Świat jest inny odc.76 - Konie trojańskie

 • Opublikowany 12 dni temu

  tagentvtagentv

  Trwanie: 31:48

  Założenie było takie, że społeczność wybiera spośród siebie swoich przedstawicieli aby realizować cel dobrostanu danego społeczeństwa. Ile trojańskich koni jest w Polsce?
  tagen.tv/dotacje - WSZYSTKIM WPŁACAJĄCYM DZIĘKUJEMY, TO NAPRAWDĘ POMAGA

  świat jest inny  Jerzy Jaśkowski  NIK  koń trojański  

bozennak123
bozennak123

Onegdaj kazdy miał w domu "ksiazeczke zdrowia", gdzie była wypełniona rubryka Szczepienia, po 1989 r. ksiazeczki zostały wycofane. Działalnosc zaczęli bandyci z Wielkiejfarmy. Nisko sie kłaniam Panu doktorowi.

4 dni temu
Thomas Czarnowski
Thomas Czarnowski

Kiedy zrozumiecie ze to zydowski marxism kulturowy niszczacy kulture - Chrzescijanstwo - historie Polski i Polakow. Taki rzad jaki Polacy wybiora. Kto glosuje na zydolewice czy centrolewice? Dlaczego nie glosujecie na PRAWICE, ktora musi sie zjednoczyc by wygrac wybory. Pamietajcie ze to powiedziane bylo juz dawno: "Polak madry po szkodzie, ale jesli prawda i z tego nas zbodzie, Polak nowe przyslowie sobie kupi ze i przed szkoda i po szkodzie glupi".

6 dni temu
Alicja Gawlak
Alicja Gawlak

Panie Doktorze, z przyjemnością wysluchalam Pańskiego wykładu. Podziwiam wiedzę, którą Pan dysponuje.

6 dni temu
Jarek
Jarek

Szacun i tak dalej. Trzeba społeczeństwo uświadamiać bo to co robią z tym krajem to raczej nigdzie w świecie nie ma takiego spendu... "Walą" towar jaki tylko chcą, mieszkam w Anglii i tu jest ogromna ochrona praw konsumenckich oraz byle dziad ze swoim towarem nie wejdzie.

6 dni temu
Halina Kamińska
Halina Kamińska

6 dni temu
Jan Nowak
Jan Nowak

Dlaczego używamy nazewnicta koń ttojański skoro to nie był koń wybudowany przez przez nich tylko całkiem inny lud? Mnie to odrazu przypomina ustawę o IPN o obozach.Proszę to przemyśleć

6 dni temu
Zbyszek Slawianin
Zbyszek Slawianin

Główną broń walki skierujemy bezpośrednio na Słowian, poza renegatami, ożenionymi z Żydami poprzez wspólne interesy. Prawda, wszyscy ożenieni z nami zostaną usunięci z naszej wspólnoty kiedy już wykorzystamy ich dla naszych celów. Słowianie, a wśród nich Rosjanie, są najbardziej nieugięci w wyniku swoich zdolności psychologicznych i intelektualnych, utworzonych przez wiele pokoleń przodków. Niemożliwe jest zmienić ich geny. Słowianina, Rosjanina, można zniszczyć, ale nigdy nie pobić. To dlatego ten lud podlega likwidacji, a najpierw ostrej redukcji ich liczebnośći. (1994) fb.com/Krematorium Kłamstw

8 dni temu
Alicja 57
Alicja 57

Znakomite przygotowanie merytoryczne dr Jaskowskiego powala wszystkich „ekspertów” szczepionkowych.

10 dni temu
mma fighter
mma fighter

Nr1 👍👏👏👏

10 dni temu
renata kmita
renata kmita

!!! Skutki natychmiastowe !!! dziewczęta w Meksyku !! www.youtube.com/watch?v=2l8CvGq9R2A

10 dni temu
piotr podgórni
piotr podgórni

def: szczepionka- rodzaj broni biologicznej działającej z opóżnieniem. Pierwszy raz zastosowana przez Amerykę w Europie a jej skutki nazwano hiszpanką.

10 dni temu
Elżbieta Haratonian
Elżbieta Haratonian

Dla kogo pracuje NIK?

10 dni temu
riko kowal
riko kowal

wiadoma nacja stoi za tymi eksperymentami medycznymi ,na polskich dzieciach!!!

10 dni temu
riko kowal
riko kowal

+white seed z wiadomej nacji

9 dni temu
white seed
white seed

polacy?

9 dni temu
Tallis Keeton
Tallis Keeton

Ja nie bardzo rozumiem jedną sprawę może ktoś mi wyjaśni kto się zna na tym? Otóż w jaki sposób można zrobić szczepionkę na raka, skoro nie wiadomo jak zrobić lekarstwo na raka??? Skoro nie wiemy jaka jest jego przyczyna, bo gdybyśmy znali przyczynę a nie jedynie domniemywali o wielu różnych przyczynach, to byśmy już dawno mieli lekarstwo. Skoro nie ma lekarstwa - a przecież oficjalna wersja głosi, że nie ma i że leki alternatywne są bzdurą - to skoro nie ma lekarstwa to znaczy że nauka nie zna przyczyny. Bo bez poznania przyczyny problemu nie da się znaleźć rozwiązania. Nie jest to możliwe. I dodatkowo duża część nauki twierdzi, że rak ma podłoże genetyczne a nie potrafimy znalezc genetycznego lekarstwa wymieniając wadliwe geny na prawidłowe no to w jaki sposób można uodpornić się na własne wadliwe geny??? Które są, jak twierdzi oficjalna nauka niezmienne, i nie można ich np naprawić myślą, medytacją itp? Skoro nie można ich naprawić lekarstwem genetycznym, którego nie ma jeszcze to jak można naprawić te geny szczepionką??? Co, szczepionka wymienia złe geny na dobre??? Jak można zrobić szczepionkę, skoro nie wiemy czy jakaś konkretna choroba na którą robimy tą szczepionkę ma przyczynę genetyczną czy inną czy też 3 przyczyny albo 30 przyczyn?

