Świat jest inny odc.90 - Kto liczy głosy

violett65
violett65

Panie doktorze, ludzie którzy zaczynają myśleć są traktowani jak wariaci, szaleńcy, nawiedzeni itd. Mam 54 lata i widzę z punktu szarego człowieka jak świat się zmienił. Słucham Pana i utwierdzam się we własnych spostrzeżeniach. Dzięki panu wiem, że nie mam BUJNEJ WYOBRAŹNI ( jak mi znajomi wmawiają).

9 dni temu
Hans Knoedel
Hans Knoedel

13-ta minuta, "chemtrailsy". Panie doktorze !... NIE MOGĄ "nasilać się żadne objawy" po widocznym nad NASZYM niebem (w stratosferze) wysiewaniu smug chemicznych (np. nano-Aluminium). Takie "objawy"mogą sie nasilać tysiące kilometrów dalej, po zawietrznej, gdzie smugi po drodze zmieniły się już w "chmury", będące skondensowaną wokół jąder krystalizacji parą wodną, która pada GDZIE INDZIEJ z deszczem, czy z mżawką, powodują zatrucie lokalnego terenu np. Aluminium - wszelkich roślin, zwierząt i WÓD GRUNTOWYCH... (oraz oddychających tym goownem ludzi, plus wnikanie bezpośrednio przez skórę, bo to NANO-cząstki są...). NAD NAMI natomiast - "objawy" mogą spowodować opady z chmur NISKICH CHYBA, że ktoś dkonuje LOKALNEGO oprysku NISKIEGO, ciasno ponad niskimi chmurami deszczowymi, konkretnie nad jakimś miastem.. Wtedy - FUCKTYCZNIE, można (plusowe temperatury !..) wysiewać żywe patogeny...

29 dni temu
Seed of Light
Seed of Light

Panie dr Jaśkowski wszystko o czym pan tu mówi,wiem od dawna. Wszystko to najprawdziwsza prawda. Świadomość tego,że wiem o tym i że.nie moge nic z tym zrobić by to zmienić powoduje u mnie frustrację.

Miesiąc temu
Seed of Light
Seed of Light

W londyńskim metrze też robią ekserymenty na pasazerach. Z rego co wiem to wpuszczają rozne substancje do underground i czekają kilka dni ile osób zjawi sie w GP z dziwnymi objawami. Dlatego od kilku lat nie korzystam z metra. Korzystam tylko z autobusu.

Miesiąc temu
CZEPIACZ DEMASKATOR
CZEPIACZ DEMASKATOR

A skąd Pan/Pani wie czy w autobusie też nie rozlylają? No nie wie Pan/Pani...

Miesiąc temu
Seed of Light
Seed of Light

W sprawie tego chłopca Evansa to kiedyś ktoś pisal co mu wstrzyknieto. Niestety nie zapisałam tego sobie.

Miesiąc temu
Grazyna Bialek
Grazyna Bialek

Panie doktorze dziekuje serdecznie !!! Pieknie pieja koguty prawde !!!!!!!!!!!!!!!!!

Miesiąc temu
Jolanta Korpulińska
Jolanta Korpulińska

Ha, ha. Dr Jaskowski jest nie do przebicia xxD - " "eunuchow intelektualnych"

Miesiąc temu
Jacek Musztarda
Jacek Musztarda

eutanazja dla "matek" chcących wyskrobać dziecko

Miesiąc temu
Adam Z
Adam Z

@ dr. Jaśkowski + Panie Doktorze, mam takie pytanie odnośnie 21 minuty nagrania. W jaki sposób w 1990 roku ktoś mógł do Pana dzwonić i mówić, że "jest w pociągu"?? Przecież pierwsze komercyjne połączenia komórkowe w Polsce rozpoczęły się w 1992 roku (Idea Centertel) I to wątpię, że wtedy był zasięg w pociągach. Pamiętam reklamę z W. Mannem o zasięgu w 10 największych aglomeracjach. Ale zapewne się Pan przejęzyczył. Ja jestem zdrowym 30-sto latkiem i chciałbym mieć dziecko ale nie mam z kim. Wszystkie kobiety jakie spotykam nie chcą wychowywać dziecka ale je "hodować" tj. dostarczać pożywienia, leków, ciepłego dachu nad głową i pozwalać po 10 godzin dziennie grać na komputerze, nie dbając o edukację i poziom wiedzy. Nie chcę mieć dziecka debila, a wychowywać je na mądrego obywatela, ale to byłaby wieczna awantura z kobietą. Niestety większość moich koleżanek, które mają dzieci pozwala im grać na komputerze po 10 godzin dziennie oby tylko byle jak odrobiło lekcje i było łaskawe chodzić do szkoły... "bo wtedy mój syneczek jest taki szczęśliwy..." i co roku kupują nowe mocniejsze okulary. Ostatnio jedna z moich znajomych na taki zarzut odpowiedziała "że jeśli mojemu dziecku od komputera pogorszy się wzrok to kupię mu nowe mocniejsze okulary ale z włoskimi oprawkami za 1500 zł i cała szkoła będzie zazdrościła". Panie Doktorze. Jestem zdrowym i płodnym 30sto latkiem z w/w powodów nie chcę się rozmnażać, po prostu nie chcę spłodzić kolejnej umysłowej ameby. Proszę uwzględnić to w swoich prelekcjach i zaapelować do durnych kobiet. Pozdrawiam.

Miesiąc temu
Daniel DRC
Daniel DRC

Brawa

Miesiąc temu
Zielona Gałązka
Zielona Gałązka

Panie doktorze, dziękuję za kolejny ciekawy materiał. Panie Mariuszu, uprzejmie proszę skorygować nr tego programu, powinien być wg kolejności (mam wszystkie) jako 92. U mnie jest pod 90 - "Geoinżynieria - Cicha wojna". Pozdrawiam serdecznie.

Miesiąc temu
Karol Kowalski
Karol Kowalski

SALVE !

