[CNN#109] Jak usłyszeć głos Boga?

 • Opublikowany 7 dni temu

  Langusta na palmieLangusta na palmie

  Trwanie: 12:26

  #cnnkazankodookienka #langustanapalmie
  Święto Chrztu Pańskiego
  Rok C,
  Kazanie na niedzielę, w każdą niedzielę, czyli Słowo Na Niedzielę:)
  _______________________________________
  1. czytanie (Iz 40, 1-5. 9-11)
  «Pocieszajcie, pocieszajcie mój lud!» - mówi wasz Bóg. «Przemawiajcie do serca Jeruzalem i wołajcie do niego, że czas jego służby się skończył, że nieprawość jego odpokutowana, bo odebrało z ręki Pana karę w dwójnasób za wszystkie swe grzechy».
  Głos się rozlega: «drogę Panu przygotujcie na pustyni, wyrównajcie na pustkowiu gościniec dla naszego Boga! Niech się podniosą wszystkie doliny, a wszystkie góry i pagórki obniżą; równiną niechaj się staną urwiska, a strome zbocza niziną. Wtedy się chwała Pańska objawi, razem ją każdy człowiek zobaczy, bo usta Pańskie to powiedziały».
  Wstąp na wysoką górę, zwiastunko dobrej nowiny na Syjonie! Podnieś mocno twój głos, zwiastunko dobrej nowiny w Jeruzalem! Podnieś głos, nie bój się! Powiedz miastom judzkim: «oto wasz Bóg! oto Pan Bóg przychodzi z mocą i ramię Jego dzierży władzę. oto Jego nagroda z Nim idzie i przed Nim Jego zapłata. Podobnie jak pasterz pasie on swą trzodę, gromadzi ją swoim ramieniem, jagnięta nosi na swej piersi, owce karmiące prowadzi łagodnie».

  2. czytanie (Tt 2, 11-14; 3, 4-7)
  Ukazała się łaska Boga, która niesie zbawienie wszystkim ludziom i poucza nas, abyśmy wyrzekłszy się bezbożności i żądz światowych, rozumnie i sprawiedliwie, i pobożnie żyli na tym świecie, oczekując błogosławionej nadziei i objawienia się chwały wielkiego Boga i zbawiciela naszego, Jezusa Chrystusa, który wydał samego siebie za nas, aby odkupić nas od wszelkiej nieprawości i oczyścić lud wybrany sobie na własność, gorliwy w spełnianiu dobrych uczynków.
  Gdy ukazała się dobroć i miłość zbawiciela naszego, Boga, do ludzi, nie ze względu na sprawiedliwe uczynki, jakie spełniliśmy, lecz z miłosierdzia swego zbawił nas przez obmycie odradzające i odnawiające w duchu Świętym, którego wylał na nas obficie przez Jezusa Chrystusa, zbawiciela naszego, abyśmy usprawiedliwieni Jego łaską, stali się w nadziei dziedzicami życia wiecznego.

  Ewangelia (Łk 3, 15-16. 21-22)
  Gdy lud oczekiwał z napięciem i wszyscy snuli domysły w swych sercach co do Jana, czy nie jest Mesjaszem, on tak przemówił do wszystkich: «Ja was chrzczę wodą; lecz idzie mocniejszy ode mnie, któremu nie jestem godzien rozwiązać rzemyka u sandałów. on będzie was chrzcił Duchem Świętym i ogniem».
  Kiedy cały lud przystępował do chrztu, Jezus także przyjął chrzest. a gdy się modlił, otworzyło się niebo i Duch Święty zstąpił nad Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Ty jesteś moim Synem umiłowanym, w Tobie mam upodobanie».
  ________________________________________
  Aby nas wesprzeć kliknij tu
  → patronite.pl/langustanapalmie
  Zapraszamy do subskrybowania kanału na YT:
  → bit.ly/pasniknaYT ||
  → bit.ly/LangustaNaYT
  Można nas również znaleźć na:
  → Facebooku || facebook.com/LangustaNaPalmie ||
  → Facebooku ||facebook.com/dominikanie||
  → Twitterze || twitter.com/LangustaPalmowa ||
  → Instagramie: || instagram.com/langustanapalmie ||
  Więcej nagrań o. Adama znajdziesz na:
  → www.langustanapalmie.pl
  _______________________________________