11 dni temu
white seed
white seed

I znów gadanie o mitycznych nieoznakowanych samolotach. Jak pan doktor takowe widuje, to niech zrobi zdjęcie na potrzeby materiału. Zyskałby na wiarygodności (albo i nie).

11 dni temu
white seed
white seed

Otumaniony jest ten, kto łyka wszystko bezkrytycznie.

10 dni temu
riko kowal
riko kowal

kolo, jesteś otumaniony czy tytlko glupek?

10 dni temu
Marian Pasiut
Marian Pasiut

JAKI plan działania dla nas, lub jednostek aktywniejszych bo chyba raczej na nie, niż tłum można liczyć..co robić aby dokopać żydowskiejQrvie

11 dni temu
armagedon65021812
armagedon65021812

Panie Doktorze co pan wie o Delbecie masowo podawanej w wojsku do lat 90 .

11 dni temu
Tomek
Tomek

Pozdrawiam serdecznie!

11 dni temu
zenek sokol
zenek sokol

kds

11 dni temu
Iwona Nowakowska
Iwona Nowakowska

Lapka w gore i ogladamy :) 👍👍👍

11 dni temu
Kazimiera 01022017
Kazimiera 01022017

10.07 g.17.36, a więc 1 dzień i ponad 23 tys. wyświetleń. To wynik zaufania do PANA DOKTORA !!!

11 dni temu
Mirosław Gągalski
Mirosław Gągalski

Płacimy 20 miliardów na walkę z globalnym ocipieniem...

11 dni temu
M Z
M Z

Dla chcących się "uwolnić" kilka rad: wyłączyć telewizję, zrezygnować z cukru, zacząć pić wodę ze źródeł, zacząć jeść tylko potrawy przygotowane we własnym domu i z własnych warzyw i mięsa ewentualnie kupionych u rolnika, za zaoszczedzone pieniądze kupować książki i je czytać i żyć spokojnie. Najważniejsze wyciągnięcie maksymalnie dużo pieniędzy z konta, płaćcie tylko gotówką najlepiej polskiemu rolnikowi, przestańcie chodzić do supermarketów, itd. Wiadomo że gdy zrobi tak jedna osoba " system" tego nie odczuje ale jeśli zacznie tak robić 10 tys osób i więcej wtedy banki stracą swoją stabilność, markety (mam nadzieję że się zamkną) odczują na najszybciej.

11 dni temu
Pazuzu
Pazuzu

nie mamy nad nimi żadnej kontroli stanie się co ma się stać.

11 dni temu
Agata Neblo
Agata Neblo

NIE WAŻNE, jak bardzo II RP, konstytucja 1935r. i Potocki są źle oceniani - to jedyna możliwość doszczętnego zlikwidowania żydokomuny PRL-u i żydowskiej dyzmokratury Okrągłostołowej Zmowy! Możliwość, która się już nigdy nie powtórzy! Obalić polski nierząd. Jak Islandczycy swój obalili i napisali konstytucję od początku. Wybrać do naszego rządu Polaków, a nie żydów. Jeżeli wszyscy poprą Potockiego, nie będzie miał innego wyjścia, niż przeprowadzić w uczciwy sposób przywrócenie II RP. (Bez tego angażowanie się w partie wolnościowe będzie tylko dalszym marnowaniem energii na pływanie w tym szambie) Wtedy będziemy mieli możliwość zorganizowania Polski wg naszych zamierzeń - zachowując spokój i widząc otwierające się możliwości przed naszą Ojczyzną - dokonamy tego! Odbierając reparacje za wszystkie straty II Wojny od wszystkich agresorów (a więc również i przede wszystkim, od żydów=Globalnej MAFII) oraz "długi żydów"* i ustanawiając własny system finansowy, stworzymy podstawy materialne do przemiany Polski w kwitnący kraj - do którego wrócą nie tylko emigranci powojenni, ale również nasi wywiezieni rodacy ze wschodu. Wtedy będziemy też mogli skorzystać z naszych ogromnych bogactw naturalnych, ponieważ zostaną unieważnione umowy ich sprzedaży przez nielegalną III RP. Podobno z Polski ma wyjść iskra, która cały Świat przemieni - może będzie nią przyczyna bezgranicznego na całym świecie zdumienia, że Polacy jednak potrafili wspólnie tak radykalnej zmiany dokonać! Ważne jest to również z powodu wzmożonych działań żydów do zamienienia naszego Międzymorza w Polin! Trzeba nawiązać współpracę z rozsądnymi Ukraińcami i nie pozwolić talmudystom na podjudzenie nas do wzajemnej rzezi i międzynarodowego CIAmajdanu! Kiedy urządzą sobie żydowskie getto w Polsce, tak jak w Palestynie, będziemy pełnili taką samą rolę, jak palestyńscy tambylcy - ruchomych celów! WŁAŚCIWA Zmiana zaczyna się od jednego człowieka - Ciebie! W ten sposób zaczyna każdy! Wtedy jest nas wielu - Wolnych Ludzi! To bardzo proste i łatwe! :-) Zacząć możesz od podsuwania tego tekstu innym, oni tylko potrzebują właściwego impulsu. *"długi żydów" - to niespłacane przez ostatnie kilkaset lat długi zaciągnięte przez żydów (między innymi na nieruchomości, które próbują wyłudzeniami i matactwami odzyskać) w wysokości aktualnej 17,9 biliona złotych! Płaczcie żydy i płaćcie, bo wam to getto w Palestynie zajmiemy i sprzedamy Arabom za pół ceny! Rozliczymy was po żydowsku, żebyście nam przypadkiem antysemityzmu znowu nie zarzucili! .

