DZIECKO ALKOHOLIKA - 7 metrów pod ziemią - zwiastun #56

Anna Gąsiorowska
Anna Gąsiorowska

Cudowna dziewczyna. Podoba mi się jej autentyczność i szczerość. Prowadzi niezwykle trudną walkę duchową. Zranione serce i przeżyte traumy z pewnością stanowią dużą blokadę w relacji z ojcem. Bolesne uczucia nie ustępują ot tak. Najważniejsze jednak, że po tak trudnych przeżyciach potrafi kochać i ma wolę przebaczania. Wielki szacunek za postawę.

2 dni temu
franco clivio
franco clivio

Likeee

6 dni temu
Milena Osowska
Milena Osowska

Bardzo dobry jest prowadzący i wgl

7 dni temu
LoviChan
LoviChan

Moja mama również miała ojca alkoholika, z jej opowiadań mogę stwierdzić że to straszne przeżycie.

7 dni temu
ja nan
ja nan

smutna historia powiedziana strasznie nudnymi zdaniami

7 dni temu
Kasia Manska
Kasia Manska

Znam to jestem DDA ja w choroże zylam z ojcem 19 lat

7 dni temu
Karo Lina
Karo Lina

Ciężki temat. Odkąd się urodziłam mój ojciec pił, nawet więcej lat niż ja żyję. Odkąd skończyłam 8 lat bałam się go po alkoholu. Za każdym razem kiedy wracał z pracy bądź zakupów bałam się, że znowu będzie pijany. Zawsze specjalnie sprawdzałam siatki z zakupami czy nie ma w nich alkoholu. Kiedy okazywało się, że jest lub mój tata był pijany, to chciało mi się płakać, bo wiedziałam co będzie jak mama wróci do domu. Nie będę opowiadać co potrafiło się dziać w domu, bo dużo by było do wymieniania.. Kiedy się kłócili w nocy, to potrafili mnie obudzić. Jako dziecko musiałam tego słuchać. Serce mi waliło strasznie, bałam się, że zaraz się pozabijają - naprawdę. Najadłam się dużo stresu gdzie w młodym wieku nie powinnam tak mieć. Takie życie ciągnęło się za mną do 14 roku życia. Teraz mam 16 lat, mój tata przestał pić rok temu, mam dobry kontakt z tatą, mimo tego iż moi rodzice się rozwiedli. Alkoholizm to choroba i nie można tego ignorować tylko pomóc tej osobie. Ja do teraz żałuję, że nie zareagowałam już wcześniej, ale bałam się mu o tym powiedzieć. Taka osoba musi się z tego wyleczyć, mój tata teraz totalnie zmienił widok na swoje życie i sam jest przerażony, że w ogóle tak żył. Sama czuję, iż po tych przeżyciach moja psychika oberwała. Ale ilekroć o tym zaczynam mówić, to jestem zalana łzami. Nie życzę tego nikomu.

8 dni temu
Jakub Mączka
Jakub Mączka

Czekam na odcinek z prywatnym dedektywem

8 dni temu
Quckie Monster
Quckie Monster

Mój ojciec, kiedy byłam w przedszkolu, także był alkoholikiem. Jedyne co pamiętam z tego okresu, to przebywanie cały czas w mieszkaniach koleżanek mojej mamy, ponieważ mama zapierdalała w pracy jak szalona, a ojciec leżał z piwskiem na kanapie. Jedyne wspomnienie, jakie mam z rodzicami, to to, kiedy ukrywałam się zapłakana pod stołem, a mój pijany ojciec gryzł moją mamę po rękach, bo nie chciała mu dać kluczyków do auta. Później pamiętam jedynie walenie do drzwi, kiedy mama nie chciała wpuścić go do mieszkania i to jak mój wujek rozmawiał ze mną o kucykach pony, żeby zagłuszyć wrzaski. W końcu poszedł na leczenie i od jakiś 10 lat jest trzeźwy. Moja mama mu w tym pomogła, chodź było trudno. Niestety w tym momencie to samo dzieje się z moim wujkiem (bratem mojej mamy). Także popadł w alkoholizm i stracił przez to pracę doszło nawet do tego, że każe dzwonić swojej dziewczynie do psychiatryka, bo ma zamiar się zajebać. Co chwilę idzie na leczenie, po czym po tygodniu znów pije. Nie chce się zmienić. Mama planuje zaprosić go na święta, ale ja nie mam ochoty patrzeć na jego parszywą twarz. Nie chcę mieć do czynienia z takimi ludźmi już nigdy więcej. Wiem, że ten komentarz jest strasznie długi, ale nigdy wcześniej nikomu o tym nie mówiłam. Chciałam podzielić się kawałkiem swojej historii, żeby pokazać, że każdy mógł przez to przejść. Na ten moment mój tata jest kochany, dbający, wszyscy moi znajomi go uwielbiają. Jest bardzo luźny i trochę młodzieżowy. Zajmuje bardzo wysokie stanowisko zarabiając ponad 15 tysięcy. Nikt by nie pomyślał, że to były alkoholik.

