przez Demona Historia-Film Dokumentalny Lektor

Andrzej Karkowski
Andrzej Karkowski

Koran to przekaz szatana , machomet to opetany przez szatana , a islam to religia sztaana...czy SAMO ZLO !!!

2 dni temu
Pudzianek3isi
Pudzianek3isi

prawdziwy ciapaty niemiec , ten brodaty kozojebca używa szwabskiego

3 dni temu
White Warrior
White Warrior

80 kilo srajtasmy

4 dni temu
Geronimo
Geronimo

JEBAC ISLAM NA WIEKI! !!!

4 dni temu
Marcin Uscilo
Marcin Uscilo

Wszystkim takim przeciwnikom islamu 😁jak to jest 24grudnia obchodzimy narodziny Jezusa i przychodzi do niego trzech króli to czemu dopiero w styczniu obchodzimy święto trzech króli

5 dni temu
Marcin Uscilo
Marcin Uscilo

Skoro to jest autentyk to powinny być zachowane jakieś normy ostrożności

5 dni temu
Anna
Anna

Horror z tym islamam...

6 dni temu
Piotr Solinski
Piotr Solinski

Religie to źródło wszelkiego zła!

6 dni temu
Lonely Monarch
Lonely Monarch

Jak mozna wierzyc w jakichs bogow, cos nie nie istnieje , czego nie ma i nigdy nikt nie widzial, hobby kurwa tylko mordy zabojstwa, gwalty. Skurwysyny

6 dni temu
AUTO MACHER
AUTO MACHER

Zmiszczyc Zepsuć Zdewastować

7 dni temu
Galaxy Stern
Galaxy Stern

jaki Bug kaze zabijac wszystkich co nie wierza w jakiegos Krwiozerce mahometa ?

7 dni temu
Mariusz Pazdro
Mariusz Pazdro

CIEKAWE JAK TO MOŻLIWE, ŻE DO BADAŃ DOPUŚCILI KOBIETY ? ;d HAHA

7 dni temu
Andy H
Andy H

Wszystkie religie sa w tym samym bledzie jesli chodzi o isntnienie rzeczy nadprzyrodzonych. Bez dowodow, bogowie to tylko fantazja.

7 dni temu
Andy H
Andy H

Bzdety, bo probuje zamienic jedna rzecz supernaturalna inna. A prawda taka ze ani bog ani zaden demon nie istnieje. To wszystko ludzka fantazja.

8 dni temu
Janusz Robert
Janusz Robert

meeeee 🐑

8 dni temu
CJG dug
CJG dug

Ksiega joela 3

8 dni temu
RA CI
RA CI

Wybić co do jednego

8 dni temu
Ewa Kawa
Ewa Kawa

I TO SEDNO Islam nie jest religią monoteistyczną, MY BÓG , MY ALLAH . Wiele miejsc w ktorych bóg Alah przyrownany jest do wielu stworzeń

9 dni temu
Ce Ka
Ce Ka

Koran = zlodzieje i bandyci. Wlamywacze ...

9 dni temu
Kuba Szymanski
Kuba Szymanski

Spalić wpizdu!

9 dni temu
Jan Matejko
Jan Matejko

polki kochaja brudasòw

9 dni temu
kosm toma
kosm toma

przez kogo dyktowana jest klesza biblia , przez Boga ??

10 dni temu
Stanya M
Stanya M

Ostatecznie to Bóg zaingeruje w sprawy ludzi a nie islam.Islam ma już godzine O aby zaatakować wszystkich chrześcijan na ziemi i ich wyrżnąć . Przygotowują ten atak w chorych meczetach .Są tak pewni siebie że islam zapanuje na całej ziemi ale zapomnieli że sam Bóg ma też coś do powiedzenia. wam

10 dni temu
Grzegorz Dzido
Grzegorz Dzido

kurwa wyrznac wszystkie islamskie plemiona kozojebcow i pedofilii i nie będzie zamachów terrorystycznych

11 dni temu
Bogusław Kuciński
Bogusław Kuciński

Czyste wariactwo .... kultura ,sztuka , polityka , moralność i etyka nie stoją w miejscu .

11 dni temu
Thomas Kac
Thomas Kac

Niepelnosprawny ten ich allah jak w nocy nie widzi ze pala papierosy i pija alkohol itp. Chrzescijanski Bog wie co zrobimy przez cale zycie mimo ze mamy wolna wole.

12 dni temu
Syn Marnotrawny
Syn Marnotrawny

Kto koran nazywa świętą księgą jest niepełnosprytnym bluźniercą - kto pedofila uznaje za proroka z pewnością jest w szponach diabła - oto bożek islamu /allah to demon, a jego wyznawcy do głupcy idący na potępienie ?

13 dni temu
Pedo phile Muhammad
Pedo phile Muhammad

Video na ktorym Prorok Muhammad zaprzecza jakoby byl pedofilem (parodia) https://www.youtube.com/watch?v=iO5knUcbr34&index=2&list=LLsBaROYnNwbJET9ijRbzXGg&t=0s Dobrze by bylo zeby ktos mogl przetlumaczyc na Polski.

