Jak znalazłem DRUGI DOM i zakochałem się w POLSCE - 7 metrów pod ziemią #52

Mirek Klemens
Mirek Klemens

🤔👍👍

2 dni temu
kociołek
kociołek

co on gada. No coż

2 dni temu
movemelody1
movemelody1

Tak, widać jak koran uczy szacunku dla życia, dla innych...koń by się uśmiał...przez lata wybijają się między sobą...a jaki szacunek dla kobiet, dla cudzoziemców... Religie dzielą ludzi a nie łączą.

2 dni temu
indygo child
indygo child

Poważnie? Wszędzie trzeba widzieć manipulatorów? Jaką miarą my się nawzajem mierzymy? Chłopak opowiada tak trudną historię, poradził sobie, wypowiada się tak świadomie, ale trzeba się doczepić, że islamista. Jakby był z Ukrainy to w porządku czy też nie bardzo, bo przecież Wołyń? Co to kogo w ogóle obchodzi, w co on sobie wierzy i przede wszystkim, co z tą wiarą robi? Dlaczego możemy być katolikami, ale niepraktykującymi i jest okej? Albo lecieć na mszę, po drodze do domu obalić flaszkę i terroryzować potem rodzinę, fizycznie albo i psychicznie, oba sposoby tak samo podłe. Biblię też tak literalnie czytamy jak Koran, że oko za oko ząb za ząb (ST)? I tak ładnie uosabiamy swoją postawą przykazania Jezusa (NT)? Śmiem wątpić, choćby po tych komentarzach. Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem. I trochę tych kamieni poleciało. Jedni widzą w pacyfce znak pokoju, a drudzy złamany krzyż. Chłopak mówi, że dla niego islam jest religią miłości, ale nie można dać temu wiary, trzeba cytować sury i pluć jadem, bo przecież na pewno jest mordercą, tylko się do tego nie przyznał. Przecież to jest jakiś absurd. Opamiętajmy się. Jest dopiero połowa stycznia, a już się tyle syfu zdarzyło, przestańmy się oceniać w ten sposób, bo inaczej będzie go więcej.

3 dni temu
SzeeWczenko
SzeeWczenko

JAK TO NIE JEST CZECZEN

5 dni temu
Jarosław Gawryluk
Jarosław Gawryluk

Znakomity odcinek!

6 dni temu
PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA
PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA

Kurcze, płynnie po polsku nawija, to b. ciekawe.

7 dni temu
Batman
Batman

Gość gada jakby bajkę opowiadał. Wyczuwam nieszczerość. Dla mnie jest mało wiarygodny i koloryzuje. Typowy islamista tylko z pedalskim głosem. W głowie to samo co każdy z nich.

8 dni temu
klarrooooo
klarrooooo

Płakałam jak bóbr na tym wywiadzie. Jeden z najpiękniejszych na tym kanale. Tak mądry człowiek, chciałabym i życzyłabym żeby wszyscy mieli taką wrażliwość, szacunek i zrozumienie dla świata i innych, jak on. Chciałabym go poznać, by nauczyć się od niego tego wszystkiego jeszcze bardziej. W o w.

8 dni temu
co krwa?
co krwa?

Bosz jak on łga!!!!!

9 dni temu
Świat Latającej Bezy
Świat Latającej Bezy

Powiem tak: w naszym kraju Czeczeni czy Tatarzy są jednymi z większych mniejszości narodowych od dawna, w pełni zasymilowanymi ze społeczeństwem. Nie, nie są tu od dzisiaj, nie są owocem dzisiejszego kryzysu imigracyjnego. Czeczeni, bo o nich mówimy w tym momencie, mają własną kulturę, w której problem fanatyzmu religijnego nigdy nie istniał. Ich wersja islamu to mieszanka sunnizmu w łagodniejszej wersji, szyizmu i naleciałości chrześcijańskich. Sposób, w jaki postrzega islam, jest całkowicie naturalny biorąc pod uwagę kulturę czeczeńską i ich tradycję religijną, wpływy kultury i religii chrześcijańskiej w tym rejonie. Islam jako taki jest mocno ukształtowany w każdym regionie świata przez tamtejsze wpływy kultury, wiele praktyk czy obyczajów jest wynikiem tradycji, która kształtuje się w różny sposób. Kultura uchodźców np z Pakistanu, Syrii czy Iraku raczej znacząco się różni od kultury tureckiej, tatarskiej czy czeczeńskiej, które uległy europeizacji i/lub wpływom chrześcijaństwa. Podobnie z zachodnimi konwertytami, którzy, niezależnie od wyznania, są nasiąknięci zachodnią kulturą. To nie samej religii powinniśmy się obawiać, raczej ekspansji pewnych wzorców kulturowych. A takim muzułmanom jak powyższy zdecydowanie należy się szacunek. PS. Jeśli chcecie mieć własne zdanie na temat nauk islamu, polecam po prostu przeczytać Koran, zapoznać się z interpretacjami różnych uczonych (wiem, cholernie się różnią między sobą), ale też kontekstem historycznym, kulturowym, historią rozwoju tej religii i różnych jej odłamów. Wnioski mogą być bardzo różne, ale porządny research nikomu nie zaszkodzi, ale research oparty na różnych źródłach.

