Świat jest inny odc. 93

 • Opublikowany Miesiąc temu

  tagentvtagentv

  Trwanie: 40:26

  To co u innych już dawno odkryte w Polsce nadal pokutuje zaszłością. Dlaczego dajemy tak wiele władzy innym w decydowaniu o naszym zdrowiu i naszym życiu. Czy potraficie jeszcze żyć samodzielnie?
  tagen.tv/dotacje - WSZYSTKIM WPŁACAJĄCYM DZIĘKUJEMY, TO NAPRAWDĘ POMAGA

  Jerzy Jaśkowski  świat jest inny  szczepionki  

violett65
violett65

Szczepił sie w TVP, ciekawe ile za tą reklamę dostał kasy.

9 dni temu
kamil bosek
kamil bosek

Bardzo dobry materiał. Fajne proste fakty trafiające do każdego. Jednakże powtarzam to ciągle, jeśli telewizyjne scierwo głosi nie prawde w takim temacie to chyba logiczne jest ze i w każdym. Jeśli chodzi o szczepieniab ardzo fajna ksiażka "szczepienia niebezpieczne ukrywane fakty ian sinclair" Natomiast wracając do "oficjalnych" głoszen medialnych. Poczytajcie ludzie o dodawaniu bodajże embrionów płodnych z pępowiny do żywności po to aby choroby genetyczne się przenosiły. Wycofywanie z aptek leków biologicznych i dożylnych. typu vit c vit d solcoseryl, tak samo glutation nielegalny. Produkty które faktycznie działają są wycofywane i zastapione rozcięczonymi tabletkami 1:1000000 bo są i takie przypadki. gmo oficjalnie mówi się o ładnym wyglądzie lepszych zbiorach. Jednakże skoro to można modyfikować tak samo jak i trawke która ma thc jest odmiana medyczna czyli genetycznie modyfikowana bez thc. Oznacza to ze każde jedzenie GMO jest pozbawione witamin i antyoksydantów. Karmią was gmo gównem. A co z dziecmi sprzedawanymi za granice z polskich domów dziecka do burdeli albo na organy. Myslicie ze to bzdura ??? A kto jest jednym z głównych dowodzących właśnie obrotem "ludzkim ciałem" "kobiety,dzieci" A no głównym podejżanym jest Grzesiu schetyna. Myślicie ze czamu taki człowiek jak Rutkowski się wycofał w sprawie tej juz słynnej "Magdaleny żuk" Bo kierują tym osoby na najwyższych szczeblach. A obstawiam ze 90% osob czytających ten komentarzz własnie na nich głosowała. Tyczy się to całego starego układu "okrągłego stołu" Ah szkoda kur.. gadać. Bo i tak nieliczni o tym wiedzą i nie licznych to porusza reszta po prostu głowa w dół gówno na plecy i wio. Choc fakt ze na tym kanale raczej oglądają to wszystko ludzie z rozumem niż Ci bez. Pozdro dla kumatych.

18 dni temu
Marze 19
Marze 19

Ale z Pana kozak. Rozwala Pan otumanione myślenie i system. Dobrze wiedzieć że są osoby które wiedzą co się dzieje i nie boją się o tym głośno mówić. Brawo!!! Niech Pan nie przestaje!! Uwielbiam Pana słuchać.

20 dni temu
wojtek cieślak
wojtek cieślak

z kazdym dniem ludzie otwierają oczy...dziękuję Panu za cudowne wykłady..

23 dni temu
Adam Malysz
Adam Malysz

Często zadaje pytanie, na które mało kto zna odpowiedz. Co to jest prawda? Czy prawdą jest to co czytamy w gazecie, oglądamy na TVP, może TVN? Mi sie wydaje, że ostatnio trend jest taki, że jak artykuł jest sygnowany "niezależny" "zakazane prawdy", często prowadzony przez kogoś kto utracił prawa do wykonywania zawodu, to wzbudza więcej zaufania niż jeśli o jakiejś jednostce chorobowej opowiada nam lekarz z 40letnim stażem. Bo wszyscy lekarze są przekupieni przez Big farma. Do końca można zaufać najwyżej sobie ale w razie ciężkiej choroby to chyba zostane przy dorobkach medycyny niż przy soku z cebuli. I jak jeszcze raz mi ktoś powie, że kiedys ludzie jedli tą cebule i chorób nie było to jak to śpiewał Kazik, za..wie z laczka i poprawie z kopyta. Pewnie dlatego w każdej rodzinie umierało jakieś dziecko, a 50latek to już był osobą starą. Pewnie dlatego w krajach rozwiniętych, ludzie zamożni, z dostępem do leków i opieki medycznej cieszyli się zdrowiem do późnego wieku.

25 dni temu
Zbyszek Kopeć
Zbyszek Kopeć

Homeopatia to fizyka wody i informacja tworzy pamięć wody - sprawa znana i ciekawa.

27 dni temu
Marzanna Wiecek
Marzanna Wiecek

Jak zwykle dziękuję panu.Jest pan W I E L K I ! Niesamowita wiedza !

28 dni temu
Booorrrsuk Czarny
Booorrrsuk Czarny

Czas wypowiedzieć posłuszeństwo naszym katom! bo idziemy jak lemingi nad krawędź przepaści, a urzędnik, sąd kapturowy - mówi skacz takie jest prawo!!

28 dni temu
Karol Bart
Karol Bart

Czy jest normalnym by prymitywne pustynne plemię zdominowało ludność wielu krajów i narodów Świata? Czy Rozum śpi?

