Jak wygląda praca KOMORNIKA? - 7 metrów pod ziemią #28

  • Opublikowany 49 lat temu

SANJUL676
SANJUL676

nie nawidze tych komorniczych skur..synów,a to babsko to już dramat

9 godzin temu
jean Vann Damme
jean Vann Damme

Seksowna

2 dni temu
Michael Michael
Michael Michael

Jak się lubi dojebac ludziom to się lubi taką pracę. Pierdolona suka niech powie ile zyskała na boku przez to że pozabierala ludziom mieszkania a później poszły na aukcjach komorniczych za jedną trzecią ceny...

5 dni temu
PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA
PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA

Mniej więcej wiemy, ale opinia jest wypaczona przez ludzi, którzy w tym zawodzie nie powinni pracować.

7 dni temu
Kacper Chylak
Kacper Chylak

Oczy mówią dlaczego lubi swój zawód.

7 dni temu
Olaf PRO
Olaf PRO

Zimna Suka.

7 dni temu
M. Harris
M. Harris

Świetna babka.

8 dni temu
Agnieszka Luczynska
Agnieszka Luczynska

pierdu pierdu srata tata ktoś tu zgrywa z nas wariata!

10 dni temu
Renata Rybicka
Renata Rybicka

Nasz system jest nieludzki. Na zachodzie nie zajmuje się lodówki, komputera, który służy do pracy, nie zajmuje się przedmiotów osobistego użytku, łóżek, kuchenek. Zostawia się pieniądze potrzebne na życie.

11 dni temu
Fanta Zja
Fanta Zja

Komornik komornikowi nie jest równy. Jednemu wystarczy płacić symbolicznie 10 zł by nie mieć konsekwencji za to są tacy, którzy potrafią zająć psa, kanarka, klocki lego...

11 dni temu
Mefju Poldek
Mefju Poldek

Oddaj samochód

14 dni temu
Tomasz Brożek
Tomasz Brożek

Wszystko można wytłumaczyć. Żyje z ludzkiej biedy i nędzy. Przypomina mi to zawód kata. Zawsze można robić coś bardziej ludzkiego i zarabiać np być lekarzem.

16 dni temu
M Jedrzejuk
M Jedrzejuk

Bardzo fajna pani!^^

16 dni temu
WISNIA221180
WISNIA221180

Miałem komornika. Z większości z mojej winy, ok. Ale jest prawo, że możesz mieć tylko jednego. A jak to wygląda w praktyce ? Pan X z miasta Y dostaje Twoją sprawę z sądu Z. I wysyła Ci pismem poleconym za maks 10 złotych list, że musisz mu oddać dać te pieniądze. Dzwonisz że masz już komornika i jest takie prawo, i prosisz o przekazanie do twojego. W większości przypadków naliczy Ci około 250 złoty kosztów. Za co ja się pytam ? I jak ich lubić ?

17 dni temu
Paweł Gabrysiak
Paweł Gabrysiak

Super wywiad. Pani Monika tylko wykonuje swoją pracę która jest trudna i bardzo potrzebna, a bezduszny to jest alimenciarz czy cwaniaczek, który unika opłacenia faktury czy wynagrodzenia swoim pracownikom.

19 dni temu
Your Solution
Your Solution

Ja nie wiem dlaczego jest taki ogólny hejt na komorników i na Panią Monikę. Jesteś dłużnikiem, narobiłeś długów to płać. Wychodzi Polska cebula, która to uważa, że wszystko jej się należy, szlachta nie pracuje, długów się nie spłaca. Poza tym, jak już masz do czynienia z komornikiem, to zastanów się człowieku nad sobą, bo zanim sprawa trafia do komornika to 100 razy można dogadać się na wcześniejszym etapie.

