Enej - Wszystko takie proste (Official video)

 • Opublikowany Rok temu

  EnejOficjalnyEnejOficjalny

  Trwanie: 3:35

  Zamów Preorder płyty "Kolędy pod wspólnym niebem"
  bit.ly/EnejShop
  Zapraszamy na oficjalną stronę zespołu Enej na FB facebook.com/enejband
  Oficjalna strona internetowa zespołu Enej: www.enej.pl
  Oficjalna strona Kojro Management na FB: facebook.com/kojromanagement

  “Wszystko takie proste” to wyjątkowy prezent, jaki muzycy zespołu Enej postanowili podarować swoim fanom pod koniec okresu wakacyjnego. Piosenka idealnie wpisuje się we wszystko, z czym kojarzony jest styl grupy, to żywiołowy, optymistyczny utwór, porywa już od pierwszych dźwięków, nie pozwala bezczynnie siedzieć w miejscu. Uśmiech ciśnie się na usta również podczas oglądania teledysku dołączonego do materiału dźwiękowego, mamy bowiem okazję obejrzeć każdego z muzyków pracujących przy nagraniu, oczywiście z lekkim przymrużeniem oka. Ciekawostką jest, iż nagranie wideo powstawało podczas rzeczywistej rejestracji dźwięku, co dodaje smaku całości.
  Jeśli więc koniec wakacji kojarzy się Wam z nostalgią, a zbliżająca się wolnymi krokami jesień wpędza w melancholię - warto sięgnąć po piosenkę “Wszystko takie proste” wraz z teledyskiem, dużo w niej słońca, dużo radości, zdecydowanie może być lekarstwem na wszelkie smutki.
  Muzyka: Piotr "Lolek" Sołoducha, Mirosław "Mynio" Ortyński
  Tekst: Mirosław "Mynio" Ortyński

  enej  wszystko  takie  proste  nowy  polsat  bednarek  must  be  the  music  kortowiada  olsztyn  kortowo  video  mynio  lolek  ska  music video  official  videoclip  polski  polska  muzyka  zespół  

Następny