midnight21122012
midnight21122012

Pani Basiu jak to właściwie już jest z tym mniszkiem ? Dr Różański odradza stosowanie go przy chorobach nowotworowych ,natomiast powszechnie sądzi się że właśnie zabija komórki rakowe.

Miesiąc temu
Joanna Tucka
Joanna Tucka

Pani Basiu a co z cukrzycą typu 1... choruje już 17 lat czy jest szansa wyleczenia??

5 miesięcy temu
Ir Czap
Ir Czap

Witam, czy ziolami mozna przywrocic sluch.Od kilku lat slysze tylko jednym uchem. To drugie jest sprawne w 5 % no i ten szum w glowie.Irek.

10 miesięcy temu
Elżbieta Głębocka
Elżbieta Głębocka

Może pomoże CI wiedza z książek Jerzego Zięby "Ukryte terapie" jest tam wiele cennych informacji na pewno jest też o uszach. Oglądaj jego filmy na YT i Dr. Huberta Czerniaka oraz Dr Jaśkowskiego. Pozdrawiam :)

5 miesięcy temu
Wojciech Sowiński
Wojciech Sowiński

Mam dwa pytania. Czy w warszawie jest jakiś sklep gdzie można kupić dobre zioła. Jako człowiek ze słabym wzrokiem z połowicznym daltonizmem nie będę zbierał ziół bo ich nie znajdę. Drugie to czy jest jakiś sprawdzony sklep z szungitem. Od kilku miesięcy planuję zakup szungitu ale boję się że mi ktoś węgiel kamienny wciśnie. I taka wątpliwość co do mniszka. Czy jest ryzyko, że używając korzenia z ziemią złapie się jakieś świństwo (pasożyty itp) z tej ziemi. A może to właśnie ziemia jest lekarstwem bo wyciągnęła z korzenia samo gęste.

10 miesięcy temu
Elżbieta Głębocka
Elżbieta Głębocka

Wojciechu na bazarku pod Halą Mirowską a także w środku są dwie drogerie z ziołami. Może mają i szungit. Dobrze doradzają, zwłaszcza w tej drogerii w środku Hali Mirowskiej nigdy się nie nacięłam, panie mają dużą wiedzę.. Wejście od Al. Jana Pawła II idziesz prosto skrecasz w lewo za kioskiem z gadżetami, mijasz po prawej sklep z art agd i po lewej stronie masz kolejeczkę do okienka to właśnie ta zielarnia. Powodzenia :)

5 miesięcy temu