28 dni temu
ArtG G
ArtG G

Chyba coś tu nie gra. Sprawdziłem na stronie GUS w Polsce nigdy wg ich danych nie było 40 mln ludzi

28 dni temu
Mariett Lotka
Mariett Lotka

Pozdrawiam wschod.ludzie Polacy wlaczcie myslenie.nie szczepcie swoich pociech ani siebie

29 dni temu
P L
P L

Ale na zachodzie też szczepią na HPV !?

29 dni temu
katoliczka777
katoliczka777

Do Polski od lat przyjeżdżają cudzoziemcy z Afryki, Azji i obu Ameryk na studia. Często z dziećmi, które tutaj chodzą do szkół i przedszkoli. Kiedyś za ,, komuny" wszyscy byli badani. Obecnie maja nawet AIDS i syfa i biegają po Polsce i nikt się tym nie przejmuje.

29 dni temu
P L
P L

Nie tylko po polsce po całej europie, a na zachodzie myślisz że badają !? Nikt nic nie wie

29 dni temu
Marta W
Marta W

Ogrom wiedzy i faktów. Panie Doktorze dziękuję za kolejny wykład.Pozdrawiam, polecam!

29 dni temu
Juliusz Bogdan Sobarnia
Juliusz Bogdan Sobarnia

Panie doktorze byłem dwa razy w życiu chory na ospę i mam na to dokumenty. Pozdrawiam

29 dni temu
Małgosia B.
Małgosia B.

Co Pan doktor myśli o domowej lewatywie ? Jak często bądź jak rzadko można ją samemu zrobić?

29 dni temu
Małgosia B.
Małgosia B.

Panie doktorze , jak można pomóc człowiekowi na brak koncentracji i problemy z pamięcią ?

29 dni temu
Jerzy Zięba
Jerzy Zięba

Dodam info z filmu nr 31 : https://jerzyzieba.com/szczepienia/

29 dni temu
mecyja 80
mecyja 80

Czy ja dobrze zrozumiałam w minucie 23.40 że chodzi o zarażenie się przez ślinę wirusem który może być przyczyną raka?

29 dni temu
Hans Knoedel
Hans Knoedel

Panie doktorze.. "Szczepienia" (i nie tylko, bo też inp. witamina C - contra "procedury" polskiego, zbrodniczego systemu "zdrowotnego", w dodatku za pieniądze, rabowane ptrzymusowo mordowanym (metodą "gotowania żaby) ofiarom :).. Finezja - iście judejska :) ... Tutaj pieniądze są aspektem DRUGOrzędnym.. PPIERWSZORZĘDNYM - jest planowa, systematyczna i konsekwentna DEPOPULACJA polskiego Goja, Panie doktorze... Panu - nie wolno tego otwarcie powiedzieć. MNIE - WOLNO :)

29 dni temu
Piotr Krysa
Piotr Krysa

To tylko dowodzi jednego. Demokracja to fikcja.. Żyjemy w państwie partiokracji gdzie człowiek nie ma nic do powiedzenia

29 dni temu
P L
P L

To gołym okiem przecież widać że demokratyczny wolny kraj to taki gdzie są same nakazy i zakazy im dalej na zachód tym gorzej ,, tyko praca do śmierci , kredyty ,depresja i brak czasu na założenie rodziny

29 dni temu
Andrzej Padło
Andrzej Padło

Dzień dobry Dziękuję za wyczerpujace wyjaśnienie. Słucham Pana za każdym razem wraz z rodziną. Mam prośbę czy może Pan poświęcić temat tak modnemu teraz upiększanie się poprzez oszczykiwanie się botoksem (kwasem kielbasianym). Życzę szczęścia i zdrowia.

Miesiąc temu
Ula Ols
Ula Ols

👏🌟

Miesiąc temu
Tom 242
Tom 242

V filmie Matrix, agent Smith poviedział, że ludzkość jest jak virus. Teraz viem, że jesteśmy gorsi od virusa, bo ten nie zabija się v obrębie vłasnego "gatunku", a ludzie zabijają się z różnych povodóv.

Miesiąc temu
Krzysztof Lewandowski
Krzysztof Lewandowski

Dziekuje Profesorze za wspanialy wyklad

Miesiąc temu
magda c-ska
magda c-ska

Znakomita wypowiedź. ;)

Miesiąc temu
ArtG G
ArtG G

Te łajdaki chcą nas wykończyć. Mam trzy córki muszę być czujny z tym szczepieniem hcg

Miesiąc temu
jarek wiatr
jarek wiatr

Niea Literalnie nikogo , kto nie jest zagrożony. Zbrodnia jest ewidentna. Domniemanie niewinności po inf od dr Jaskowskieho traci moc. Kto nie wszczął postepowania ten odpowiada za zaniechanie. Tu chodzi o mocne domniemanie zbrodni ludobójstwa, Lekarze to juz wiedzą, choć wielu to zmrozilo do szpiku

Miesiąc temu
jarek wiatr
jarek wiatr

Immunitet od przestępstw pospolitych nie istnieje. Tym bardziej od zbrodni przeciwko życiu i niezmazywalnej hańby Jedynie Lerot Marzec się odciął. Tego juz ludzie niezapomną. Służba wymaga 100% uczciwości . Przysięga zobowiazuje dozgonnie. A experyment med wymaga zgody >> ŚWIADOMEJ.

Miesiąc temu
AM J
AM J

jeżeli lekarze ugną się przed przymusem szczepień to wprowadzenie innych przymusów nie będzie trudne z aborcją i eutanazją włącznie

Miesiąc temu
Adam Werb
Adam Werb

P.S. Z polsko-języczną obsługą i komendanturą :-( oraz nieświadomymi więżniami :-(

Miesiąc temu
Adam Werb
Adam Werb

Sumując Wydmuszka NIEPODLEGŁOŚCI i najwiekszy obóz koncentracyny nowej Europy w budowie :-(

Miesiąc temu
Leszek Rozen
Leszek Rozen

Wyłączamy milczenie./Włączamy myślenie. Wiedza warta rozdawania. Autorom podziękowania ślę serdeczne . Budzimy iskierki WIEDZY by je rozdawać. Sprawdzaj, doświadczaj. Polecam .. ignorancją wspieraliśmy system.. .podaj dalej. My Jesteś MY Zmianą. Świetny materiał edukacyjny.