8 dni temu
John Parker
John Parker

najgorsze są święta np. wigilia leci jakiś film a w nim szczęśliwa rodzina wszystko robią z uśmiechem z miłością a gdy pomyślisz sobie co jest u ciebie to aż żal ściska chciałbym wam życzyć abyście przetrwali to co macie w domu wiem że będzie to bardzo trudne myślicie sobie że to puste słowa tak są to tylko słowa bo nic innego nie mogę zrobić szkoda mi was bo wiem co przeżywacie trzymajcie się

8 dni temu
John Parker
John Parker

a

8 dni temu
MAJSTER STACHU ツ
MAJSTER STACHU ツ

Aż dreszcze przechodzą :O

8 dni temu
Cleopatrapl
Cleopatrapl

Ja sama zgłosiłam w opiece społecznej, że w bloku naprzeciwko ciągle płacze malutkie dziecko, a w domu są tylko imprezy i krzyki. Opieka odebrała tym ludziom dziecko. Po jakimś czasie maluszek wrócił do rodziców i zaczęło się wszystko od nowa. Nadmieniam, że tam oboje rodziców miało problem z alkoholem, a mężczyzna jest byłym więźniem za pobicia i kradzieże. Nie ma się co dziwić, że ludzie nie reagują, a ofiary nie proszą o pomoc. System jest nieudolny

8 dni temu
Haryy
Haryy

Panie Rafale bardzo w tym programie chciałbym pana Tomasza Komendę, pozdrawiam :)

8 dni temu
Irréversible
Irréversible

Przecież już był wywiad z dzieckiem alkoholików.

8 dni temu
Jan Bielecki
Jan Bielecki

No i zła by była trawka zamiast tego ścierwa? Byłoby 0 takich przypadkow 🤔

8 dni temu
Coddy Kordiusz
Coddy Kordiusz

Dziecko alkoholika? Co za niecodzienny przypadek!

8 dni temu
Pikaczu15
Pikaczu15

Może następny odcinek z jakimś kibolem?

8 dni temu
ReQu 1337
ReQu 1337

A kogo kto ma wiecej niż 20 lat rodzice nie bili kablem :D

9 dni temu
Daria Uss
Daria Uss

Też miałam ojca alkoholika, też dostawałam kablem. Rozumiem doskonale to uczucie. Też jestem DDA. Chodzę na terapię. Więc, już powoli mi idzie z tego wyjść. Matko. Przerażające jest jak dużo osób w Polsce przeżyło coś podobnego do mnie.

9 dni temu
Kot Garfield
Kot Garfield

Aha no to ciekawe rzeczy się dzieją w Polszy Ludowej

9 dni temu
Ofal
Ofal

To jest zabawne że taka marihuana jsst surowo zakazana ale alkochol już nie Pomyślcie co by było gdyby było na odwrót Tacy ludzie wspominaliby najwyżej jak ojciec bezczynnie siedział zjarany w 3 dupy i nic nie robił, Zamiast tego że był pijany i okropny.

9 dni temu
Gang Rowerowy
Gang Rowerowy

Kim trzeba być żeby doprowadzić się do bycia skończnym menelem i diabłem na ziemii

9 dni temu
Luźny TV
Luźny TV

dalej czekam na wywiad z gimbazą - ponoc to tez ludzie

9 dni temu
Damian B
Damian B

może coś pozytywnego ???

9 dni temu
Play GamesPl
Play GamesPl

Ja nie mam rodziców alkochoilków ale mam 2 wujków alkoholu alholików którzy ciągle się wykłócają z ojcem itp.

9 dni temu
Soju xLicho
Soju xLicho

Jebać alkohol, tylko jaranko!