11 dni temu
Marika Zawada
Marika Zawada

A co Pan doktor sądzi o raku jajnika.Jak wiadomo nie ma testów przesiewowych, giagnostyka jest straszna, rak jajnika daje nie swoiste objawy takie jak wzdęcia, częste odbijanie i ogólnie wczesne objawy raka jajnika to objawy żołądkowe. Co Pan doktor o tym myślii czy coś się może zmienić w kwestji lczenia tego właśnie raka ?

11 dni temu
Barbara Kowalska
Barbara Kowalska

Zdecydowana większość nowotworów nie ma podłoża genetycznego sensu stricto. Tym, co dziedziczysz (oprócz DNA) są również Twoje nawyki, Marika. Np. żywieniowe. Od circa 40 lat lat wiadomo ponad wszelką wątpliwość, że na ekpresję genów (bądź jej zahamowanie) wpływa środowisko. Przeanalizuj dokładnie, co robisz tak samo jak Twoja mama, co jesz, gdzie i jak mieszkasz, jak funkcjonujesz w codziennym życiu. To da Ci odpowiedź na pytanie o podatność na zachorowanie i jednocześnie odpowiedź na pytanie, czego masz unikać. I jeszcze jedno, w etiologii raka jajnika, macicy czy piersi, niezwykle istotnym komponentem, jest... niedobór jodu. Im bardziej na południe Polski, tym jodu w powietrzu i glebie jest mniej. Do tego niedoboru przyczyniają się również bromowane mąki, czy pasty do zębów z fluorem. Obydwa pierwiastki, zajmują miejsce jodu w komórkach przy jego niewystarczającej podaży.

4 dni temu
Marika Zawada
Marika Zawada

Magda Może masz rację, ale moja mama zmarła na raka jajnika gdy ja miałam trzynaście lat. A niestety ten typ raka jest w dużym stopniu genetyczny .

11 dni temu
Magda 13
Magda 13

Marika, podstawa to nie dać "zastraszyć sie rakiem" , to taka niewinnie wyglądająca propaganda. O to bardzo łatwo, sprawdź skąd dokładnie pochodzą twoje lęki, nie mowiąc o myślach, które też tworzą...strach jest super narzędziem. Zastraszony rozum może wiele "wyprodukować"...:) pozdr.

11 dni temu
Balbina Ładna
Balbina Ładna

KILKA LAT TEMU , DUZO OSOB JUZ W TAKIM WYSOKIM WIEKU ,, CHOROWALO NA ALCHCAIMERA , JAK KIDYS CHYBA NIE BYLO TAKICH SZCZEPIONEK , SKORO TAKIE OS. W WIEKU 70, 75 ZACZELO CHOROWAC , TO Z KAD SIE TO WZIELO ????

11 dni temu
Michał J
Michał J

😊 Nowa roślina!

11 dni temu
Aleksandra Fuchs
Aleksandra Fuchs

Dzięki Szanowny Panie Doktorze Jaśkowski za prawdę! ❤💋

11 dni temu
Maria Creager
Maria Creager

Dziękuję za poświęcony czas. Pora na kolejna książkę. Bardzo cenna wiedza.

12 dni temu
CJWarlock
CJWarlock

1. Prawda wyzwala tych, którzy chcą być wyzwoleni (i są na to gotowi). 2. Niegotowym wydaje się, że wciąż mają na to niewiadomo ile czasu - mylą się, najczęściej czasu mają mniej, niż gotowi. 3. Strach przed prawdą to domena ofiar programowania i kontroli umysłu, zbyt głupio-dumnych, by się do tego przyznać przed samymi sobą i coś z tym zrobić w pierwszej kolejności.

12 dni temu
Viki Sw.
Viki Sw.