Miesiąc temu
Franek Kimono
Franek Kimono

W ub. roku wpływy ze składek i należności pochodnych wyniosły 166,939 mld złotych, a wydatki z FUS – 212,567 mld złotych. Te ostatnie nie obejmują świadczeń podlegających finansowaniu z dotacji celowej budżetu państwa. W 2016 roku były to kwoty 152,160 mld oraz 205,108 mld złotych, a trzy lata temu – 143,298 mld i 199,239 mld złotych. − Systemy zabezpieczenia społecznego są z zasady deficytowe. Polska nie jest wyjątkiem. To zjawisko można zaobserwować także w innych rozwiniętych gospodarkach. Przykładowo, w Japonii przychody ze składek wynoszą 29,4 bln jenów, a wydatki na świadczenia – 48,9 bln. Deficyt jest pokrywany głównie z budżetu państwa. We Francji dochody to 121,5 mld euro, w tym 61,9% ze składek płaconych przez 25,6 mln osób, 18,5% z Funduszu Rezerwy Demograficznej, 12% z podatków, natomiast wydatki są na poziomie 121,8 mld euro. Co ważne, w Polsce w ostatnim roku pokrycie wydatków FUS wpływami było niezwykle wysokie. W 2017 roku wyniosło 78,5%, rok wcześniej – 74,2%, a w 2015 roku – 71,9% – informuje Bartłomiej Celejewski z biura prasowego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Ponadto Stefan Kawalec, były wiceminister finansów, potwierdza, że również w innych krajach dochody ze składek na ubezpieczenie społeczne często nie wystarczają na wypłaty emerytur. Dofinansowanie z podatków nie jest czymś nadzwyczajnym. Ekspert podkreśla, że ZUS stanowi część systemu finansów publicznych, który jako całość gwarantuje wypłatę emerytur i innych świadczeń. Podstawą stabilności tego rozwiązania pozostaje zdolność państwa do nakładania i ściągania od obywateli oraz przedsiębiorstw obowiązkowych danin. To, czy będą w przyszłości w pełni honorowane zobowiązania emerytalne, zależy od przyszłych decyzji politycznych.

Miesiąc temu
MAREK
MAREK

Biedny jest ten naród podbity 1000 lat temu przez rzymskich krzyżaków a pod ich krzyżami ukryła się faryzejska synagoga szatana i cała Eu-ropa jest pod władzą cesarza rzymskiego. Ale to długo nie potrwa, trzeba jednak głośno krzyczeć aby Ci co usłyszą głos POSŁAŃCA -- WYJDŻCIE Z BABILONU LUDU MÓJ--- zostali uratowani na przychodzący SĄD WIELKIEGO ZMARTWYCHWSTAŁEGO KRÓLA IZRAELA JESZUA MESJASZA !!! 2 list Ap.Piotra 3,3-10.

Miesiąc temu
Kamil Mistrzu
Kamil Mistrzu

Ten węgiel to zwykły węgiel drzewny do grilla? Czy taki z apteki w tabletkach.

Miesiąc temu
John Doe
John Doe

Nie rozumiem dlaczego ciągle nam wmawiają, że na jednego emeryta pracuje jak tu Pn Dr. mówi 3 osoby. Przecież każdy pracuje sam na swoją emeryturę i płaci składki przez 30-40 lat! Więc jak ja płaciłem składki prze 30-40 lat to jak może ktokolwiek mówić, że ktoś na mnie pracuje?! Każdy emeryt pracuje sam na siebie a co rząd robi z tymi pieniędzmi manipulując opinią że ci co aktualnie pracują to pracują na emerytury tych co aktualnie je pobierają???????

Miesiąc temu
John Doe
John Doe

+Kira Minoko nie kazdy prcuje sam na swoja emeryture i zbiera na swój kapitał poczatkowy z którego wylicza sie emeryturę.Z tego kapitału oblicz się emertturę. Rzad defraduje te pieniadze i wmawiaja nam, ze to młodzi pracuja na nasze emerytury. To jest celowo błednie nam wmawiane.

Miesiąc temu
Kira Minoko
Kira Minoko

Aktualnie pracujesz na emerytury dzisiejszych emerytów, jeśli dożyjesz emerytury, a młodych ludzi będzie znacznie mniej, to wtedy może nawet nie starczyć.

Miesiąc temu
onufry belzebub
onufry belzebub

Przewlekle chorych bankrutow nie warto już kurować tylko czyli tych co ich rodzinom nie zgadza się w testamencie

Miesiąc temu
robert14615
robert14615

Za wszystkim stoi te tajemnicze city of london corporation ??? A gdzie są dowody na istnienie tej że korporacji ? kto rządzi tą korporacją ? Kto obecnie jest prezesem tej że korporacji ? Gdzie jest siedziba tejże korporacji ? Dowody na stół proszę Pana

Miesiąc temu
Xawery Trąbka
Xawery Trąbka

o którą osobę z KCchodzi Doktorowi na początku filmu ? 2:00 minuta

Miesiąc temu
Michał B
Michał B

Zawsze czekam na Pańskie blogi, tyle prawdy do przemyślenia

Miesiąc temu
bolo jolo
bolo jolo

niech pan zyje nam stoo lat

Miesiąc temu
katoliczka777
katoliczka777

Dziękujemy Panie Doktorze.

Miesiąc temu
Tereska Ok
Tereska Ok

🇵🇱 ❤️❤️❤️

Miesiąc temu
kris s
kris s

super ,dziekuje.

Miesiąc temu
Aleks Pe
Aleks Pe

Dziękuję za wspaniały komentarz.Jak śpiewał Cz. Niemen - Dziwny jest ten świat. Nic dodać nic ująć. Piosenka mówi wszystko.Pozdrawiam. Łapka w górę.

Miesiąc temu
Kris Baala
Kris Baala

Polecam

Miesiąc temu
Dawid Michalski
Dawid Michalski

Panie doktorze Jaśkowski, dziękujemy za prawdę i wiedzę fachową, wielki szacunek dla pańskiej pracy !!! Precz z ŻYDOMASONERIĄ i zdrajcami Polski !!!

Miesiąc temu
Agnieszka Z
Agnieszka Z

Ojciec święty? Chyba wilk w owczej skórze.

Miesiąc temu
Maria Loren
Maria Loren

Dziękuję Doktorze za ogromnie dużą wiedzę przekazywie jej nam.

Miesiąc temu
Barbara Lundblad
Barbara Lundblad

Moja mame jeden raz saszczepila sie ----taka chora nigdy nie byla po szczepionce ---- powiedziala nigdy wiecej,zyla do 82 lat......

Miesiąc temu
Barbara Lundblad
Barbara Lundblad

tak wielka racja ---ma Pan racje !!!!!!

Miesiąc temu
Zosia Samosia
Zosia Samosia

pokazujcie to ludzie wszystkim to kpina

Miesiąc temu
Volare Marcin
Volare Marcin

Tam gdzie serwery tam sie liczy

Miesiąc temu
Pawel Nisko
Pawel Nisko

K. D. S.

Miesiąc temu
Jacek Jaglowski
Jacek Jaglowski

Panie Jaskowski, prosze o poprawke. Eutanazja powinna byc podzielona na pre-partum i post-partum aborcje.

Miesiąc temu
Gall Anonim
Gall Anonim

Uwielbiam Pana słuchać , jest Pan wspaniałym człowiekiem i prawdziwym intelektualistą. Prawdziwy i niezmanierowany sposób bycia. Pozdrawiam serdecznie!

Miesiąc temu
Patrycja Magiera
Patrycja Magiera

Świetny odcinek, czekałam na wątek aborcji i eutanazji. Byłam ciekawa, jak dr Jaśkowski podejdzie do tematu. I okazało się, że można być naukowcem, lekarzem i można być za życiem... po pierwsze nie szkodzić, czyż nie tak to brzmi? Dziękuję.