17 dni temu
Daria Kaczmarczyk
Daria Kaczmarczyk

Myślę że My chrześcijanie wybieramy sobie swoje własne wyznania i zasady z Pisma. 🙂 Myślę, że ten młody chłopak na swój sposób interpretuje Koran. I wielu zasad nie wyznaje, chwała za to rodzinie. 🙂👏🙌

17 dni temu
Piotr Piotr
Piotr Piotr

Wracaj do swojego domu kozojebco.

17 dni temu
Jan Kowalski
Jan Kowalski

Myślałem ze to będzie wywiad z żołnierzem a nie jakimś strachliwym cywilem co to by chciał tylko wygodnego życia bez obowiązków. Oczywiście wojna to zło tak samo jak każda katastrofa, ale gdy się zdarzy to trzeba stanąć na wysokości zadania i pomagać innym a nie uciekać bo tak wygodniej. Aż dziwne że ten człowiek wstydu nie czuje i ma czelność się tym chwalić, ale to pewnie wynika z innego kręgu kulturowego. Przykre że teraz przyznają obywatelstwo polskie komu popadnie. Szkoda czasu na oglądanie.

21 dzień temu
adam k.
adam k.

Niesamowity chlopak,ciesze sie ze czuje sie u nas jak w domu. Pozdrawiam serdecznie

22 dni temu
Lisek :D
Lisek :D

Ta rakieta w samochód i przeżyli we Wrocławiu

27 dni temu
Peter Gameplay
Peter Gameplay

Ten pan był i u mnie w szkole 😀😀

28 dni temu
Akida Loo
Akida Loo

Bardzo szanuję ten wywiad, gościa i treści, które w nim padły. Wszystkiego najlepszego i powodzenia w życiu!

Miesiąc temu
TurboGołomp5000
TurboGołomp5000

Jeżeli chodzi o to, co gość mówi o Islamie, to nawet jestem skłonny mu uwierzyć. Jednak moim zdaniem jest to bardziej jego prywatna interpretacja Islamu niż jego obiektywny obraz. Islam postsowiecki mocno różni się od Islamu bliskowschodniego. Muzułmanie z takich krajów jak Kazachstan, Uzbekistan, Azerbejdżan czy Czeczenia, a tym bardziej ci z Albanii czy Bośni i Hercegowiny (już nawet nie wspominając o Tatarach), to zupełnie inni muzułmanie niż ci z krajów arabskich, Iranu czy Pakistanu. Oni faktycznie mają dużo większy szacunek do życia, a ich mentalność jest zdecydowanie bliższa naszej, europejskiej. Stąd też szczerze wierzę w słowa tego chłopaka, jednak uważam, że przedstawił on bardziej swoją własną wizję Islamu niż to, jakim ten Islam faktycznie jest w skali globalnej. Oczywiście stanowczo sprzeciwiam się traktowaniu każdego Araba czy Persa jak śmiecia i terrorystę, bo wśród nich znaczna większość to też zupełnie normalni ludzie, którzy mają rodziny, zwykłe codzienne problemy i tak samo jak my wkurzają się na rosnące ceny masła czy pękniętą uszczelkę w kranie. Mimo wszystko jest to jednak grupa podwyższonego ryzyka i ludzie, którzy mogą stanowić dla nas jakieś tam potencjalne zagrożenie. Tak samo jak Niemcy w latach 90. traktowali Polaków jak potencjalnych złodziei samochodów, tak i my mamy prawo obawiać się ludzi z bliskiego wschodu. Niemcy nie obawialiby się Polaków, gdyby ktoś raz czy drugi faktycznie nie podpieprzył im Mercedesa, który potem magicznie znalazł się w komisie pod Warszawą z polskimi papierami. Tak samo Polacy nie obawialiby się muzułmanów gdyby ci raz czy drugi nie zdetonowali bomby w metrze w Londynie czy nie wjechali w tłum na jarmarku w Berlinie. I to nie oznacza - i nigdy nie oznaczało - że każdy Polak to złodziej, a każdy muzułmanin to morderca, ale na świecie mamy siedem miliardów ludzi i po prostu niemożliwym jest analizowanie każdego przypadku z osobna. Dlatego dokonujemy pewnych uproszczeń i odwołujemy się do stereotypów. Dlatego uważam, że nie ma sensu podchodzić do ludzi z automatyczną nienawiścią, ale zupełnie racjonalnym jest zachowanie pewnego dystansu dopóki lepiej nie poznamy człowieka. Ale żeby być sprawiedliwym, to trzeba pamiętać, że nie każdy muzułmanin jest w grupie podwyższonego ryzyka i goście z Czeczenii, Kazachstanu czy Bośni to zupełnie inna bajka niż ludzie z państw północnej Afryki i wrzucanie ich do jednego wora jest jak wrzucanie do jednego wora Europejczyków i Amerykanów. :) Tak czy siak Elsi, jego rodzinie i wszystkim spoko Czeczeńcom życzę powodzenia w Polsce i cieszę się, że im się tu dobrze żyje. :)

Miesiąc temu
KomandorKretes
KomandorKretes

Islam powinien zostać unicestwiony, ponieważ zagraża ludziom.