Miesiąc temu
jagoda g
jagoda g

Tacy ludzie jak p.Arłukowicz powinni zniknąc z parlamentu! Nie rozumiem co za ludzie na taka osobę glosują!

Miesiąc temu
Przemysław
Przemysław

Centrala komunistów , rothschildów, Lenina Marksa czyli Jezuitów to Watykan

Miesiąc temu
Krajann
Krajann

dzietność to spada głównie z powodów materialnych.... kiedyś tatuś pracował w fabryce i o dziwo utrzymywał rodzinę dziecko plus żonę, nawet o mieszkanie było jakoś łatwiej.... dziś ciąża kosztuje .... no i moda na single też daje o sobie znać :(

Miesiąc temu
Agnieszka Z
Agnieszka Z

Mam ogromny szacunek do pana doktora Kwaśniewskiego zaszczutego w Polsce.Jego powiedzenie Im kto wyrzej na urzędzie tym w głowie mu ubędzie.Niestety prawda.

Miesiąc temu
Pawel Kondratowicz
Pawel Kondratowicz

Tydzień bez doktora Jaśkowskiego jest tygodniem straconym! Jak zwykle spora dawka wiedzy i faktów, uruchamiających procesy myślowe dla osób o otwartej architekturze umysłu.

Miesiąc temu
Agnieszka Z
Agnieszka Z

Łapka w górę bez słuchania w ciemno.Dużo zdrowia dla pana doktora.Dziękuję za każdy film.

Miesiąc temu
Łukasz Buda
Łukasz Buda

niedawno przyszło mi do głowy pytanie, dotyczące wit D3: jak to jest, że w pewnych kulturach i religiach kobiety są całkowicie zakryte, mają dużo dzieci i nie słyszy się tam o epidemii chorób. Co ciekawe do niedawna te zakryte kobiety występowały głównie w krajach bardzo nasłonecznionych ale od kilku lat są także w krajach EU. Moje pytanie zrodziło mi jak zobaczyłem taką kobietę w PL. Co Pan Jaśkowski na to?

Miesiąc temu
Hirek Kołodziej
Hirek Kołodziej

Łukasz Buda koszerne koszerne & bez GMO,chemi,zdrowe,

29 dni temu
Łukasz Buda
Łukasz Buda

+Hirek Kołodziej OK ale jak te kobiety zakryte z bliskiego wschodu przenoszą się do EU to czego może im zabraknąć w diecie? co tam im pomagało przetrwać?

29 dni temu
Hirek Kołodziej
Hirek Kołodziej

Łukasz Buda dieta,,,eskimosi też nie opalają się.

Miesiąc temu
Anna Lipinska
Anna Lipinska

Bardzo lubie sluchac Pana wykladow,dziekuje i pozdrawiam.

Miesiąc temu
Max
Max

Dziekuje I pozdrawiam.

Miesiąc temu
Kto? i Dlaczego?
Kto? i Dlaczego?

Jak zwylke, sznonwy doktor udziela rodakom wiadomości które są drogocenniejsze od brylantów. Szczęśliwi będą ci widzowie którzy skorzystają z niezbędnej wiedzy ujawnianej przez Dr. Jaśkowskiego. Chciałam dodać że w mojej rodzinie, jako lekarstwo stosuje tylko metody babci, witaminy i homeopatie która nigdy nie zawiodła. Wychowałam dwoje dzrowych dzieci, bez szczepień, lecząc je głównie homeopatią gdy miały dolegliwości. Już jako maluchy przeszły dosyć ulgowo, choroby dzicięce, ulgowo ponieważ za pomocą odpowiedniej homeopatji. Obecnie, ich systemy immunologiczne są na tyle samodzielne że bez problemów radzą sobie z patogenami. Homeopatia jest w stanie wyleczyć nawet autyzm poprzez oczyszczenie komórek z ciężkich metali. Interesujcie się kochani homeopatią i korzystajcie z niej, stosując ją według prawidłowych jej zasad, i żyjcie długo w zdrówku. Pozdrawiam.

Miesiąc temu
Magda Lech
Magda Lech

A z kto wie co mu zaszczepiono?

Miesiąc temu
Waldemar Ożóg
Waldemar Ożóg

Proszę mówić prawdę , to co nazywa pan depopulacją to morderstwo z premedytacją , jeśli ktoś morduje twoje dziecko i nie idzie siedzieć to ty nie jesteś rodzicem . Z drugiej strony że po zamordowaniu 65000 obywateli indii bili jeszcze żyje dowodzi ogólnoswiatowej zmowy ( nie uwierzę że indie nie mają słuzb specjalnych) . Jest jeszcze jedno wyjaśnienie Depopulacja to twórzenie populacji typu D ( debili, downów, domokrążców, darmozjadów, donosicieli, dłużników, dupodajek, demagogów, durniów, drapierzników, dawców narzadów) taki bezbronny ludek tylko dlatego że mieszkacie 150 m nad poziom morza ( o tyle podniesie sie poziom wód w oceanach po stopieniu lodowców).

Miesiąc temu
Magda Lech
Magda Lech

To na co chotowal prezydent Toswelt?