9 dni temu
Nie wiem kim jestem
Nie wiem kim jestem

Moja matka pije, mój ojciec też zazwyczaj pije ... A ja z moim siostrami musimy na to patrzeć ... Ja nie mogę spać po nocach... w domu codiznnie rycze i błagam żeby to piekło się skończyło. Nigdy nie wiem co wydarzy się jutro. Gdy siedzę w szkole i jedzie karetka to modlę się żeby nie jechała do mojego domu. Nie umiem sobie radzić ze stresem, całą się trzęsę i mało jem i tak codziennie. Matka już wiele razy mówiła mi że pójdzie z domu i nigdy nie wróci a ja ja nadal kocham. Nigdy nie pytała mnie jak tam w szkole, gdzie idziesz, o której wrócisz miała mnie w dupie ... Prawie codziennie zastanawiam się czy nie skończyć z moim zyciem. Nikomu nie życzę tego wszystkiego... Przepraszam za chaotyczne pisanie ale pisze to zestresowana i płacząc - nadal każdy dzień wyglada tak samo.

9 dni temu
Apoloniusz Popielczyk
Apoloniusz Popielczyk

W Polsce niestety panuje kult pijaństwa

9 dni temu
Call Me Bby
Call Me Bby

Może następne to będzie osoba świadek zbrodni na Wołyniu myśle że mało się o tym mówi a jest to bardzo ważne

9 dni temu
gridis05
gridis05

A ja go na pizde fast attack bomba w oko

9 dni temu
Kacper Piotrowski
Kacper Piotrowski

To jest zwiastun?? Bo na pełny odcinek mi nie wygląda a bardzo mnie zaciekawił wie ktoś kiedy pełny odcinek??

9 dni temu
ali aligator
ali aligator

JAK pije codziennie 7 żubrów w pracy na budowie to nie znaczy ze jestem alkoholikiem

9 dni temu
BILLYF1PL
BILLYF1PL

Brakuje słów.Oboje pili.W wieku 7 lat bylem zabierany do rzaźni,bo przecież syn rzeźnika musi być rzeźnikiem.Musiałem patrzeć na zabijane zwierzeta wbijac noze żeby tetnice w szyji przeciąć.W domu awantury,wył prąd ,matka w fotelu nieprzytomna robiła pid siebie.I bicie tresowanie,zamykanie w do szafy.Nie było dnia żebym nie dostal.Najpierw otwarta dlonia ,potem przewodem od maszyny do pieczenia ciasta a na końcu pięści .Ucieczki z domu,mieszkanie po ciotkach gdzie kazda wyzywala mnie od bękartów.Głowa cała w bliznach,koszmar niemal co noc.41 lat a ja krzyczę przez sen i mam zaburzenia w pracy mózgu.Nie było świąt nie było urodzin.Tylko szafa i krew na ścianach.Kiedyś niedopity roztrzaskał krzesło i jedną częścią tłukł mnie w kuchni,mialem zlamany palec i rozcieta głowe.Matka nieprzytomna w fotelu,sasiad zadzwonił i była Milicja.Dostali mięso i odjechali.Ani razu nie wołali mnie po imieniu.E czubie gdy cos chcieli.Nie pamietam ile mialem lat ale zabrał mnie na grzyby.Przy lesie kazał mi wejść na łąke i pozbierać pieczarki.Nie chciałem bo było bydło i drut z prądem.To powiedział,że przytrzyma.Kiedy przechodziłem na czworaka zabrał kij i puścił drut na mój kark.Próbowałem wtedy sie zabic chciałem skoczyc pod ciężarówkę ale zauważył to aptekarz.Wtedy wysłali mnie do "cichy kącik" na 3 tygodnie,i spowrotem oddali.Wrucilem i sasiad mi powiedział -ten skurwysyn zabił twojego psa.Gdybym miał opisać swoje dzieciństwo zabrakłoby 1000 stron.Dzis mam straszne trudności w kontaktach z ludzmi,nie potrafie przestac mysleć,że kazdy chce tylko mnie skrzywdzic.Gdyby wtedy ktoś zglosil to gdzies do prokuratury może by pomogli.Chodzilem od poradni do poradni.Pewna psycholog doradziła mi : - zamknij oczy i wyobraż sobie,że tego w ogóle nie było,że to tylko zły sen....a ty mialeś normalnego ojca Chyba jej ktos przez pomyłkę dał dyplom. Kiedy ja zamykam oczy to widzę rozdziawioną paszcze samego diabła i nie jestem w stanie nic zrobić.Jestem spaprany już chyba do końca swoich dni.Nie mam na to siły żeby jakoś zapomnieć.Nie da się.