Miesiąc temu
Antek Polska
Antek Polska

Bazar - to Rynek

Miesiąc temu
Sławek Cee
Sławek Cee

ISLAMOWI w Polsce mówię stanowcze NIE !!!!!. z resztą i na całym Świecie.

Miesiąc temu
przemkecovers
przemkecovers

Czy kłamie czy nie kłamie na temat islamu, mam wrażenie, że to wyjątkowo pogodny i ciepły chłopak, który muchy by nie skrzywdził. Bardzo się jak widać zasymilował, czuje się Polakiem i fajnie ogląda się to, że jest tu szczęśliwy i docenia pomoc ze strony Polaków. Powodzenia Elsi!

Miesiąc temu
Antek Polska
Antek Polska

Dziękuję Ci

Miesiąc temu
GRZYBeeeKK
GRZYBeeeKK

Bełkot bełkot bełkot. Pieprzyć tą religię...

Miesiąc temu
bluesluzz
bluesluzz

Fantatystyczny odcinek, bardzo mądry i otwarty gość. Żal tylko, że niektórzy oglądający zachowują się ciągle jak dzieci w podstawówce, o których była mowa.

Miesiąc temu
Zdzichu Kowalski
Zdzichu Kowalski

Ja bym chciał zobaczyć dwa wywiady: 1. Z chrześcijaninem który był prześladowany za swoją wiarę w Pakistanie (można znaleźć dużo takich osób w Polsce) 2. Z osobą której uratowała życie organizacja Caritas Polska aaa....zapomniałem. Takich treści tutaj nie pokażecie ;)

Miesiąc temu
Violet Grape
Violet Grape

2:191 I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili - Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. - I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! - Taka jest odpłata niewiernym! 3:4 Jako drogę prostą dla ludzi i On zesłał rozróżnienie. Zaprawdę, tych, którzy nie uwierzyli w znaki Boga - czeka kara straszna! Bóg jest potężny, włada zemstą! 40:70 Ci, którzy uznali za kłamstwo Księgę i to, z czym wysłaliśmy Naszych posłańców, niebawem się dowiedzą, Kiedy z obrożami na szyi i w łańcuchach będą wleczeni Do wrzącej wody; potem do ognia zostaną wrzuceni. Religia pokoju

Miesiąc temu
Violet Grape
Violet Grape

„I bądźcie gorliwi w walce za sprawę Allaha gorliwością, na jaką On zasługuje! On was wybrał.” (Koran 22,78) „Zaprawdę, niewierni są dla was wrogiem jawnym!”(Koran 4,101) „Zapłatą dla tych, którzy zwalczają Allaha i Jego Posłańca i starają się szerzyć zepsucie na ziemi będzie tylko to, iż będą zabici lub ukrzyżowani albo też obetnie im się rękę i nogę naprzemianległe, albo też zostaną wypędzeni z kraju. Oni doznają hańby na tym świecie i kary bolesnej w życiu ostatecznym.”(Koran 5,33).

Miesiąc temu
Violet Grape
Violet Grape

TERAZ PROPONUJĘ WYWIAD Z EKSPERTEM OD ISLAMU (absolwent kierunku związanego z islamem) NIE BĘDĄCY MUZUŁMANINEM 😊😊😊

Miesiąc temu
Blonde
Blonde

fajny wywiad tylko te jego brednie na temat Islamu troche psują

Miesiąc temu
Antek Polska
Antek Polska

Ale ten człowiek normalny

Miesiąc temu
Chleb Razowy
Chleb Razowy

o ale ci Rosjanie mordowali https://youtu.be/pYFvc54bInQ

Miesiąc temu
Chleb Razowy
Chleb Razowy

https://youtu.be/4ikBsmJFVBs to samo chcieli zrobić i robili czeczeńscy bohaterzy z Rosjanami.

Miesiąc temu
Tanie Auta
Tanie Auta

Gość Rafała sam powiedział, że Jihad ma to obrona religii przed atakami i wcześniej powiedział że jeśli jest zagrożenie drugiego człowieka to trzeba zabić. Więc Ci ludzie z tej organizacji bronią się przed naszą religią i przed nami mordując nas wszystkich i według ich religii jest to w porządku. Ale nasz Bóg Jezus Chrystus kazał wybaczać. Sorry ale dla mnie to zbędne pierdolenie jak i wszystkie te religie, które są o kant dupy potłuc.