Polska jest takze FIRMA ! Niemcy tez!! i inne kraje na swiecie. na Gieldzie Nowoyorskiej licytowana!!! od tego czasu 1989 roku wszyscy w Polsce maja numerubezpieczeniowy (chyba tak sie to nazywa) i od tego czasu wykupuja Polske prywatni bandyci!!!!!! oni tych pieniedzy nie wypracowali- bylo by to niemozliwe! oni- bandyci te " pieniadzie" wydrukowali!!!!! wy wiezycie bardziej w pieniadz anizeli ludziom ktorzy wielka BANDE nakryli!! i tutaj jest problem! jezeli sie wszyscy w Europie nie zjednocza-porozumieja, to nas zgladza! Jan Pawel - papierz takze mowil o nowym porzadku na swiecie!!!! to satanisci! od setek lat nas sciemniaja! obudzcie sie wreszcie! zanim z nas calkowicie zrobia-NIEWOLNIKOW/ 40% pieniedzy idzie zawsze do watykanu:)- bogaci zlodzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12 dni temu
Jakub Zielinski
Jakub Zielinski

Dokladnie, wszystko zawarte w ksiazce Hongbinga "Wojna o pieniadz", gdzie na przykladzie innych krajow, poczawszy juz od bitwy pod Waterloo, krok po kroku to, co w Polsce ma miejse od 1985, kiedy to jaruzel polecial ny i zawarl z rokefelerem porozumienia oddania Polski i Narodu Polskiego pod jurysdykcje nwo, stad plajtowanie polskich przedsiebiorstw, aby chwile pozniej balcer bucholtz oddal tym z nwo za grosze w imie prywatyzacji, Polacy Slowianie przejrzyjmy wreszcie na oczy! To nie dotyczy wylacznie panstw europejskich, bowiem i meksyku amreryki poludniowej, czesci Azji. Caly konflikt z Korea wlasnie ze wzgledu na jej nie wobec nwo! Jedyne panstwo, ktore stawilo im czolo to Boliwia, ale info na ten temat w necie praktycznie brak!!

10 dni temu
besta 717
besta 717

Dziękuję! ❤️

12 dni temu
maryla maria
maryla maria

Moje ulubione "radio",merytorycznosci,madrosci,fenomenalnosci-z takimi autorytetami Damy Rade-zmienic ten chory system.Trzymajmy sie wszyscy razem-to na sila=Nasza Jednosc!Madrosc-to potegi klucz -DZIEKOWAC NIE PRZESTANIEMY!!

12 dni temu
Rzeźbiarz Pl
Rzeźbiarz Pl

👍

12 dni temu
Rzeźbiarz Pl
Rzeźbiarz Pl

Pozdrawiam

12 dni temu
Царь Mieczyslaw Skowronski
Царь Mieczyslaw Skowronski

Dobry program.

12 dni temu
R Anonim
R Anonim

🇵🇱👍🌞👍

12 dni temu
Jarek Kowalski
Jarek Kowalski

Kolejny świetny materiał. Dziękuję.

12 dni temu
MAREK MATYLA
MAREK MATYLA

Czy kiedyś wyjdziemy z tego mrocznego podziemia oszustw, manipulacji, złodziejstwa i ludobójstwa !? Jeśli nie chce się nam myśleć,interesować ani działać - ktoś zrobi to za nas i to w sposób jaki pisze rzeczywistość ! pozdrawiam pana doktora

12 dni temu
Henryk Kowalski
Henryk Kowalski

Przecież to robi "góra" 6er6o6lio diabłem a Wojtyła jego prorokiem . Ageda 21 Chemitrails Szczepienia NWO ONZ Watykan jezuits te "kur.y" o wszystkim wiedzą! A religia ma tylko uśpić naszą czujność!

12 dni temu
K G
K G

Bill niech zacznie od siebje tak się bawją elity kture mają jóż wszystko

12 dni temu
creatchris
creatchris

wabiąc przeciwnika :D

12 dni temu
Ksawery Paluchowski
Ksawery Paluchowski

Pozdrawiam

12 dni temu
sylwester grzelczyk
sylwester grzelczyk

Panie Doktorze dziękuję.

12 dni temu
Selin Pu
Selin Pu

Dziękuję , kochany panie doktorze,za uświadomienie zwykłych ludzi.Zdrowia życzę.

12 dni temu
Ola M
Ola M

Ogromnie dziekuje za ten przekaz!!!

12 dni temu
Teresa Mróz
Teresa Mróz

Przesyłajmy wszystkie tak cenne informacje dalej. Dziękuję Panie doktorze.Pozdrawiam

12 dni temu
małgosia tomek
małgosia tomek

Wspaniale, dziękuję, ludziska bierzcie przykład

12 dni temu
Wojciech Wolan
Wojciech Wolan

Odwaga pana Jerzego i wiedza jedt ogromna czy ktos zna wiecej podobnych lekarzy prawnikow sedziow czy kogos na wysokim stanowisku albo kto byl na wysokim stanowisku i dzieli sie wiedza na tak wysokim poziomie ?prosze o namiary bo warto takich ludzi promowac

12 dni temu
slavek lukasiewicz
slavek lukasiewicz

Dr Jan Pokrywka

12 dni temu
Sebastian
Sebastian

Dr Hubert Czerniak

12 dni temu
marcin polak
marcin polak

Dzięki panie dr łuszczyca znika biorę tą amerykańską witaminę D3 50000 firmy bio- tech jak ktoś chce jest na angielskim ebayu i k2 500

12 dni temu
szpiler23
szpiler23

Sami znawcy... Jeśli nie jest napisane, że witamina jest z lanoliny, to znaczy że jest syntetyczna! Za 55zł można mieć 360 kapsułek, każda po 10000jednostek, oczywiście z lanoliny. Polecam sklep iherb

11 dni temu
Pawel Piwnik
Pawel Piwnik

Rzeźbiarz Pl przeważnie cena mówi o tym czy witamina jest naturalna. Jak jest tania to wiadomo że syntetyk. Ja kupuje naturalna w kroplach 30ml. Po 2000 jednostek za taka butelkę płace 120 zł.