  Adam Szustak  Langusta na palmie  langustanapalmie.pl  dominikanie  biblia  pismo święte  komentarz do biblii  ewangelia  komentarz do ewangelii  bóg  

ZTG 1312
ZTG 1312

Ojcze Adamie, jestem nawróconym facetem. Na modlitwie osobistej która cisnę codziennie, oddaje swoje życie z całym bagażem dla Pana, bo to jego... tylko kłopotem było zaufanie, a z nim bywa różnie.. zabawne albo i nie, z perspektywy czasu, bez kitu moje życie się odmieniło i odmienia... aż strach pomyśleć, że to dopiero początek mojej drogi. Błogosławię i pozdrawiam z Białegostoku 😎😍😉.

Dzień temu
Mariusz Zareba
Mariusz Zareba

to co zapamietalem z krotkiego spotkania z Bogiem: glos mlody i dojrzaly, porywczosc w dzialaniu i zarliwe uczucia z Niego wyplywajace...

3 dni temu
Capt. Wild Bill Kelso
Capt. Wild Bill Kelso

Ja niestety utraciłem wiarę, niech mnie ktoś przekona... Skoro opowieść o Adamie i Ewie jak i cała księga Rodzaju są symboliczne i oni nigdy nie istnieli, to jak można mówić o jakimkolwiek grzechu..? Patrząc na drzewo ewolucyjne człowieka, to nigdy nie było takiego momentu, gdy byli pierwsi i jedyni ludzie...

4 dni temu
Seweryn Wisniewski
Seweryn Wisniewski

dziekuje i pozdrawiam ;)

4 dni temu
Otwieramy umysl
Otwieramy umysl

Podobnie to odebralem Ojcze. Stworca nikogo nie wywyzsza, wszyscy jestesmy rowni w jego oczach i tak samo my powinnismy patrzec na bliznich jak i na zwierzeta. Powiedzial, ze mamy sie nimi opiekowac, i dbac o nie... Matka Ziemia jest dla wszystkich, nie powinno byc rownych i rowniejszych...

4 dni temu
Małgorzata G.
Małgorzata G.

Pięknie to Ojciec wyłożył ❤

4 dni temu
kicikici5
kicikici5

Ja też bym chciała mieć pranie mózgu przez Boga.Dziekuje.

5 dni temu
Viggen D
Viggen D

Mam pytanie które sie nasunelo: Dlaczego w mowie potocznej o swietych mowi sie Sw. Rita a o Maryi mowi sie tylko Maryja? Przeciez Maryja byla NAJSWIETSZA a nie tylko Swieta...

5 dni temu
Petros
Petros

Magda Sz. Jezus jest Panem i najlepszym lekarzem świata więc w Jego ręce oddaję twoją babcię. I w Jego imię ogłaszam zwycięstwo na choroba twojej babci, On nie robi nic na 50/50 ,w Jego ranach jest uzdrowienie najukochańszej Twojej babci. Uwierz a zobaczysz, wielkie rzeczy.

5 dni temu
Adam Kowalczyk
Adam Kowalczyk

Powiedzcie ludziom prawdę dokąd zostały zabrane dusze Słowian. Te dusze pod pretekstem wymyślonej religii i prowadzenia ich do Boga który nie jest Bogiem  zostają schwytane i umieszczone w więzieniach zwanych przez was czyśćcami. Teraz te dusze zostały uwolnione i wracają po sprawiedliwość.

5 dni temu
Barbara ŚRODA
Barbara ŚRODA

Piękne filmy bardzo mi się podobają. UWIELBIAM je 💕

5 dni temu
Asia Łuczak
Asia Łuczak

"zdecydowanie chciałbym żeby Pan Bóg wyprał mi mózg" kocham ten cytat

5 dni temu
Afron
Afron

pewnie jesteś takim samym psycholem, jak ten co latał z nożem po scenie, i zabił człowieka, nie wiadomo dlaczego. ciągle coś ktoś słyszy, ale nie potrafi żyć, jak na człowieka przystało, hey

6 dni temu
RADOSŁAW EDWARD PAROL
RADOSŁAW EDWARD PAROL

GDYBY NIE TE 102 ODPOWIEDZI TO BYM CI ODPISAŁ A TAK ODDZIELNY WATEK. PRZEŻYJE.