20 dni temu
theheck39
theheck39

Menya zavut komornik

22 dni temu
spiros635
spiros635

Żeby być komornikiem trzeba nie być człowiekiem. Tyle w temacie. Tam zatrudniają ludzi bezdusznych ponieważ inni są nieskuteczne. Ta Pani.... Można z nią nie powiem co dla przyjemności poza tym pewnie każdy od niej ucieka

23 dni temu
PAWEŁ BAKTERIA
PAWEŁ BAKTERIA

BO TAK JEST ZŁODZIEJE I TYLE Z 500ZL ROBI SIĘ PRAWIE DRUGIE TYLE TO NIE ZŁODZIEJSTWO DZIADOSTWO I TYLE

23 dni temu
mariusz kowalski
mariusz kowalski

Widzi sens pracy z zanizania prawdziwej ceny np telewizor koszt 5000 ona zanizy do 2500 i 2500 do kieszeni

24 dni temu
meffiu meffiu
meffiu meffiu

A w oczach diabeł... Poza tym jak by ktoś mnie opluwał to jebnąłbym taka robotę... Nie jest to warte

26 dni temu
Neo Net
Neo Net

Komorników złodzieji na sznur .

26 dni temu
Em De
Em De

JAKI NOGI!

28 dni temu
O.Rydzyk
O.Rydzyk

Tylko mi tu bez konkurencji! !!Amen

Miesiąc temu
kanalia
kanalia

Smierdzi od niej falszem.....

Miesiąc temu
Grzegorz walusiak
Grzegorz  walusiak

Komornikiem nie zostanie nigdy osoba która ma serce. Koniec kropka.

Miesiąc temu
Krystian Konieczny
Krystian Konieczny

Z nie każdym komorem idzie się dogadać.Jeżeli wierzyciel nie zgodzi się na raty to komornik musi wyegzekwować całość. Miałem taką sytuację.

Miesiąc temu
iman iman
iman iman

Bardzo bym prosiła wywiad o byłej żonie policjanta, miałabym chyba dużo do powiedzenia, i to jest tak niewiarygodne że... Ale myślę że nikt mi już nie pomoże.

Miesiąc temu
Majkel Łołrin
Majkel Łołrin

Świetny wywiad.

Miesiąc temu
Adam Szumski
Adam Szumski

Z najnowszych badań wynika, że z ogółu osób, które mają do czynienia "służbowo" z komornikami, połowa komorników nienawidzi i opluwa, a połowa uwielbia i szanuje.

Miesiąc temu
Karol Karol
Karol Karol

Pytanie czemu nie padło pytanie o kasę. Uważam że bardzo fajny zawód i potrzebny i że większość tych licytowanych biedaków to albo nieroby albo cwaniaczki ale pytanie też czemu często prowizja czy jak tam to sie nazywa to drugie tyle albo i wiecej niz wynosi dlug. Czesto syndyk czy komornik przy zajeciu czy sprzedazy majatku firm patrzy tylko na swoje dobro np. cos sprzedac czy wydzierzawic woli zeby firma stala i padla bo z licytacji calosci wyciagnie wiecej. Czemu nie padlo pytanie o licytacje albi ile lokali czy gruntów kupionych w okazyjnych cenach ma Pani komornik i czy jak jest cos atrakcyjnego to podstawiaja swoje słupy na licytacje.

Miesiąc temu
Michał brx
Michał brx

Ky kurwo biała

Miesiąc temu
Damian Sutor
Damian Sutor

Ale bym Ją przytulił... podoba mi się ta babeczka. Ja chyba jakiś dziwny jestem ;-}

Miesiąc temu
marcin n
marcin n

Zastanawiałem się kto mógłby poprowadzić ,,Wielką Grę" nowej edycji. Teraz już wiem!

Miesiąc temu
jan kulczyk
jan kulczyk

Żadnego szacunku dla tej ku...wy

Miesiąc temu
Katerka
Katerka

No tak, odcinek z kobietą w średnim wieku, więc połowa komentarzy jest na temat wyglądu (nóg, twarzy) oraz określenia typu "suka", życzę tym wszystkim osobom, które tak bardzo oceniają po wyglądzie, aby i Was inni tak oceniali. Połowa komentarzy jest seksistowska lub po prostu na żenującym poziomie.

