No video

09. Evtis - Tolerancja

Przemysław kowalski
Przemysław kowalski

Walone lewaki

Rok temu
varian wrynn
varian wrynn

Czytając komentarze widzę że niektórzy nie rozumieją przekazu tej piosenki. Tu nie chodzi o to że ,,jebać pedałów,, tylko o to że tolerancja to szanowanie drugiego człowieka bez względu jaki on jest i że nie wolno nikogo zmuszać do danych poglądów i danych zachowań typu ,,masz go tolerować bo jest homo,, NIE wy macie szanować ich jako ludzi homoseksualista to też człowiek i mu też należy się szacunek.

Rok temu
varian wrynn
varian wrynn

Ta dyrektorka/dyrektor przedszkola jest zjebany takie akcje to demoralizacja dzieci, marsze równości też są chore żeby kobieta latała z gołymi cyckami po ulicy bądź facet malował się jak pajac. Te marsze nie pokazują że homo to też człowiek tylko ośmieszają tą grupę.

Rok temu
varian wrynn
varian wrynn

Pierdolnięta ta dyrektorka/dyrektor przedszkola przecież to jest demoralizacja dzieci. Te marsze równości też są zjebane to wszystko widzą dzieci!!! Jak ktoś jest homoseksualistą niech nim będzię mi to nie przeszkadza mi przeszkadza to co oni odstawiają żeby kobieta z gołymi cyckami po ulicy latała. Albo facet pomalował się jak pajac. To że ktoś jest homo to nie znaczy że będzie ubierać sukienki i malować się jak kobieta. oni zamiast pokazywać że homo to też człowiek to poprostu ośmieszają tę grupę.

Rok temu
krilles film
krilles film

DZIEKUJE!!!!! Poprostu tak

Rok temu
Krzysztof Jacniacki
Krzysztof Jacniacki

O i jużablokowali gdyż jest to nie wygodne w unii europejskiej

Rok temu
Krzysztof Jacniacki
Krzysztof Jacniacki

Zablokowali.

Rok temu
Adela Kli_ś
Adela Kli_ś

Ok

Rok temu
sowa z londynu
sowa z londynu

Bardzo mądre

Rok temu
RUCHAM WAM MATKI DZIECI
RUCHAM WAM MATKI DZIECI

3:02 "Moja ciocia ma ptaszka jestem z tego dumna" Serio Idź kurwa lecz to dziecko istoto nieokreślona..

Rok temu
Wiktoria piekuś
Wiktoria piekuś

DLACZEGO TYLKO DLA PEŁNOLETNICH ???? SAMA PRAWDA NIEMA PRZEKLEŃSTW

Rok temu
Bar Tek
Bar Tek

jebać pedałów tolerujmy imigrantów niech nas wysadzom patrzcie kurwa na świat co sie dzieje a póżniej sie zastanówcie czym naprawde jest tolerancja

Rok temu
Pawcio
Pawcio

lol czemu mi pokazalo ze ten film jest nie odpowidni ??? youtube

Rok temu
Robert Weld
Robert Weld

Czy nie pora zrobić im tęczy na RYJU.

Rok temu
Andrzej
Andrzej

mądre i zajebiste, a i jeszcze jedno, ZERO TOLERANCJI:)

Rok temu
Andrzej
Andrzej

Dziedziczyć możesz w sensie piszesz testament i po sprawie, po śmierci jednej z takich osób odbywa się spotkanie u notariusza  o nabyciu spadku, już nie trzeba nawet chodzić do sądu, wystarcza notariusz, ale wiadomo, że takie rzeczy można regulować prawnie za życia, a nie po śmierci. Generalnie nawiązałem do piosenki, że każdy z nas jest inny ok, ale nie można nam kazać traktować dewiacji jako norme i tyle. Na swoim kwadracie wolnośc Tomku w swoim domku, ale poza domem musza trzmać fason.

Rok temu
Tomasz Rajek
Tomasz Rajek

Walczą między innymi o prawa, które pozwolą im bezproblemowo dziedziczyć po partnerze i inne, które sprawią, że nie będą wobec siebie obcy w oczach prawa. Dla niektórych to ważne. Najpierw mówisz, że homoseksualiści mogą robić w domu co chcą, a potem proponujesz celibat i zamienniki. Nie rozumiem. Poza tym seks analny, to nie jedyna forma ich seksu i na pewno nie o ten seks chodzi w tych marszach.