6 dni temu
ta ta
ta ta

Boga nie ma kiedy to zrozumiecie półintelektualiści

6 dni temu
Sławomir Krzysztofek
Sławomir Krzysztofek

Ostatnio uslyszalem że Jezus nie był Synem Bożym A Bogiem czy to prawda Szczęść Boże.

6 dni temu
Jolanta Jarmolovic
Jolanta Jarmolovic

6 dni temu
Kenji *_*
Kenji *_*

Jestem Ateistą.....co ja tu robię ._.

6 dni temu
Kenji *_*
Kenji *_*

+Sławomir Krzysztofek boga nie ma xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2 dni temu
Kenji *_*
Kenji *_*

+Sławomir Krzysztofek nie

3 dni temu
Sławomir Krzysztofek
Sławomir Krzysztofek

Odkaszlnij,

4 dni temu
Kenji *_*
Kenji *_*

+Sławomir Krzysztofek zaszkodziło....

5 dni temu
Sławomir Krzysztofek
Sławomir Krzysztofek

To Ci nie zaszkodzi

5 dni temu
szlachta
szlachta

Babiloński kult słońca. Cała twoja religia

6 dni temu
Halina Dubiel
Halina Dubiel

Boże pranie mózgu = odstawiłam moją ukochaną kawę i zrobiłam to o czym Ojcze mówisz no i pewnie bardziej poczułam niż usłyszałam,że jestem kochana przez Boga. Dziękuję Ojcze Adamie.

6 dni temu
Daro Darecki
Daro Darecki

Bucha marihuany i usłyszysz nie tylko głos boga 😉.

6 dni temu
Diabeł z Piekła
Diabeł z Piekła

Moimi bogami jest Pieniądz wszechmogący i Seks rozkosz dający pozdrawiam .

6 dni temu
Jeden sub jedna marchewka dla kozy
Jeden sub jedna marchewka dla kozy

a gdzie krzyż ?

6 dni temu
Damian Maroń / Sosnowiec
Damian Maroń / Sosnowiec

*DEKALOG* *BIBLIJNY*  - _Księga_ _Wyjścia_ _rozdz.20_ _Wtedy_ _mówi_ *Bóg* _te_ _Wszystkie_ _Słowa;_ _Ja_ _Jestem_ *YHWH,* *twój* *Bóg,* _który_ _cię_ _wywiódł_ _z_ _ziemi_ _egipskiej,_ _z_ _domu_ _niewoli._ *1.* Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! ➡ *2.* *NIE* będziesz czynił *ŻADNEJ* *RZEŹBY* ani *ŻADNEGO* *OBRAZU* tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! *NIE* *BĘDZIESZ* *ODDAWAŁ* *IM* *POKŁONU* i nie *BĘDZIESZ* im *SŁUŻYŁ* ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który  *KARZE*  występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie *NIENAWIDZĄ.* Okazuję zaś *ŁASKĘ* aż do tysiącznego pokolenia *TYM* , którzy Mnie Miłują i *PRZESTRZEGAJĄ* *MOICH* *PRZYKAZAŃ.* *3.* Nie będziesz wzywał imienia Pana, Boga twego, do czczych rzeczy, gdyż Pan nie pozostawi bezkarnie tego, który wzywa Jego imienia do czczych rzeczy.  ➡ *4.* *PAMIĘTAJ* _o_ _dniu_ *SZABATU,*  _aby_ _go_ *UŚWIĘCIĆ.* Sześć dni będziesz pracować i wykonywać wszystkie twe zajęcia. Dzień zaś  *SIÓDMY* _(sobota)_ jest  *SZABATEM*  _ku_ _czci_ _Pana,_ _Boga_ _twego._ Nie możesz przeto w dniu tym wykonywać *ŻADNEJ* *PRACY* ani ty sam, ani syn twój, ani twoja córka, ani twój niewolnik, ani twoja niewolnica, ani twoje bydło, ani cudzoziemiec, który mieszka pośród twych bram. W sześciu dniach bowiem uczynił Pan niebo, ziemię, morze oraz wszystko, co jest w nich, w _SIÓDMYM_ zaś dniu _odpoczął._ *Dlatego* *Pobłogosławił* *Pan* *dzień* *Szabatu* *i* *uznał* *go* *za* *Święty.* _(Odzielony)..._   *5.* Czcij ojca twego i matkę twoją, abyś długo żył na ziemi, którą Pan, Bóg twój, da tobie. *6.* Nie będziesz zabijał. *7.* Nie będziesz cudzołożył. *8.* Nie będziesz kradł.  *9.* Nie będziesz mówił przeciw bliźniemu twemu kłamstwa jako świadek. *10.* Nie będziesz pożądał domu bliźniego twego. Nie będziesz pożądał żony bliźniego twego, ani jego niewolnika, ani jego niewolnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do bliźniego twego».