13 dni temu
Pedo phile Muhammad
Pedo phile Muhammad

Muhammad był fałszywym prorokiem poniewarz nie wykonał ani jednego cudu. Wielu Muzułmanow uwaza ze zdolnosc Muhammada zeby wyruchac 11 kobiet wciagu nocy to Cud od Allaha. Niestety taka umiejetnosc to nie cud, ale symptom uszkodzenia muzgu. Wystarczy tylko poszukac na internecine "nadmierny popęd płciowy" by dowiedziec sie wiecej o tym medycznym zchorzeniu. Muzułmanie na slepo trzca wariata z uszkodzonym muzgem.

13 dni temu
Chris Ken
Chris Ken

Koran każe muzułmanom walczyć z niewiernymi i ich zabijać. Poniżej kilka cytatów: 4. 89: „[...] A jeśli [niewierni] się odwrócą, to chwytajcie i zabijajcie ich, gdziekolwiek ich znajdziecie ! 4. 91 „[...] A jeśli oni [niewierni] nie odejdą od was [...] to chwytajcie ich i zabijajcie ich, gdziekolwiek ich napotkacie.” 8. 7: „[...] Lecz allach chciał utwierdzić prawdę przez swoje słowa i zniszczyć niewiernych do ostatniego, [...]” 9. 5: „A kiedy miną święte miesiące, wtedy zabijajcie bałwochwalców, tam gdzie ich znajdziecie; chwytajcie ich, oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki !” 9. 29: „Zwalczajcie tych, którzy nie wierzą w allacha i w dzień ostatni, którzy nie zakazują tego co zakazał allach i jego posłaniec, i nie poddają się religii prawdy – spośród tych, którym została dana księga – dopóki oni nie zapłacą daniny własną ręką i nie zostaną upokorzeni.” 33.61: „Przeklęci [niewierni] ! Gdziekolwiek się znajdą, zostaną schwytani i zabici bez litości; zgodnie ze zwyczajem allacha ustanowionym dla minionych pokoleń.” 47.4: „Kiedy więc spotkacie tych, którzy nie wierzą, to uderzcie ich mieczem po szyi; a kiedy ich całkiem rozbijecie, to mocno zaciśnijcie na nich pęta [...].”

14 dni temu
ewa wer
ewa wer

JAK CZYTAM NIE KTURE KOMENTARZE TO AZ MNIE GLOWA BOLI JAKI SZATAN TO WSZYSTKO JEST PO TO ZEBY CIEMNYM LUDEM KIEROWAC JAPIER:::E CZLOWIEK POWINIEN SIE LICZYC

14 dni temu
jan kowalski
jan kowalski

Księga nie została podyktowana przez demona tylko przez rabina - kapłana demona. Chrześcijański zakonnik zbadał cały proces i opisał. Księga zakonnika została skonfiskowana przez Watykan. Czy istnieje do dzisiaj - nie wiem.

17 dni temu
Aleksander Abramczyk
Aleksander Abramczyk

Szkoda że chrześcijanie nie traktują tak poważnie swojej religii jak te pastuchy. Dlaczego Nergal pojeb satanistyczny nie podarł koranu na scenie tylko biblie? Wiadomo co by go spotkało. Obudził by sie rano ze swoimi jajami w ustach.

17 dni temu
funfelfonfafis
funfelfonfafis

Wyłączyłem po słowach że w każdym języku jest napisane to samo. Niech sobie wsadza ten koran razem z plaska ziemia wiadomo gdzie

17 dni temu
Kamil Ciezak
Kamil Ciezak

Ciekawe i dlatego niektórych chcieli usunąć i to w swoim kraju a im nikt nie groził

18 dni temu
Joanna Karwowska
Joanna Karwowska

A wiecie ile to nacji wymordował starotestamentowy Bóg, aby stworzyć przestrzeń życiową dla narodu wybranego? Czy ktoś z komentatorów czytał Stary Testament ? Jest w Was o wiele więcej nienawiści niż w tych ludziach, którym odmawiacie godności osoby ludzkiej. Ohyda.

18 dni temu
mirosław popychaczek
mirosław popychaczek

tytuł wprowadza w błąd, to wychwalanie heretyckiej plugawości

19 dni temu
jan gołąbek
jan gołąbek

Jak by nie czytać KORAN to zawsze będzie że niewiernych należy zniszczyć w każdy możliwy sposób. Nawet współbraci jak chrześcijan czy Żydów. Jest to religia zbrodnicza i powinna być zakazana we wszystkich normalnych demokratycznych państwach. Jak jest obecnie w Japonii i kilku innych państwach.

19 dni temu
Joanna Nie
Joanna Nie

Jeśli wszyscy ci ludzie są Polakami, to zaczynam się wstydzić, że jestem Polką. Obrzydliwe inwektywy, wulgaryzmy, zwykłe świństwa pod adresem twórcy jednej z wielkich religii świata. Nie jestem mahometanką, nic mnie ta religia nie obchodzi, obchodzi mnie za to jak "patrioci" widzą świat. To jest SZAMBO.