9 dni temu
Iron Bart
Iron Bart

Poruszające. Nawet nie wiem, jak skomentować. Trzym się Brachu!

8 dni temu
ALEJAZDA
ALEJAZDA

Chodziłem z nią do gimnazjum XD

9 dni temu
Joflo
Joflo

ALEJAZDA no i?

8 dni temu
emikE
emikE

Egzorcysta i haker

9 dni temu
Wiktor
Wiktor

O co chodzi z egzorcystą? Chcecie słuchać kłamstw w które nikt nie uwierzy czy gościa który powie, że oszukuje ludzi i rozmowa szybko zrobi się nudna? Lepiej posłuchać ludzi którzy mają coś do powiedzenia - tak jak w tym przypadku

9 dni temu
ananaswpuszcee
ananaswpuszcee

Jestem DDA, mam 27 lat, dzisiaj leczę depresję, bulimię i fobię społeczną... Wszystko to ma swoje źródło w piekle, które przeszłyśmy z mamą i siostrą... Mimo, że ojciec nie żyję już od paru lat to problem nadal istnieje... U nas różnica była taka, że bałyśmy się wracać do domu. Wolałam zostawać w świetlicy po lekcjach żeby przeciągnąć maksymalnie czas powrotu do domu, w wakacje jadłyśmy z siostrą owoce żeby tylko zostać cały dzień na dworze etc Twierdzenie, że ojciec znęcał się nad nami psychicznie i fizycznie to delikatnie powiedziane. Czekam na cały materiał. Pozdrawiam.

9 dni temu
obojetne
obojetne

ananaswpuszcee też czekam, choć nie wiem czy dam radę to obejrzeć, mam to na co dzień

9 dni temu
Marta Galicka
Marta Galicka

Sama jestem takim dzieckiem

9 dni temu
dominik 5819
dominik 5819

Nie każdy alkoholik to taki tyran jak tutaj, pomyślicie sami trochę

9 dni temu
D Dawid93
D Dawid93

Do tego odcinka można było zaprosic Rycha Peję,też jest DDA.

9 dni temu
Święty Mikołaj
Święty Mikołaj

nie lepiej zamiast alkoholu zdelegalizować z Polsce marihuanę , ona nikogo nie zabiła , a alkohol nie dość że zabija, to jeszcze uzależnia

9 dni temu
Święty Mikołaj
Święty Mikołaj

ale mogłaby być legalna

9 dni temu
CLIn7 l33tW00d
CLIn7 l33tW00d

Nie zabiła bo jest nielegalna.

9 dni temu
ZLOthy 44
ZLOthy 44

Co drugi z nas mógłby wystapic zamiast niej

9 dni temu
Wypad Gościu
Wypad Gościu

Tak

7 dni temu
galgulator
galgulator

Bliska mi osoba dorosła jest DDA, nie pije wcale, nawet piwa. Ma wstręt do alkoholu. Tyle dobrze, że nie poszedł (bo to facet) w ślady ojca.

9 dni temu
Wsk 350 PL
Wsk 350 PL

Oj to będzie dla mnie osobisty wywiad...... bo sam niestety to przeżyłem i przeżywam do dziś...... :( Brawa za odwagę dla tej pani. Nie powiem czasem sobie wypiję i też czasem zdarzyło mi się przyjść pijanemu do domu ale nigdy nie wszczynałem awantur czy też robił bym to nałogowo ponoć nazywa się to też alkoholizmem ale kontrolowanym a ten kto pije nałogowo to jest to alkoholizm niekontrolowany.