Miesiąc temu
Tadek Sobkowiak
Tadek Sobkowiak

Żaden skurwysyn pazerny na pieniądze nie odpowiada za eksperymentowanie na cudzym zdrowiu. Przepisują niejednokrotnie leki które potrzebne są jak rybie ręcznik a nawet gorzej zamiast leczyć szkodzą. Brawo dla PANA DOKTORA JAŚKOWSKIEGO za obnażenie głupoty niedouków piastujących stanowiska w służbie zdrowia. Życzę zdrowia wszystkim.

Miesiąc temu
MAREK MATYLA
MAREK MATYLA

Jak zwykle wielka wiedza i rozeznanie w szerokim spektrum historii i teraźniejszości dziękuję panie profesorze, wymiata pan wszystkich

Miesiąc temu
Tomasz Nowak
Tomasz Nowak

Wiem, że to odbiega od tematu ale proszę słowo o ASF tysiące polskich gospodarstw jest niszczonych przez wyimaginowany wirus

Miesiąc temu
la femme
la femme

To wcale nie odbiega od tematu. To jest wszystko powiązane. Przecież Monsanto (główny truciciel jeśli chodzi o herbicydy i pestycydy) w widmie bankructwa z powodu wypłaty odszkodowań, został przejęty. Przez kogo? Bayer!! Tu aspirynka, obok trucizna się robi. "Genetically Modified Children" film dostępny na vimeo. Pozdrawiam

24 dni temu
Hirek Kołodziej
Hirek Kołodziej

Tomasz Nowak likwidują,bo chcą wprowadzić do chodowli ,zmodyfikowane genetycznie świnie rasy KOSZERNEJ ,😂😂😂😂😂😂,,,owszem drwię z siebie też,bo jako wieśniak sam jestem "beneficjentem" ASFu.

Miesiąc temu
Tomasz Nowak
Tomasz Nowak

Panie doktorze wielkie dzięki za kolejny wykład. Moge się odwdzięczyć przez rozpowszechniania. Każdy zdrowo myślący Polak powinien wysłuchać wszystkich wykładów.

Miesiąc temu
Jan Kowalski
Jan Kowalski

komentarz dla zasiegu bo komentowac tego nie trzeba ;) pozdrawiam

Miesiąc temu
Mike Smith
Mike Smith

Dzieci polskie mają nakaz szczepienia a 5 milonów Ukraińców nie ?

Miesiąc temu
artur moskala
artur moskala

Witam Adolfik Wspaniały.PIERONIE josny ,świeć jaśnie panie nad twoją duszą ,strzeliłeś w samo sedno ło tych wsponiołych ognistych łowococh,które ino zerwać z kŕzoka i do zupy tym nicponiom i hamom co Polska łokradają nowrzucoć,ale by toncyli jok wściekły lisy co je ze skórek łobdzieroją,łola Boga jak by te proszki chozorskie się nozorły to by wiecoj daleko te pioruńskie kłoguciki podły jok szwob co mu polok w łeb przyswedził ,hoho może zocne suszyć to cudo i jok bedzie okozjo to pocestuje kogo ceba a potem zokopie kolo suśni jo moze zo stodoło i po obiodku.

Miesiąc temu
Mike Smith
Mike Smith

To się nazywa depopulacja Narodu Polskiego Szykują miejsce na terenie Polski dla Nowej Rasy Panów .

Miesiąc temu
Adam Malysz
Adam Malysz

kto szykuje? Tusk?

25 dni temu
Ewa Pik
Ewa Pik

Świetnie podsumowane doktorze 👋 pozdrawiam

Miesiąc temu
Mike Smith
Mike Smith

Dlaczego większość lekarzy nie szczepi swoich dzieci .

Miesiąc temu
Adam Malysz
Adam Malysz

A ilu nie szczepi? I o jakich szczepionkach mówimy? Poproszę o nazwiska tych lekarzy, chciałbym to zweryfikować?

25 dni temu
Marek Dobiesz
Marek Dobiesz

Strong Organizacji Stopnop została zablokowana

Miesiąc temu
Oonnaa Oonnaa
Oonnaa Oonnaa

Fakt!!! Jeszcze na fb dziala!

Miesiąc temu
bertonek85
bertonek85

Mądry człowiek!

Miesiąc temu
Roman Romanowski
Roman Romanowski

panie Doktorze użył pan argumentu finasowego, czyli nie wyklucza Pan skuteczności szczepień????????

Miesiąc temu
Tomasz Matuszczyk
Tomasz Matuszczyk

Trole jeszcze nie komentują?

Miesiąc temu
SZADORKA SZ
SZADORKA SZ

Brawo! Ministra zdrowia zaszczepić na wszystko na co są szczepionki na raz w jednej fiolce .zobaczymy może ozdrowieje.bo jak narazie to jest ciężko chory.

Miesiąc temu
Barbara Bęben
Barbara Bęben

Pozdrawiam Szanownego Doktora Jaskowiaka..

Miesiąc temu
Oonnaa Oonnaa
Oonnaa Oonnaa

Jaskowiaka??? Pomylila Pani filmy...

Miesiąc temu
Bob Kaszalot
Bob Kaszalot

Waty cukrowej a nie szklanej

Miesiąc temu
Kris Baala
Kris Baala

Super. Pozdrawiam i polecam

Miesiąc temu
Wiktor P
Wiktor P

Sława

Miesiąc temu
Grzegorz Kowal
Grzegorz Kowal

W latach 30 nie było szczepionki na polio.

Miesiąc temu
rafal piatek
rafal piatek

Czy ktoś mi może łaskawie wytłumaczyć o co chodzi z tą Wit c? Czy węglem? W zastrzyku ta wit? Czy węgiel można domowym sposobem uzyskać?