6 dni temu
jarekaw
jarekaw

Ogólnie księga wyjścia to przerażająca lektura..

3 dni temu
anna ruda
anna ruda

Tej laski sie doznaje jak wszystko inne odsuniesz a na pierwszym miejscu postawisz Boga ale tak na serio bez oszukiwania

6 dni temu
Synek 25690
Synek 25690

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

6 dni temu
Nawrócony Katolik
Nawrócony Katolik

Cześć wszystkim. Właśnie wali mi się świat. Żona którą zawsze kochałem i nadal mocno kocham czuje do mnie wstręt i nienawiść. Wszystko co robię i mówię jest złe. Myślałem że jesteśmy dobrym małżeństwem a tu nagle taki cios. Żona powtarza że się wyprowadzi i zabierze ze sobą syna. Przestała chodzić do kościoła, zaczęła pić alkohol, palić papierosy, buntuje koleżanki i rodzinę przeciwko mnie, nie chce naprawy małżeństwa, widzi tylko gorsze momenty w małżeństwie. Bardzo proszę o modlitwę za nas ponieważ mam wrażenie że diabeł miesza w naszym małżeństwie. Jestem załamany i już nie wiem co robić. Tracę siłę do życia. Tylko Bóg może uratować to małżeństwo i rodzinę bo po ludzku już się chyba nie da nic zrobić.

6 dni temu
Anna Podo
Anna Podo

Jakie smutne. Istotnie szatańskie postępowanie żony. Sama jest zagubiona, oby to było chwilowe. Postaraj się zebrać siły i nie załamuj się!!! To najgorsze, tym sobie nie pomożesz a żona poczuje się pewniej w swoim działaniu. Bądź częściej z synkiem, niech to Ci zrekompensuje straty. Niech Bóg ma Cię w swojej opiece. Nawiąż kontakt z Langustowiczami, w nich znajdziesz duże oparcie.

5 dni temu
Damian Maroń / Sosnowiec
Damian Maroń / Sosnowiec

Nawrócony Katolik , Módl się do Jezusa Chrystusa , wołaj do Niego i Proś o POMOC

6 dni temu
dzynx6
dzynx6

To trochę głupkowate, ale.... Czy nie zebrałby ktoś kiedyś zdjęć wszystkich bród (zdjęć z wideo itp. fryzur podbródka) ojca Adama? Wydaje mi się, że zmienia sobie on czasem "stylówę" ;-D

6 dni temu
Kuba ADHD
Kuba ADHD

Jak mozna uslyszec cos czego nie ma? Bog nie byl potrzebny do stworzenia Wszechswiata i opowiadal o tym w swoich dziełach S.Hawking

6 dni temu
xPepe
xPepe

Ta. Pedofile. Tfu!

6 dni temu
Modraszka
Modraszka

Dziękuję 💙🌱🕊

6 dni temu
Maria Kotlarska
Maria Kotlarska

Boże! Dziękuję Ci za moich rodziców i rodziców chrzestnych, że jestem ochrzczona. Jezu okaż im miłosierdzie i daj im zbawienie niech odpoczywają w pokoju wiecznym Amen.

6 dni temu
Maria Kotlarska
Maria Kotlarska

Tak, myślę o Ojca rodzicach chrzestnych - ale są dumni z takiego CHRZEŚNIAKA !!!!!💗💓

6 dni temu
Izabela X
Izabela X

Jak wejść w rzeczywistość Boga? Jak się modlić naprawdę?