9 dni temu
Lusia
Lusia

osobiście także posiadam ojca, który miał problemy z alkoholem - był on jednak poza tym człowiekiem dobrym, za każdym razem, gdy przesadził i jego zdrowie odmawiało mu posłuszeństwa, nagle wszystko wracało do normy. na dwa miesiące, trzy, może cztery, ale wracało, a ja znowu miałam normalne życie, nie odstające od tych moich rówieśników. nie okazywał mi i mamie uczuć na codzień, nie było przytulasów, wspólnego oglądania filmów w niedzielę czy wypadów do restauracji, ale miałam i nadal mam świadomość, że zrobić jest dla nas w stanie nadzwyczaj wiele. gdy tylko pojawiał się jakiś problem, zawsze starał się go jakoś rozwiązać, nie ważne, czy chodziło o pieniądze, czy coś, co musi zrobić. niezwykle żałuję, że większość moich wspomnień dotyczących go jest negatywnych. choć dni, w których nie był trzeźwy to jedynie malutki procent, bardziej je pamiętam. prośby, aby przestał, nadzieje, że nikt z naszych znajomych go nie spotka pijanego na ulicy, że *my* go nie spotkamy. uh. chętnie posłucham pełnego wywiadu. sama nie wiem czy po to, aby przekonać się, jak wielkie szczęście miałam, iż nie doszło do tego, czy może z czystej ciekawości, jak zadziałało to na psychikę dziewczyny.

9 dni temu
łuki uki
łuki uki

Może nagrasz z kims wywiad "życie po śpiączce"? Zapytasz sie jakie były jego pierwsze mysli po wybudzeniu, czy cokolwiek pamięta przed tym zanim wpadl w spiaczke, czy czuje się po prostu tak jakby poszedł spać i sobie wstał? Bardzo mnie to ciekawi i fajnie jakbyś takie coś nagrał z kimś co to przeżył

9 dni temu
Marcella0009 00
Marcella0009 00

Odcinek który dotyczy tak wielu ludzi....sama to przeżyłam. .. trauma na całe życie ...

9 dni temu
Karolina B.
Karolina B.

Wiem, jak to jest mieć ojca alkoholika. Wprawdzie mój, zamiast oddziaływać na mnie fizycznie, oddziaływał bardzo psychicznie. Potrafił się upić do tego stopnia, że trzaskał drzwiami, puszczał muzykę na full, wrzeszczał w domu tak, że sąsiedzi słyszeli, wykłócał się. Zadawał pytania, na które sam sobie odpowiadał, dopowiadając sobie różne rzeczy tak, że raz insynuował, że chcę, aby on mnie uderzył, oraz rozwiódł się z moją matką. Nawet pies się go bał. Może nie brzmi to strasznie, ale nie chcę się nad tym rozdrabniać. To nie są miłe wspomnienia. Do tej pory boję się ludzi, którzy wrzeszczą coś na całe gardło, ludzi, którzy coś tłuką, ludzi agresywnych, nawet w małym stopniu. Jedak przede wszystkim - ludzi pijanych, bo przemawia przez nich alkohol. Są niepoczytalni i mnie przerażają.

9 dni temu
LadyRevania
LadyRevania

Mnie też nikt nie bił, ale boję się pijanych mężczyzn. Kobiet już nie, chyba że zachowują się agresywnie. Też nie lubię jak ktoś krzyczy, kłóci się.

9 dni temu
Milena Golinska
Milena Golinska

Wspolczuc tylko dziewczynie, ale to co ta dziewczyna przeszła w porównaniu z moja mama i jej rodzeństwem to nic. Dziadek wylądował w więzieniu za znęcanie się nad rodzina. Babci wybił zeby i bił podczas gdy była w ciąży. Mama nie raz musiała stać pod drzwiami na bose nogi na mrozie bo dziadkowi tak się zachciało. Odnieść to w ogóle nie wspomnę. Do tej pory czujnie spi i przy pstryknięciu palcem od razu się budzi. Zostało jej to z dzieciństwa. Nigdy nie spała w nocy bo czuwała by nic nie przydarzyło się babci i rodzeństwu. Straszne jest mieszkac z ojcem alkoholikiem. Ja tego nie doświadczyłam ale moja mama tak i widać po jej zachowaniu ze coś jej utkwiło w psychice.

9 dni temu
Iron Bart
Iron Bart

+narysowana 123 Zajebisty szacunek. Domyślam się ile pracy musiałaś włożyć, w to by stanąć na nogi. Dzięki temu wywiadowi, dasz zapewne impuls innym do przetrwania. To bardzo, bardzo, bardzo wiele. Wszystkiego co najlepsze!