Miesiąc temu
Hirek Kołodziej
Hirek Kołodziej

rafal piatek witamina C -ukryte terapie Zięba, .Węgiel z drewna lipowego, brzozowego- technologia pozyskania w internecie.

Miesiąc temu
Wiesia Stern
Wiesia Stern

W ortodoksyjnej rodzinie żydowskiej małżonka zobowiązuje się do urodzenia od 10 do 16 dzieci i nie jest to żaden żart, może to one powinny być szczepione tymi cudownym szczepionkami, bo są zagrożeniem dla zbyt dużego przyrostu naturalnego???

Miesiąc temu
Robert Rudnik
Robert Rudnik

Przepowiednia Nosterdamusa odnośnie szczepionek. Przepowiednia (C1 Q25): Perdu, trouve, cache de si long siecle, Sera pasteur demi Dieu honore, Ains que la Lune acheve son grand siecle Par autres vieux sera deshonore. Pojawiające się i znikające przez długie stulecia Będzie pastor (Pasteur) honorowany jak pół Bóg Kiedy Księżyc zakończy wielki stuletni cykl Przez innych zostanie porzucony zhańbiony Jest więc nadzieja !!!!!!!

Miesiąc temu
jagoda g
jagoda g

Robert Rudnik Jest nadzieja bo w astrologii jest taki uklad planet mowiący ze wszystko skrywane przez lata ,będzie oglądalo swiatlo dzienne!Nic tego nie zatrzyma,wszystkie oszustwa bedą obnazone!

Miesiąc temu
Paweł Zieliński
Paweł Zieliński

Mnie chcieli w Polsce zamordować w szpitalu psychiatrycznym w Lubiążu.

Miesiąc temu
Joe Doe
Joe Doe

Nade mną w Bolesławcu znęcali się ze szczególnym okrucieństwem. Nikt za to nie pójdzie siedzieć, bo jest to uważane za "leczenie", a pacjenta się nie słucha, bo mu się tylko wydaje. Rodzice mnie tam wsadzili i też się godzili, ale nie można ich obwiniać, bo zawsze chcą jak najlepiej... Jak chcieli Cię zabić i dlaczego skrzywdzili na długo? Po wyjściu trzeba od razu odstawiać te trucizny.

Miesiąc temu
Paweł Zieliński
Paweł Zieliński

+Joe Doe Czarny Bór?

Miesiąc temu
Paweł Zieliński
Paweł Zieliński

+Joe Doe Co Tobie mogę powiedzieć. Skrzywdzili mnie na długo. Przede wszystkim oprócz tego własną rodzina się na to godziła. Coś ochydnego z ich strony. Żyje od 2 lat obok wszystkich. Oni nie leczą ludzi.

Miesiąc temu
Joe Doe
Joe Doe

Paweł, możesz napisać coś więcej? Też byłem w takim szpitalu, akurat nie w Lubiążu, bo nie było miejsc.

Miesiąc temu
Janek Kowalski
Janek Kowalski

Pana ministra trzeba zaszczpic, dawka dla niemowlaka (3,5 kg) razy 20 zakladajac ,ze wazy 70 kg,a jak 100 kg to razy 30 takich szczpionek,zeby mial tyle samo co niemowlak, tego syfu w ciele i zobaczymy jake beda skutki uboczne.

Miesiąc temu
violett65
violett65

Ja to samo znajomym mówie

9 dni temu
Zdzis Bluses
Zdzis Bluses

@UCklx-EqqA5eE3J2EXHF_YAQ @UCklx-EqqA5eE3J2EXHF_YAQ @ Teraz szczypta pisowskich "dokonań". 1. CETA I GMO przegłosowane 2. Przymusowe szczepienia pod groźbą kary 3. Wodociągi Polskie oddane spółce Tahal z Izraela 4. Wspomaganie banderowskiej Ukrainy : 4mld zł bezzwrotnej pożyczki, sponsorowanie gazu za free, przyzwalanie na banderyzm i jawne antypolskie działania, ukrainizacja Polski i rynku pracy 5. Polityka zagraniczna na kolanach ustawa IPN do kosza 6. Włażenie Żydom w dupę, 100mln na cmentarz żydowski, muzeum Polin ( 400mln) budowa muzeum getta warszawskiego, w kolejce kolejne chasydów polskich, przepraszanie za marzec 1968 to skandal i farsa. 7. Ustawa 1066 o bratniej pomocy 8. Ustawa o wydawaniu polskiej broni i amunicji obcym wojskom to skandal i jawna antypolska ustawa 9. Sprowadzenie JP MORGAN i dotowanie ich kwota 20mln zł 10. Brak repolonizacji mediów 11. Brak rozliczeń złodziei i zdrajców 12. Brak opodatkowania obcych kapitałów 13. Podwyżki podatków 14. Ustawa prawo wodne to farsa i skandal 15. Brak rozliczeń za reprywatyzacje i nie chodzi tu tylko o Warszawę 16. Kara za zabicie własnej świni której się nie zgłosi 3 lata = jak za okupacji 17. Likwidacja branży futerkowej lub próba likwidacji , branża przynosi mld zł zysku 18. Nadmierne zadłużenie państwa między innymi przez 500+, zamiast tego należy obniżyć podatki zlikwidować pit i cit oraz wiele innych chorych antyludzkich podatków. 19. Obecność wojsk amerykańskich, to okupacja 20. Brak reformy sądownictwa lub niedołężne działanie, komunistyczni sędziowie i prokuratorzy jak byli tak są 21. Brak polityki historycznej ! Cały czas za coś przepraszają, jak nie Żydów to Ukraińców, niedługo Turków będą przepraszać za Wiedeń 22. Brak reformy górnictwa oraz dalszy drenaż kopalni węgla, brak innowacji w tym dziale, węgiel polski należy gazować a wtedy staniemy się samowystarczalni w gaz i staniemy na nogi gospodarczo 23. roszczenia żydowskie 24. przyjmowanie imigrantów z Nepalu , Uzbekistanu, Filipin i to bardzo dużo 25. brak reakcji na podpisanie aktu 447 26. zakłamywanie rzeczywistości i bajdurzenie o samych sukcesach 27. cały czas odwlekanie ustawy w obronie najmłodszych 28. robienie wszystko z podkulonym ogonem co powie usrael 29. zakup obligacji USA w sumie na kwotę 100 miliardów zł !! Co ciekawe , te obligacje są oprocentowane na 1.5% !! A Polska sprzedaje swoje obligacje na 5-6% !!! To naprawdę trzeba być idiota, żeby z całą premedytacją prowadzić politykę obligacji mając na starcie 3.5-4% straty ! 30. sprawa aneksu do raportu o likwidacji WSI ! 31. ponad 2 mln ukrainców w Polsce 32. za sprawa kolejnych podatków wyjazd polaków z Polski za chlebem 33. dziwne konszachty z ludźmi typu Jonny Daniels , Leib Fogelman, Stambler oraz sekta Chabad-Lubawicz 34. i co myślisz że to tylko pisiory ? pis po psl nowoczesna cale antypolskie barachło - to jedno i to samo zło. A za PO: 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu/dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" lokalizacji, a zarząd specjalnych spółek bierze kasę) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla kolesi z Platformy "Obywatelskiej") Na koniec: 10 przykazań manipulacji społeczeństwem Noam Chomsky. 1. Rozpraszanie uwagi. 2. Problem- reakcja - rozwiązanie. 3. Odwlekanie zmian. 4. Stopniowanie zmian. 5. Mów do społeczeństwa jak do dziecka. 6. Skupienie na emocjach a nie na faktach. 7. Ignorancja i przeciętność. 8. Utwierdzanie że przeciętność jest ok. 9. Zamiana buntu na poczucie winy. 10. Poznawanie ludzi, lepiej niż oni sami siebie... (prosze kopiować i wklejać gdzie chcecie)