Miesiąc temu
Andrzej Wiśnieski
Andrzej Wiśnieski

ZUS inaczej Złodziejskie Usługi Specjalne!

Miesiąc temu
Andrzej Wiśnieski
Andrzej Wiśnieski

Gdzie idzie reszta składek? A w kieszenie różnych pasibrzuchów!

Miesiąc temu
Paulina Piekarz
Paulina Piekarz

Oglondajcie i uwaznie sluchajcie tego pana .a bedziecie zdrowo oswieceni .ta wiedza przyda sie na przyszłość wszystkim zdrowo myslącym Polakom.

Miesiąc temu
jadwiga kardzis
jadwiga kardzis

Oglądaj, ale nie oglondaj to będziesz mądrzejsza.

Miesiąc temu
dobecki
dobecki

to chyba nie nospa tylko urofuragin... poprawcie mnie jak cos.

Miesiąc temu
jadwiga kardzis
jadwiga kardzis

Niospa to lek często używany przy bólach miesiaczkowych o czym dr mówił a urofuraginum przy zapaleniach dróg moczowych.

Miesiąc temu
Helena Moj
Helena Moj

Chcesz być inwalidą to się szczep,

Miesiąc temu
gosia Das
gosia Das

No-spę zaleca się teraz nagminnie kobietom w ciąży, zwłaszcza w początkowym okresie, na wszelkiego rodzaju dolegliwości typu ''pobolewania brzucha jak na okres''.

Miesiąc temu
wojan50ww
wojan50ww

Przez tydzień przed wyborami nie było widać na niebie "rozpylaczy" (chyba, że latali nocą). Zaniepokoiłem się trochę myśląc, że może brakło im "paliwa" i trzeba będzie ogłosić jakąś zbiórkę, bo kto nas obroni przed globalnym ociepleniem ? ALE NIE ! Już rankiem w poniedziałek zobaczyłem znowu 7 wspaniałych i ich smugi ! Taki jest świat ! Matrix !

Miesiąc temu
Magda Jelonkiewicz
Magda Jelonkiewicz

Smutne. A ludzie nie widzą lub nie chcą wierzyć że to chemitrails

Miesiąc temu
jadwiga kardzis
jadwiga kardzis

Były, były.. leciałam przez całą Europę do Gdańska tej niedzieli i było tego bardzo dużo.

Miesiąc temu
Lelek Lel
Lelek Lel

nie znasz się !

Miesiąc temu
Jan Krupa
Jan Krupa

Mnie nie interesuje kto kradnie. Ja chcę żyć. Każdy pacjent doktorze liczy na wyleczenie, a nie na wyrok ... tak? Proszę mi dać receptę

Miesiąc temu
Monika Romanek
Monika Romanek

W tamtym roku na Ukraine byl kolejny wybuch reaktora , oprocz tego 1- dniowy blackout chyba w grudniu oraz wybuch arsenalu starej broni.

Miesiąc temu
Jasny Twardy
Jasny Twardy

Panie Dr.J Jaśkowski Wielkie Dzieki. Szacunek

Miesiąc temu
Mirosław Pakulski
Mirosław Pakulski

Jak zwykle konkretnie i na temat brawo panie doktorze

Miesiąc temu
Jarek Pszczolowski
Jarek Pszczolowski

Dodam, w Rosji rewolucję zorganizowali komuniści żydowskiego pochodzenia: Parvus, Lenin, Trocki, Kiereński, Róża Luksemburg (ur. w Zamościu) i wielu innych niższych rangą wyszkolonych morderców. Plan był taki - za pieniądze zachodu (kontketnie Niemiec, ale nie chodzi tu o kraj bo Niemcy były tylko figurantem w tym spisku) trzeba było rozbić na małe państewka a później wyniszczyć naród słowiański. Prawie im się to udało gdyby nie i tutaj uwaga, nie Stalin. Początkowo, gdy Stalin doszedł do władzy to się zajął likwidacją tych właśnie rewolucjonistów żydowskiego pochodzenia, to dlatego Trocki zwiał do Meksyku. Wrócił do macierzy, Ameryki. Myślicie kto dziś rządzi w USA, właśnie ci którzy zaplanowali rewolucję w 1917roku - Demokraci, Neokonserwatyśki /Trockiści. Stalin tak się rozpędził się w likwidacji swoich współtowarzyszy że się trochę zapędził. Ale tu znowu dziwnym zbiegiem okoliczności jego doradcą żydowskiego pochodzenia zostaje towarzysz Berja z Gruzji. No tak, ale gdzie w tym wszystkim są rosjanie, za przeproszeniem w czarnej dupie. Uczmy się historii, (nie tylko z tych oficjalnych podręczników), geopolityki inaczej nigdy nie nauczymy się oddzielać ziarna od plew.

Miesiąc temu
Marcelinka Kruszynka
Marcelinka Kruszynka

uwielbiam Doktora 😊 Skarbnica wiedzy 😊 pozdrawiam serdecznie ❤️💚💛💙❤️

Miesiąc temu
xrey vlog 1234
xrey vlog 1234

Pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas

Miesiąc temu
Arwial ARW
Arwial ARW

Dziękuję i pozdrawiam.

Miesiąc temu
Teresa Furgal
Teresa Furgal

🌞🌛💗🍀

Miesiąc temu
Tadek Sobkowiak
Tadek Sobkowiak

Doktorze JAŚKOWSKI nie przestawaj mówić jak jest i co o świecie i o Polsce Pan wiesz bo sam PAN zauważył wielkie braki podstaw wiedzy elentarnej u niektórych komentujących . Ale nie dla nich te programy skoro nie potrafią zrozumieć przekazu wiedzy jaką Pan przekazuje (już prośćiej się nie da ).Programy z Panem i wiedzą jaką Pan przekazuje naprawdę są przedstawiane przystępnym językiem nie ma wnich ciężkiego języka technicznego lub medycznego. Za to PANU BARDZO DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH SŁUCHACZY

Miesiąc temu
Seba
Seba

Eunuchy intelektualne - musze to zapamiętać to hasło, które idealnie pasuje do tych idiotów. Brawo Panie doktorze.