Miesiąc temu
Just Me
Just Me

Świetny, mądry człowiek 😊

Miesiąc temu
Ziomek_Gnomek
Ziomek_Gnomek

PFK trafia do wszystkich

Miesiąc temu
yoovish pl
yoovish pl

Widzieć człowieka w człowieku...

Miesiąc temu
yoovish pl
yoovish pl

Jeden z lepszych odcinków 💛

Miesiąc temu
superiorqualityproduct by POLSKA
superiorqualityproduct by POLSKA

POLSKA MA PODPISAC ZGODE NA WYMIANE POLAKOW NA MIGRANTOW 10-11.12 2018 MIGANCI MAJA MIEC WIECEJ PRAW NIZ POLACY GWARANTOWANY DARMOWY DOSEMP DO POMOCY PRAWNEJ I DO SOCJALU NAWET BEZ PAPIEROW OGRANICZENIE KAR DLA MIGRANTOW ORGANIZOWANA MEDIALNA REKLAMA MIGRACJI NAGRODY I POPARCIE DONOSICIELI O KSENOFOBI INTOLERANCJI ZACHENCANIE MIGRANTOW DO GLOSZENIA RASSIZMU INTOLERANCJI POLAKOW UZADZENIE WYGODNYCH SZLAKOW MIGRACYJNYCH WSZYSTKO MA BYC FINANSOWANE Z PODATKOW NIe ma tlumaczenie na POLSKI dlugo nie bylo tlumaczenia na niemiecki, terz jast, wrzoccie na tlumacza: @t Porozumienie zostanie formalnie przyjęte przez państwa członkowskie na konferencji międzyrządowej dotyczącej przyjęcia globalnego porozumienia w sprawie bezpiecznej, uporządkowanej i regularnej migracji, która odbędzie się w Marrakeszu w Maroku w dniach 10–11 grudnia 2018  państwa, które podpiszą umowę zobowiązują się do ścisłej współpracy w zakresie wdrażania ułatwień dla migracji i wszystkich celów zrównoważonego rozwoju oraz porozumienia klimatycznego z Paryża. Zobowiązują się do inwestycji w programy przyspieszające wdrożenie Agendy 2030.  Umowa przewiduje tworzenie społeczeństwa multikulturowego i walkę z wszelkimi przejawami „ksenofobi” oraz „dyskryminacji”. Dotacje, z których korzystały media krytyczne wobec migrantów, mają zostać przekierowane do organizacji zachęcających do migracji i przedstawiających jedynie pozytywny wizerunek migracji. Przewiduje się szereg ułatwień administracyjnych dla migrantów,Z DARMOWYM DOSTEMPEM do pomocy socjalnej, prawnej, pracy, edukacji I ROZWIJANIA WLASNEJ KULTURYy w kraju goszczącym.

Miesiąc temu
Xero
Xero

A ludzie niedoinformowani wierzą we wszystko co powie nasz kochany wyznawca pokojowej religii na I

Miesiąc temu
Ernest Skszypczak
Ernest Skszypczak

islamiści to terroryści i tak samo te wszystkie religie śejom terror pierdolone religie i jebane bustwa w hmurah jebane tyranistwo w hmurah i jebany hipis na kszyrzu i jebany jakiś drugi wymyślony alah kebab huj w dupe jebanym bustwom w hmurah a mosze to szatan jest ten dobry ? amorze te jebane bustwa w hmurah som złe te jebane hitlery w hmurah morze te religie to som złom opciom religie w bustwa w hmurah potempiajom a szatan nie potempiajom pszemyślcie se to pierdolone shizole religi w bustwa w hmurah pomyślcie otym pojeby ,a huj islamistom i katolom w dupe jebaci was pojeby wierzoncym w jakiegoś boga cy huj wie w co w jakiegoś alaha kebaba huj im wszystkim w dupe .👅💩👉⛪.alah i buk to dwa huje .

Miesiąc temu
Doge
Doge

tfu

Miesiąc temu
Mr Szafix
Mr Szafix

Pięć razy nakazuje Allah w Koranie zabijać wszystkich nie-muzułmanów (dwa razy w 2,191; w 4,89; 4,91; 4,95). Ci muzułmanie, którzy poddają się woli Allaha i prowadzą nakazaną przez niego krwawą wojnę są prawdziwymi muzułmanami.