Miesiąc temu
jagoda g
jagoda g

Zdzis Bluses A Kaczynski obiecywal ,,dobrą zmianę".Ale to miala byc dobra dla zydow:))Polakow znowu zrobiono w konia!!!

Miesiąc temu
Bożena Makuła
Bożena Makuła

Panie Doktorze,swietnie Pan tych dyletantów medycznych posumował.Dziekuje i pozdrawiam serdecznie

Miesiąc temu
Pipek Piko
Pipek Piko

👍

Miesiąc temu
Moon Blaze
Moon Blaze

Panie Doktorze zaszczepili na grypę prezentera z telewizji na antenie i po tygodniu prezenter zachorował na GRYPĘ

Miesiąc temu
Jerzy Zięba
Jerzy Zięba

Moon Blaze gdzie?

Miesiąc temu
MyGuitar
MyGuitar

Waty szklanej :D

Miesiąc temu
Jolanta Wierzbowa
Jolanta Wierzbowa

nigdy się nie przejęzyczyłeś człowieku ?

Miesiąc temu
Arek
Arek

Łapka w ciemno! Pozdrawiam i dziękuję.

Miesiąc temu
ArtG G
ArtG G

Arłukowicz powinien być poddany kwarantannie, izolacji, alienacji itd itp

Miesiąc temu
Bozena makos
Bozena makos

Samo nazwisko mowi Ze to nie polak

28 dni temu
ArtG G
ArtG G

Deportacji

29 dni temu
Gawrosz
Gawrosz

Anihilacji.

29 dni temu
ArtG G
ArtG G

+Jaro Kowalski za utylizacja trzeba zapłacić. Takich trzeba do dołek z wapnem

Miesiąc temu
Jaro Kowalski
Jaro Kowalski

utylizacji

Miesiąc temu
Lbn Ln
Lbn Ln

Zawsze daje dzieciom trochę waty szklanej 😉😅 wiem wiem każdy może się przejęzyczyć 😀

Miesiąc temu
akurabukurakarakuraku
akurabukurakarakuraku

A może fundowanie dzieciom najróżniejszych nieuleczanych chorób może przekonać w niedalekiej przyszłości ludzi do eutanazji. Po co trzymać tylu chorych, skoro taki osobnik nie będzie mógł wydajnie pracować, mieć dzieci a do tego nie będzie miał pieniędzy na leki do końca życia. Ludzie wtedy sami stwierdzą, że lepiej masowo mordowoać chorych niż ich trzymać. Trzeba pamiętać, że tego typu działania są długofalowe na kilkanaście / kilkadziesiąt lat do przodu.

Miesiąc temu
AM J
AM J

dokładnie są to przygotowania do legalnej eutanazji

Miesiąc temu
Anna Nell
Anna Nell

Dokładnie taki plan

Miesiąc temu
ArtG G
ArtG G

Jakiegoś konkretnego narządu ten rak, doktorze?

Miesiąc temu
Lucy Grab
Lucy Grab

waty szklanej -hehe dobre :) Kochany nasz dochtor :)

Miesiąc temu
rafal piatek
rafal piatek

Daj spokój, wszyscy wiemy, że to przejęzyczenie.

Miesiąc temu
three imaginary boys
three imaginary boys

sepleniący kaleka Patlewicz czycha na takie lapsusy zaraz nagra film o tym że doktor chce wytruć wszystkie dzieci

Miesiąc temu
rafal piatek
rafal piatek

Też się uśmiałem..