6 dni temu
Damian Maroń / Sosnowiec
Damian Maroń / Sosnowiec

Izabela X , Modlitwa powinna być szczera i od serca (tak jak rozmowa z przyjacielem) Proszę rozmawiać z Panem Jezusem Chrystusem. On słyszy i odpowiada. Zachęcam czytać Słowo Boże (Biblię) :)

6 dni temu
Shade Diego
Shade Diego

Kto w to jeszcze wierzy

6 dni temu
Wercia 96
Wercia 96

40miejsce na karcie nio oby tak dalej ;)

6 dni temu
Marcin Klys
Marcin Klys

Ojciec Adam jest the best!

6 dni temu
Min Via
Min Via

I te komentarze... I can't...

6 dni temu
Min Via
Min Via

Ten uczuć gdy jesteś ateistą i śmiejesz się z takich bzdur xD

6 dni temu
Eliza Kalisz
Eliza Kalisz

Kocham Jezusa Ducha świętego..... dzieki Ci Ojcze..... kocham Cie

6 dni temu
Rozalia
Rozalia

Dziękuję, Ojcze Adamie!😊

6 dni temu
Jadwiga Krawczyk
Jadwiga Krawczyk

Bardzo proszę o modlitwę ! moja mama jutro ma zabieg bardzo się boję o nią

6 dni temu
SoRRyNaToR
SoRRyNaToR

Paluch czy to ty?

6 dni temu
Jan Gilar
Jan Gilar

Tylko szatan

6 dni temu
kejt k-3
kejt k-3

Bóg zapłać

7 dni temu
Jonasz Dobrzyński
Jonasz Dobrzyński

To proste włączasz Metallikę sprzed 1993 roku i masz głos Boga

7 dni temu
Nero Lakki
Nero Lakki

1 Na początku było Słowo1, a Słowo było u Boga1, i Bogiem było Słowo. 2 Ono było na początku u Boga. 3 Wszystko przez Nie się stało, a bez Niego nic się nie stało, co się stało2. 4 W Nim było życie3, a życie było światłością3 ludzi, 5 a światłość w ciemności świeci i ciemność jej nie ogarnęła. Czyli w świecie który został stworzony na obrzeżach materii gdzie ciemność była bogiem a ze światłości powstał człowiek.A gdy Bóg zamierzył go zbawić przez to że przyszedł w postaci człowieka i to dziecka tak nieporadnego że potrzebuje jego opieki.Zbawił go ale człowiek tego do tej pory nie może tego zrozumieć.Dlaczego bo nie jest rozumem pełnym wiary ale na wiarę bierze wszelkie zmysły rozumu.

7 dni temu
kTube22
kTube22

Nero Lakki Nero Lakki "Wszystko przez Nie się stało" Ale Wszystko też może być "Słowem" Bóg tego nie wiedział?

6 dni temu
Joanna T
Joanna T

Ojcze Adamie przepiekne kazanie trafilo prosto do mojego serca ❤️ Dziekuje Boze ze dales nam tak wspanialego Kaznodzieje 😇💙🙏🙏🙏

7 dni temu
Adam Kliszcz
Adam Kliszcz

Ojcze Adamie, dziś wróciłem ze Mszy u Dominikanów w Szczecinie, krótkie Twoje kazanie, a to które dziś usłyszałem i słyszę od jakiegoś czasu, robi różnicę..... Może małe wsparcie dla Ojców w naszym pięknym mieście;-)? Zapraszamy na CNN do Szczecina.

7 dni temu
Beata Pl
Beata Pl

Mega to tłumaczenie słowa 'bezbożność' i z tym praniem mózgu to ma sens bo jest też napisane 'Choćby wasze grzechy były jak szkarłat, jak śnieg wybieleją; choćby czerwone jak purpura, staną się jak wełna białe' (Iz 1,16 nn) A dzisiejsze I czytanie, to chyba nawiązanie do Jana Chrzciciela (głos na pustyni/szykowanie drogi na pustyni - dlaczego na pustyni? Może przez to, że nie ma tam być tych 'żądz swiatowych' i bezbożności?) Piękne dziś święto i przepiękna Liturgia Słowa. Dziękuję, z Bogiem!

7 dni temu
córka Boga
córka Boga

Boże, wypierz mój umysł!