Miesiąc temu
Radek Szwarc
Radek Szwarc

Mam dziwne wrażenie, że ten wywiad jest bardzo wyreżyserowany. Nie mówię tu o zadawaniu pytań przez prowadzaćego, a raczej o odpowiedziach - Pani przed lustrem chyba ćwiczyła odpowiedzi na wszystkie pytania. Przedstawia ekstrema, nie normalne sytuacje. Wiadomo, że w obrocie gospodarczym jest problem kiedy ktoś nie dostaje wynagrodzenia za swoją robotę... ale sytuacje opisywane przez tą dziewczynę są co najmniej niespójne w opisach sytuacji które dotyczą njabiedniejszych, którym pani zajmuje lodówkę za 10 tysi... Dziwny ten wywiad i jest niesmak trochę - ważenie - być może niełuszne, że temat pod reklamy kontekstowe

Miesiąc temu
Sebastian Z.
Sebastian Z.

Miła pani z klasą. :)

Miesiąc temu
HUSKY1980 YUKO
HUSKY1980 YUKO

Mafia komornicza sprzedają zajęte mienie za pół ceny swoim znajomym i tak w Polsce robi się interesy w stanach umaza się długi i tyle szacunek dla ludzi dla szmat i prętów pogarda

Miesiąc temu
Karolina Kępińska
Karolina Kępińska

Pani bardzo mądra i bardzo fajnie było słychać. Aż bym słuchała i słuchała pani!!

Miesiąc temu
Łukasz Czajka
Łukasz Czajka

Dla mnie komornik to najgorszy wykolejeniec poniższy wyśmiewany przez innych a teraz został komornikiem i pokazuje innym

Miesiąc temu
Rubicon M
Rubicon M

Jak można komornika przedstawiać w dobrym świetle??? Chyba w życiu nikt z was nie miał egzekucji komorniczej. Pragnę zauważyć, że są to ludzie wykształceni, którzy doskonale wiedzą jak w majestacie prawa pomnażać swoje zarobki. Trzeba było zapytać o koszty egzekucji, jak są adekwatne do wysokości długu

Miesiąc temu
MajorTomOO
MajorTomOO

Na jakiej podstawie były przeprowadzane te badania? Domyślam się, że była to średnia statystyczna, gdzie typowy Janusz i Grażyna wypowiada się, że "szyscy kradno, szyscy zodzieje".

Miesiąc temu
Mirek Kozłowski
Mirek Kozłowski

Pińćdziesiąt...

Miesiąc temu
Azazel Astaroth
Azazel Astaroth

rozumiem że to zawód jak każdy inny , ale ja nie umiałbym pracować w zawodzie w którym inni ludzie traktowali by mnie za wroga typu policja, straż miejska i tym podobnie, nigdy nie otrzymałem pomocy od takich ludzi i jej nie chcę jednocześnie czuję się zaszczuty w ich obecności mimo iż nie mam sobie nic do zarzucenia.

Miesiąc temu
Kamil Skiermanski
Kamil Skiermanski

czuc ze z niej manipulantka skoro poweidziala ze tv po wyjsciu ze sklepu traci polowe wartosci

Miesiąc temu
Leszek Jagiełko
Leszek Jagiełko

MI PASOŻYTY ZABIERALI 1100 PLN NA ALIMENTY NA JEDNO DZIECKO I RESZTĘ Z WYPŁATY TJ 400 PLN W ZWIĄZKU Z ZADŁUŻENIEM I NIC MI Z WYPŁATY NIE POZOSTAWAŁO. .// A TU PIEPRZENIE ŻE MINIMUM JAKIEŚ ZOSTAWIAJĄ . TEN PROCEDER TRWAŁ PONAD ROK I IM WIĘCEJ SPŁACAŁEM TYM TERAZ MAM WIĘCEJ DŁUGU / TAKŻE POZOSTAWIŁEM TO SPŁACANIE NA PÓŹNIEJ .OBECNIE BEZROBOTNY NIE GARNIĄCY SIĘ DO PRACY BO ZA DARMO NIE BĘDĘ ZAPIEPRZAŁ NA WYGODY TYCH PIEPRZONYCH SĘPÓW.