Miesiąc temu
Monika zona Jana Glasgow
Monika zona Jana Glasgow

Matko kiedy walka z tymi tumanami w parlamencie sie skonczy !!! Kiedys myslalem ze jak ktos atakuje mnie oczywistymi klamstwami to nie ma wplywu na moje zdrowie fizyczne, niestety mylilem sie, zaraz po wysluchaniu elaboratow naszych parlamentarzystow i urzednikow dostaje ostrego zapalenia UCHA. Pozdrawiam zacnego Pana Doktora.

Miesiąc temu
Izabela Fiałkowska
Izabela Fiałkowska

TO NIE TUMANI, TO KOLABORANCI

Miesiąc temu
Mahiawelly
Mahiawelly

po raz kolejny widzę okulary apteczne - proponuję pozbycie się ich na rzecz normalnych okularów ze sprawdzonymi soczewkami

Miesiąc temu
thom thomas
thom thomas

Jak szczepienia są takie złe to dlaczego zlikwidowano cholerę, paraliż dziecięcy i wiele innych chorób? muszę dopisać dzięki takim ludziom jak pan paraliż dziecięcy właśnie wraca.

Miesiąc temu
Mike Smith
Mike Smith

Każda zaraza wybucha i wygasa cyklicznie co jakiś okres i nie pomogą tu szczepienia .

Miesiąc temu
AM J
AM J

Wraca bo co raz więcej szczepień, a jak ludzie nie przestaną się truć to będzie gorzej.

Miesiąc temu
Mike Smith
Mike Smith

Nie zlikwidowan . Szepionki wprowadzono po wygaśnięciu epidemii .Nie przed epidemią .

Miesiąc temu
jagoda g
jagoda g

thom thomas Bo tyle banderowcow sciagnieto do Polski to i zaraze przywlekli ciemnoto!

Miesiąc temu
Jolanta Wierzbowa
Jolanta Wierzbowa

głupot nie pisz człowieku, posłuchaj ludzi ,którzy dysponują statystykami i dokumentami na temat szkodliwości szczepień

Miesiąc temu
jarek wiatr
jarek wiatr

Szczepienia dowodzą wręcz>>> Nie Sukcesu lecz Porażki oficjalnie proponowanej oferty medycznej. Skorumpowana głowa literalnie nie jest w stanie wykrzesać krytycznego myślenia. Mamy problem. Tak niewielu myśli??!! Tak wielu boi się utracić PWZ. Szantaż ekonomiczny działa. Lecz co w zamian uzsyskuje lekarz lojalny poza Hańbą i Iluzją dobrego życia.? Fałsz tak ma-->>> Zdradza wszystkich, którzy są mu powściągliwi. miliony nie rekompensują niczego. Materia cieszy przez ...5 minut. Co po tym czasie. ? Na szczycie nikogo nie ma! Jedynie widok. Warto fałszować sobie życie? Nie warto. Prawda jest naga i nie chodzi na kompromisy

Miesiąc temu
Piotr Znamirowski
Piotr Znamirowski

W Polsce bezgranicznie wieży się księdzu i lekarzowi

Miesiąc temu
Adam Malysz
Adam Malysz

coraz wiecej ludzi wierzy sekcie na czele której stoi niejaki inżynier Zięba. Wydał on podobne Biblie, które zawierają tajemną wiedzę, o któej szarlatani nam nie mówią. A to przecież takie proste. Masz raka, pyk witaminka C, reumatyzm, pyk woda utleniona. ale Ciiiiiicho, ONI słuchają. Ruscy i Merkelowa słuchają. Zejdźmy do podziemi panie Zięba....

25 dni temu
Grazyna S
Grazyna S

Panie Piotrze, jednych i drugich powinno sie potopic.. Kler zniszczy nam kosciol a lekarze zdrowie....

Miesiąc temu
Piotr Znamirowski
Piotr Znamirowski

+Jazon J. Słyszałem o tej komedii

Miesiąc temu
Jazon J.
Jazon J.

+Piotr Znamirowski Swego czasu, kiedy to w TV szedł serial "Niewolnica Isaura" grupa fanów onej "niewolnicy" zrobiła zrzutkę i kupiła jej mieszkanie w Polsce w blokach. Chcieli ją w ten sposób wyzwolić z niewoli :)

Miesiąc temu
AM J
AM J

i dlatego nasi wrogowie opanowali izby lekarskie i episkopat

Miesiąc temu
Jan Kowalski
Jan Kowalski

Proszę mówić w każdym programie,że ma nas"Polaków)być 15 milionów jako tania siła robocza dla zachodu. Kto chce wiedzieć więcej niech szuka.......

Miesiąc temu
jagoda g
jagoda g

Mike Smith Ale jaką ma wartosc pieniądz?Sprzedawczyki za srebrniki nie wyloźą sobie w trumnie pieniedzy!To jest bardzo smutne ze za pieniadze mozna robic takie haniebne czyny!

Miesiąc temu
Mike Smith
Mike Smith

+jagoda g Bo są zniszczeni, zbydlęceni , jeden drugiego za 1 funta by sprzedał .

Miesiąc temu
jagoda g
jagoda g

Jan Kowalski A dlaczego Polacy nic w tym kierunku nie robią? ,,oko za oko,ząb za ząb" Po cichu i z zaskoczenia!

Miesiąc temu
Mike Smith
Mike Smith

To już nieaktualne . Tubylców na terenie Polin według ostatnich danych ma pozostać max 7 milonów .

Miesiąc temu
Jan Kowalski
Jan Kowalski

Serdeczne dziękuję. Pozdrawiam.

Miesiąc temu
Bogusław Richter
Bogusław Richter

nie powinno się stosować tej szczepionki jeśli osoba dorosła lub dziecko ma uczulenie na którykolwiek ze składników tej szczepionki na przykład neomycynę, który lekarz wykonuje te badania?