Miesiąc temu
Wanda Kaczmarek
Wanda Kaczmarek

Enuuchami ...stajecie się w masie Materialnych Zaistnien Swiata Zwierzecego (PROGRMEM ,,NATURA, STEROWANYM GATUNKIEM Ci..którzy swych negatywnych a INTYNKTOWYCH ODRUCHOW i Statusu ..niskiego typu..chaotycznego doboru w samorozwoju gatunkow nie są w stanie. Dotrzeć.. Emocjonalność opierająca się. Na kruchych..w większości iracjonalnych, pobieranych.., danych,, ..(z Nikąd?) A nam podrzucanych ...nam.. o naturalnie Pustym Narzędziu..tylko Próbnym... Tym... Bezrozumnie ciągnionym trendzie wciąż zadufanego w siebie Zwierzoludzia i jego.. INSTYNKTOWEGO Odbioru na nasze chybil.. trafił..SMOROZWOJOWEJ niby,,naszej idei potrzeb. Zasilania tego zbioru Tradycji. lub brania nam pasujących elementów..Bez Odniesienia.uzyskiwanego na,Wyższym,odkrytym etapie .. Wsparcia dla naszego Zaplanowanego Racjonalnego Dorastania... umysłu...,tego nieznanego Ziemi, a Zaplanowanych Wyższych Potrzeb..? Bez Racjonalnej ,, DOBRA,, poznanych PODSTAW MYSLENIU DANYCH ... nigdy sami nie trafimy w Sedno,sens i Cel Życiu Dany..

Miesiąc temu
Wanda Kaczmarek
Wanda Kaczmarek

Kiedy w gatunku powstają tykko INSTYNKTOWEGO typu Naturalne, nieodkryte Odruchy,. pochodzenia zwierzęcego. To Kolebka na której powstał także nasz gatunek...dla tak zaślepionych jak my.. pomimomprob wyobrażeń wewn..Jest Nadal.... tylko ..NASZYM SWIATEM ZWIERZECYCH ODRUCHOW BEZWARUNKOWYCH bo na tym gruncie..rodzimy sie od wieków i..nie moze powstac.,,.samorodnie,...,nic Racjonalnego.. Taki grunt.jaki stworzył nasz. Naiwny choć Wspierany od jakiego czasu w Złośliwy już a Uruchomiony..a Dualny tryb INSPIRACYJNY ZEWNĘTRZNY... ( sami ..tego chcilismy, Dalismy MOC BARBARZYNSKIEJ pychy Mentora ,ZLU, INFO. DZIALNIOM)... To Dla nas..p,ozostanie on Niewidzialny A OGRANICZAJACA FUNKCJA nawet co rozsądniejsze jednostek..próby wydobycia się z tego naszej tradycji...CHAOSU NATURALNGO....bo Profanom a to są śmiertelnie od wieków zadufani ...w ,, swoje,,postępowe niby postępy...nie są na Real otwarci. ..na Rzeczywistość i Stan Zaplanowanych Ustaleń do Poznawania..Kiedy Moc..która ich..prowadzila tworzyla mentalna stronę i ,,rrozwijał a ,, umyslowy trend,, STERUJE. taka. Bezmyślna, kolejna fala,. Nierozwojowej masy..i traktuje jako SWOJ NA ZIEMI POTENCJAL OGRANICZEN TWORZONYCH NA SWOJ OBRAZ IDEOWY.. Bo te masy, pokolenia. Nie reagowaly , nie szły ..Pozytywnym wyborem usługi Wsparcia Bezposredniego..nie uznając Zbiorow Sygnałów,,DOBRA,, a więc Właściwy Sposób Reagując Pragnąc Uczyć się PODSTAW UNIWERSALNYCH.. WARTOSCIOWAN.. jako Ideii Konstrukcji ... Dla Umysłu. Powstania Jego Zaplanowanej Pełni..w Istocie. O... Rozumnym celu Dążenia.i Poziomie Pelnowartosciowego ISTNIENIA..

Miesiąc temu
kantor przemiany
kantor przemiany

zapamietaj; kastraci emocjonalni tych jest najwięcej

Miesiąc temu
Monika zona Jana Glasgow
Monika zona Jana Glasgow

To powiem Panu ciekawostke. W Szkocji w okresie zimowym wzrasta liczba osob po 50tym roku zycia, ktorzy zapadaja na ciezkie schorzenia plucne oraz wzrasta liczba ofiar smiertelnych z powodu powiklan tej infekcji. Tej zimy bylo ok 26000 zachorowan, ofiar smiertelnych to ok. 1300, w ubieglym roku bylo 7% mniej. I co w gazecie proponowano jako prewencje: SZCZEPIENIA PRZECIW GRYPIE !!!! A ja mysle ze wlasnie te szczepienia sa powodem tych chorob pluc i niewydolnosci oddychania!!! Chca sie pozbyc przyszlych emerytow.

Miesiąc temu
Henryka Jonietz
Henryka Jonietz

potwierdzam , bylam swiadkiem jak \studiowalam med. \pani starsza byla wspaniala i zdrowa, ale lekarz ja zaszczepil na grype, zaraz w nocy zmarla Ja nigdy nie bede sie szczepic przeciw jakakolwiek chorobie, przedewszystkim dzieci i starsze osoby gdzie ten organizm nie moze sie przed taka dawka trucizny obronic. Ogolnie mowiac - tak na marginesie - jezeli ktos ma babcie i po niej spadek a za dlugo zyje to ja zaszczepic na wszystko i to nie jest karane !!!

Miesiąc temu
Tomasz Nowak
Tomasz Nowak

W samo sedno Panie doktorze - dziękuję za kolejny wykład

Miesiąc temu
Zawisza Aria
Zawisza Aria

I tyle w temacie, gratulacje z okazji 90-tego odcinka :)

Miesiąc temu
misiek671
misiek671

Polacy płacą emerytury żydom w izraelu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miesiąc temu
Zofia Walczak
Zofia Walczak

Ģ

Miesiąc temu
Henryka Jonietz
Henryka Jonietz

Dlaczego !!! Skandal !!! o co chodzi z tymi ZYDAMI w Polsce ???!!! czy polacy o tym wiedza ? napewno nie,

Miesiąc temu
adambenko2
adambenko2

misiek671 A czy wiesz kto im je przyznał.

Miesiąc temu
OrtoKineza
OrtoKineza

Panie Doktorze! Dziękuję za odważne dzielenie się WIEDZĄ! Co do węgla na grypę - sprawdziłem i działa, znajomym przekazuję i też działa! Takie to proste! Sprawdziłem węgiel aktywny z aptek w Brześciu na Białorusi - też działa!!! (tylko jest tańszy ok 7-8 razy od polskiego ;-))) Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszego regularnego głoszenia prawdy!

Miesiąc temu
Robert Wasilewski
Robert Wasilewski

+jadwiga kardzis Tak

Miesiąc temu
jadwiga kardzis
jadwiga kardzis

Ten węgiel aktywny z aptek to to samo o czym mówi doktor jako węgiel medyczny?

Miesiąc temu
Leszek Rozen
Leszek Rozen

Wyłączamy milczenie./Włączamy myślenie. Wiedza warta rozdawania. Autorom podziękowania ślę serdeczne . Budzimy iskierki WIEDZY w sobie by je rozdawać.. Sprawdzaj, doświadczaj.Polecam .. ignorancją wspieramy system.. .podaj dalej. My Jesteś MY Zmianą. Świetny materiał edukacyjny.