8 dni temu
narysowana 123
narysowana 123

Współczuję, jednak nie znasz mojej historii, obejrzałaś krótki zwiastun. Zresztą nawet w całym wywiadzie nie da się opowiedzieć o wszystkich sytuacjach jakie mnie spotkały. Mówienie, że w porównaniu do kogoś nie przeżyłam nic, jest według mnie słabe. Rozumiem całkowicie, że to wszystko to dla Was wielka tragedia. Nie dziwie się. Zostawiło to pewnie ślad na waszej rodzinie ogromny. Życzę wszystkiego dobrego z całego serducha i dużo siły i odwagi by walczyć o lepsze jutro.

8 dni temu
Patrycja '96
Patrycja '96

U mnie w rodzinie też były problemy alkoholowe. Rodzice pili na zmianę. Matka się usprawiedliwia tym, że obiady nam robiła, więc to nic złego, że często leżała pijana i rzygała do kibla bo "każdy pije". Tak, ale nie każdy lata za dziećmi z nożem kuchennym krzycząc, że je "zapierdoli".

9 dni temu
Wypad Gościu
Wypad Gościu

Kto jest dzieckiem chlejusa łączmy się... [*]

9 dni temu
Kacper Bartosz
Kacper Bartosz

Czekałem na Egzorcystę lub Satanistkę lub Satanistę ale nadal nie ma :/

9 dni temu
WolfGamerPL
WolfGamerPL

Czasem się zastanawiam po co alkoholicy zakładają rodziny aby tylko katować własną rodzinę bez której najpewniej poszedł by pod most albo popełnił akt samobójczy a najgorsze jest to że czasem nic nie chce przyjąć do wiadomości i jest jakby w ciągłym amoku mimo że bliscy chcą aby wrócił do normalności i żył z nimi a zamiast tego wybiera walkę z najbliższymi...

9 dni temu
Anatoly
Anatoly

wiecej 500+ bedziecie miec wiecej patologii

9 dni temu
hoope9
hoope9

Jestem DDA Piszcie, niech wszyscy zobaczą ile Nas jest

9 dni temu
obojetne
obojetne

hoope9 patrząc po komentarzach jest nas dużo. Za dużo

9 dni temu
Łukasz Stanisławowski
Łukasz Stanisławowski

Miałem ojczyma alkoholika, rozumiem jej ból.

9 dni temu
Hania Stremlau
Hania Stremlau

takie sytuacje są na porządku dziennym , najgorze jest to że wiele postronnych osób np sąsiedzi o tym dramacie dziecka wiedzą A nikt nie reaguje . Takiemu dziecku zostaje to w pamięci do końca życia , ważne żeby samo w swoim dorosłym życiu nie przejęło tej roli . pozdrawiam i życzę dużo siły , miłości i wsparcia od najbliższych .

9 dni temu
jezyk angielski
jezyk angielski

Ale wyszła na ludzi i to się Liczy

9 dni temu
Mus Kel
Mus Kel

Alkohol nadal jest cudowny ale marihuana to zło wcielone pozdrawiam kurwy z PiSu

9 dni temu
au au
au au

Ojapierdole.

9 dni temu
Wojtka Stara
Wojtka Stara

Mikasa Akerman

9 dni temu
Vienna La
Vienna La

Podziwiam dziewczynę za odwagę. Ja nawet wstydzę się powiedzieć komuś z rodziny o znęcaniu psychicznym. Raz próbowałam i nie dostałam żadnej pomocy. To bardzo trudne, kiedy gnoi Cię najbliższa rodzina i nikt nie widzi w tym problemu, albo sprawa zostaje zamieciona pod dywan. Jeśli macie kogoś takiego w swoim otoczeniu- naprawdę pomóżcie, bo bardzo cieżko radzić sobie z tym samemu

9 dni temu
Paweł Mike
Paweł Mike

To niezły stary pijany

9 dni temu
MrDziubson
MrDziubson

E. G. Z. O. R. C. Y. S. T. A 📣

9 dni temu
Trollex x
Trollex x

Znajomy ból

9 dni temu
Sᴜɪᴄɪᴅᴇ.
Sᴜɪᴄɪᴅᴇ.

Tez miałam ojca alkoholika, tylko ze ja w przeciwieństwie do większości osób z tym problemem nie uzalam sie nad sobą i nie zwalam winy ze jestem tym tzw. legendarnym "DDA". Serio wkurza mnie to jak wszyscy swoich porażek w życiu dopatruja sie w tym syndromie. Było, minęło, trzeba spiąć dupe i żyć dalej a nie rozpamiętywać wszystko.