Rok temu
Andrzej
Andrzej

ale o jakie prawa mają walczyć, mają wszystkie, które są im potrzebne do życia, moga żyć jak chcą i z kim chcą, ale każda tolerancja ma swoje granice. Toleruje złodziaja co ukradł z głodu, nie toleruje złodziaja co kradnie bo mu sie robić nie chce. Temat rzeka. Zdecydowana większośc społeczeństwa nawet nie jest w stanie sobie wyobrazić, że żywy chłop wkłada ptaka w dupe drugiemu chłopu, to są odchyły od normy. Na świecie są kraje, co pedalstwo jest karalne, jak po sprowadzi uchodźców, to geye sie przekonają co to brak tolerancji. Uważam, że nasz kraje jest zbyt tolerancyjny, dawno juz została przekroczona granica tolerancji, zyjemy w czas systemu rzeczy i w czasach kiedy człowiek z definicji stał się postacią wszelką wad i wszelkich ułomności. Skoro nie można leczyć sie z geyostwa, to może jakiś celibat albo no nie wiem palenie zioła czy picie woki zamiast tego. Sory gościu dupa jest od srania nie od ruchania:):):) Wiele zagrożeń się z tym wiąże, nawet zdrowotnych i myślę, że pedał kończy życie seksualne w dosyć młodym wieku, bo ile ta dupa może wytrzymać:) Pozdrawiam

Rok temu
Tomasz Rajek
Tomasz Rajek

Czyli tolerujesz osoby LGBT, dopóki spełniają pewne normy i nie walczą o żadne prawa? Zdajesz sobie sprawę, że homoseksualizmu nie da się leczyć?

Rok temu
Andrzej
Andrzej

Zero tolerancji dla ochyłów od normy, odniosłem się do przekazu w filmie, jeśli pedały chcą się bzykać niech się bzykają po cichu w domu, chcą mieć wspólny majatek niech pójdą do notariusza, ale jeśli chcą iść razem do ślubu, adoptować dzieci, zmianiać płeć itd itp....Parady równości (wyjebać w kosmos), panie przebrane za facetów, faceci wymalowani w kieckach, tu się ziomuś kończy tolerancja, albo leczyć to całe towarzystwo, albo niech siedzą po cichu w domu, jedyna nadzieja dla normalności i rozwoju chrześciaństwa, które to wmieszałeś. Mam nadzieję, że zakumasz, bo za frii wyjaśniam i objaśniam tylko jeden raz, chyba, że należysz do któregoś z tałatajstw:) wtedy pamiętaj!!!!!Po cichu w domu, a nie żeby nasze kochane maleńkie dzieci musiały oglądać czy słuchac popaprańców:) Pozdrawiam NORMALNYCH.

Rok temu
Julia Uryniuk
Julia Uryniuk

Męska logika GEJE: Kurwy, Cwele, Do gazu ,Dupa do srania!!! LESBIJKI: Mrrrr ohhh ahhh, stoi mi! Tyle w temacie :)

Rok temu
robert w
robert w

Evis jestes zajebisty  ,wszystkie nuty bez wyjatku  trzymaj tak dalej

Rok temu
TUCHO FC GRD - AVE SILESIA
TUCHO FC GRD - AVE SILESIA

Za delikatnie.. Cisnąć z kurwami ! Nie dajcie sobie zamykać ust! To MY! WIELKA POLSKA ! Powstać POLACY! WALCZYC! WALCZYĆ! OD PODDANIA SIĘ JEST LEPSZA ŚMIERĆ.

Rok temu
Pastel Guts
Pastel Guts

Jprd! To jest tak strasznie antytolerancyjne! Tak, te parady to jest przesada! Ale ja mam wrażenie, że połowa ludzi nie ma uczuć! Czy wy nie wiecie, że miłość nie posiada formy fizycznej! Kurwa, ktoś wcale nie musi być homo żeby zakochać się w osobie tej samej płci! Po prostu kocha tą osobę bo jest jej bliska i ważna! To tyle! I przecież wiadomo, że płeć nie decyduje o tym kim jesteś! Wiecie, że jeśli 'dziewczyna' nie czuję się dziewczyną i nie może być tym kim jest powoduje straszny dyskomfort! Dlaczego ludzie w tych czasach nie mogą być po prostu sobą! Wasze postrzeganie miłości musi być na bardzo niskim i prymitywnym poziomie! Pokolenie psychopatów bez uczuć!!!!

Rok temu
Aleksandra Wojciechowska
Aleksandra Wojciechowska

XDDDDDDDDDDDDDDD ale wy jesteście ograniczeni wszyscy, tak się cieszę, że jeszcze trochę i pokolenie homofobów wymrze ;)

Rok temu
Aleksandra Wojciechowska
Aleksandra Wojciechowska

gdzie ja Ciebie do kogokolwiek zaliczam? powtórzę: kierowałam mój komentarz do homofobów pod spodem

Rok temu
Kamilovsky
Kamilovsky

Nawet nie znasz moich poglądów a już mnie do nich zaliczasz XD Chyba że chodzi ci o narodowców?

Rok temu
Aleksandra Wojciechowska
Aleksandra Wojciechowska

nie mówię o wykonawcy, tylko o ludziach w komentarzach, dlatego "wy", a nie "ty"

Rok temu
Kamilovsky
Kamilovsky

Dlaczego ograniczeni? On śpiewa o tym że nie można śmiać się z homoseksualistów ale można pluć na krzyż i palić flagę narodową...