Miesiąc temu
P Redig
P Redig

Dzięki za szereg informacji ,Szczęść Boże i Namaste

Miesiąc temu
Царь Mieczyslaw Skowronski
Царь Mieczyslaw Skowronski

Wszystkie wybory są fałszowane !

Miesiąc temu
Iro
Iro

A twierdzisz tak na podstawie czego?

Miesiąc temu
Joanna Szynkielewska
Joanna Szynkielewska

Smieja sie z nas wirmy kto jak nas i wiedza ze nic z tym nie zrobimy

Miesiąc temu
sylwester grzelczyk
sylwester grzelczyk

Dziękuję za podawanie prawdy.

Miesiąc temu
Wanda Kaczmarek
Wanda Kaczmarek

Prawdy... jakie tworzy nasz... NATURLNIE Nierozwiniętych umysłowo albo.naiwny albo Instynktowo reagujacy. , swientymi.wartosciami.. gatunek.. Kiedy Rozsądek stanię się Danymi Wartościami cech noworodka... Zdolność Odczytywania Dobra Zawartości..Staniemy się Innym już Modelem Zycia. Swiadomego.. Do tego momentu Przełomu i Wyjścia z Emocji Imaginacyjnych.. pojęć.. Jesteśmy tylko PRÓBNA FALA ZWIERZOLUDZKIEGO MODELU I O NISKIM NADAL STTUSIE..BEZROZUMNEGO MATERIALNEGO ZAISTNIENIA.. niestety..bo tak nas Ocenia System o MECHANICYSTYCZNEGI Inteligencji...a to żadne ,,swiente nakazy,,.idee.czy nasze ,,wiary, Ziemi..

Miesiąc temu
Józefa Bereszczycka
Józefa Bereszczycka

mężczyzna nie powinien decydować bo to nie on chodzi w ciąży, nie on traci przez ciążę zdrowie, nie on jest objuczony dzieckiem, dźwiganiem dziecka, wózkiem przez najbliższe lata

Miesiąc temu
jadwiga kardzis
jadwiga kardzis

+Tadek Sobkowiak Panie Tadeuszu..ujął mnie Pan tym wpisem. Jest Pan wspaniałym człowiekiem, mężczyzną o którym wiele kobiet marzy. Ja miałam to szczęście. Pozdrawiam serdecznie

Miesiąc temu
Alicja Malgorzata Brygida
Alicja Malgorzata Brygida

Ciąże nosić ciężko, ale nogi rozłożyć... Pani ma ile lat 15? Z takim tokiem myślenia. Jak która wie, że nie da rady brzucha targać, to niech nie dopuszcza chłopa. Tyle w temacie. :) Mężczyzna ma prawo decydować bo to również JEGO dziecko.

Miesiąc temu
Janusz Lepionko
Janusz Lepionko

@Józefa Bereszczyńska: skoro mężczyzna miałby nie mieć żadnych praw, to z jakiej racji miałby mieć jakiekolwiek obowiązki (np. alimentacyjny) ?

Miesiąc temu
Tadek Sobkowiak
Tadek Sobkowiak

Mężczyzna który nie wspiera swojej kobiety podczas ciąży, ,stanu błogosławiony "to pseudo mężczyzna. Jeśli ja decyduje się na zbliżenie do kobiety to liczę się z tym że może to być początkiem nowego życia. Nie spółkuje jak owad lub zwierzę. Fizycznie mężczyzna nie jest w stanie przyjąć trudów ciąży ale psychicznie jak jest odpowiedzialny to dźwiga go tak jak potrafi i jak na to kobieta mu pozwala.Gdy bym pozwolił na aborcję żonie nie wspierał jej podczas chodzenia w cięży to bym stał się winnym decyzji o tym czy ma dziecko żyć czy nie. Nigdy nie naciskał bym też w jakiś teroryzujący sposób aby dokonała wyboru -słusznego w mojim mniemaniu. Kochane kobiety ale te prawdziwe i mądre to wy jesteście królowymi życia i nie jest to klątwą ostateczna decyzja należy i tak do was.My możemy w tym temacie tylko was wspierać i powinniśmy ci prawdziwi. I niech nikt nie mówi że kobieta w ciąży jest brzydka -nie jedna chce być w takim stanie i oddała by skarby świata za brzuch z dzieckiem pod sercem. To jest cud życia i największe szczęście jakie może spotkać dwoje kochających się ludzi . A z całą determinacją podkreślam dotyczy to przwdziwych dwojga ludzi. Pozdrawiam

Miesiąc temu
Paweł Kowalik
Paweł Kowalik

Powinien decydować, bo to są jego geny. Jak się miga to trzeba sprawić, aby się poczuwał do odpowiedzialności.

Miesiąc temu
Siergiej Iljuszyn Karpin
Siergiej Iljuszyn Karpin

Polacy to cmentarniaki bez świadomości , dzisiaj cieszą się że "pisowska hołota" pokonana a za kilka lat będą zaskoczeni jak manifest z ventotene spineliego ostatecznie wejdzie w życiu i będą traktowani gorzej jak bydło.

Miesiąc temu
Xawery Trąbka
Xawery Trąbka

Pisowska hołota zostanie hołotą bez refleksji, zawsze i na wieki. Smutne jest to, że niestety część moich znajomych na nich głosuje...jak za prawicą...dramat w jednym akcie.

Miesiąc temu
Krystyna Pulcyn
Krystyna Pulcyn

Siergiej Iljuszyn Karpin g

Miesiąc temu
Józefa Bereszczycka
Józefa Bereszczycka

popieram pełną legalizację aborcji na życzenie, tak jak w niemal wszystkich krajach europejskich. Za odbieranie kobietom prawa do decydowania o swoim życiu i zdrowiu ogromny minus dla pana doktora

Miesiąc temu
jagoda g
jagoda g

Józefa Bereszczycka To lec i sie skrob pojebie!

Miesiąc temu
atnelka
atnelka

+Józefa Bereszczycka co najśmieszniejsze zawsze najwięcej do powiedzenia w temacie aborcji mają faceci, w internetach wielcy przeciwnicy i umoralniacze ale jak przychodzi co do czego to nie mają żadnych oporów moralnych i wyrzutów sumienia zostawić kobietę z brzuchem. Tylko czekać aż skrajnie prawicowi psycho katole zakażą antykoncepcji i seksu pozamałżeńskiego oczywiście ślub tylko w kościółku w asyście katolickiego kleru :)

Miesiąc temu
gosia Das
gosia Das

'' ...odbieranie kobietom prawa do decydowania o swoim życiu i zdrowiu '' lub do odbierania kobietom prawa do decydowania o życiu i zdrowiu innych, w tym własnych dzieci. Jakby nie patrzeć kobieta podejmując działania, które doprowadzić mogą do poczęcia, już zadecydowała.