9 dni temu
obojetne
obojetne

Sᴜɪᴄɪᴅᴇ. Ja tego nie rozpatruję w kategorii porażek, to porażka mojego ojca, nie moja. Ale fakt faktem, mam jakieś tam cechy/zachowania, których prawdopodobnie bym nie miała gdybym wychowywała się w normalnym, spokojnym domu.

9 dni temu
Lolitka Natalka
Lolitka Natalka

XD

9 dni temu
ticket
ticket

monkaS

9 dni temu
Robert SLU
Robert SLU

Kto tego nie przeżył nie zrozumie...

9 dni temu
Słynny
Słynny

Alkocholizm nie jest problemem

9 dni temu
Katherina1998
Katherina1998

Bardzo się cieszę, że poruszane są takie tematy, więcej takich filmów!

9 dni temu
Re-l Mayer
Re-l Mayer

To będzie mocne

9 dni temu
snuffmajster
snuffmajster

Gdzie tą dziewczyną znaleźć, chętnie bym się z nią spotkał;)

9 dni temu
łukasz Ładnie
łukasz Ładnie

Kurde,skąd ty bierzesz pomysły na takie zajebiste odcinki??

9 dni temu
Elros555
Elros555

Znowu chujowy temat elo

9 dni temu
Sylili
Sylili

Pod hasłem „alkohol” nie zawsze skryta jest przemoc fizyczna. Alkoholizm to nie zawsze patologia. Alkoholicy to czasami kochający rodzice, pracujący, zarabiający duże pieniądze. Osoba, która zachowuje się w ten sposób jak opowiedziane w zwiastunie, ma też inne zaburzenia psychiczne. Nie umniejszam cierpienia dzieci dotkniętych i niedotkniętych przemocą fizyczną. Jednak społeczeństwo powinno mieć to na uwadze. Nie po każdym widać, że pochodzi z rodziny alkoholika.

9 dni temu
Pabcio
Pabcio

Jeśli miałbym zalegalizować jeden z narkotyków to na pewno nie byłby to alkohol.

9 dni temu
Pabel
Pabel

TEZ CHCE TAM BYC MAM LEPSZE HISTORIE Z STARYM PIJANYM NIZ ONA

9 dni temu
Elo Melo
Elo Melo

Mam 20 lat i jestem alkoholikiem ludzie nie pijcie tego bo to najszybsza droga na dno

9 dni temu
GourangaPL
GourangaPL

Nasz system pozwoliłby całkowicie wyeliminować takie zjawiska, a ludzie mimo to nie chcą go przyjąć.

9 dni temu
Elade .Crew
Elade .Crew

ciesz się, że nie byłaś ruchana

10 dni temu
Oliwia #13
Oliwia #13

Bardzo trudny i ciężki temat który jest w domach setek tysięcy ludzi. Małe dziecko może... Będzie mieć po tym po prostu zrytą psychikę do końca życia. Nawet jeśli w dzieciństwie się tego nie ma a w dorosłym życiu też się to spotka to to zostawi bolesną bliznę. Alkoholizm to najgorsze zło i plaga od setek lat. Alkohol niestety był z człowiekiem od zawsze... Człowiek aż źle się czuje dając lajka pod filmem :/

10 dni temu
Grinder
Grinder

Alkohol to najgorszy skurwysyn w wielu rodzinach

10 dni temu
Aga Ta
Aga Ta

O Booooże, dopiero wtorek... :c

10 dni temu
#LUKASZOW INSTAGRAM
#LUKASZOW INSTAGRAM

Dostawałem wpierdol kablem z prodiża a na drugi dzień miałem WF. Miałem 13 LAT!!! Teraz mam 39Lat. Myślałem że jestem sam😑 Dostawałem wpierdol za wszystko😡

10 dni temu
#LUKASZOW INSTAGRAM
#LUKASZOW INSTAGRAM

+Latamyz Warszawy wspolczuje😑😑😑

9 dni temu
Dawid Bil
Dawid Bil

Bardziej tyran bym powiedział niż alkoholik , oceniając tylko po zwiastunie. Jestem bardzo ciekawy odcinka dobrze się zapowiada , chcę poznać jej historię. i jak się u niej to skończyło :)

10 dni temu
Joanna Górska
Joanna Górska

Znam to doskonale, strach, łzy, brak bezpieczeństwa. Niby jako dorosła osoba się od tego uwalniasz, ale jak słyszę nadjezdzajacy samochód pod dom (wtedy wracał do domu), to zaciska się żołądek. A mija 10 lat odkąd nie widziałam ojca.