Miesiąc temu
Paweł Bieńkowski
Paweł Bieńkowski

Pani komornik dziwi się, że komornicy są znienawidzeni?. Ludzie doskonale rozumieją na czym ten zawód polega, tylko nie mieści się ludziom w głowie, że za tysiące bezprawnych egzekucji i masę skrzywdzonych ludzi NIKT nie odpowiedział, ani ŻADEN komornik nie został definitywnie za jawne złodziejstwo i działanie w grupie przestępczej usunięty z zawodu. Zdarzył się tylko JEDEN taki przypadek do tej pory. To nie daje pani komornik do myślenia, że solidarność zawodowa zawsze chroniła przestępców i dlatego teraz całe środowisko jest napiętnowane?. Nie za niezrozumienie meandrów prawa egzekucyjnego, tylko właśnie za wieloletnie krzywdzenie ludzi, którzy czasem nie mieli żadnych długów (sic!), a byli ogołacani przez cynicznych bandytów wykonujacych w majestacie prawa zawód komornika.

2 miesięcy temu
Marcin H_s
Marcin H_s

Ahhh.... Ohhhh... Pani jest taka słodka że aż mi się zbiera na wymioty. Połowa komorników to łapówkarze i koniec. Niech spada z tą swoją słodką gadką . Prowadzący jak zawsze klasa.

2 miesięcy temu
Damian Groehlich
Damian Groehlich

Ojciec dziecka miał wypadek w pracy, nie może podjąć nowej pracy, bo ze starej oczywiście go wywalili, gdyż nie zapierdalał już jak wcześniej. Tymczasem sąd mu dokłada do alimentów dodatkowe 150 zł miesięcznie na opłacenie komornika. Robi to wykorzystując fakt, że nie mieszka pod starym adresem i zaocznie wydaje wyrok. Komornik w końcu zabiera mu wszystko, a ojciec, zbyt honorowy aby prosić o pomoc, umiera z zimna przysypiając ze zmęczenia w parku pewnej listopadowej nocy, po całym dniu zbierania na coś do jedzenia.Brawo polskie prawo i Brawo wszystkim umoczonym w tym gównie. Ale czego można się spodziewać po tym cyckolandzie, w którym sędzina skazuje bezrobotnego ( i bez zawodu) na 1000zł alimentów!

2 miesięcy temu
Gireshion
Gireshion

Nie każdy komornik jest tak wspaniałomyślny większość z nich wyłoży ręce, gdy nie da się skontaktować z ojcem dziecka bo po prostu mu się nie chce

2 miesięcy temu
Pawel Zelle
Pawel Zelle

psiaka i koteła nie a zabierają wsio znam to

2 miesięcy temu
Darek Kaczmarek
Darek Kaczmarek

DOBRZE RZETENIE XD …….. MASKA NA TWARZY

2 miesięcy temu
SMOKYV13
SMOKYV13

ale wygadana lalka xd

2 miesięcy temu
citipunky
citipunky

Co trzecia z nas jest kobietą: czyli 2 na 3 komorniczki to co są?

2 miesięcy temu
Damian Smyk
Damian Smyk

Pani może sympatyczna ale troszkę z tym telewizorem i psem bajki opowiada bo może zająć kiedyś pisało ze został zabrany piesek małemu dziecku

2 miesięcy temu
cobraus
cobraus

Ja pierrdole jak ona kłamie w Ch.. J

2 miesięcy temu
Tomasz Dudzic
Tomasz Dudzic

Bardzo dobre w tych filmach jest to, że wystarczą słuchawki żeby otrzymać potrzebną treść. Przydatne do słuchania w trakcie pracy :)

2 miesięcy temu
darekdg78
darekdg78

Jutro te pindziesiąt przywiozę :P a nie pięćdziesiąt?

2 miesięcy temu
FungeezTV
FungeezTV

nóżki jak wystawiła fajnie ale bym ją po udach pomiział

2 miesięcy temu
Daniel Siwiec
Daniel Siwiec

Trzeba traktować komornika jak partnera, a nie złodzieja. Wtedy można wyjść z każdej sytuacji albo zarobić pieniądze. Sam bardzo często kupuje mieszkania przed komornikiem, zanim on jeszcze zdąży zlicytować nieruchomość.