Miesiąc temu
Stan
Stan

Kiedyś w Afryce za poddanie się sterylizacji delikwent/ka dostawała radio tranzystorowe.Józefa byłaby idealną kandydatką do sterylizacji

Miesiąc temu
Paweł Kowalik
Paweł Kowalik

Aborcja to zbrodnia. Hitler wprowadził aborcję w Polsce.

Miesiąc temu
MAREK MATYLA
MAREK MATYLA

Piękne dzięki panie doktorze za ogrom pracy i zaangażowania w szerzeniu wiedzy i świadomości dla ogółu społeczeństwa życzę sił i zdrowia

Miesiąc temu
Misiekmis123
Misiekmis123

xD nie ma to jak mentalnosc polaczkow zakazac aborcji !! hurr durr ,nie wasze cialo nie wasza decyzja jak kobieta chce usunąć ciąze za aprobatą partnera/partnerki to powinna to moc zrobic tak przynajmniej jest w cywilizowanych krajach

Miesiąc temu
Misiekmis123
Misiekmis123

+atnelka nie ma sensu im tłumaczyć to są ludzie z IQ chomika XD

28 dni temu
CZEPIACZ DEMASKATOR
CZEPIACZ DEMASKATOR

+atnelka No tak. Czyli trzeba zabić. Nie ma innej opcji. Tylko, że to błędne rozumowanie, bo można takim dzieciom pomóc, usprawnić system adopcji etc. To nie jest dobry argument w tej dyskusji

Miesiąc temu
atnelka
atnelka

+Eleonora Kacprzycka +Janusz Olbrycht +wladyslaw urbaniak Zdajecie sobie sprawę jak najczęściej kończą niechciane dzieci? W najlepszym przypadku muszą żyć w patologicznych rodzinach bez żadnych perspektyw albo w domach dziecka co jest równoznaczne a w najgorszym lądują zamordowane po porodzie w śmietniku albo rzece lub rodzą się kalekami bo kobieta, która nie chce dziecka a musi je urodzić nie dba kompletnie o siebie w trakcie ciąży i ma gdzieś późniejszy los takiego dziecka wlewając w siebie hektolitry alkoholu i innych używek. To są właśnie skutki zakazu aborcji ale tego to już nikt pod uwagę nie bierze a szkoda. O gwałtach nawet nie wspominam bo w przypadkach gdy kobieta zajdzie w ciążę ze swoim oprawcą też nie może dokonać aborcji.

Miesiąc temu
wladyslaw urbaniak
wladyslaw urbaniak

Cywilizacji smierci ,nieprawda ?

Miesiąc temu
Janusz Olbrycht
Janusz Olbrycht

Jak nie potrsfisz odpowiadać za swoje czyny to się wysterylizuj

Miesiąc temu
Zbyszek Slawianin
Zbyszek Slawianin

Stanisław Staszic rozpoczął swoja prace „O przyczynach szkodliwości Żydów” stwierdzeniem ze (str.4) „Do przyczyn wielkich nieszczęść narodu polskiego należą Żydzi”. Żydzi od setek lat niszczący Polskę. Innymi przyczynami zapaści cywilizacyjnej Polski były zdaniem Staszica: brak dziedzicznego tronu który prowadził do konfliktów o władze dzielących naród, brak stałej armii, nie wypędzenie Żydów z Polski, otwarte granice dla żydowskich imigrantów. Staszic uważał ze (str.4) „Żydzi byli zaraza wewnętrzną , zaraza ciągle polityczne ciało słabiąca i nędzniąca”. Żydzi mieli zdaniem Stanisława Staszica osłabić i plugawić Polskę, czyniąc ja krajem żydowskim. Staszica oburzało to ze Żydzi za gościnność Polaków odwdzięczyli się niszczeniem Polski. Żydzi niszczyli polska gospodarkę. Autor pracy „O przyczynach szkodliwości Żydów” zarzucał Żydom ze: wyniszczają rolnictwo, włościan i mieszczan odbierając Polakom własność, (str.5) „tamują w narodzie wzrost przemysłu, rękodzieła, fabryk i rzemiosła”, uniemożliwiając powstanie polskiej klasy średniej co prowadzi do zablokowania postępu i rozwoju dobrobytu w Polsce. Zdaniem Staszica Żydzi zmonopolizowali handel, dzięki czemu niszczyli rodzący się polski przemysł, handel i rzemiosło (co miało na celu zachowanie monopolu Żydów w tych dziedzinach). Destrukcyjna działalność Żydów wynikała z tego, ze Żydzi zajmowali się tylko tym co dawało im szybki, duży i łatwy zarobek (80% Żydów zajmowało się szynkarstwem a 20% handlem lub rzemiosłem). Według Staszica Żydzi nic nie tworzyli, pasożytowali na innych i prowadzili działalność przestępcza, niszcząc Polskę i Polaków, przynosili nędze i zepsucie. Żydzi szkodzili Polakom tez tym ze zmonopolizowali obrót kapitału, po czym uniemożliwiali niezbędny dla inwestycji i budowy dobrobytu obrót kapitałem, uniemożliwiali inwestycje w komunikacje. Żydzi byli wiec bariera w rozwoju gospodarczym i budowie dobrobytu, przyczyna bankructw i nędzy Polaków. Według autora „O szkodliwości żydów” (str.28) „Żydostwo nasze wsie uboży, a nasze miasta smrodem napycha”. Żydzi rozpijali Polaków. Stanisława Staszica napełniało odrazą tez to, że Żydzi rozpijali Polaków, rozpowszechniali alkohol co prowadziło do zniszczenia społeczeństwa i władz umysłowych Polaków (refleksu, pamięci, rozwagi i kontroli nad ciałem), rozpijali nawet dzieci. Żydzi rozpijali Polaków, zdaniem Staszica, by bezkarnie Polaków okradać, by pijani Polacy podpisywali dla siebie niekorzystne umowy i cyrografy na podstawie których Żydzi odbierali Polakom gospodarstwa. Zdaniem Stanisława Staszica doświadczenie wskazywało że szynkarze Polacy nie rozpijali Polaków tak jak Żydzi. Szynki służyły Żydom zdaniem autora „O szkodliwości Żydów” do masowego i na wielka skale niszczenia Polski i Polaków, wpędzenia włościan w nędze. Doprowadziło to do uzależnienia włościan na kresach od Żydów, pasożytowania na chłopach i wyzyskiwania chłopów przez Żydów. Rozpijanie przez Żydów ludności zostało zauważone przez Austrie i Prusy które zakazały Żydom prowadzenia szynków. Stanisław Staszic oskarżał tez Żydów o rozpowszechnianie narkotyków (opium) by uzależnić od siebie Polaków i wyniszczyć Polaków. .....................