11 dni temu
Michał B
Michał B

Zawsze z przyjemnością słucham, zawsze

12 dni temu
Norbert Pierun
Norbert Pierun

Wybuchy atomowe prowadzono nie bezmyślnie, a umyślnie, po to by były efekty promieniowania radioaktywnego takie, jakie widać.

12 dni temu
Joanna Klimkiewicz
Joanna Klimkiewicz

W jaki sposób i dlaczego Narodowy Bank Polski podlega pod korporację City of London ?

12 dni temu
Kazimiera 01022017
Kazimiera 01022017

HG-WALZ - Prezes NBP gdzie się szkoliła??? w Londynie..

11 dni temu
CYKKI ChemtrailS POLAND/SILESIA
CYKKI ChemtrailS POLAND/SILESIA

brawo pozdrawiam serdecznie

12 dni temu
Joanna Klimkiewicz
Joanna Klimkiewicz

Opryski stosuje się chyba w oparciu o umowę jaką “nieświadomie” podpisali zdrajcy Polski . Teraz szykuje się szeroki program organizowany przez Fundację Carnegie by wprowadzić globalne ramy zarządzania tą technologią. Przez stworzone specjalnie organizacje określona fundacja będzie budowała świadomość społeczną wyssanej z palca problematyki globalnego ocieplenia i geoinżynieryjnych sposobów na walkę z nią. Ostatecznym celem jest stworzenie oficjalnego ponadnarodowego ciała w ramach ONZ, które będzie zarządzało światową pogodą na koszt obywateli, którzy będą codziennie spryskiwani z powietrza chemikaliami by walczyć ze stworzonym przez nich problemem.

12 dni temu
Chav ec
Chav ec

Jak najbardziej problem zaburzanej równowagi CO2 wyssany z palca, 2% w tę czy tamtą nie robi różnicy, wszakże modnie jest stawiać opór wszelkiej "mainstreamowej" treści.

11 dni temu
Irena
Irena

Szacunek dla Pana za uświadamianie nas, bardzo dziękuję.

12 dni temu
maciek g
maciek g

Jesteśmy niewolnikami i koniec tematu. Nie zmieniło się nic od wielu lat, bo zawsze ktoś rządził kimś i ktoś zarabiał na kimś. Nie ma sensu z tym walczyć, bo się nie wygra, trzeba żyć, robić swoje i cieszyć się, że przynajmniej możemy sobie o tym pogadać.

12 dni temu
Marek Strzecki
Marek Strzecki

chcest byc niewolnikien-twoja sprawa, ale nie narzucaj swego niewolnictwa innym, bo nie dasz rady.

11 dni temu
Marek Sowiński
Marek Sowiński

Brawo Panie Jaśkowski. Rozwala Pan system!

12 dni temu
czesio i muchy Polska
czesio i muchy Polska

Marek Sowiński - dobrze opowiada ale rozwala?

11 dni temu
Elsear Num
Elsear Num

Jak zawsze cenną analiza zagadnień i wnioski. Jest tylko jedna nieścisłość - każdy samolot zostawiający smugę chemiczną na niebie łatwo zidentyfikować, wystarczy zainstalować sobie flight radar i możemy zidentyfikować każdy samolot nad naszą głową....

12 dni temu
Elsear Num
Elsear Num

Nawet dzisiaj sprawdzałem przez zwykłą ciekawość jakie rejsy rozpylają i dzisiaj były to obce loty - tzn. nie krajowe, Lizbona - Moskwa, Paryż - Moskwa. Dzisiaj rozpylały nad Łodzią a potem wyłączały. Tak w kwestii formalnej, jeżeli w przestrzeni powietrznej pojawi się samolot bez identyfikacji (transponder z nr lotu, trasą, przewoźnikiem itp.) to systemy rozpoznania go widzą i natychmiast wysyłają parę dyżurną myśliwców na przechwycenie i sprowadzenie na najbliższe lotnisko. Wykorzystanie FligchtRadaru wymaga pewnego doświadczenia w orientacji w przestrzeni, samoloty latają na wysokości ok. 9 - 11 km w zależności od przydzielonego korytarza. FligchyRadar pokazuje wszystkie obiekty powietrzne, które posiadają transpondery ...

11 dni temu
Rzeźbiarz Pl
Rzeźbiarz Pl

zainstalowałem flight radar i się nie zgadza sprawcalem przez tydzień. flight radar nie pokazywał rozpylajacych samolotów tylko rejsowe z innych kierunków. pozdrawiam

12 dni temu
adam kwiatosz
adam kwiatosz

Szacun za dobrą robotę

12 dni temu
Stan Limerick
Stan Limerick

"....wabiąc przeciwnika..." . :-) :-D Dziękuję Panu za wiedzę, czas, mądrość i misję. Serdecznie pozdrawiam także nas wszystkich tutaj.

12 dni temu
Dorota Firlej
Dorota Firlej

Pozdrawiam i dziękuje za poświęcony czas

12 dni temu
Eugenia Kamzol
Eugenia Kamzol

Dziękuje .wysłałam do pięciu osób Ja od zawsze jestem przebudzona.Poprostu „widzę” kto kłamie albo czekam-na pod kniecie Serdecznie pozdrawiam

12 dni temu
Jan Nowak
Jan Nowak

Eugenia Kamzol ,jesteś kongenialna...