Miesiąc temu
Tom Paxton
Tom Paxton

Mnie żaden muzułmanin nie zabije bo mogę go w chuja zrobić. Wiecie dlaczego? Pokażę muzułmaninowi mojego obrzezanego penisa i mu wmówię że jestem jego religii a w rzeczywistości nie wierzę w nic. Bo Takijja na to pozwala kłamstwa nawet swoich. Ciekawe czy jakbym w restauracji z kebabem gdzie muzułmanin prowadzi dałby mi rabat za mojego obrzezanego fiuta, w sumie miło by mi się patrzyło jeść kebsika po niższej cenie :) Spróbuję i zobaczę czy to zadziała :D

Miesiąc temu
Kasper M
Kasper M

dżihad mieczem mówi ci to coś ?

Miesiąc temu
Mikayla444
Mikayla444

Wątpię, by gość lub prowadzący to przeczytał... Ale przykro mi z powodu Karotki i jego nieobiektywnego filmu, gdzie bez większych przemyśleń obraża chłopaka... Nie ważne w kogo wierzysz tak długo, jak nie robisz nikomu krzywdy. Wiara ludziom często pomaga po prostu w trudnych chwilach i daje nadzieję co nie znaczy, że każdy z danej religii wierzy w ten sam odłam.

Miesiąc temu
Conan 533
Conan 533

To z Helikoptera moga byc zrzucane bomby??

Miesiąc temu
Marcin Kępski
Marcin Kępski

Ja tu słyszę masę kłamstw. Ten gość kłamie . Takija.

Miesiąc temu
dawid dawid
dawid dawid

Patrz kogo bierzesz do programu ta osoba kłamie i nie ma z tym problemu i tylko popierasz to ,że Islam to pokojowa religia.G**no prawda byłem w Niemczech przez 5miesięcy do września i ci wyznawcy tego islamu dopuszczają się najgorszych zbrodni i nie mają z tym problemu. Nie chce tam wracać bałem się wyjść z domu żeby tego śc**rwa nie spotkać i w najgorszym przypadku by im odjebało i np by mnie pobili lub w zabili . Liczę że w Pl tego nie będzie. Jeźdźcie sami np. do Niemiec i zobaczcie to na własnej skórze lub zobaczcie na statystyki jak nie wierzycie . Możecie też zobaczyć jak carioner przedstawiał fakty o ich poczynaniach i jak nie szanują ludzi którzy nie wyznają ich religii. Nwm czemu ten film ma tak mało dislików jak ta osoba kłamie w żywe oczy i osoby oglądające ten film nic nie wiedzą, co się dzieje u naszych sąsiadów i jakie,są skutki przyjmowania islamistów :)

Miesiąc temu
Aneta H.
Aneta H.

Cześć! Być może to nie miejsce na tego typu rzeczy, ale pomoc jest bardzo potrzebna! Na oddziale onkologii dziecięcej w UDSK w Białymstoku znajduje się dziewczynka, dla której "pieniądze dawno byłyby już zebrane gdyby nie była pochodzenia czeczeńskiego" (jak powiedziała jedna z lekarek pracujących na oddziale. Jedynym ratunkiem dla niej jest terapia drogimi immunoglobulinami, które nie są refundowane. Pozwolę sobie zacytować post kolegi, który trafnie ujął sytuację w słowa: "(...) Dziewczynka jest po chemii, po radioterapii, przeszczepie komórek, ale realną szansą na życie jest immunoterapia. Obecnie brakuje jeszcze prawie pół miliona złotych. Wstawiam, bo może ktoś poczuje potrzebę pomocy, bo stawiając się na miejscu tych ludzi (nie mówiąc już o samej dziewczynce) historia jest naprawdę straszna, a bezradność którą czują rodzice na pewno ogromna. A gdyby większość z nas wysłała chociaż po smsie zawsze będą te kilka set złotych do przodu. (...) I ja wiem, że historia brzmi jak wiele, można powiedzieć że nieszczęścia się po prostu zdarzają. Może nawet sam bym tak pomyślał, ale naprawdę - będąc tam teraz na oddziale, rozumiejąc czym jest neuroblastoma, jakie jest rokowanie i patrząc na tą dziewczynkę, lekarzy, którzy są naprawdę bardzo zaangażowani, nie da się przejść obojętnie. Także każdemu zostawiam do rozważenia, może ktoś poczuje chęć pomocy, cała historia znajduje się w linku" https://www.siepomaga.pl/zycie-samiry?fbclid=IwAR1-AXeyw76IgcAbYoRsimzuzOAHuAiTlriF_0HLB4voBOWOg1ppbkEeIF8

Miesiąc temu
Jestemzaczarna Pawlowska
Jestemzaczarna Pawlowska

Wszystkie komentarze jakby zostały napisane dla tematu: Islam, a chyba nie na tym polegał ten odcinek, aby się skupić na tym jak Islam jest zły. Przekonująco chłopak mówi, zresztą ładnie po Polsku. Przejmujące.

Miesiąc temu
Narodowy Socjalista
Narodowy Socjalista

Takija : )

Miesiąc temu
Daniel Ż
Daniel Ż

Farmazony!!!