Rok temu
blombasa
blombasa

czytajonc komentarze i tyle rzigow na ludzi homo wyboczcie ale jo sie pisza po ślonsku i jestech slonskom lesbom i kochom tyn kraj i mom szacunek do kazdego czlowieka kiery przelol krew za tyn kraj i ryzykowol wlasnym zyciem zeby Polska byla Polska!!jo sie nie utozsamiom z manifami kiere wiyncyj gorszego robia niz pozytku, nigdy na takij nie bylach i nie pojda ,powiym wom ze do mie pokozanie ludziom ze to ze kochomy inaczyj i oprocz tego som my tacy sami jest kwestia pokozania tego w normalnym zyciu!!i to jest droga do zrozumienia !jo wiym ze kupa ludzi o moij orientacji robi ganba (po polsku wstyd) roznymi zachowaniami ale jo sie nie czuja choro psychicznie:) fajnie sie zyja ze swoja dziolcha mieszkomy razym od ponad czterech lot zarabiom ciulate piyniondze jako opiekunka w domu pomocy spolcznyj i zyja tukej bo to jest moja ojczyzna za kiera zycie oddali moi przodkowie!!dzialom aktywnie w zwiazkach zawodowych dzieki swoij postawie wielu ludzi sie przekonalo ze homo to nie manifyi(powtarzom nie popierom!!!)ze my som tacy jak wy!!pozdrawiom i tych kierzy mie maja za psychicznom to juz je ich problym :D

Rok temu
Radovan Karadzić
Radovan Karadzić

595 gejów

Rok temu
Agnis
Agnis

Мој превод на српски: Свако је различит, то је ипак нормално Свако је другачији човек, ходамо једним светом Сваки има много предности исто као и мана И од тебе зависи колико вредиш Једни имају добар почетак, други имају мало гори Једнако од тебе зависи то какав си човек Мудрост не долази с годинама, стичемо је сами Неки ће чак и у старости остати глупаци Имам своје погледе, предводим се принципима Одређујем сопствени живот извесним нормама Старам се да одређене границе никад не прекорачим Наводно "нетолерисани" желе те границе прескочити Чини им се неправда, наводно им је лоше Обавезни смо прихватити то, што сваки од њих хоће Према њима смо исти, а не различити Ако их не подржавамо, нетолерантни смо. Толеранција не означава прихватљивост, напротив То је поштовање погледа, који су за мене чудни Буди оно што јеси, можеш свашта да пробаш Али не говори ми, да је то нормално и да га морам прихватити (x2) С хомофобијом се већ боре феминисткиње у предшколском Спровеле су свој план, то у правом часу Од девојчица праве дечаке Лутке им сакривају, а дечацима почињу кармин да стављају Погледај! Да ли је то нормално? Стани и размисли; Вероватно држе још много таквих планова Нешто није у реду, или само ја то видим? Није то моја кривица, што се Ане Гроцке гадим Само Кжистофе Бенговски Реци ми шта је ту нормално, да одрасли мушкарац одгаји свог сина И хоће жена постати, јер тврдио је, да неће у свом телу да живи? У реду, поштујем, ипак је то његов лични избор Али не прихватам као норму, не питај зашто. Мени то није нормално, дакле зато сам нетолерантан? Ништа од тога! Толеранција не означава прихватљивост, напротив То је поштовање погледа, који су за мене чудни Буди оно што јеси, можеш свашта да пробаш Али не говори ми, да је то нормално и да га морам прихватити(x2) Причаш лоше о Црнцима - расиста си Самим тим и фашиста - што је очигледно А не дај Боже, да кажеш "ти Јеврејине" Жидову, Онда си антисемита, јер ипак, тако то иде. Нећеш џамије у Пољској? Ти си просто - исламофоб Нећеш мулти-култи? Ксенофоб си. Тако ће ти толерантни говорити о теби Али знам кога можеш исмевати! Смеј се крсту, осуђуј католике Јер то толерантне не вређа! Без увреде! Можеш се спрдати с Пољством, с бело-црвеном заставом! Ипак те толерантне то не вређа Можеш сврставати људе, то јест хулигане Можеш их пљувати, угњетавати и вређати до миле воље! Можеш убијати нерођену децу! То је разумно, то је модерно, а није нетолерантно! Толеранција не означава прихватљивост, напротив То је поштовање погледа, који су за мене чудни Буди оно што јеси, можеш свашта да пробаш Али не говори ми, да је то нормално и да га морам прихватити (x3)

Rok temu
JAN Papier
JAN Papier

jak to tolerwać niby, leczyć albo strzelać

Rok temu
Soulson
Soulson

Nuta miła dla ucha i z przesłaniem, współczuję autorowi tylko, że większość osób które jej słuchają to ameby umysłowe o ilorazie inteligencji równej bryłce węgla.

Rok temu
Jaro K
Jaro K

Jebac czesci roweru....

Rok temu
Anka Zychowicz
Anka Zychowicz

2017 nuta jak najbardziej aktualna

Rok temu
Johnny Sins
Johnny Sins

ZAKAZ PEDAŁOWANIA!!!!