11 dni temu
Marek Strzecki
Marek Strzecki

nie pod kniecie tylko potkniecie-moj laptop nie pisze ogonkow.

11 dni temu
Józef Waniek
Józef Waniek

Panie Doktorze bardzo logiczne i kompetentne Pana wywody z uwagą powinni słuchać wszyscy Polacy ale oni patrzą na durne i puste seriale i publicystykę że ludzie tacy jak Pan przesadzają tylko po co płacą za reklamę a nie prawdę...

12 dni temu
Stefan Batory
Stefan Batory

W Anglii toksyczny poziom wit D to zaczyna sie od 150! Nie 250. To nadal wiecej niz u Nas. Mozna sprawdzic na stronie NHSu. Pozdro

12 dni temu
Andrzej Kupczyk
Andrzej Kupczyk

Ja miałem przed laty 160ng/cm².

12 dni temu
yollisco17
yollisco17

Dziękuję pięknie za kolejny wspaniały wykład!

12 dni temu
Dana Gosia
Dana Gosia

okropna wizja

12 dni temu
Happy Axolotl
Happy Axolotl

Pan Doktor zapomina , że w naszej szerokości geograficznej żródłem witD jest tłuszcz zwłaszcza ryb i nie koniecznie morskich. Spożycie ryb spadło drastycznie , podobnie jak w krajach nordyckich i stanowi poważne zagrożenie . Polska kuchnia była bogata w ryby zwłaszcza lubiana na w południowej części kraju . Jedzmy ryby póki są ....

12 dni temu
Happy Axolotl
Happy Axolotl

Jak za bardzo sie opiecze na słońcu to i grozi rakiem jak i starzeniem przedwczesnym , ale botoksem albo skalpelkiem sobie może ona lub on zawsze podciągnąć skórkę na twarzy po latach grilowania

11 dni temu
Magda 13
Magda 13

ewa otoż to, :D

11 dni temu
Magda 13
Magda 13

nie strasz chłopie rakiem skóry bo to propaganda na która już chyba tylko ciemne durnie dają się nabierać.

11 dni temu
Happy Axolotl
Happy Axolotl

Rybka na ciepło z jeziorka lub z morza oceanu ( owoce morza itp ) plus słońce vs kebab kotlet z budy ? co lepsze dla 14 - dniowego "niewolnika ' ??

11 dni temu
Mareksempai
Mareksempai

Łapka w górę, siadam i oglądam z słuchaniem :) Pozdrawiam Pana doktora :)

12 dni temu
marcin konieczny
marcin konieczny

Tutaj zawsze chodziło o władzę - A tę się najlepiej utrzymuje przy odpowiednio dużej dzietności. A jak zbyt dużo ludzi - To wojny choroby, etc. - Byleby nie harmonia demograficzna, bo to zawsze równało się emancypacji narodów! PS Wszyscy zbrodniarze ludzkości i właściciele niewolników, zawsze na pierwszym miejscu stawiali maksymalną dzietność!? - A dla naiwnych mają bajki; że działają odwrotnie.

12 dni temu
Magda 13
Magda 13

od lat tuż powojennych do '80 przybyło kilkadziesiąt milionów ludzi ....:DD

11 dni temu
DRYN DRYN
DRYN DRYN

Pozdrawiam

12 dni temu
Alojzy Runiewicz
Alojzy Runiewicz

Dziekuje za fantastyczna wiedze, ktora nie byla dla mnie osiagalna.

12 dni temu
Vanadain
Vanadain

Depopulacja, depopulacja... A może nazwijmy to po imieniu: np. morderstwo, trucie itp.?

12 dni temu
Jan Nowak
Jan Nowak

hipecks hipek ,...etno-selekcja ??...

11 dni temu
hipecks hipek
hipecks hipek

Vanadain Selekcja

11 dni temu
Jan Nowak
Jan Nowak

Vanadain ,...genocyd, mass- zbrodnie, etnozbrodnia,

11 dni temu
CJWarlock
CJWarlock

Formalnie to ludobójstwo (ang. genocide). Tyle że to też może być słowo zmiękczające przekaz. Jak uważasz?

12 dni temu
Emmy Dabma
Emmy Dabma

Serdecznie dziekuje!

12 dni temu
jarek f.
jarek f.

Jest pan wielki! Bardzo dziękuję!👍

12 dni temu
87srubacz
87srubacz

łapka w ciemno, a teraz można oglądać :)

12 dni temu
Jan Kowalski
Jan Kowalski

Serdeczne podziękowania. Pozdrawiam.

12 dni temu
Aga K
Aga K

Ja to bym chętnie szczura Billa G. zredukowała o 100%.

12 dni temu
Jan Nowak
Jan Nowak

Aga K ,dajcie linki do poznania działalności tego Billa G. .....bo to mało znana sprawa....