Miesiąc temu
ProstOwPuga KT
ProstOwPuga KT

Miał być odcinek o jego przeżyciach, a nie o zasranym islamie

Miesiąc temu
Seiroski
Seiroski

Carrioner pozamiatał

Miesiąc temu
Krzysztof Korzeniec
Krzysztof Korzeniec

Nie doceniamy tego co mamy.

Miesiąc temu
Pandzia
Pandzia

#cario

Miesiąc temu
To Ja Kochanie
To Ja Kochanie

Pierdolenie. Mordercy

Miesiąc temu
Smtk Piotrkow Trybunalski
Smtk Piotrkow Trybunalski

Pięknie mówi po polsku normalnie Polak nawet bym się nie skapnal :)

Miesiąc temu
Ste Fan
Ste Fan

Wypierdalaj slugo kurwy Mahometa

Miesiąc temu
Urwał 2235
Urwał 2235

Islam religia pokojowa kappa czy chrześcijanie wbiegają w ludzi krzycząc chwała jezusowi detonują się czy w Biblii jest napisane o nienawiści do innych Religi

Miesiąc temu
Half
Half

Najgorszy wywiad jak dotąd :/ Ten z panią-myśliwym był dziwne, ale przynajmniej nie kłamała

Miesiąc temu
kicia xy
kicia xy

Deportacja do kraju w trybie natychmiastowym, Polacy nie uciekali przed wojną tylko walczyli na swoim podwórku a wy wolicie iść na łatwiznę i emigrować do cywilizowanych krajów Europy.. Do siebie tam gdzie wasze miejsce nikt was tu nie zapraszał.

Miesiąc temu
Taxort Retotuck
Taxort Retotuck

O dziecku zabito matke. To ja spiedrylam gdzieś indzej elo niech sobie radzi

Miesiąc temu
PolishGamingPL Return
PolishGamingPL Return

TFU manipulowanie i zakłamanie wstyd... https://www.youtube.com/watch?v=C0zNW-F9Jd0

Miesiąc temu
Sample32
Sample32

Wypierdalaj do siebie :-)

Miesiąc temu
みずの白い
みずの白い

Jak tego słucham to chcę mi się płakać...

Miesiąc temu
Sebastian K.
Sebastian K.

Takija

Miesiąc temu
Kamil Majewski
Kamil Majewski

Straszne, bardzo przejmujący wywiad.

Miesiąc temu
DamnT 12
DamnT 12

Nie wierze hujowi

Miesiąc temu
Kinga \
Kinga \

smiesza mnie ludzie ktorzy wstawiaja tutaj urywki koranu, radze zajrzec do Biblii bo chyba nie czytaliscie XD a polowa tych ktorzy tutaj atakuja islam to katolicy.. :)

Miesiąc temu
Kinga Fedorczyk
Kinga Fedorczyk

Ha! Dzisiaj ten chłopak wpuścił mnie do gabinetu lekarskiego na swoją wizytę, bym mogła zapytać się o coś Pani doktor :-) Co za przeszłość :-( Cieszę się, że tu znaleźli schronienie

Miesiąc temu
• maya •
• maya •

"Tych zaś przeciwników moich, którzy nie chcieli, żebym panował nad nimi, przyprowadźcie tu i pościnajcie w moich oczach." Cytat z... biblii. Jezus Chrystus, moi drodzy. Na cudzym psy wieszacie, własnego nie znacie.

Miesiąc temu
Nieposkromiony puszek okruszek
Nieposkromiony puszek okruszek

+Maja Juraszczyk: Tyś chyba tego nie czytała w kontekście? CZy Jezus kogoś zamordował? Czy kazał kogoś zamordować?

Miesiąc temu
SprearPriv
SprearPriv

Co innego jak cała księga jest o mordowaniu a co innego zdanie wyciągnięte z kontekstu.... Kobieto nie pogrążaj się... Założę się że google pomogły bo Biblię to ci ostatni raz na religi w podstawówce czytano. Przeczytaj Historię Daniela, przypowieści, czy księgę Mądrości. Tam możesz sobie wyciągać takie cytaty od ręki. Ale co z tego jak to zdania wyciągnięte z kontekstu. Liczy się wyciągnie wniosków i interpretacja całego fragmentu. Co innego koran. Jakbyś porównała jedno i drugie, przy założeniu że potrafisz wyciągać wnioski to nie plotłabyś takich pierdół.

Miesiąc temu
Parobek Tajfun
Parobek Tajfun

+Paweł Białystok Doinformuj sie troche bo nie wiesz co to patologia

Miesiąc temu
Paweł Białystok
Paweł Białystok

+Parobek Tajfun w Tobie jest jej sporo weteranie i grzeczniej. Cuchniesz patologia w sposobie wypowiedzi.