Rok temu
Wuest Beot
Wuest Beot

"Kazdy jest inny" jusz przes to kurwa marxism nie mosze działacz

Rok temu
Kamilovsky
Kamilovsky

Jak zaorać marksizm w 3 słowach :D

Rok temu
Wuu Emm
Wuu Emm

jak ja nienawidze ludzi - oby wam nikt nie pomogl w zyciu:) ja napewno nikomu nie pomogu w zyciu piernicze takich ludzi jak wy wokol

Rok temu
Pan Świniowąż
Pan Świniowąż

Wczoraj odbrałem nowiutkiego passata elegance z salonu i pierwsze co wrzuciłem na SD dysk do auta to ten kawałek a potem jebać pederastów! Kocham mój kraj - wyczyścimy naszą ziemię z gówna, komuchów i bedziemy sie cieszyć normalnym życiem Chwała Wielkiej Polsce!

Rok temu
Adrian Olexy
Adrian Olexy

Jakoś nie mogę tego teledysku oglądać... Tak jestem nietolerancyjny! I lewacy powinni zacząć to też tolerować :)

Rok temu
Fernand Pelloutier.
Fernand Pelloutier.

Adrian Olexy Nie da się tolerować nietolerancji wy prawckie debile.

Rok temu
Stanisław W
Stanisław W

Ta piosenka posiada jedno z najlepszych kompendiów na temat tolerancji. Brawo za tekst, a i muza też fajna.

Rok temu
Karol Matłowski
Karol Matłowski

Wieszać

Rok temu
ognista strzala
ognista strzala

1 na 10

Rok temu
Buntownik Boxdela
Buntownik Boxdela

Szanuję Cię za ten kawałek, won spedaleniu i zlesbieniu

Rok temu
Karol Matłowski
Karol Matłowski

Takich to od razu na stos

Rok temu
Drogą Oldschool
Drogą Oldschool

cała polska zgodna z nami jebać homo maczetami

Rok temu
Przem084
Przem084

tecza to teraz znak szatana przez te lewackie poglądy

Rok temu
Laura From Poland
Laura From Poland

Bardzo mi się podoba ten utwór.

Rok temu
Kurier Optymista
Kurier Optymista

Tolerancja nie oznacza akceptacji - masz rację - ale brak akceptacji nie oznacza atakowania fizycznego czy obrażania innych ludzi a co do tych przedszkoli i gender to ja pierdolę doucz się raperze chłopcze :D Oczywiście mnie hejtujcie ale osobiście jestem przeciwnikiem np Islamu i co teraz szach mat :D napisz mi spier... albo ty kur.... albo szm.... albo ped..... jakkolwiek mnie nie obrazisz już ktoś był przed tobą a ja stałem się odporny na takie tępe hejty :D

Rok temu
jopel
jopel

Prawackie debile nigdy nie zrozumieją.

Rok temu
Diego Game
Diego Game

A teraz na tym zjebanym fb dodali tą jebaną tęcze -_-

Rok temu
Kjam
Kjam

PRAWDA PRAWDA PRAWDA DZIĘKUJE ZA TEN KAWAŁEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rok temu
AsikkRambo
AsikkRambo

Nasi przodkowie walczyli i ginęli za to, by nie było podziału na lepszych i gorszych, żeby nie dyskryminowano nikogo ze względu na narodowość czy poglądy, jak to robili naziści, a wy teraz mówicie że tolerancja jest zła. Brawo.

Rok temu
Lechita z Lublina
Lechita z Lublina

Jebac lewaków

Rok temu
Biegacz Biegacze
Biegacz Biegacze

zakaz pedałowania transowania i wgl żydów murzynów i jebac to scierwo !!!

Rok temu
Rychu Borowik
Rychu Borowik

Pozdrawiam autora tekstu oraz wszystkich wykonawców utworu. Dewiantów do komór gazowych!

Rok temu
Dawid Krajda
Dawid Krajda

Powinno wszystkim sie pobcinac glowy pedalom lesbijskom Upowcom Czarnuchom Ciapatym Szkopom i tej kur Merkel..i temu Rudemu Lisowi Tuskowi i Pol Niemieckiego Slaska... To jest wyrazenie Pogladaow 0 Tolerancji !

Rok temu
Zwichrowany Rumianek
Zwichrowany Rumianek

Jezu, naprawdę przesadzacie. Oceniacie wszystkich tak samo. Jest zasadnicza różnica pomiędzy gejem a pedałem, lesbijką a lesbą, feministką i feminazistką.

Rok temu
Hwdjfd Hwdjfd
Hwdjfd Hwdjfd

Brońmy się przed tym "spustoszeniem",brońmy dzieci !!!

Rok temu
No Comment
No Comment

Uhuhu ale fajne komy xD

Rok temu
Melo Man
Melo Man

"Legalizować śmieci to najgorsza z opcji powinni kastrować kurwy dla jasności'

Rok temu
zuzia creepyfoxpol
zuzia creepyfoxpol

ja mam koleke geja i koleżanke która jest mużynkom ale ja ich lubie to móji pszyjaciele

Rok temu
Paweł Kowalik
Paweł Kowalik

Wolę być żywym islamofobem niż martwym islamofilem.