11 dni temu
CJWarlock
CJWarlock

Tego wroga ludzkości Billa Bramkę (Gatesa) próbowano ostatnio (w tym roku) wypromować w odcinku sitcomu Teoria Wielkiego Wybuchu, czyli programowaniu umysłu dla nerdów pod płaszczykiem sitcomu. ;)

12 dni temu
Kris Baala
Kris Baala

Polecam Pozdrawiam I życzę dużo zdrowia i wytrwałości

12 dni temu
Iza Bela
Iza Bela

Bardzo dziękuję 👍

12 dni temu
M M
M M

👍

12 dni temu
Damian Ch
Damian Ch

Panie doktorze, ale z tego co mi wiadomo, tyton jest roslina ktora silnie pochlania z gleby i magazynuje w lisciach radioaktywny polon, ktory palacze wdychaja wraz z dymem tytoniowym. Wg niemieckich badan papierosy, dym a nawet popiol po spaleniu papierosow jest radioaktwywny(mozna to latwo zweryfikowac). Czy slyszal Pan cos o tym zjawisku, moze Pan cos na jego temat powiedziec? Zgodnie z badaniami ktore czytalem jest to najwieksza, skumulowana dawka radioaktywna z jaka przecietny czlowiek spotyka sie w "normalnym" zyciu, ktora sami aplikujemy sobie do pluc (ktore jak wiadomo nie sa chronione martwym zrogowacialym naskorkiem) a tam ma juz prosta droge do ukladu krwionosnego. Pozdrawiam.

12 dni temu
Barbara Kowalska
Barbara Kowalska

Maciek, przestań opowiadać głupoty. Podnoszenie ceny i drukowanie kretyńskich obrazków stanowi: a) coraz wyższą zaporę finansową, b) wzbudza strach. Poza tym, ruguje się się palenie skąd tylko można. Ergo: widoczny spadek liczby palących. A teraz odpowiedz sobie na następujące pytanie: dlaczego mimo zakazu palenia we wszystkich miejscach użyteczności publicznej, wyjątkami są budynki parlamentów i inne tego rodzaju "przybytki" przeznaczone dla elit? I na koniec, czysty, ekologicznie uprawiany tytoń nie stanowi żadnego zagrożenia. Problemem są pozostałości po pestycydach i tzw. "uszlachetniacze", czyli syntetyczny syf wprowadzany dla poprawy smaku czy zapachu. W Polsce są 2 (słownie: dwie) marki, wolne od chemicznych dodatków, o których prawie nikt nie wie. To tak, jak z dezodorantami z aluminium, na świecie dezodorantów wolnych od tego syfu są "tony", w Polsce... szukać ze świecą.

4 dni temu
maciek g
maciek g

Nie wiem, czy zrozumiałem Twój komentarz, ale ja odbieram te obrazki jako alibi dla rządzących, że takie są przepisy, ostrzegamy, więc my mamy ręce czyste.

12 dni temu
Waldemar Ożóg
Waldemar Ożóg

maciek g Te obrazki to graficzne afirmacje nieszczęść po ktore sięga palący tak jak reklamy lekarstw w tv.

12 dni temu
maciek g
maciek g

Podstawowym dowodem na to, że papierosy są szkodliwe jest to, że nikt ich nie zakazuje, tylko podnosi się cenę i drukuje kretyńskie obrazki na opakowaniach. Po pierwsze pierzemy kieszenie do dna ludzi uzależnionych, a po drugie skracamy ich życie, bo po co płacić emerytury.

12 dni temu
Waldemar Ożóg
Waldemar Ożóg

Damian Ch W papierosach nie ma polonu, to już jest sprawdzone ( nawet tytoniu w nich nie ma) .

12 dni temu
Małgorzata Osińska
Małgorzata Osińska

PRAWDA NAS WYZWOLI ja juz to zrozumiałam wybudziłam się z tego zakłamanego systemu dzięki tak wspaniałym ludziom jak pan JAŚKOWSKI.Wielki szacunek za przekazywaną wiedzę.Dziękuję z całego serca.

12 dni temu
EssEnnCja Wedyjska
EssEnnCja Wedyjska

To wyzwól się z pęt KOŚcioła rzymskiego KATA 14(78)Ale brak chęci pracowania, zjednoczy Cudzoziemców,i opuszczą oni kraj Gór rękodzielnych,i osiedlą się we wszystkich krajach Midgard – Ziemi i stworzą oni wiarę swoją, i ogłoszą siebie Synami Boga Jedynego i będą krew swoją i dzieci swoich składać w ofierze bogu swemu, ażeby istniał krwawy związek miedzy nimi a bogiem ich…. 15(79)I będzie Światły Bóg posyłać do nich Wędrowców Wielce Mądrych,gdyż nie posiadają oni ani Ducha ani Sumienia i Cudzoziemcy będą słuchać Mądrego Słowa icha wysłuchawszy, będą przynosić życie Wędrowców,w ofierze bogu swemu… I stworzą oni Złotego Tura, jako symbol swojej potęgi i będą kłaniać się jemu, jako bogu swemu… 16(80)I pośle do nich Bóg Wielkiego Wędrowca,miłość niosącego, ale kapłani Złotego Tura poddadzą go śmierci męczeń-skiej,i po śmierci ogłoszą bogiem go…. i stworzą wiarę nową, zbudowaną na kłamstwie, krwi i ucisku…I ogłoszą wszystkie narody niższymi i grzesznymi, i wezwą przed oblicze przez nich stworzonego Boga kajać się i prosić o  wybaczenie za czyny dokonane i nie dokonane…

11 dni temu
Jan Nowak
Jan Nowak

Magda ,...bzdura...