Miesiąc temu
Parobek Tajfun
Parobek Tajfun

+Paweł Białystok ale Ty byles na wojnie, Ty byles dowodca to Ty obroniles kolege przed mina ! to Ty rozjebales osame bin chujdena... a teraz ci powiem zamknij morde i nie wypowiadaj sie o wojnie

Miesiąc temu
Enduro Pasja
Enduro Pasja

Kup se koran i poczytaj o swojej religij o twojej POKOJOWEJ RELIGJI kłamiesz w tym momencie.

2 miesięcy temu
bah025
bah025

Ciapaty zostanie ciapatym.Thu ci w tą islamska morde

2 miesięcy temu
Gibon Gibon
Gibon Gibon

Od małego już wyszkoleni jak oszukać nie wiernego. Pozdrawiam ze Szwecji.

2 miesięcy temu
Gibon Gibon
Gibon Gibon

Niestety przez te religie i ich fanatyków.. To tylko wojny. Taka jest prawda.

2 miesięcy temu
ppmaks
ppmaks

Z tego co wiem nie ma joz wojny w czeczni więc niech zabiera manele i wypierdala islamista i manipulator a dla tych co nadal są debilami i bedo pisac ze islam to religia pokoju Sura druga, ajat 191: „I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili. (...) Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciwko wam, zabijajcie ich – taka jest odpłata niewiernym!”. Sura czwarta, ajaty 89 i 91: „Oni by chcieli, abyście byli niewiernymi (...), a jeśli się odwrócą, to chwytajcie i zabijajcie ich, gdziekolwiek ich znajdziecie”. „A jeśli oni nie odejdą od was i nie zaproponują wam pokoju (...), chwytajcie ich i zabijajcie ich, gdziekolwiek ich napotkacie”. Sura dziewiąta, ajat 5: „A kiedy miną święte miesiące, wtedy zabijajcie bałwochwalców, tam gdzie ich znajdziecie, chwytajcie ich, oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki!”.

2 miesięcy temu
Aria
Aria

Super wywiad. Super czlowiek.

2 miesięcy temu
RODOX war
RODOX war

Ale on kłamie w kwestii Koranu, jest tam od groma przykładów w których koran odwołuję się do mordowania. To jest jakiś żart a nie rzetelny materiał.

2 miesięcy temu
p1kw
p1kw

ja bym ich rozjebał z awp

2 miesięcy temu
Parobek Tajfun
Parobek Tajfun

Ta rozjebalbys, nawet bys nie potrafil wprowadzic pocisk do komory dzbanie meeeh bys nawet nie potrafil trzymac prawidlowo broni, to nie gra cepie

Miesiąc temu
Luffka
Luffka

takija

2 miesięcy temu
Marcin Cichocki
Marcin Cichocki

Czy dobrze rozumiem ze ten Pan twierdzi iż Rosja bombardowala ludnosc cywilna na placach targowych, po czym utworzyla bezpieczny "tunel" dla cywilow celem ich ewaukacji z terenu wojny a potem bombardowala i strzelala rakietami w samochody uciekajace tą droga z cywilami ? Są na to jakieś dowody ? Przeciez taka rzeź spotkałaby się z ogromną reakcją świata. Ostatnie odcinki 7m są wypełnione informacjami petardami jak ta albo uzupelnianie klimatyzacji gazem propan butan, silników miodem itp itd. Pytanie tylko czy nie obniżają wiarygodnosci kanału bo dla mnie troche tak

2 miesięcy temu
Hubert Kowalski
Hubert Kowalski

Widzę tutaj samych ekspertów od islamu. Czy wiecie o istnieniu polskich Tatarów, którzy walczyli w obronie Polski m.in. przeciwko bolszewikom? Nie?

2 miesięcy temu
Kimsilal Jakdkka
Kimsilal Jakdkka

On chyba nigdy nie czytał tego koranu i sam nie wie o czym mówi 😂

2 miesięcy temu
Piotr Kruczkowski
Piotr Kruczkowski

Niesamowity odcinek. Najciekawszy ze wszystkich.

2 miesięcy temu
Estera Wiktorowska
Estera Wiktorowska

Ależ nakłamał w kwestii islamu.

2 miesięcy temu
kamillo B
kamillo B

Ludzie co jest z wami, człowiek ma swoje poglądy które mogą nie zgadzać się z waszymi, ale to nie znaczy że musicie od razu wszyscy pisać jak to on nie ma racji, skoro sami nic nie wiecie w większości, i opieracie swoje zdanie na źródłach o których była mowa w wywiadzie, wywiad trwa 27 minut a komentarze są tylko o poglądach religijnych i wytykaniu temu człowiekowi błędów, których nie macie nawet czym poprzeć, wystarczy zagłębić się w cały ten wywiad, to jest świetny człowiek który żyje tak jak tego chce i nikomu nie szkodzi, bo wie jak to jest być po tej gorszej stronie medalu, sporo przeżył i wyrósł na człowieka szanującego to co udało mu się z trudem zdobyć i żadnego komentarza na ten temat nie widzę, to jest smutne