19 dni temu
Damian Wozniak
Damian Wozniak

Nie da się tego oglądać kozijebcy

20 dni temu
Turbo Roman
Turbo Roman

Kazdy kto wierzy w bogow,niezaleznie od ilorazu inteligencji,wyksztalcenia.narodowosci jest potrzebujacym pomocy psychologa ,naiwnym durniem i zawsze patrze na takiego z gory jak na marne zero. Religie to rak ludzkosci i dopiero kiedy znikna a to kiedys nastapi,nie za naszego zycia niestety,ludzkosc zrobi kolejny krok ewolucyjny

21 dzień temu
Bogdan Kot
Bogdan Kot

Nie będę już powielał tego że to szatańska religia itp. Ja chciał bym się zwrócić do ludzi modlitwy i Eucharystii, o to aby Pan Bóg w końcu jasno określił o co chodzi z tym całym koranem itd. Pan Jezus nauczał że gdzie dwaj lub trzej razem zgodnie o coś prosić będą to to otrzymają. Więc ja chcę prosić ludzi modlitwy i eucharystii aby modlili się o to aby Pan Bóg w dowolny sposób ale jasno określił światu a szczególnie Islamistom o tym co to jest ten koran, od kogo pochodzi i ile jest prawdy w tym całym nauczaniu islamu. Czy to jest wymysł szaleńca, czy też podszept i intryga szatana, czy też może jeszcze coś innego. Niech w końcu prawda o tym zostanie wyjawiona raz na zawsze wobec całego świata a zwłaszcza wszystkim wyznawcom islamu i czcicielom koranu. Pan Bóg przecież zna prawdę, to niech nam ją w końcu objawi - o co w tym wszystkim chodzi. Jeśli to szatańska nauka podsunięta światu aby siać terror, wojny, i zamęt na świecie to chyba już najwyższy czas aby Bóg to wyprostował. Przecież Bóg jest Bogiem pokoju a nie wojen. Jest Bogiem prawdy, anie fałszu i zakłamania. Jest bogiem który chce nas zbawiać a nie potępiać za mordowanie i terror, nawet islamistów. Na świecie było wiele różnych objawień, Pana Jezusa, Maryi, a może i archanioła Gabriela, i dziwie się że ta tak ważna kwestia nie została jeszcze dotychczas światu wyjawiona i zdemaskowana. Myślę że tak nam, jak i Panu Bogu powinno zależeć na tym aby to co jest przyczyną wielu wojen, mordów, terroru, i rozłamu na świecie zostało jak najszybciej wyjaśnione - co tu jest prawdą a co jest kłamstwem, czy intrygą szatańską. Mogło by to w końcu też uratować miliony islamistów którzy wierząc w te sury koranu - walczą bezrozumnie z chrześcijanami skazując się jak sądzę na potępienie wieczne. Ja sam również myślę że jest to szatańska nauka mająca na celu siać terror zamęt, i wojny na świecie. Jednak może wszyscy się mylimy a prawda może jest gdzieś jak to mówią po środku. Więc ja mówię dość tego zamętu nie jasności, nie domówień, terroru, wojen i tego całego gówna rozlanego na świecie, które trawi ten świat jak rak od środka jak i prowadzi go na zatracenie. Dlatego też ja rozpoczynam batalię - szturm modlitewny do Pana Boga, aby wreszcie Światu jasno objawił jaka jest prawda. Kto błądzi, a kto ma rację. Co jest prawdą, a co fałszem. Tak aby ci co trwają w z zakłamaniu zrozumieli swój błąd i odstąpili od zakłamania, a przystąpili do prawdy. Tą batalię do Pana Boga chcę prowadzić - modlitwą, codzienną eucharystią w tej intencji, adoracją Najświętszego Sakramentu, i ewentualnymi postami w tej intencji. Mój apel kieruję do wszystkich ludzi dobrej woli aby się do tej batalii dołączyli, bo jak już wspomniałem wcześniej słowa P. Jezusa - gdzie dwaj lub trzej razem zgodnie o coś prosić będą to to otrzymają. Wierzę że jeśli znajdzie się choć kilku ludzi dobrej woli którzy będąc w Łasce Uświęcającej będą prosili uparcie Boga tymi atrybutami które tu wyszczególniłem, tzn modlitwą, codzienną eucharystią w tej intencji, adoracją Najświętszego Sakramentu, i ewentualnymi postami w tej intencji, to w wkrótce Niebo objawi światu Prawdę i tym samym zmienimy wspólnie losy świata który niechybnie kroczy ku zagładzie i wojnom, a szczególnie wojnom z islamem. Biadolenie , narzekanie i wzajemne obrzucanie się błotem i zabijanie się - nic tu nie da i nie pomoże światu na tak ogromny rozłam religijny. Natomiast jeśli wyznawcy koranu zrozumieją swój błąd ponieważ Bóg im to jakoś w końcu objawi to w końcu odstąpią morze od swego szaleństwa i zakłamania z wielkim pożytkiem dla nich samych, dla chrześcijan, oraz dla całego Świata. Więc może poproszę was słowami Edwarda Gierka - "No co - Pomożecie ? !" Jeśli ktoś chce pomóc i przyłączyć się do tego dzieła to fajnie by było a by się dopisał że jest ze mną, bo będę wiedział że nie jestem w tym sam. A inni którzy nie chcą się dołączyć i są temu obojętni lub nawet przeciwni, to niech chociaż nie przeszkadzają I żeby nie było tak jak jest w tej piosence " lecz cóż kiedy ryby, budowały tylko na niby, żaby na aby aby - a rak byle jak"

21 dzień temu
Krzysztof Jurqeleit
Krzysztof Jurqeleit

Każda religia ogłupia ludzi , i zabija !!