2 miesięcy temu
Pawel Pulchny
Pawel Pulchny

A ja im zaplacilem mandat za obraze policji 500 to tanie nie jest to mi potem oddali dzieki Ewka wiesz ocb

2 miesięcy temu
jukoj40
jukoj40

nudna baba

2 miesięcy temu
Tobiasz Poręba
Tobiasz Poręba

Bardzo ciekawy temat :) Polecam też zobaczyć jak wygląda praca z punktu widzenia firmy windykacyjnej. Jak posłuchałem kilka historii od pracowników, którzy dzwonią do klientów to aż mi się ich trochę zrobiło żal :D Może udałoby się zorganizować z kimś takim wywiad?

2 miesięcy temu
Boguslaw Micek
Boguslaw Micek

pirdolonie

2 miesięcy temu
Boguslaw Micek
Boguslaw Micek

zapraszam do TEXASU

2 miesięcy temu
Boguslaw Micek
Boguslaw Micek

pirdolenie i odsetki

2 miesięcy temu
Mateusz Sztejmer
Mateusz Sztejmer

To chyba nawet nie kwestia tego ze ludzie nie lubia komorników za to co robią Bardziej nie lubia tego, ze 75% komorników ma coś dla siebie z tego co komuś zabierze 🙂

2 miesięcy temu
Wiktor Stasiak
Wiktor Stasiak

Nie rozumiem jaki problem mieli ze znajdowaniem dłużników bez nr pesel. Mają imię, nazwisko, adres, miasto i będą gadać, że pomylili osoby. Teraz przez ten pesel + rodo są schody ze ściąganiem długów od osób prywatnych, bo NIP firmy znajdziesz w internecie, a pesel? "Przepraszam, mam zamiar Pana pozwać za długi, czy mógłby mi Pan użyczyć swój nr pesel?". Nic, tylko jechać z kijem i samemu odebrać, co twoje :(

2 miesięcy temu
ewa mlodz
ewa mlodz

Babka zapodaje niezłą propagandową gadkę. Komornicy nabijają horrendalne odsetki od gównianych kwot i śpią z tym spokojnie.

2 miesięcy temu
Franciszek Droid
Franciszek Droid

Film opublikowany w maju, pani miała do tej pory w tym roku tylko trzy zajęcia, to niezła prowizja (koszty komornicze) W roku ile to wychodzi dziesięć spaw? I z tego można nieźle żyć?

2 miesięcy temu
miro mistrz
miro mistrz

Zero słowa o zarobkach komorników.. Lepiej może nie pytać???

2 miesięcy temu
Pioter Bary
Pioter Bary

Komornik powinien być na stałej pensji a nie na prowizji. By go zmotywować proponuję nagrody uznaniowe w wysokości kilku procent od tej stałej pensji. A teraz w pierwszej chwili zabezpiecza siebie (swoje koszta) a nie wierzyciela a dochody zależą od tkz. dobrego rewiru - wiem bo mam znajomego komornika - choć nie wszystko opowiada tylko się zagadkowo uśmiecha..... PS - po studiach na prawie to właśnie najtrudniej zostać komornikiem - chyba trudniej niż adwokatem - bo adwokatem można zostać już po 5 latach od rozpoczęcia pracy (aplikacji) w innych prawniczych zawodach

2 miesięcy temu
RomanowRomanow Aleksiej
RomanowRomanow Aleksiej

to nie jest praca, to jest zarabianie pieniędzy

2 miesięcy temu
Smily
Smily

JEBAĆ KOMORNIKÓW !!!

2 miesięcy temu
Konrad Cz
Konrad Cz

widać po niej taka dwulicowość ,

2 miesięcy temu
Jestem na TAK
Jestem na TAK

Czuć że Pani bardzo lubi swoją pracę, opowiada z takim uśmiechem. 😁

2 miesięcy temu
Wojtek Gacek
Wojtek Gacek

Bystra kobieta. Fajnie się słuchało. Simsy robią z zawodu komornika kogoś kto włazi na chatę i zabiera kibel xD I potem wielu z nas ma takie właśnie wyobrażenie.

2 miesięcy temu
Jam Jest
Jam Jest

widzi sens wykonywania zawodu,,,,bo ma kupe$$$$$$$$$ z kazdej sciągnietej złotówki

2 miesięcy temu
Michal Rugala
Michal Rugala

Super babka😅

2 miesięcy temu
Mateusz Mapet
Mateusz Mapet

Słuchac jej nie idzie ...