Miesiąc temu
atnelka
atnelka

+Marian Pasiut tak jestem zadaniowana przez Szin Bet na Polin. Mamy tu stworzyć tereny pod Żydowską migrację z Izraela oraz wprowadzić judeo-chrześcijaństwo i zdepopulować Polaków do 5 mln usłużnych, zaczipowanych gojów. Ups wydałam się? oh no way, i tak nikt ci nie uwierzy! Puknijcie wy się w głowę durnie bo od słuchania tych szurów już kompletnie gubicie kontakt z rzeczywistością... "Najgorsze jest to kiedy się bierze fantazje za rzeczywistość a jeszcze gorzej jak się bierze rzeczywistość za fantazje bo w obu tych wypadkach człowiek jedną nogą znajduje się już w domu obłąkanych" Stanisław Lem

Miesiąc temu
Marian Pasiut
Marian Pasiut

atnelka@A TYŚ czasem nie RYWKA tudzież słuzysz?

Miesiąc temu
DOROTA FANTAGIRO
DOROTA FANTAGIRO

Syjoniści - wyznający talmud przed Torą i Protokoły mędrców Syjonu. Prawdziwi Żydzi są mordowani w Palestynie, to im skradli tożsamość i religię Chazarzy.

Miesiąc temu
Kazimiera Nowak
Kazimiera Nowak

Gdybym była Premierem, a wcześniej bankowcem- czułabym się w obowiązku przyjąć wezwanie Pana Doktora i oszacować przychody i wydatki ZUS-u. Może byłóby Panie Premierze ZUS +. Liczydło...

Miesiąc temu
Antyoksydant
Antyoksydant

Nam fundują depopulację, a mieszkania+ i inne majątki dla okupantów. Jeszcze teraz ludzie nie wierzą w taki scenariusz na przyszłość. Zwyrodnienie umysłowe i chętne służenie diabłu. U wielu nie widać postawy chrześcijańskiej.

Miesiąc temu
Zofia Walczak
Zofia Walczak

B

Miesiąc temu
Miroslaw Smala
Miroslaw Smala

Prawda! Potwierdzam! Dziękuję! A tego koguta to na rosół!

Miesiąc temu
vagabondo
vagabondo

jak słyszę z ust tak światlej  osoby słowa typu "ojciec święty" to zaczynam mieć wątpliwości co do pana Doktora:-)

Miesiąc temu
Agata Kayah
Agata Kayah

Paluch w górę w ciemno ;)

Miesiąc temu
minimal
minimal

A co z morfiną która jest podawana chorym rakowcom bez pomiaru bólu końskie dawki czyli bezdechy i brak kontroli nad własnym oddechem i śmierć czy nie za wcześnie emeryt idzie do piachu ?Czy może pan coś na ten temat powiedzieć dziękuję panie doktorze z poważaniem.

Miesiąc temu
Ja Tess
Ja Tess

co znaczy pomiar bólu? obiektywnie taki nie istnieje i tylko sam chory wie jak odczuwa ból

Miesiąc temu
wiking ian
wiking ian

Francuzi są jeszcze lepsi , w czasie I wojny światowej opodatkowali wino , aby pomóc wojsku na wojnie . Minęło 100 lat i zapomnieli go zlikwidować , jest do dziś !!!

Miesiąc temu
zenek sokol
zenek sokol

DZIĘKI. DZIĘKI. Gorąco pozdrawiam Pana i słuchaczy. 😊

Miesiąc temu
matespider
matespider

"hmm... czyli ten osobnik twierdzi, że kobieta to są cztery litery, które mogą być podawane w takiej pozycji i w takim zakresie każdemu kto tylko ma na to ochotę" xD

Miesiąc temu
CZEPIACZ DEMASKATOR
CZEPIACZ DEMASKATOR

+matespider Nie wiem jak się to ma do cytowanej wypowiedzi. Żeby było jasne, nie jestem zwolennikiem aborcji na życzenie, ani eutanazji, ale nie wiem jak zdanie "kobieta ma prawo decydować o swoim ciele i tym co w nim jest" ma się wiązać z zacytowanym fragmentem wypowiedzi

Miesiąc temu
matespider
matespider

+CZEPIACZ DEMASKATOR serio nie wiesz co to znaczy ? :D

Miesiąc temu
CZEPIACZ DEMASKATOR
CZEPIACZ DEMASKATOR

Zastanawiam się o co chodzi w tej wypowiedzi. I jej kontynuacji również. Nie wiem jak innym ale mi się wydaje, że to bełkot...

Miesiąc temu
Aleksandra Fuchs
Aleksandra Fuchs

Dzięki za prawdę!

Miesiąc temu
alienos66
alienos66

jaki to wegiel? Proszę o przykład produktu

Miesiąc temu
atnelka
atnelka

+wiking a tak na serio to jeżeli chodzi o wszelakie zatrucia pokarmowe to rzeczywiście wungiel jest dobrym sposobem na załatwienie problemu (o ile nie zatrujemy się oczywiście czymś naprawdę groźnym). Jak nie mamy wungla aktywnego (ten z apteki w kapsułkach) to można nawet przypalić chleb w tosterze/opiekaczu ekstremalnie nad ogniskiem/kuchenką, zeskrobać i spożyć wungiel w takiej postaci i cały syf, który spowodował rozstrój żołądka wyjdzie po kilku dniach z kupką :)

Miesiąc temu
wiking ian
wiking ian

Albo z ogniska , ale z drzew liściastych .

Miesiąc temu
atnelka
atnelka

wungiel z kopalni Krupiński, podwójnie gazowany, dawkowanie: 3 kamloty wungla dziennie popijać wodą morską z Bałtyku.

Miesiąc temu
Marek Jacek Bajkowski
Marek Jacek Bajkowski

Węgiel leczniczy (Norit)

Miesiąc temu
krzysztof kolumb
krzysztof kolumb

To poważne sprawy,ale kogut dykcja nienaganna;-)

Miesiąc temu
Sir Alex del Piero 10
Sir Alex del Piero 10

Witam doktorze :)

Miesiąc temu
Zbyszek
Zbyszek

albo ludzie są tak głupi, że głosują cały czas na te pookrągłostołowe szmaty albo te wybory są fałszowane, wybór jest trudny bo niestety telewizja i media robią w głowach sieczkę totalną

Miesiąc temu
Zbyszek
Zbyszek

kantor no na pewno jest tam tego pokłosia ŻYDOKOMUSZEGO

Miesiąc temu
kantor przemiany
kantor przemiany

+Zbyszek Warszawa np jest zdominowana przez nurt bierutowsko-gierkowski ich potomków. Warszawa zawsze była ''reklamówką'' całej polski, jak obcokrajowcy przyjeżdżali do Polski to mam na myśli Warszawę a tam zawsze było lepsze życie bo tam żyli najważniejsi dla Komuny ludzie. Zawsze mnie dziwiło w dzieciństwie ile tam w ciagu dnia porusza się ludzi nigdzie nie pracujących? ile tam skuterów jeździło albo prywatnych samochodów. Zawsze, co roku na wakacje byłem w szoku. Dziwisz się że teraz walczą o zachowanie SYFU przecież tych dygnitarzy cała Polska utrzymywała

Miesiąc temu
Zbyszek
Zbyszek

kantor dlatego to fałszywe pojęcie cały czas wciskają ludziom do łbów w telewizji i mediach głównego ścieku

Miesiąc temu
kantor przemiany
kantor przemiany

Dlatego demokracja to fikcja.