24 dni temu
sto tysięcy
sto tysięcy

zawsze sie zastanawiałem w jaki sposób demony przekazują wiedze ludziom, wiem że tak jest tylko nie mam pojęcia jak to sie dzieje

27 dni temu
Adam Dobrowolski
Adam Dobrowolski

Dzięki bogu papież franciszek mył nogi muzułmanów , jak wierny ich sługa...

27 dni temu
Mir Bogusz
Mir Bogusz

Nie czytaj tych bzdurnych komentarzy ( razem z moimi) jesli chcesz miec spokoj umyslu... I radosc ducha tak bardzo potrzebna do poznania prawdy ostatecznej... tzw. " boskiej"❗ Ludzki smiec lubi srac publicznie jak cygan... (Przepraszam Cyganie!) Ps. "Ta wojna bendzie trwala dlugo jeszcze kiedy ostatnie strzaly zamilknom." Good luck mankind! U need it.

28 dni temu
Mir Bogusz
Mir Bogusz

Oh Believers! IIe Quran'ow stworzono ? Tyle ile Biblii... Ile Quran'ow zniszczono...? Tyle ile Biblii. Ilu Muhammad'ow przyszlo? Tylu ile Jezus'ow bylo... Bo nikt nic nie wie wszystko! I nic sie nie zmienilo, pomimo ze tyle, tyle krwi sie zmylo... for you and me. Co bylo wszystko ogniem a potem mieczem bylo i zostalo tylko we krwi... Czy to cie boli (mila)?

29 dni temu
Mir Bogusz
Mir Bogusz

Muzulmanie to tak jak Zydzi i Bibilijni Chrzescijanie, modlom sie do ksiengi swietej (intellect)... A NIE DO PRAWDZIWEGO i ZYWEGO BOGA... w duszy czlowieka. This is IDOLATRY of the idiots (kissing Black Stone or the Cross)... and not the True Religion! Qur'an byla to ksiega zywa kiedys (tak jak Biblia)... a teraz jest to ksienga smierci, szalenstwa i fanatatyzmu. I tak jak i Chrzescijanstwo, Muzulmanistwo to totalna religia "krwi i podbojow"... Tzw. Szatanstwo pospolite (ruszenie) teroryzmu intelektualnego, anty demokratyczne zniewolenie umyslu (intelekt)❗ ☠👁🛐 Swienty Prorok ostrzegal przed tym. O pierwszej krwi przelanej w imie religii... Jest konicem tej religii!

29 dni temu
Mir Bogusz
Mir Bogusz

Jak pan rektor go nazywa? ... Prorok Mucham czy tez Muha... ? Lol! Co sobie wymysliliscie nowego Szatana proroka? Kazda sroka swoj wlasny ogon chwali i narod wasz Chrystusowy wybrany i obsrany...

29 dni temu
nuta ws
nuta ws

Przecież koran stworzyli ci sami, którzy stworzyli biblię- żydowscy rabini. I jedno i drugie ogłupia miliardy już wieki całe.

Miesiąc temu
Dorota Skowronska
Dorota Skowronska

To Co tu wypisujecie pokazuje jak Polacy w wiekszosci Sa zlymi i perwersyjnymi ludzmi, zero szacunku DLA innych !!! Wstyd Ale coz Patologia i To straszna w Polsce No i Oczywiscie Zero wiedzy ,szacunku oraz Tolerancji. Wstydzcie sie takie wulgarne teksty pisac. Po smierci odpowiecie za wszystko i bedziecie zalowac wszystkiego Ale bedzie za pozno niestety

Miesiąc temu
Zosia Samosia
Zosia Samosia

Przypominam tym co nie wiedzą Islam powstał na bazie Chrześcijaństwa i Judaizmu A Jezus Chrystus jest drugim ważnym prorokiem zaraz po Mahhomecie...

Miesiąc temu
Marek B.
Marek B.

KSIĘGA BOGA? KODEKS BOŹY NOSI SIĘ W SERCU, NIE W KORANIE,NA TABLICACH,ANI W BIBLI. EWANGELIE,ALE WSZYSTKIE SĄ ŚWIADECTWEM POBYTU I NAUK SYNA BOŻEGO NA ZIEMI! CZYTAJCIE,SPRAWDZAJCIE,CO WARTOŚCIOWE ZACHOWAJCIE. !

Miesiąc temu
Marek B.
Marek B.

WYJĄC POD MECZETEM, PRZELEWAJĄC CO MSZE KREW ZBAWICIELA,ANI TŁUKĄC ŁBEM W ŚCIANĘ PŁACZU I MEDYTUJĄC JAK BUDDA ,DO KRÓLESTWA BOGA NAJWYŻSZEGI NIE TRAFIMY! NAPEWNO!