7 dni temu
Krysia Ba
Krysia Ba

Kiedyś moj sp.spowiednik powiedział "żyj tak jak byś wiedziała kiedy umrzesz" to nie wykonalne powiedzialam Ojcze Adamie czy Ojciec umie tak żyć z Ojca filmow i rozmów wynika ze tak ale ja jeszcze nie potrafię choć ciągle sie ucze chociaż mojego Drogiego spowiednika juz nie ma Ciekawe co dziś by mi powiedzial

7 dni temu
Edyta Kuzmicz
Edyta Kuzmicz

Przepiękny wykład "jak usłyszeć Boga? ""...dziękuję po raz chyba tysięczny kochanemu naszemu Ojcu Adasiowi za tak wspaniałe tłumaczenie ,w bardzo ładnej formie.......Bóg wyposażył Adasia w talent ,by nam głosił słowo, a ono wchodzi prosto do mojego serca .......dziękuję Bogu za tak wspaniałego Ojca Szustaczka :)

7 dni temu
Krystyna Beściak
Krystyna Beściak

7 dni temu
Krystyna Beściak
Krystyna Beściak

7 dni temu
ja
ja

Bóg zapłać

7 dni temu
Pola z BrandAssist
Pola z BrandAssist

Zaczęłam czytać książkę "Rozeznanie duchowe. Sztuka świadomego życia". Bardzo polecam osobom, które ciągle nie wiedzą co ze sobą zrobić i jakie decyzje są miłe Bogu. Dużo zdrówka Ojcze Adamie:)

7 dni temu
Krysia Ba
Krysia Ba

Słuchać to jedno mówić to drugie a jeszcze mówić tak jak Ojciec ale pamiętać o tym wszystkim i jeszcze. żyć tak po Bożemu to jest sztuka Może trzeba mieć wiarę Ojca Adama pamięć naszego Koxhanego Jana Pawła to. bardzo trudne no ale kto powiedział że życie to bajka .Trudy życia to krzyż pozdrawiam

7 dni temu
Abc Bcd
Abc Bcd

Jeśli jesteś przeciwnikiem aborcji wejdzi i przekaż dalej: www.aborcjaforum.pl

7 dni temu
Agnieszka Sarah
Agnieszka Sarah

Czy usluszenie tych słów może coś zmienić...

7 dni temu
Georg Franke
Georg Franke

oczywiście że zmieni nasze życie

7 dni temu
gyrayec
gyrayec

Dlaczego "gołębica"? Czy płeć gołębia ma tu jakieś znaczenie?

7 dni temu
piotrs88
piotrs88

Ojcze Adamie, wlewasz mi balsam do duszy i nadzieję,że jeszcze nie wszystko stracone. Bóg Zapłać!

7 dni temu
Jezus Chrystus
Jezus Chrystus

Szczęść Boże

7 dni temu
Teresa Nakielska
Teresa Nakielska

Ratunku!o.Adamie nie daje rady.Kochani proszę o modlitwę Amen

7 dni temu
Miriam77
Miriam77

No właśnie. Odnoszę wrażenie czasem, że Pan Bóg na jednych patrzy przychylniej, a na innych mniej, pomimo, że ich kocha.

7 dni temu
Ewa Moszczyńska
Ewa Moszczyńska

🙂💜😇

7 dni temu
Anna K
Anna K

Amen!!!😇

7 dni temu
W M
W M

Już nas tak dużo !!!!

7 dni temu
monika krajewska
monika krajewska

Ojcze Adamie - jesteś wspaniały! Bóg zapłać

7 dni temu
Carol T
Carol T

Próbujemy wytłumaczyć synowi sens przygotowania się do bierzmowania. ❤ Przyszła mi dzisiaj taka myśl, patrząc na chrzest udzielany przez Jana. To jest tak, jakbyś dostał wiele pieniedzy- ogromny skarb. I co się stanie z nim, jeśli nie będziesz wiedział, jak go wykorzystać, zainwestować.. Zmarnujesz go zapewne. Dopiero, kiedy "włączysz świadomość i zaangażowanie" nauczysz się, jak z nim postępować, może przynieść on pożytek dla ciebie i innych, radość dla darczyńcy. Twoje świadome "TAK" otworzy cię na chrzest Jezusa.