10 dni temu
Kuba Kuba
Kuba Kuba

jak ustosunkujesz się do coraz częstszych oskarżeń o to że nie da to prawdziwe ozdoby tylko aktorzy, podbijający oglądalność? Coraz więcej osób ma wątpliwości, może sam masz jakiś pomysł żeby udowodnić niedowiarkom autentyczność wywiadów 😉

10 dni temu
Kuba Kuba
Kuba Kuba

+narysowana 123 Największy powód tych opinii to odcinek z handlarzem i przytoczone przez niego sposoby na odpicowanie auta oraz niektóre przytoczone przez niego historie, które mówiąc krótko niektórym wydają się bardzo mało wiarygodne (chodzi m.in. o słynny chyba już wszędzie miód w silniku). Co do reszty oczywiście się zgadzam. Może ktoś z niedowiarków to przeczyta i zmieni zdanie 😉

8 dni temu
narysowana 123
narysowana 123

Myślę, że dla Rafała to mało istotne, zawsze znajdą się idioci, którzy szukają dziury w całym. Wystarczy trochę pośledzić profile osób, które występują, na fanpage Rafał oznacza często. Sposób życia widoczny jest często na mediach społecznościowych. Często można wiele zobaczyć. Wystarczy chcieć. A że im się nie chce wysilić trochę to wolą pisać głupie oskarżenia. Rafał wkłada w to serce i widziałam to na nagraniach. Niektóre rzeczy trzeba zwyczajnie olewać. Większość ludzi widzi autentyczność i szczerość i to najważniejsze. 😊

8 dni temu
narysowana 123
narysowana 123

Jestem żywym przykładem.. udowodnić na priv mogę, a także moi bliscy. Przykre są te oskarżenia. Może czasem sztucznie brzmi jak ktoś coś mówi, ale nawet nie macie pojęcia jaki to jest stres nagrywać ten odcinek.

8 dni temu
Rafał Wieruszyński
Rafał Wieruszyński

Zawsze to bylo tylko kiedys nie bylo o tym glosno

10 dni temu
DamnT 12
DamnT 12

W PL to normalne;p Ja mialem prawie tak samo;p

10 dni temu
DayZ
DayZ

Boje sie ogladac tego ale obejrzę

10 dni temu
Poland Brutus
Poland Brutus

Gdzie sąsiedzi że nie pomogli?

10 dni temu
Mat teo
Mat teo

Nie uważacie ludzie że to jest już przesada mój ojciec jest alkoholikiem ale mnie nie bije to musi być już wyższy stopień nałogu oraz nie tylko alko ale szowinizm

10 dni temu
Daltoniusz
Daltoniusz

Śliczna dziewczyna.

10 dni temu
narysowana 123
narysowana 123

Dziękuję

8 dni temu
Tygrysi Pazur
Tygrysi Pazur

czekam z niecierpliwością na ten wywiad

10 dni temu
GTA 5 koledzy spiewaja VEVO
GTA 5 koledzy spiewaja VEVO

Dajcie nam suba skurwysyny a nie oglodacie 7 metrow pod chujem

10 dni temu
Sekcja Rytmiczna
Sekcja Rytmiczna

Iłowo-Osada stanie się teraz mega popularne

10 dni temu
Marian Wysocki
Marian Wysocki

dlatego ja so lubie w spokoju z umniarem wypic po pracy pare piw i mniec oglondane so filmiki ruzne a nie niektuzy to umniaru nie znajo sie upijom i pajacujom a do roboty to ni ma komu

10 dni temu
Majster567
Majster567

Byłem w swoim życiu kilka razy mocno wypity i nie wyobrażam sobie, jak komuś może to wystarczyć do bicia kablem własnej rodziny. Do tego trzeba chyba być jeszcze jakiegoś rodzaju socjopatą albo mieć już tak zaawansowane zmiany w mózgu w wyniku choroby alkoholowej, że delirka by człowieka zabiła.

10 dni temu
Trudo
Trudo

Akloholk jrstg dka luudci. Kazfy libi wypoc dobirle odtonine i ti jrsy w oorxadku. Ale ald ald, ti nie o tp CHODXI. No alr cp ja yam woem. No i czmei to jedt krutkie ja sir putam????

10 dni temu

Następny