Miesiąc temu
Marek B.
Marek B.

KALIF W PAŁACU NA ZIEMI? TAK ŻYLI ŚWIĘCI? W PAŁACACH? U NAS JEST PODOBNIE,PODRÓBA CHRZEŚCIJAŃSTWA TEŻ SIEDZI W PAŁACACH! TAK CHRYSTUS ŻYŁ I NAUCZAŁ? WOJNY ,ZDRADY,GRABIEŻ ,SĄ I BYŁY TU I TU. NAJGORSZE ŹE DO DZIŚ POWOŁUJĄ SIĘ ,CZYNIĄC ZŁO NA BOGA,W JEGO NIBY IMIENIU ZWODZĄ! NIE KSIĘGI PROWADZĄ DO KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO. WIERNE MIĘKKIE OTWARTE DLA BOGA SERCE TAM PROWADZI! TO Z CZYM MAMY DO CZYNIENIA TO ZWYKŁE HEREZJE I BARBAŹYŃSTWO!

Miesiąc temu
Stanya M
Stanya M

w Niemczech mówią że islam to jest faszyzm i to jest prawda.

Miesiąc temu
Stanya M
Stanya M

Ja osobiście bardzo boję się tej religii jest straszna ,wzbudza lęk .

Miesiąc temu
elzbieta maewicki
elzbieta maewicki

Diably

Miesiąc temu
Andrzej gruby
Andrzej gruby

Kto z was zauważył że w każdej religji. Jaka by ona nie była. Szukamy Boga. Ale tylko po to żeby obarczyc go naszymi winami grzechami i słabościami. A tak naprawdę to my sami jesteśmy dla siebie samych swoim Bogiem. I rozliczy nas z naszego życia. Jakimi byliśmy dla innych. Nasze własne sumie. I to najbardziej będzie bolało. To właśnie jest Piekło.

Miesiąc temu
Józef Mąka
Józef Mąka

Nie ma ksiąg innych jak wymyślonych i napisanych przez ludzi . Był czas pisania "Świętych Ksiąg" i ten czas przeminął bo minęła pewna epoka , teraz pozostało tylko je interpretować . Dzisiejsi interpretatorzy mają większą władzę niż twórcy wyznań i nie boją się wykorzystywać swojej władzy nad umysłami milionów ludzi . Gdybym był zmuszony wybrać wyznanie to wybrałbym po stokroć chrześcijaństwo , oczywiście we współczesnej tolerancyjnej formie .

Miesiąc temu
John Nithercott
John Nithercott

Ten film był już wrzucany na yt dziesiątki razy kretynie!

Miesiąc temu
Marek Kurek
Marek Kurek

Temu wokaliście wkręcali jaja w imadło no i stąd to straszliwe wycie

Miesiąc temu
Boguś K
Boguś K

Chrześcijaństwo opiera się na Nowym Testamencie. Tam nie ma nawoływań do wojen religijnych i zabijania niewierzących. Jeśli więc chrześcijanin zabija, czyni to wbrew nakazom swojej religii. Święta księga islamu Koran nakazuje muzułmanom prowadzić wojny religijne i zabijać niewiernych. Jeśli więc niewiernego zabija muzułmanin, czyni to z nakazu Koranu.

Miesiąc temu
ercan07genc
ercan07genc

Niech BÓG poprowadzi WAM właściwą drogą

Miesiąc temu
ercan07genc
ercan07genc

http://www.way-to-allah.com/pol/miracles.html Cuda ISLAMU warto czytać

Miesiąc temu
Alfa Romeo 1
Alfa Romeo 1

Wszystkie religie w jednego Boga Abrahama są do kitu fałszywe i dla manipulowanie ludzi

Miesiąc temu
Pan Zenek
Pan Zenek

Kazda religia jest stworzona przez szatana glupcy ksiadz lepszy !! Gwalca dziecie !!! Zabic wszystkie religie wierzcie w co chcecie bog jest ale zadnych przewodnikow do niego nie ma licza sie tylko pieniadze a glupi narod wyspiewuje po kosciolach glupoty i herezje smiech na sali

Miesiąc temu
Bozena K
Bozena K

Pieprzyc takie "swiete ksiegi"!!!!! Wyje, jakby mu urywali jaja! Przepraszam za taki "prostacki tekst"ALE NIE WYTRZYMALAM! CHOLERA SZLAG TRAFIA CZLOWIEKA!

Miesiąc temu
Krystyna Fejzoski
Krystyna Fejzoski

To dlaczego Allah nie nauczyl Muhammeda pisac i czytac , przeciez to byl analfabeta i cale zycie Muhammeda jest prawie 100% przeciwne w co muzulmanie wierza Na przyklad jego pierwsza zona byla duzo starsza od niego nie byla dziewica w chwili slubu , bo byla wdowa i miala juz kilkoro dzieci z pierwszego malzenstwa . A na dodatek byla ona jego pracodawca czyli ze Muhammed musial byc jej posluszny . Wiec kto wyniosl go na oltarze tego morderce i nieuka , ktory ponoc sam mowil ludziom ze nie jest zadnym swietym , ani prorokiem

Miesiąc temu
MUMIMPI PULCH
MUMIMPI PULCH

Ile nienawiści u was w sercach a nawet nie znacie dobrze tej religii

Miesiąc temu
jan kowalski
jan kowalski

A wiecie jak się ten Szatan nazywał? Rabin.