Rok temu
butagen X
butagen X

PROSTE

Rok temu
Śniąca Marzeniami
Śniąca Marzeniami

Dopiero, gdy przesłuchałam ten kawałek po raz 10 zrozumiałam o co w nim chodzi

Rok temu
marek jkl
marek jkl

Ta tak zwana tolerancja zniszczyła świat :/

Rok temu
Dhfhgfgh Chhhghh
Dhfhgfgh Chhhghh

ból dupy pedałów lesb tranzystytów itp za 3....2....1..

Rok temu
Kuba93
Kuba93

żałosne tyle w temacie rap na poziomie debili...

Rok temu
Polish Modeling
Polish Modeling

Gdyby tak było to ta piosenka była by dla ciebie,a jak widać nie jest.

Rok temu
Blady Guy
Blady Guy

Dla osob ktore nie rozumieją słowa tolerancja :) : "Tolerancja (łac. tolerantia – „cierpliwa wytrwałość”; od łac. czasownika tolerare – „wytrzymywać”, „znosić”, „przecierpieć”) – w mowie potocznej i naukach społecznych postawa społeczna i osobista odznaczająca się poszanowaniem poglądów, zachowań i cech innych ludzi, a także ich samych." Co oznacza że mogę mówić "nie podoba mi się związek homo, ale znoszę to" Dopóki nie przeciwdziałam jestem tolerancyjny. Pozdrawiam obrońców LGBT, dla którego powiedzenie "chłopak dziewczyna - normalna rodzina" jest nietolerancyjne.

Rok temu
Mikatrix
Mikatrix

Wśród twoich fanów jest 0,5k pedałów i feministek. A przynajmniej tyle ma konta aby dać łapkę w dół.

Rok temu
Mikatrix
Mikatrix

Bilbosz Trafiłem tu przez przypadek. Ale to nie zmienia faktu że koleś mówi mądże.

Rok temu
Bilbosz
Bilbosz

Mikołaj Łopaciński bo szanujacy ludzie nie sluchaja takiego czegos

Rok temu
sztofski 335
sztofski 335

jebać Pedałów !!!!!

Rok temu
Luciano Luciferiano
Luciano Luciferiano

1:35 od kiedy dzieci w przedszkolu mają cycki?

Rok temu
Arzant Yt
Arzant Yt

2:59, nie polecam dla wrażliwych

Rok temu
REVAN
REVAN

Nareszcie prawdziwy patriota co nie boi sie powiedzieć że geje pedały i transwestyty są nienormalni. Propsy dla ciebie bracie

Rok temu
varian wrynn
varian wrynn

REVAN tu chodzi o to że nikt nie może cię zmuszać do danych poglądów że tolerancja to szanowanie drugiego człowieka bez względu jaki on jest. A nie że ktoś jest homo i każdy go musi tolerować tylko dlatego że jest homo. Tu chodzi o szacunek.

Rok temu
varian wrynn
varian wrynn

REVAN yyyyy to nie chodzi o to w tej piosence

Rok temu
Cavallina009 Ciao
Cavallina009 Ciao

To naprawde dolujace, Ze tak wielu Polakow nie potrafi przyjac do wiadomosci, Ze zwyczajnie rodza sie ludzie, ktorzy czuja pociag seksualny tylko do wlasnej plci. Zero proby zrozumienia tematu pod katem wiedzy. U was wyglada to tak, Ze jest tylko jedna racja- wasza. Zatrwazajace!

Rok temu
Benq 300
Benq 300

mamma fiamma ale ja już to wiem. Zależy tylko jak chory psychicznie.

Rok temu
Cavallina009 Ciao
Cavallina009 Ciao

Benq jeszcze kilka lat na tym swiecie i dojdziesz do wniosku, ze jest tylko garstka osob zdrowych psychicznie

Rok temu
Benq 300
Benq 300

mamma fiamma ja nie waliłem do niczego, podniecenie wywodzi się z nagości i obmacywania. Oczywiście mówiąc, że nie miał kto, nie mam namyśli, że na całym świecie nie było żadnych osób homoseksualnych, ale kiedyś nie było ich aż tylu. Według mnie to normalne, bo ja uważam, że homoseksualizm to choroba psychiczna, a niemal każda choroba psychiczna była z człowiekem od czasu, gfy siê ucywilizował.

Rok temu
Cavallina009 Ciao
Cavallina009 Ciao

Filip Dziuba nie jestem toleracyjna ani nie tolerancyjna. po' prostu reaguje na krzywde wyrzadzana czlowiekowi przez czlowieka

Rok temu
Filip Dziuba
Filip Dziuba

Jaki jesteś tolerancyjna to nas też toleruj :p

Rok temu
SŁAWEK POL
SŁAWEK POL

pisząc krótko KAWAŁ DOBREJ ROBOTY EVTIS

2 lat temu
Kamilion 1987
Kamilion 1987

wlasnie zdalem sobie sprawe ile mam fobow przed nazwiskiem

2 lat temu
Bilbosz
Bilbosz

Co za teledysk. Porażka..