7 dni temu
Carol T
Carol T

+oulanka1 Ja też wiem. Dzieki za link. ❤❤❤ Z dziećmi tylko chodzi o to, żeby ich nie zniechęcić. Staram się zawsze pokazywać dobre srtony.

7 dni temu
oulanka1
oulanka1

+Carol T Przy chrzcie jesteśmy obmyci z grzechu pierworodnego i wcieleni w kościół Chrystusa a na bierzmowaniu otrzymujemy konkretne namaszczenie i o ile jesteśmy na to na prawdę otwarci to dary. Wiem że to działa bo w mojej wspólnocie ludzie posługują prorokowanie, uzdrawianiem i mówią językami.

7 dni temu
oulanka1
oulanka1

+Carol T a ja tak, proszę: https://kosciolonline.tv/serie/duch/

7 dni temu
Carol T
Carol T

+oulanka1 nie znalazłam

7 dni temu
oulanka1
oulanka1

+Carol T mogli zmienić lokalizacje ale poszukaj w wyszukiwarce na stronie kościołów linę.tv Konferencja ma 4 części i mówi je taki pozytywny pastor.Daj znać czy się udało 😀

7 dni temu
Lucyna Frankowska
Lucyna Frankowska

Jestem umiłowaną córką Boga...Amen!

7 dni temu
Andrzej Sajdok
Andrzej Sajdok

Ale śmieszne 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂dąb Minions 😎😎😎😎😎😎😉😉😁😀😀😁😂😊😋😐

7 dni temu
Andrzej Sajdok
Andrzej Sajdok

Co to jest mhm

7 dni temu
Renata Godzińska
Renata Godzińska

Panie Boze wypierz moj mozg, blagam. Pieknej niedzieli Chrztu Panskiego Langustowicze. 😘💕🤗❤🌟🐼🌠

7 dni temu
Błażej Grzywna
Błażej Grzywna

Pranie mózgu to zle okreslenie, pranie mózgu to zaślepienie kogos czesto zeby nim manipulować

6 dni temu
Monika motylek
Monika motylek

Bardzo bym chciała, żeby Pan Bóg wyprał mi mózg..Ojcze Adamie, dziękujemy że Jesteś.

7 dni temu
Bartosz Dąbrowski
Bartosz Dąbrowski

#szustakalwaysrobiprankomozgu

7 dni temu
Klara Rumianek
Klara Rumianek

Właśnie ,dobrze by było z tym praniem , ale mamy wolną wolę daną od Pana Boga i to my dopuszczamy i staramy się sami robić to Wielkie pranie zwojów).

7 dni temu
Małgorzata
Małgorzata

W 100% zgadzam się o.Adamie :)

7 dni temu
Pepe Piotr
Pepe Piotr

Ojcze Adamie. Ja postanowiłem sobie takie Noworoczne postanowienie że codziennie przed snem będę czytał sobie po kawałku Pismo Święte. I tak sobie pomyślałem czy nie dobrze by było może zrobić taką serię czytania Pisma Świętego po dajmy na to jednym rozdziale i Ojca komentarz do tego. Nie byłoby to dobre na poczytanie Pisma Świętego? Ja w nim odkrywam wiele:) Ale nie wszystko rozumiem, a Ojciec może by mi wytłumaczył to i owo:) Pozdrawiam.

7 dni temu
Edward Lamek
Edward Lamek

Szczesc Boze. Dzisiaj znowu przenioslem sie nad Jordan.Pieknej Niedzieli 🤗🙏🖐

7 dni temu
Monika Skarbek
Monika Skarbek

wielkie dzięki o. Adamie

7 dni temu
Dorota
Dorota

❤❤❤

7 dni temu
Irena K
Irena K

Pragnę obmyć się dzisiaj wodą chrztu i narodzić się na nowo - dla Nieba! Błogosławionego tygodnia.

7 dni temu
Gosia Zając
Gosia Zając

Nie idę za rządzami. Ale nie słyszę głosu Boga. Też bym chciała żeby wyprał mi mózg raz na zawsze.

7 dni temu
Błażej Grzywna
Błażej Grzywna

To jest sarkazm jak rozumiem?