Miesiąc temu
Lusia Ukrainka
Lusia Ukrainka

Nie głupi,prosto-------NIE poliacy.W transportie widno to------obcych--do 45 %//,Tych kogo do was zawiezla Rosia teras oni posluguą sią polskim ęnzykiem śpiewaą wasz gimn i noszą flagę waszą,Ale eszcze EST szans!!!U Ukrainy już niema,Pszechwycona wiencej czym na 60 %

Miesiąc temu
Telemasz
Telemasz

Czarnobyl to nie był żaden wypadek czy awaria, tylko - o ile wierzyć wersji oficjalnej - chłopaki przeprowadzali eksperyment, co się stanie, jeśli wyłączą chłodzenie reaktora. No i wynik doświadczenia okazał się taki a nie inny... Żarnowiec uwalono ponoć dlatego, że w nowej sytuacji geopolitycznej Dużemu Bratu źle się widział wzrost energetycznej niezależnosci Polaczków.

Miesiąc temu
Jerzy Brysz
Jerzy Brysz

+atnelka A propos reaktora w Czernobylu TO BYŁ stary typ w którym moderatorem (spowalniaczem) neutronów był GRAFIT (jak w pierwszym Fermiego) a nie tzw. CIĘŻKA WODA stosowana w tym czasie na świecie. Dlatego też wybuchł taki groźny pożar bo przecież grafit to czysty węgiel.

23 dni temu
1977an3
1977an3

Zarnowiec padł bo "SOLIDARNOŚĆ" chciała wygrać na pomorzu i ogłosiła referendum

Miesiąc temu
wiking ian
wiking ian

+atnelka zarnowiec padł też dlatego że jakość robót betoniarskich był też do kitu .

Miesiąc temu
atnelka
atnelka

Po pierwsze nie Czarnobyl tylko Czernobyl. CzAES padł bo posiadał wady konstrukcyjne spowodowane wdrożeniem produkcji (na boku rzecz jasna) Pu-239, który ma zastosowanie w produkcji głowic jądrowych i nie przeprowadzali żadnego eksperymentu a testowali zasilanie awaryjne. Także wady konstrukcyjne oraz błędne decyzje obsługi reaktora przyczyniły się do katastrofy. Żarnowiec poległ bo po prostu nie było na niego kasy i ani zachód ani sowiety nie chciały dać pożyczki. Ot tyle w temacie, brzytwa Ockhama masakruje za każdym razem te wasze teorie spiskowe będące przejawem kompletnej indolencji intelektualnej.

Miesiąc temu
Hanna Szalinska
Hanna Szalinska

Dziękuję za podawanie prawdy panie doktorze !

Miesiąc temu
Łukasz
Łukasz

z tymi szczepionkami pan ma rację mam63 lata w dzieciństwie chorowalam na Odrę ospe wietrzna i swinke mój syn rocznik78 mieliśmy szczepienia te podstawowe nigdy się nie szczepilismy na grypę ja Nidy na nic nie chorowalam syn lekkie przeziębienia staram się zdrowo odzywiac😊

Miesiąc temu
Domi Ka
Domi Ka

W słynnym leku na "zapalenie pecherza" teraz juz sprzedawanym bez recepty tez jest polisorbat 80

Miesiąc temu
Domi Ka
Domi Ka

dzięki

Miesiąc temu
skacząca meduza
skacząca meduza

+Gosia Gosiunia a widzisz, miałem napisać ze brzoza jest dobra na gronkowca ale bałem się znowu zrypke dostanę 😊 bo nie na temat. Trzeba było zaufać intuicji.

Miesiąc temu
Gosia Gosiunia
Gosia Gosiunia

+skacząca meduza masz 100%racji, że sprawdzona jest dobra, u mnie autorytety szpitalne nie mogły sobie przez3 lata poradzić z gronkowcem. Musiałam wziąść sorawy6w swoje ręce. Pozdrawiam

Miesiąc temu
skacząca meduza
skacząca meduza

Ale uparty kogut :)

Miesiąc temu
alienos66
alienos66

hahahahhahahaha

Miesiąc temu
jagoda g
jagoda g

skacząca meduza Nasz kochany pan doktor nawet kury chowa.Bardzo madry człowiek!Jak bysmy mieli wiecej takich ludzi to zycie nie byloby takie smutne!

Miesiąc temu
Rysiek Ryszard
Rysiek Ryszard

Dziękuję! Zostalem utwierdzony w swoich przekonaniach i obserwacjach.

Miesiąc temu
Lucyna Kwiatek
Lucyna Kwiatek

Rysiek Ryszard a

Miesiąc temu
Łukasz
Łukasz

ZUS jest od dawna niewydolny, żadne pieniądze nie giną, są wydawane na bierząco, ZUS nie gromadzi żadnych pieniędzy. Działa na postawie umowy społecznej, podatnicy utrzymują emerytów i rencistów. Zgon nie daje zusowi żadnych przychodów. Skąd Pan to bierze. Nie liczy się takich rzeczy... ZUS i tak jest dotowany z innych podatków....

Miesiąc temu
Zofia P
Zofia P

+Łukasz ja tylko napisałam ,że emeryci nie są winni za politykę państwa i ich organów takich jak ZUS.

6 dni temu
Łukasz
Łukasz

+Zofia P myśli pani że składki ZUS są w stanie pokryć wydatki zakładu ubezpieczeń? Ja pierdole Leczcie się wszyscy Wystarczy przeczytać blians Zusu, jest aktualizowany co roku..... Bajki sobie nawzajem wciskacie

6 dni temu
Zofia P
Zofia P

Łukasz o czym ty mówisz - podatnicy utrzymują emerytów kto ci to powiedział ? każdy emeryt pracując 35-45 lat płacił składki i nikt im łaski nie robi i nikt ich nie utrzymuje

7 dni temu
Łukasz
Łukasz

Skąd mam te dane? Może wystarczy się zainteresować tematem? żyjesz w fikcji literackiej, Zus nie gromadzi żadnych kapitałów początkowych, ZUS nie ma skarbca, ZUS działa na podstawie Transz, to że ZUS jest niewydolny i ma za dużą administracje i wiele milionów złotych się marnuje to fakt oczywisty. Jesteśmy krajem socjalnym i zawsze tak będzie.

Miesiąc temu

Następny