Miesiąc temu
Andrew Wazagow
Andrew Wazagow

Jedyna religia swiatowa , ktora obiecuje nagrode za zabijanie niewiernych . Na swoj sposob spokrewniona z judeistyczna idea krancowego rasizmu (wybrancy Boga versus goje ) , jak rowniez z hitlerowska teoria niemieckiego nadczlowieczenstwa. Na szczescie dla innych sklocona ze soba i oparta na niskich instynktach , ktore ze szkoda dla samej siebie kultywuje . Obrona przed nia powinna opierac sie o pragnienie jej wyznawcow umierania za wiare . Poniewaz , niestety opilstwo jest w tej chimerze zakazane apel do chemikow o wynalezienie dymku ( opium + haszysz + extasy + something extra ) , ktory zaprowadzil by ich do wymarzonego , WIECZYSTEGO blogostanu .

Miesiąc temu
BlazTV
BlazTV

Wybijemy te kurwy!!! Zapraszamy na stadiony wy kozojebcy!!!

Miesiąc temu
Grzegorz K
Grzegorz K

Co ja mogę myśleć jako chrześcijanin gdy czytam, że anioł wielki jak góra opowiadał Mahometowi to i tamto ale co trzy dni mówił, - Jezus nie jest synem Bożym -. I tak w kółko.

Miesiąc temu
Alexander May
Alexander May

Na szczęście nie byłem chszczony i nie posiadam dzięki Bogu takiego nawiedzenia i hipokryzji tak jak więkrzość z was tutaj Islam to nie tylko religia nawiedzonych terrorystów takich jak wy tulko są tam też ludzie łagodni , mądrzy i trochę oiektywizmu żeczę i wasz bóg na pewno też zapominacie jacy katolicy potrafią być okrutni i bezduszni gdzie tu wasza wiara i do tego watykan tuszujący masy księży pedofili .Wasz bóg wszystko widzi ......

2 miesięcy temu
Elisa C.C.
Elisa C.C.

zobaczyła koza jak konia podkuwają i sama noge podstawiła, muhamad-sramat

3 miesięcy temu
Pig Lord
Pig Lord

kniga stolca wieprza i tyle,

3 miesięcy temu
Jan Sitarz
Jan Sitarz

Taki film na YouTube i nie skasowany O.o

3 miesięcy temu
Wojtek Mlotkowski
Wojtek Mlotkowski

http://www.youtube.com/watch?v=ODetOE6cbbc film o genezie bogów (polskie subtitles)

3 miesięcy temu
SWAROZYC
SWAROZYC

Koran księga szatana !

3 miesięcy temu
Mondry Pajonk
Mondry Pajonk

Musimy spalić wszystkie te ich pisma, oraz zbombardować wszelkie miejsca kultu tej ich chorej ideologi i Religi, nie mam na myśli krucjat i nawracania, tylko zlikwidowanie wszelkich problemów które wynikają z braku tolerancji wyznawców Islamu w stosunku do świata zachodu.

3 miesięcy temu
Andrzej Hahn
Andrzej Hahn

a kiedy film o katolickiej sekcie i ich herezji

4 miesięcy temu
Asïyah
Asïyah

Chrześcijaństwo a w szczególności katolicyzm to sekta stworzona przez osobę, która miała wizje przez dżina a nawet w rzeczywistości nie widziała Jezusa (pokój z Nim) mowa o Pawle z Tarsu. Katolicyzm to w czystym tego słowa znaczeniu i rozumieniu - masonizm, wiem co piszę, bo wgłębiłam się w temat, tego filmu nawet nie oglądam, bo znam Islam z PEWNYCH, AUTENTYCZNYCH ŹRÓDEŁ (studiuje od 16 lat) tak samo jaka chrześcijaństwo (jeszcze dłuzej) nie połykam wszystkiego co sprzedaje TV wykreowane przez USA i Izrael - największą bandę terrorystów mającą za zadanie zmasonizować świat, tak samo jak i kościół. Nigdy nawet na oczy nie widzieliście Świętego Koranu a najśmieszniejsze że nawet nie znacie własnej religii wtedy to dopiero oczy by wam się otworzyły wiem co pisze bo studiuje Koran i biblie mieszkam w kraju chrześcijańskim, ale mieszkałam również w muzułmańskim i krajach zachodu, mam znajomych zarówno chrześcijan jak i muzułmanów. Bić oklaski na hasło jakie jest modne a nie znać NIC w temacie - brawo czysty zanik mózgu. Poczytajcie o swojej religii o jej korzeniach,, kto jest jej twórcą, o tym co nauczał Jezus (pokój z Nim) a nie Paweł, który obalił nauczania waszego boga. Islam mówicie antycywilizacja a Islam dał prawo kobietom ponad 1400 lat temu do decydowaniu czy chce pracować czy nie, do głosowania, do uczenia się (pierwszy uniwersytet na świecie utworzyła Muzułmanka (kobieta) Fatima al Fihri w 859 roku, przypomnę fakt z niedalekiej przeszłości nasza wybitna chemiczka - Maria Skłodowska Curie musiała wyjechać z Polski w roku 1891 aby podjąć studia za granicą, bo tutaj kobiety nie mogły studiować a mowa zaledwie 100 lat temu a nie ponad 1000 w Islamie kobiety miałby do tego prawo z powstaniem religii czyli 1400 lat temu :-) Pierwsi naukowcy, wynalazcy i uczeni to Muzułmanie bo wszystko zostało spisane w Koranie o stworzeniu wszechświata i ludziach - jak powstał człowiek itd. rzeczy które naukowcy odkrywają dzisiaj, czyż nie potwierdza to doktryny iż jest on księgą od Boga? Jezus (pokój z Nim) głosił MONOTEIZM całe swe życie żył wg przykazania "Panu gu swemu będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz", tak jak to robią Muzułmanie bo nawet on mówiąc o bogu mówił Alaha, bo w języku aramejskim w jakim mówił Jezus (pokój z nim) to znaczy Bóg (jedyny) ale szatan nie akceptuje prawdy zesłanej od Boga i ma na celu oddalić ludzkość od niej i przybliżyć do siebie! Niech Wszechmogący usunie nienawiść z waszych serc i otworzy oczy i uszy na prawdę! Pokój z wami wszystkimi!!!