2 miesięcy temu
Forlorn Visions Music
Forlorn Visions Music

Ta kobieta mówi, wygląda i zachowuje się jak postać z jakiegoś polskiego serialu-tasiemca. Przejaskrawione emocje, przesadnie poprawna wymowa i mimika twarzy, która nie obejmuje wrednych oczu.

2 miesięcy temu
wojtek m
wojtek m

oj jaka ona biedna i taka uczynna!!! szmata

2 miesięcy temu
MORKA - Szkoła Żeglarstwa
MORKA - Szkoła Żeglarstwa

Wielu dziennikarzy mogłoby od Pana się uczyć. Świetnie się ogląda. Pozdrawiam!

2 miesięcy temu
Kuki 30
Kuki 30

jak to można się pomylić w takich sprawach zenada

2 miesięcy temu
Chesterr108
Chesterr108

Też bym widział sens tego zawodu zarabiają taki hajs

2 miesięcy temu
szasza102
szasza102

Najgorszy odcinek jak dla mnie. Ona kłamie

2 miesięcy temu
Chris Anderson
Chris Anderson

Też chętnie by ją "dopadł" dla takich świetnych nóg😋

2 miesięcy temu
Yin Yang
Yin Yang

Żart o grzybach 10/10 dzieki . Daj suba (cii)

3 miesięcy temu
Agnieszka Enn
Agnieszka Enn

Moją uwagę przykuwa fakt, że taka wystudiowana mowa ciała pani komornik to jedno, a oczy pozostają zimne. Sposób prowadzenia rozmowy również wskazuje na próbę zakolorowania tego "zacnego" zawodu komornika który jawi się niczym zbawca, co dostaje kartkę świąteczną od biednej samotnej matki. No.... nie. Nie kupuję tego :D

3 miesięcy temu
Imie Nazvisko
Imie Nazvisko

Pani komornik dobre szkolenia probila, wie jak opowiadac o biednych matkach i dzieciach niedobrych ojcow. Szkoda, ze nie wspomina o sytuacjach kiedy zachowuja sie jak ostatnie skurwensony tylko dlatego, ze przepis jest przepis i nie ma przebacz.

3 miesięcy temu
Aleksandra Kacprowicz
Aleksandra Kacprowicz

Sa dlugi i dlugi,nauczylam sie ze jak jest komornik to wystarczy zaplacic ile kolwiek i oni wsztrzymuja sprawe,najwazniejsze zeby pokazac ze sie chce zaplacoic,i dobrze znac troche prawo.znam ich od lat,sa tak ze mozna sie dogagac ,ale nadal uwazam ze to sz**e,i oby im sie nigdy noga nie powinela…

3 miesięcy temu
Jano 100 PROCENT
Jano 100 PROCENT

Prestiżowy kanał 5!

3 miesięcy temu
MatekPL100
MatekPL100

15:37 Bitch please...

3 miesięcy temu
Kamil Tront
Kamil Tront

jak Ty to robisz, ze zapraszasz samych tak toksycznych ludzi do studia xD?

3 miesięcy temu
Adam Ciechanowski
Adam Ciechanowski

Świetny kanał. A co do tematyki tego wywiadu pozdrowienia dla komornika który chciał zająć mojemu koledze pralkę i lodówkę tylko dla tego że był dosyć nowe 1-2 lata, oczywiście kolega spłaca powoli swoje długi.

3 miesięcy temu
Joanna Ugarenko
Joanna Ugarenko

Po tym programie ...wręcz pokocham komorników :D

3 miesięcy temu
Paweł Reske
Paweł Reske

jaka zadowolą.A co o tym myślisz?

3 miesięcy temu
Paweł Reske
Paweł Reske

a no i podobno niby raty ale co tydzień maszą płacić a wypłatę dostajemy raz w miesiącu a babka mówi na koleżanki mówi Pan dosłownie h....

3 miesięcy temu
Paweł Reske
Paweł Reske

wnuczka mówi tam mamy nowy tv niech Pani znamy podejdzie xD

3 miesięcy temu

Następny