wlodar007
wlodar007

KRK to Babilon Wielki niedługo upadnie... ! Apokalipsa św jana o tym mówi... Pozatym Kosciół katolicki w watykanie jest kontrolowany przez szatan w dodatku zmienione 10 przykazań bożych przez kosciół katolicki jest nie do przyjęcia, W dodatku koscioł katolicki KRK opowiada się za NWO- new world order, nowy porządek świata(czyli czczenie lucyfera). Nie ma zadnego koscioła który nie byłby kontrolowany przez szatana taka jest PRAWDA LUDZIE SĄ OKŁAMYWANI!!! Jedyna szansa jest w nas aby czytać pismo święte stosować się do przykazań bożych (tych prawdziwych nie zmienionych przez KRK!) miłować bliźniego i nie oddawać czcci besti(szatanowi);/ nie przyjmować jego znamienia.

7 lat temu
Mrtaschunka
Mrtaschunka

mmnniicchhu nie ma odpowiedzi na takie pytanie po prostu obejrzyj sobie coś www.wykop.pl/link/139247/gwalty-na-dzieciach-i-kobietach-w-kongo-pl-18/ pozdr.

7 lat temu
Jacek Kwaśniewski
Jacek Kwaśniewski

Dziękuję za przyjęcie zaproszenia. Pozdrawiam serdecznie, Jacek.

7 lat temu
mmnniicchh
mmnniicchh

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na pytanie ale po wysłuchaniu kazania nasuwa mi się jedna myśl, z którą bym chciał się podzielić i wysłuchać odpowiedzi innych co o tym myślą. Mówi Ksiądz o IV przykazaniu i właśnie do niego mam pytanie jak może czcić ojca swego dziewczyna która jest przez niego codziennie gwałcona a płody są mordowane?? Gdzie tu mowa o szacunku??

7 lat temu
Fokosmok
Fokosmok

życzę księdzu dużo zdrówka, a sobie tyle wiary...

7 lat temu
Edek Fredek
Edek Fredek

wyklad otworzyl mi oczy- dziekuje.

7 lat temu
pawel085
pawel085

Obejrzałem wszystkie filmy- dziękuje.

7 lat temu