4 miesięcy temu
Luiza Öztürk
Luiza Öztürk

Dziekuje ci ze to tak wszystko pieknie napisalas bo juz myslalam ze nie znajde normalnej osoby ❤❤❤❤❤

3 miesięcy temu
kush gun
kush gun

Nie rozumiem czemu jesteście takimi jebanymi faszystami i nie potraficie uszanować innej religii to świadczy tylko o was jacy jesteście

4 miesięcy temu
PiastunNR
PiastunNR

Podaj definicję religii? Bo Islam to nie religia to po pierwsze po drugie faszyści byli we Włoszech. A chodziło Ci pewnie o nazizm, polecam pouczyć się historii. No ale mało tego Czy chodziło Ci o nazistów czy faszystów bo Muzułmanie byli sojusznikami Hitlera. Europejskie kraje miały kolonie no a że muzułmanie chcieli pozbyć się władzy europejczyków popierali Hitlera. Dlatego po wojnie zaczęto likwidować kolonie bo obawiano się buntu muzułmańskiego i tworzono im nowe państwa, to zaczęli się tłuc między sobą. Za karę też że Muzułmanie popierali Hitlera to Palestynę oddano żydom i utworzono Izrael.

4 miesięcy temu
Mariusz Sokołowski
Mariusz Sokołowski

przyciemniona skora wokół oczu - opętani

4 miesięcy temu
Katarzyna diana
Katarzyna diana

Koran czyta się od prawej do lewej jak szatanisci.

5 miesięcy temu
fanaber70
fanaber70

26 different versions of the Arabic Koran destroy the myth of the one and only Koran - https://youtu.be/m6Zc67FrpWU https://youtu.be/dcoMB8nJWmw

5 miesięcy temu
fanaber70
fanaber70

Islamskie Powiazania z Watykanem - https://youtu.be/VYrkVLwuMnk

5 miesięcy temu
Daniell 69
Daniell 69

Ponoć nawet chodzą plotki gdy taki isramista wysadzi się w tłumie to ma zapewniony w niebie domek jednorodzinny z własnym ogródkiem i grillem do tego 72 żony ewentualnie dzieci , kozy jak kto woli do tego bezpłatny internet oraz zero pracy i opłat wszelakich nic tylko się wysadzać ;p a bym zapomniał dostajesz jeszcze Maybacha full opcja do tego paliwo gratis . ;)

5 miesięcy temu
Robert Frączak
Robert Frączak

z tymi dziewicami to tak jest, że każda starcza tylko na raz. jeżeli przyjąć że muslim wykorzystuje jedną dziewice dziennie to starczają mu na 72 dni. jest to niedużo w stosunku do całej wieczności. wtedy allah z mahometem mówią takiemu muslimowi, że skoro otrzymał od nich nagrodę, to teraz allah i machomet musi otrzymać nagrode od muslima. każą mu wypiąć dupe i łądują go naprzemiennie przez resztę wieczności. trwa to bardzo długo, wiec nie wiem czy muslimowi opłaca się taka transakcja. lepiej nie być muslimem i nie wysadzać się dla dziewic.

3 miesięcy temu
Andrzej Hahn
Andrzej Hahn

nie ma bardziej zaklamanej i falszywej sekty od sekty katolickiej

5 miesięcy temu
Artur Zagaj
Artur Zagaj

18:18 dlaczegi nikt z mahometanami nie porozmawia i nie powie że ten cały koran to jakaś śmieszna sprawaxdla ludzi o i teligencji powyżej 70Iq.