2 lat temu
Bilbosz
Bilbosz

Anonymous kultura na najwyzszym poziomie, rodzice sa z ciebie dumni

Rok temu
REVAN
REVAN

Bilbosz no nie tylko zachodniej ale i tak lepszego byś nie zrobił pało jedna

Rok temu
Bilbosz
Bilbosz

Anonymous nie tylko zachodniej, moze kiedys zmadrzejesz i nie bedziesz pisal bzdur

Rok temu
piotr rzeszowski
piotr rzeszowski

lepszego byś nie zrobil !!!

2 lat temu
GdybyKózkaKwiecieńPlecień ToByŚlimakTakBógKubie
GdybyKózkaKwiecieńPlecień ToByŚlimakTakBógKubie

Szacunek za ten kawałek. Sama prawda, tyle w temacie.

2 lat temu
Chris
Chris

Co to kurwa jest. Jebac gejow i lezby. Tego nigdy nie bede akceptowal.

2 lat temu
Mietek Brisbane
Mietek Brisbane

mimo że jesteś lechitą, to szacun za utwory. tacy jak Ty są dla mojego młodego pokolenia szansą na dostrzeżenie chorej propagandy pedałenu, GóWna itp.

2 lat temu
JIHAD JUVENTUS
JIHAD JUVENTUS

INTOLERANT greetings from Ireland

2 lat temu
Ivane M.
Ivane M.

JIHAD JUVENTUS how's Ireland? I've heard it's getting more and more demoralised, is that true?

Rok temu
Sebastian Nowak
Sebastian Nowak

spoko nuta prawdziwa sam jestem gejem i to co wyprawiają lewacy są dalekie od moich poglądów chłopy dzieci chcą adoptować wymalowani w jakiś paradach występować hee śmiechu warte

2 lat temu
WILK 79
WILK 79

Sebastian Nowak Nienawidzę gejów ale z Tobą bym poszedł na piwko;-)

Rok temu
Dragon Man
Dragon Man

jebać pedałow i innych żydów!!!!!

2 lat temu
Spartan !
Spartan !

najmądrzejsza piosenka na yt

2 lat temu
Judyta Nowogórska
Judyta Nowogórska

Wreszcie ktoś prawidłowo zdefiniował słowo TOLERANCJA

2 lat temu
Polish Modeling
Polish Modeling

nie lubię rapu ,ale to jest genialne. Spróbuj cokolwiek powiedzieć złego na żyda to od razu antysemita. A oni mogą opier... katolików i nic....

2 lat temu
#NoSkill
#NoSkill

100%, prawdy :S

2 lat temu
Live 24/7
Live 24/7

jest kurwa moc Basti jestes wielki oby wiecej takich kawalkow.. masz wielki przekaz do mlodych jak i starszych ludzi nawet moj tata w wieku 62 lat zalą Cie sluchac pozdrawiam Cie ze Szczecinka !!!!

2 lat temu
matias elmyko
matias elmyko

ele co? jaki basti?

2 lat temu
Michał Urbaniak
Michał Urbaniak

Płacze Norwegia,SZwecja,Anglia,Francja (60 milionow muzulamnow) wiecej niz polakow u nas w kraju ...a my nadal nie mozemy miec broni na wlasny urzytek ???????????? (jak mam kurwa obronic swoja rodzine??)

2 lat temu
Polonez FSO
Polonez FSO

Płacze Belgia płacze Francja tak się kończy tolerancja

2 lat temu
Michał Urbaniak
Michał Urbaniak

Użytek ( przepraszam, pisane pod wpływek emocji)

2 lat temu
Yoshiko Shigeki
Yoshiko Shigeki

Ja pierdole,jak można być tak zjebanym XDD

2 lat temu
Dziewier
Dziewier

gay korean pop jest dla podludzi

Rok temu
troll face 12
troll face 12

Hahaha bait :) z kąd wiesz co to minecraft ?

2 lat temu
troll face 12
troll face 12

+TheLicho Nie o twoich homo rodzicach ;)

2 lat temu
PrzeAble
PrzeAble

Co wam te pedały tak przeszkadzają ? xd

2 lat temu
Light Novell
Light Novell

Jest to potępianie samego obcowania płciowego z osobą tej samej płci a nie orientacji

Rok temu
Lukoror
Lukoror

Sugerowanie nadal że religia nie hamuje postępu świata

Rok temu
Benq 300
Benq 300

Lukoror nie wcalekpł18:22:24-25,29 ,,nie będziesz obcował z mężczyzną tak jak się obcuje z kobietą. To jest *obrzdliwość*!