2 miesięcy temu
69kolin
69kolin

2 miesięcy temu
Young Cobra
Young Cobra

Carrioner powinien z nim ten wywiad przeprowadzić

2 miesięcy temu
Unknown
Unknown

Chujowe

2 miesięcy temu
Marcin Grochowski
Marcin Grochowski

o cholera, facet wygląda jak Europejczyk, można się nieźle naciąć

2 miesięcy temu
xxx xxx
xxx xxx

Islam to parszywa bandycka i zbrodnicza doktryna polityczna precz z tym gównem z Europy

2 miesięcy temu
Ania Farhana
Ania Farhana

Na wszystkie filmy , które oglądałam na tym kanale dawalam łapę w górę.... pierwszy raz daje łapę w dół 👎👎👎

2 miesięcy temu
TheOnly KS
TheOnly KS

Chetnie bym zobaczył jakiś wywiad z górnikiem co przeżył katastrofę górniczą.

2 miesięcy temu
Jackas LwG
Jackas LwG

666 subskrypcji przypadek?? 😁

2 miesięcy temu
Quaquaraqua
Quaquaraqua

zgłosiłem film bo szerzy się tutaj ksenofobiczny, homofobiczny, antysemicki, antychrześcijański i nierespektujący praw kobiet islam, który jest gorszy od nazizmu. Dziękuję za uwagę.

2 miesięcy temu
Natalia Zawłocka
Natalia Zawłocka

Wzruszyłam się ostatnimi słowami.

2 miesięcy temu
卌 DRENOX 卌
卌 DRENOX 卌

Ten cały wywiad to zmanipulowane gówienko, które ma wmówić, że islam nie jest niczemu winien. https:// www.yo utube.com/wat ch?v=C0 zNW-F9Jd0 Poziom zidiocenia i ignorancji momentami mnie przeraża. KAŻDY wyznawca Islamu, który wierzy, ma cię za gorszego od siebie i daje przyzwolenie tym, którzy zabijają w imię tej religii Wiesz ile % z tych 1,8 mld uważa, że zamachy w imię obrony tej zyebaneej wiary są USPRAWIEDLIWIONE? Na przykład Liban to aż 82% i 6% nie dało odpowiedzi (czyli za, ale nie powiem), a Turcja to 20% i 14% za, ale nie powiem. Czy ty zdajesz sobie sprawę ile to jest ludzi nawet jeśli 20%??? prawda jest taka, że PONAD 50% to nie jest "mniejszość - to jest większość. Zdecydowana większość zamachów jest w imię Islamu, a ty jeden z drugim jesteś za głupi żeby to dostrzec. Pomijam już ilość gwałtów i w jakiej ogromnej dysproporcji to właśnie nachodźcy się ich dopuszczają. W TV nie usłyszysz o tym, że 7 takich gwałciło dziewczynę nie tak dawno przez ponad 4 godziny na zmianę. 500 osób brało udział w proteście, to ludzie pokroju młodych kobiet, antifa, LGBT demonstrowali PRZECIW demonstracji bo "rasizm". I nie wyskakuj mi tu z Biblią, bo chyba nie wiesz gdzie trafiłeś. Jestem pierwszy, kóry ci powie, że jest to jedna z gorszych ksiąg jakie powstały. Róznica między Biblią, a Koranem/Hadisami/Sira jest jak między starym wyschniętym białym gvwnem, a świeżą, wielką, cuchnącą kupą na środku chodnika. #niewszyscy zabijają, ale ci tak zwani "umiarkowani" są gorsi od tak zwanych "ekstremistów", bo dają przyzwolenie tym drugim. Ludzie są poyebani i zasługują na wymarcie. Pokojowa religia na I już się o to postara. Polskie społeczeństwo jest niedoedukowane i tępe. Zaślepione pozorem równości i pseudo tolerancją. Mam gdzieś jaki masz kolor skóry. Wyznajesz Islam, to yebac cie. Żałosne małe polaczki z zerową wiedzą o Islamie. ~Carrioner podpisuje sie pod tym

2 miesięcy temu
Crocodile Club
Crocodile Club

ten program to siedmiometrowe dno i warstwa mułu

2 miesięcy temu
Pan Bimberek
Pan Bimberek

A jak się teraz nazywają ci, co biegają z pałkami po ulicy i uganiają się za kibolami? Kiedyś to byli zomowcy. Z kimś takim zrobić wywiad. A jeśli chodzi o tego araba, to jest on nieautentyczny. Widać, że go podstawili i kazali, co ma gadać. Ze wszystkich religii polecam judaizm. ✡🕎🔯😀👍

2 miesięcy temu
AleksandraM89
AleksandraM89

Świetny wywiad!

2 miesięcy temu

Następny