11 dni temu
Magda 13
Magda 13

uwaga na pana Ziębe, sluchaj uważnie, a przede wszystkim włącz intuicję....koles wygląda na wrzutę.

11 dni temu
Zbyszek
Zbyszek

Jakub ale mówi dobrze i to sie liczy

11 dni temu
Jakub Zielinski
Jakub Zielinski

nie porownuj prosze Jerzego z dr Jaskowskim, poniewaz Jerzy tez mowi do rzeczy ok, ale niestety kreci na tym interes i gdyby nie to nie mialby czasu na swoje wyklady! Doktorzy Jaskowski oraz Czerniak wkladaja w to serce i wiekszosc Ich zycia a system w kazdy mozliwy sposob usiluje pozbawic Ich legalizacji zawodu doktora!

11 dni temu
Waldemar Ożóg
Waldemar Ożóg

Z cząsteczki ( miliona atomów) uranu 235 ciągle wylatują neutrony które uderzając w wody gruntowe powodują powstawanie deuteru ten blokuje podział komórkowy ( w małych ilościach wywalamy go z organizmu, przy większych ulegamy kastracji lub umieramy na raka), rośliny to zasysając wydzielają do powietrza i mają w swoich tkankach ( są trujace). Jest Pan lekarzem z kontaktami trzeba by sprawdzić ile tego deuteru jest i gdzie go nie ma, mógłby Pan również korzystając z fachowej literatury przedstawić problem i czy jest się czego bać, jak zwiększyć pozbywanie się go. Mnie wychodzi że to jest poważna sprawa i trucizna ( zwłaszcza po przyswojeniu takiej czastki 1000000 atomow uranu 235 które ciężka wodę produkują bezpośrednio w naszym organiźmie) ale fachowcem nie jestem stąd prośba o fachowe przemyślenia .

12 dni temu
adam1709
adam1709

Panie Doktorze mówi Pan dużo o historii, proszę coś powiedzieć na temat Jana Zbigniewa hrabiego Potockiego i II RP- czy mówi prawdę - jest tym prezydentem, czy jak to jest z Pana punktu widzenia

12 dni temu
Jan Nowak
Jan Nowak

Agata Neblo ,masz rację ...

11 dni temu
Agata Neblo
Agata Neblo

NIE WAŻNE, jak bardzo II RP, konstytucja 1935r. i Potocki są źle oceniani - to jedyna możliwość doszczętnego zlikwidowania żydokomuny PRL-u i żydowskiej dyzmokratury Okrągłostołowej Zmowy! Możliwość, która się już nigdy nie powtórzy! Obalić polski nierząd. Jak Islandczycy swój obalili i napisali konstytucję od początku. Wybrać do naszego rządu Polaków, a nie żydów. Jeżeli wszyscy poprą Potockiego, nie będzie miał innego wyjścia, niż przeprowadzić w uczciwy sposób przywrócenie II RP. Wtedy będziemy mieli możliwość zorganizowania Polski wg naszych zamierzeń - zachowując spokój i widząc otwierające się możliwości przed naszą Ojczyzną - dokonamy tego! Odbierając reparacje za wszystkie straty II Wojny od wszystkich agresorów (a więc również i przede wszystkim, od żydów=Globalnej MAFII) i ustanawiając własny system finansowy, stworzymy podstawy materialne do przemiany Polski w kwitnący kraj - do którego wrócą nie tylko emigranci powojenni, ale również nasi wywiezieni rodacy ze wschodu. Podobno z Polski ma wyjść iskra, która cały Świat przemieni - może będzie nią przyczyna bezgranicznego na całym świecie zdumienia, że Polacy jednak potrafią wspólnie tak radykalnej zmiany dokonać! Ważne jest to również z powodu wzmożonych działań żydów do zamienienia naszego Międzymorza w Polin! Trzeba nawiązać współpracę z rozsądnymi Ukraińcami i nie pozwolić talmudystom na podjudzenie nas do wzajemnej rzezi i międzynarodowego CIAmajdanu! Kiedy urządzą sobie żydowskie getto w Polsce, tak jak w Palestynie, będziemy pełnili taką samą rolę, jak palestyńscy tambylcy - ruchomych celów! WŁAŚCIWA Zmiana zaczyna się od jednego człowieka - Ciebie! W ten sposób zaczyna każdy! Wtedy jest nas wielu - Wolnych Ludzi! To bardzo proste i łatwe! :-) .

11 dni temu
adam1709
adam1709

b306t jak nie rozróżniasz pewnych kwestii to już nic Ci nie pomoże

11 dni temu
b306t
b306t

tak jak reszta tej hołoty z wiejskiej zadnrgo polaka tam nie ma

12 dni temu
Wojciech Wolan
Wojciech Wolan

adam1709 dolanczam sie do tego pomyslu kto to ten Potocki bo troche wydaje sie nie wiarygodny.pozdrawiam

12 dni temu
Wienczyslaw Nieszczegolny
Wienczyslaw Nieszczegolny

Panie Doktorze dziękuję że Pan jest .Wielki wielki szacunek dla Pana. Wysłuchałem i przeczytałem chyba wszystkie Pana wykłady

12 dni temu
alleksa12345
alleksa12345

Onkolodzy tępią pacjentów dopytujących o witaminę D...

12 dni temu

Następny