Rok temu
Lukoror
Lukoror

Czemu sie wpierdalasz do cudzego życia? XD

2 lat temu
PrzeAble
PrzeAble

Co to jest za rak lel xd

2 lat temu
piotr rzeszowski
piotr rzeszowski

Ten pedalski rak się rozrasta !!! Stępić to gówno !!!

2 lat temu
Sic Cc
Sic Cc

dlaczemu zawsze jak pokazuja "pedalow" to pokazuja jak sa przebrani za kobiete? 2/3 homo sa normalni HALO

2 lat temu
WILK 79
WILK 79

Sic Cc 2/3 homo są normalni ha ha.Homo są nienormalni!

Rok temu
zajac 933
zajac 933

Ja jestem Gejem i się tego nie wstydzę i nie ukrywam swej orientacji. przyznałem się rodzicom i tolerują mnie i nadal kochają. o poglądach tolerancyjnych,polak tez ma prawo byc homo. a nie obnoszę sie wcale z tym. nienawidzę islamu i homofobii,nie popieram adopcji dzieci przez pary homo.Tak samo nie ubieram sie na różowo czy na typowego pedała. Tak samo czuje się polakiem w 100 % i nie potrzebuje do tego boga. każdy myślący człowiek jest ateista i ma wyjebane na te wszystkie religie. A homoseksualiści to nie pedofile. Pedofile to są w kościele chłopy w sukienkach czarnej mafii. a ludzie naiwni ich chronią pierdolonych zboczeńców i pedofil co gwałcą dzieci. ja juz jestem dumny że dokonałem apostazji i odeszłam od organizacji terrorystycznej i mafii.

2 lat temu
Ruster
Ruster

Pewnie chcesz być tolerowany, a sam "nienawidzisz Islamu"?

Rok temu
erny
erny

pedofile to jesteście wy dużo homosiów to pedofile, śmieszne pedałowi nie przeszkadza wyzywanie Polaków, kATOLIKÓW ale jak powiesz o islamie, pedałów to już jesteś nietoleracyjny

2 lat temu
Karol Kowalski
Karol Kowalski

"i się tego nie wstydzę" a powinieneś.

2 lat temu
Burza xDD
Burza xDD

NIE TĘCZOWA, NIE CZERWONA, TYLKO POLSKA NARODOWA

2 lat temu
pONtosan100
pONtosan100

5000. Węgierski wersja ?:))))

2 lat temu
Konto Rodzinne Fourty Four
Konto Rodzinne Fourty Four

Śmieć złodziej i sprzedawczyk naczelny cham i aferzysta polityczny Akon11, znany z hejterskiej gwardii złodziej dwuzłotówek - hejter patriotów znany z łapek w dół z multikont,.Który to pod dopiską "daje -1 i spierdalam" zrobił: "zbawił narut Polski od katolikuf, bendoł tu same gimby". TVN14 - CAUA PRAWDA, CAUOM DOBEŁ

2 lat temu
Konto Rodzinne Fourty Four
Konto Rodzinne Fourty Four

Jestem kurwa katolikiem i mogę kpić z KODu i Platformersów i Twojego Ruchu ile się da, nikt mi nie powie że to złe! Tolerancja to gówno, każdy to wie i z tego kpi.

2 lat temu
Cień
Cień

brawo!

2 lat temu
IzabellaRequiem
IzabellaRequiem

Co do aborcji się nie zgadzam z przekazem. Moim zdaniem powinien być złoty środek, trzeba brać odpowiedzialność jak się jest wystarczająco dorosłym żeby uprawiać seks ale całkowite zakazanie też jest barbarzyńskie. Pro-life pokazują zdjęcia po aborcji ale zobaczcie sobie jak wyglądają zdjęcia dzieci które są urodzone z wadami, rozszczepione twarze, zdeformowane tułowia takie dziecko umiera w męczarniach. Na wszystko trzeba patrzeć z wyważeniem.

2 lat temu
Julia Dymarczuk
Julia Dymarczuk

ewtis jestes super gosc tolek kresowiak

2 lat temu
JFU
JFU

555 555 wyświetleń xD

2 lat temu
TeHaCjus&WuKaeS WKSie
TeHaCjus&WuKaeS WKSie

i będzie więcej !!! :) już jest :P pozdro :) ps. jebać pedałow .... TO SZANOWANIE POGLADOW KTORE DLA MNIE SA DZIWNE : P

2 lat temu
hype.
hype.

wow

2 lat temu
Darktiger #DPG
Darktiger #DPG

Problem jest taki że brakuje wzajemnej tolerancji. Czyli szanuje jego zamian cjcw szacunku do mnie. Na przykład: Dobra nie mam nic do Chińczyków ale uszanuj Polskę bo jesteśmy walecznym narodem. To tak wygląda prawdziwa tolerancja że szanujemy drugą osobę i oczekujemy tak samo od drugiej osoby.

2 lat temu
Zamaskowany Narodowiec
Zamaskowany Narodowiec

Igor MANCHESTER UNITED Może Chodzi o wzajemnej tolerancji a nie masz takiego tolerować bo tak! Takiego Darktiger nie miał na myśli tylko wzajemnej tolerancji czyli coś za coś.