Miesiąc temu
Bogusław Richter
Bogusław Richter

mmr cd. nie powinno się stosować tej szczepionki jeśli wystąpiła reakcja alergiczna na jajka jakikolwiek produkt zawierający jajko, należy o tym poinformować lekarza

Miesiąc temu
Bogusław Richter
Bogusław Richter

+eRemi Olo oto chodzi, jesteś 2 osobą którą znam a której ten problem dotyczy, to nie jest promil przypadków, uczulonych przybywa a ktoś wmawia, że wszystkich trzeba szczepić, świadczy to tylko o niewiedzy, nawet nieznajomości produktu który się promuje...

Miesiąc temu
eRemi Olo
eRemi Olo

Wydawało się, że jestem uczulona na jajka. Okazało się, że jestem uczulona na syf w jajkach czyli na chemię podawaną kurom. A taką chemię dostajemy w szczepionkach.

Miesiąc temu
Bogusław Richter
Bogusław Richter

dalej z tej ulotki: u osób z ciężkimi zaburzeniami odporności przypadkowo zaszczepionego szczepionką przeciw odrze zgłaszano zapalenie mózgu z obecnymi ciałkami wtrętowymi wirusa Odry zapalenie płuc oraz ZGON jako bezpośrednia następstwo rozsianego zakażenia szczepionkowy wirusem Odry!

Miesiąc temu
Bogusław Richter
Bogusław Richter

z ulotki szczepionki mmr: druga dawka jest przeznaczona dla osób które z jakiejkolwiek przyczyny NIE zareagowały na 1 dawkę!

Miesiąc temu
Bogusław Richter
Bogusław Richter

+Grazyna S ja swoje dziecko jak na razie chronię przed tym świństwem mmr, szczepionki 5w1 i pneumokoki dostała

29 dni temu
Grazyna S
Grazyna S

Pani Mario, jedyna obrona to sie nie szczepic i tyle ... Wybor nalezy do pani.

Miesiąc temu
Maria Ewa Krzyżanowska
Maria Ewa Krzyżanowska

+Bogusław Richter bardzo Dziękuję😊 Pozdrawiam serdecznie

Miesiąc temu
Bogusław Richter
Bogusław Richter

+Maria Ewa Krzyżanowska u nas wystarczyło zapytać o ulotkę, lekarka nie wiedziała nic na ten temat, warto sobie ją ściągnąć zaznaczyć interesujące kwestie i sprawdzić czy lekarz ma czas na dyskusje i wiedzę żeby przekonać pacjenta do szczepienia

Miesiąc temu
Maria Ewa Krzyżanowska
Maria Ewa Krzyżanowska

A co to oznacza że nie zareagowały na dawkę pierwszą proszę mi napisać mój wnuk ma być niedługo obowiązkowo zastrzepiony 2 dawką a my nie wiemy jak się bronić

Miesiąc temu
Bogusław Richter
Bogusław Richter

dlaczego lekarze nalegają na szczepienie mmr do 12 mc życia skoro nawet na wikipedii mozna przeczytać, że do 2 roku życia powikłania występują raz na 8000 przypadków a po 2 roku tylko 1-4 razy na 100 000 przypadków???

Miesiąc temu
Bogusław Richter
Bogusław Richter

+Hirek Kołodziej żaden trolling, its my life

24 dni temu
Hirek Kołodziej
Hirek Kołodziej

Fajny trolling panie RICHTER ,,,SHALOM.

Miesiąc temu
Agnieszka Z
Agnieszka Z

Lekarze mają zabetonowane poglądy często.

Miesiąc temu
Zbyszek Slawianin
Zbyszek Slawianin

Bogusław Richter ponieważ prowadzą depopulację Słowian .

Miesiąc temu
Sir Alex del Piero 10
Sir Alex del Piero 10

+Bogusław Richter no oczywiście że tak

Miesiąc temu
Adam Dobrowolski
Adam Dobrowolski

Przydałby się jakiś świński pomór w hodowli zdrajców narodu polskiego... Pozdrawiam serdecznie wszystkich myślących

Miesiąc temu
Marcin Lenkiewicz
Marcin Lenkiewicz

Panie Adamie zdrajcy narodu polskiego, jak pokazało glosowanie ( za dobrowolnością szczepień) 370 przeciw. 10 za... głosów w sejmie. Naród idzie ku zagładzie...

Miesiąc temu
Piotr Znamirowski
Piotr Znamirowski

Epidemia kaczek grypy by się przydała to Donalda by siegło i kaczora

Miesiąc temu
Tadek Sobkowiak
Tadek Sobkowiak

Racja nic dodać nic ująć.

Miesiąc temu
Barbara Bęben
Barbara Bęben

O tak .Szanowny Panie Doktorze poszperać w książkach .moze cos na tych drani znajdziemy..

Miesiąc temu
Agnieszka Retkin
Agnieszka Retkin

zaden przepis nie zwalnia od myslenia,ale trzeba jakiekolwiek posiadac.niestety Polacy w wiekszosci posiadaja alergie na myslenie,a co za tym idzie na wiedze .

Miesiąc temu
Agnieszka Retkin
Agnieszka Retkin

+Żorż Ponimirski w rzeczy samej.

22 dni temu
Żorż Ponimirski
Żorż Ponimirski

To nie to, Młoda Damo Po prostu, obowiązek pańszczyzny zlikwidowano zbyt lekkomyślnie.

22 dni temu
BigBadWolf
BigBadWolf

+Agnieszka Retkin to nie tylko Polacy ale większość świata,i to się nie zmieni.

29 dni temu

Następny