5 miesięcy temu
Radosław Wiar
Radosław Wiar

PS: w tłumaczeniu dokonano bluźnierczego tłumaczenia, gdy ten facio w czapce wyśpiewuje o allahu to pojawia się tekst ze słowem Bóg, chrześcijański Bóg to zaprzeczenie allaha a nie to samo, ale dla żabojadów widać tak.

5 miesięcy temu
Radosław Wiar
Radosław Wiar

Tak, 1 miliard wyznawców, tylko podbitych krwawo lub przez hijrę przez arabów. Zniszczyli tradycję wielkich Persów, Turcji, potem próbowali Indie, ale tu im się nie powiodło i tylko 15 % udało się obecnie zislamizować. Próbowali Europę, ale Karol Młot, a w 1683 Król Sobieski zatrzymał ich na 300 lat, dopiero UE wpuściła ich znowu przez hijrę.

5 miesięcy temu
dominik misio
dominik misio

ciach leb i pokoj wiekuisty. jakie mrowy taki i bog objawiony, ave pis

6 miesięcy temu
dominik misio
dominik misio

w totalnie mrowczym zbandowaniu zdaje sie ze malo tej glebokiej boskiej i ludzkiej prawdy, raczej piacha n bezlitosny nakaz

6 miesięcy temu
dominik misio
dominik misio

cwany kupiec ,cwanie i odwaznie to sobie w jamie wykabinowal

6 miesięcy temu
dominik misio
dominik misio

ludzie kryja sie za plecami ludzi, a i tak szewc zabija szewca

6 miesięcy temu
Tomek Moj
Tomek Moj

Dislike dla tytułu filmu dokumentalnego! Bóg jest tylko jeden dla wszystkich ludzi tego świata. Każdy z nas który się wywyższa i poniża innych oraz inne Religie tego świata jest nieświadomy i opętany przez szatana. Bóg nie bez powodu rozprosił prawdę pomiędzy ludami tego świata. Naśladujmy Chrystusa !

6 miesięcy temu
Ewa Stopka
Ewa Stopka

Bóg jest tylko jeden - oczywiście, że tak, ale czy to znaczy że każdy może budować i wierzyć w swoją własną Ewangelię? Wydeptywać swoje ścieżki? Mieć swoje wyobrażenie Boga? Opierać się na swoich przeżyciach, doświadczeniach i odczuciach? Jeżeli tak właśnie uważasz, to ofiara Jezusa była zbędna (bo przecież nie trzeba w nią wierzyć i jej przyjąć), a to już całkowicie burzy fundament i istotę chrześcijaństwa... O tak, naśladujmy Chrystusa: "Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie. Gdybyście Mnie poznali, znalibyście i mojego Ojca" "Wchodźcie przez ciasną bramę, bo przestronna brama i szeroka ta droga, która wiedzie do zguby, a wielu jest tych, którzy przez nią wchodzą. Jakże ciasna brama i wąska droga wiodąca do życia! Nieliczni są ci, którzy ją znajdują". "Kto nie wchodzi do owczarni przez bramę, ale wdziera się inną drogą, ten jest złodziejem i rozbójnikiem. Kto jednak wchodzi przez bramę, jest pasterzem owiec (...) Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Ja jestem bramą owiec. Wszyscy, którzy przyszli przede Mną, są złodziejami i rozbójnikami, a nie posłuchały ich owce. Ja jestem bramą. Jeżeli ktoś wejdzie przeze Mnie, będzie zbawiony - wejdzie i wyjdzie, i znajdzie paszę. Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i miały je w obfitości" To wszystko (i wiele więcej) powiedział Jezus. Tak więc nie ma wielu dróg, wielu prawd. Prawda może być i jest tylko jedna i jest nią Jezus Chrystus, a dlaczego? Bo jako Jedyny przelał za nas - niedoskonałych, słabych i ułomnych swoją świętą i niewinną krew. Nikt poza Nim tego nie dokonał i nie dokona, więc proszę nie głoś innej Ewangelii, innego Jezusa. "Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty! Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście - niech będzie przeklęty!" Polecam opierać swoje poglądy i doktryny na żywym i zawsze aktualnym Słowie Bożym (które jest jak miecz i oddziela prawdę od kłamstwa, fałszu). Nie bez powodu zostało nam dane - ma nas prowadzić, pouczać, umacniać i chronić. "Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości, aby człowiek Boży był doskonały, do wszelkiego dobrego dzieła przygotowany".

6 miesięcy temu
Tomek Moj
Tomek Moj

https://youtu.be/vapGXRsM-4Y

6 miesięcy temu
tomek wozniak
tomek wozniak

moim skromnym zdaniem zezwierzecenie trzeba niszczyc ogniem i mieczem

6 miesięcy temu
Artur Zagaj
Artur Zagaj

tomek wozniak W kraju nadwiślańskim nie wolno niszczyć niczego ogniem i mieczem- konstytucja.

5 miesięcy temu
Miron Olech
Miron Olech

...czytajac wypowiedzi na temat publikacji , widze jakim prostackim narodem sa polacy, a ilu niewinnych ludzi zginelo tylko w czasie 2WW i co to muzulmanie ich wymordowali???

6 miesięcy temu

Następny