Rok temu
Zamaskowany Narodowiec
Zamaskowany Narodowiec

Igor MANCHESTER UNITED Polacy nie pozwolą na atak ISIS

Rok temu
Lukoror
Lukoror

XDDDD

2 lat temu
Igor MANCHESTER UNITED
Igor MANCHESTER UNITED

Darktiger #DPG gdybysmy tolerowali Tego Ze niemcy i roscy nami zadzili to bys mowil po Niemiecku albo rusku, gdybysmy tolerowali islam byly by tu zamachy , to jest Polska. Nie damy sie tak latwo bog sworzyl Kobietey i Mężczyzn czyli kobieta i facet to rodzina a nie.

2 lat temu
Darktiger #DPG
Darktiger #DPG

Wiemy

2 lat temu
bobocpe
bobocpe

Do wszystkich lewackich popaprańców: od 1923 Niemcy i Europa tolerowały mniejszość narodowo-socjalistyczną. 10 lat później z grupki świrów z knajpy Burgerbraukeller zrobił się Rząd. PRECZ Z MNIEJSZOŚCIAMI I USTĘPSTWAMI...

2 lat temu
kaninchen
kaninchen

Jestem tolerancyjna, jednak zdjecie z naszą polską flagą w kiblu jest straszne! jak tak można? :(

2 lat temu
varian wrynn
varian wrynn

x_weronika8 praktycznie taka akcja nie ma nic wspólnego z tolerancją to jest niszczenie symboli narodowych a to jest przestępstwem

Rok temu
Pitbull Lover
Pitbull Lover

A czemu jestes tolerancyjna jaki z tego zysk?

Rok temu
JFU
JFU

+.// PATOOO jesteś wszędzie

2 lat temu
hype.
hype.

no widzisz

2 lat temu
Mała Ania
Mała Ania

A gówno prawda w tym kawałku. Wasza wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka i chuj wam do tego, czy jest to kobieta, psychicznie urodzona mężczyzną, czy dwóch facetów, trzymających się za rękę, czy ktoś, kto działa w obie strony. Może się wam to nie podobać, ale nie macie prawa tych ludzi nękać, poniżać, obrażać, szydzić z nich i nawracać na drugą stronę. "Nic, co nie jest powszechne, nie będzie dla ludzi NORMALNE." Co do chorych dzieci... To tak fajnie być odczuwającym nieustannym ból warzywem przez 20-30 lat? Nie sądzę. Tu jest tyle generalizacji spraw i sortowania ludzi, że masakra. I tak, macie akceptować gejów, czy wam się to podoba, czy nie. Nie macie prawa naruszać ich godności osobistej, czy mobbingować.

2 lat temu
Leopold II Of Belgium
Leopold II Of Belgium

+Mała Ania a znasz kogos dobrego?

2 lat temu
Mała Ania
Mała Ania

+Cancer Zmień dostawcę;)

2 lat temu
Leopold II Of Belgium
Leopold II Of Belgium

+Mała Ania no widze twoj profil w moim lustrze :o

2 lat temu
Mała Ania
Mała Ania

+Cancer O zobacz, debil w Twoim lustrze! xD

2 lat temu
Leopold II Of Belgium
Leopold II Of Belgium

O zobacz anime na profilu i lubi Multikulti

2 lat temu
Ahmed Al Hairi احمد الحائري
Ahmed Al Hairi احمد الحائري

Allahu Akbar

2 lat temu
FANATYCZNY NARODOWIEC
FANATYCZNY NARODOWIEC

RAS SIERPEM RAZ MŁOTEM W PEDALSKĄ HOŁOTĘ !!! PEDAŁY I LEWAKI DO GAZU !!!

2 lat temu
Karol Kowalski
Karol Kowalski

Idioto nazizm to lewactwo!!! Narodowcy nie mają nic wspólnego z nazizmem, są jego przeciwieństwem, nazizm to narodowy socjalizm, a socjalizm to lewica!!!

2 lat temu
zajac 933
zajac 933

+FANATYCZNY NARODOWIEC Nacjonalistyczne-Neonazistowskie Robactwo i Najgłupsze Ogniwa.

2 lat temu
FANATYCZNY NARODOWIEC
FANATYCZNY NARODOWIEC

LEWACTWO ROBACTWO !!!

2 lat temu
zajac 933
zajac 933

RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM NAZIOLSKĄ HOŁOTĘ

2 lat temu
PxS72
PxS72

ale pseudointelektualny bełkot hahahahaha xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxddddd:):):):):):):):):):):):):)

2 lat temu
piotr rzeszowski
piotr rzeszowski

Co prawdo boli ciebie. Tak ?

2 lat temu
PxS72
PxS72

Nazis Shouldn't Drive:):):)

2 lat temu
Sylwester Lip
Sylwester Lip

In our life must be tolerant without this will be not life

2 lat temu

Następny

CR - UDERZ
CR - UDERZ

CR Official

8 miesięcy temu