6 dni temu
Urszula Agnieszka Tobiś
Urszula Agnieszka Tobiś

❤️Pustynia❤️Modlitwa❤️wypracowanie więzi i głębi relacji(to trzeba poczuć❤️❤️🙏🙏❤️GŁOS BOGA❤️ A Z BOGIEM TO WSZYSTKO JEST MOŻLIWE❤️❤️❤️🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

7 dni temu
Grazyna W
Grazyna W

Extra powiedziane.Bóg zapłać.

7 dni temu
Agnieszka Stolarczyk
Agnieszka Stolarczyk

Równie piękne kazanie mówił dziś nasz proboszcz:)

7 dni temu
Ewa Slobodzian
Ewa Slobodzian

https://www.youtube.com/watch?v=rKkkkDZ51ZY DUCHU ŚWIĘTY PRZYJDŹ ,PRZYJDŹ ZE ŚWIATŁEM ,OŚWIEĆ DROGĘ DLA TYCH CO BŁĄDZĄ W CIEMNOŚCIACH I MROKU ......💗💗💗🙏

7 dni temu
Da Wa
Da Wa

😢😢😢piekne❤

7 dni temu
elizabeta12345
elizabeta12345

Bardzo, bardzo dziękuję. Wspaniałej niedzieli z Bogiem 🙋

7 dni temu
Barbara Alicja
Barbara Alicja

dobrej NIEDZIELI - z BOGIEM - pa

7 dni temu
Radoslaw Szymanek
Radoslaw Szymanek

Caly w tym ambaras zeby rozeznac co pochodzi od Pana Boga a co od ludzi. Tutaj jest tyle pomieszania. Dzieki za wskazowki o modlitwie.

7 dni temu
Bi Esse
Bi Esse

Nie szukam już nic Dostaję... Nie proszę o nic Otwieram me bramy Nie planuję ścieżek Podążam Wciąż Twej obecności Jedynie żądna Mów do mnie Językiem miłości Unoszącym mego ducha Językiem światłości Obmywającym mnie Językiem godności Rozgrzewającym mnie Językiem ognistości Spal wszystko.... Ogniem świętości Odbuduj mnie.... W nowości Bo Tyś Bogiem Czystości i szlachetności Obfitości i zdrowotności Miłości i czułości.... 💙💙💙🌹🌹🌹😘😘😘 Tatuniuś ufam 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙 ...... 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

7 dni temu
Bi Esse
Bi Esse

+Edward Lamek 🤗🤗🤗 🙏🙏🙏

7 dni temu
Edward Lamek
Edward Lamek

🤗🙏🖐👍

7 dni temu
uzia ograbek
uzia ograbek

Belissimo.

7 dni temu
Marianna Urzedowska
Marianna Urzedowska

Bożność to jest miłość. A co Ojciec powie na modlitwę własnymi myślami? Bo tak lubię najbardziej.

7 dni temu
Ala Kowalczyk
Ala Kowalczyk

Boże mój, wypierz mi proszę mój mózg Biblią🙏 Szukać kontaktu z Bogiem na modlitwie i usłyszeć: „Tyś moja umiłowana córka”🙂

7 dni temu
Ala Kowalczyk
Ala Kowalczyk

Czytaj Pismo Święte i kieruj się Slowem Bożym w codziennym życiu🙂

6 dni temu
RT Beats
RT Beats

Ala Kowalczyk niestety coraz więcej wypranych religa mózgów

6 dni temu
Ircizm
Ircizm

Według mnie Bóg jest w nas, jest naszą prawdziwą naturą, to nasze ego jest iluzją, serio można i warto się zaprzeć siebie, tego co uważaliśmy za siebie. Pozdrawiam wszystkich idących katolicką ścieżką do Domu! Osobiście idę inną, ale uważam, że idziemy w tym samym kierunku, bo jest wiele dróg, może tyle ilu ludzi?

7 dni temu
Mariolusia m
Mariolusia m

Bóg zapłać.💗

7 dni temu
dor
dor

Mądre, konkretne słowa. Dziękuję:)

7 dni temu
miecia wawrzonkiewicz
miecia wawrzonkiewicz

Witam w Święto Chrztu Pańskiego Pozdrawiam Dziękuję Piękny przekaż

7 dni temu

Następny